Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Зеленський має піти...

Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Так собі і бачу - кінець січня, Зеленський вводить військовий стан, усім жителям Маріуполя, Херсона Чернігова пропонується евакуюватись на Закарпаття - або куди самі поїдуть, що б було?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Гадать ви можете що завгодно. На сьогодні маємо що ні президент і його суперник по виборам Київ не покинули.
Воно то так, але щось я не бачив пана Мудачука в Стамбулі, а в Мінську бачив.
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

це гірше за Чорнобиль, вже стали відомі попередні данні по загиблих в Маріуполі. :X
І як ви примусите людей евакуюватись? І скільки треба людей та засобів щоб провести евакуацію?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

+=====================================================================================+
Ой не треба ля-ля! Перемовини щодо забезпечення західною зброєю веде саме команда Зеленського.
Тринди далі...
Да немає там ніяких перемовин.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Він не подобається ОП.

вже подобається, вони закорешилися
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Воно то так, але щось я не бачив пана Мудачука в Стамбулі, а в Мінську бачив.
А я і Арахамію в Мінську бачив і шо?)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

+=====================================+
Ось на виборах українці скажуть свою думку.
А поци під час війни роблять  :zrada:
Вибори під час війни не проводяться
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Елементарний приклад - родина біженців - чоловік, дружина, 3-є дітей.
На 5 біженців - 1 жінка і 0 воюючих чоловіків.
Або інший приклад, 1 біженка зі сходу, і чоловік воює тільки за лднр)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Я щось про "респекти" писав?  ;o
Я і не голосував за Зе.
А той рух "ні капітуляції" тут півФУПу підпримувало. Можете знайти теми того часу...

Зачем мне что то искать, вот фраза tartosetto

У кого восторги?
Все як завжди: самі придумали, що має втекти через Хайфу в Ростов і самі восторгаєтесь, що не втік?


Я ничего такого не придумывал, но думал мало ли, человек что то знает если говорит. выяснилось что как обычно, я сказал а вы там сами разбирайтесь
   
Re: Чому Зеленський має піти...

спілкуюся з біженцями які переважно жінки з дітьми яких вже біля 5 мільонів. Вони живуть за правилами казарми або в приймах. Їх чоловіки залишилися в Україні, воюють. А як воюється при Зе, можете дізнатися наприклад тут
https://censor.net/ua/blogs/3360877/snaryadniyi_golod
По-перше, це як то кажуть НІПРОЩО. У вас є офіційні дані опитувань, офіційна статистика? Тих, з ким ви спілкувалися, усвідомлюють, що КоляКаклєта не потягне на рівень президента? Чи вони впевнені, що оберуть когось конкретного, хто точно влаштує ваших біженців? Не секрет, кого саме вони мріють бачити у кріслі, хто на їхню думку був би кращим Головнокомандувачем?
І по-друге, біженці, навіть ті, у кого хтось воює на фронті, це ще далеко не вся Україна.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Так собі і бачу - кінець січня, Зеленський вводить військовий стан, усім жителям Маріуполя, Херсона Чернігова пропонується евакуюватись на Закарпаття - або куди самі поїдуть, що б було?)

читайте підручники з ГО - там все написано як має проводитись евакуація населення. До речі, лише влітку евакуація з певних регіонів стала обов"язковою... то що раніш влада робила?!
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Вибори під час війни не проводяться
І правильно - нам ще Арестовича президентом не вистачало)
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

читайте підручники з ГО - там все написано як має проводитись евакуація населення. До речі, лише влітку евакуація з певних регіонів стала обов"язковою... то що раніш влада робила?!
Скажу непопулярну річ - ті хто хотів і міг евакуюватися - евакуювався
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Воно то так, але щось я не бачив пана Мудачука в Стамбулі, а в Мінську бачив.
А ви голосували за Медведчука?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Зачем мне что то искать, вот фраза tartosetto

У кого восторги?
Все як завжди: самі придумали, що має втекти через Хайфу в Ростов і самі восторгаєтесь, що не втік?

Я ничего такого не придумывал, но думал мало ли, человек что то знает если говорит. выяснилось что как обычно, я сказал а вы там сами разбирайтесь

я яким боком до tartosetto?
Ви написали, що я видумав про капітуляцію, я вам довів що тих людей була велика купа...
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Так собі і бачу - кінець січня, Зеленський вводить військовий стан, усім жителям Маріуполя, Херсона Чернігова пропонується евакуюватись на Закарпаття - або куди самі поїдуть, що б було?)

Вы не правильно видите, видеть надо подготовку к экстренной эвакуации если понадобится
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Враховуючи шо в перші два тижня війни з Києва виїхало три чверті населення, ми зараз не можемо знати хто і як би себе повів, це вже за медами раціонального, але маємо факт - Зеленський не втік і цього було досить щоб не розвалилась система управління державою та військом
Справедливо.
Я б лише уточнив - "це відчутно зменшило вірогідність розвалу системи управління державою".
Але мова не про те. Юзер заявив, що крім Зе, решта кандидатів утекли б. Тобто , Зе найвідповідальніший і найхоробріший з тих сорока громадян. Категоричність мені не сподобалась, я уточнив, чи утік би й Кошулинський теж, аби натякнути на певну лурнуватість твердження.
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Вы не правильно видите, видеть надо подготовку к экстренной эвакуации если понадобится
Ну всі б відрапортували що готові і далі що?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Справедливо.
Я б лише уточнив - "це відчутно зменшило вірогідність розвалу системи управління державою".
Але мова не про те. Юзер заявив, що крім Зе, решта кандидатів утекли б. Тобто , Зе найвідповідальніший і найхоробріший з тих сорока громадян. Категоричність мені не сподобалась, я уточнив, чи утік би й Кошулинський теж, аби натякнути на певну лурнуватість твердження.
Думаю що не втік би, але не впевнений на 100 відсотків), - але ж знову це все припущення, до того ж Зеленський міг не втекти а евакуюватись як пропонували США - вроді втік а вроді і не втік)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Не з всюди. З деяких місць не тільки люди не могли евакуюватися, а навіть органи держвлади особові справи співробітників не вивезли. І у тих хто втік, а ше більше у тих хто-небудь встиг.
Скажу непопулярну річ - ті хто хотів і міг евакуюватися - евакуювався
Не з всюди. З деяких місць не тільки люди не могли евакуюватися, а навіть органи держвлади особові справи співробітників не вивезли. І у тих хто втік, а ше більше у тих хто-небудь встиг стало багато проблем
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Ну так органи ті що драпали залишивши особові справи та зброю вони б і з планом евакуації зробили б те саме)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

В нас є, як я вже казав, 2 варіанти:
1) Перемога - влада обирається на другий термін (тут і сумнівів немає)
2) Поразка - ні України, ні виборів не буде взагалі

а інших варіантів і немає
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну так органи ті що драпали залишивши особові справи та зброю вони б і з планом евакуації зробили б те саме)
Коли кожен знає що йому робити - порядку більше
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Думаю що не втік би, але не впевнений на 100 відсотків), - але ж знову це все припущення, до того ж Зеленський міг не втекти а евакуюватись як пропонували США - вроді втік а вроді і не втік)
Припускати можемо що завгодно. Категорично заявляти подібні речі, як на мене, є ознакою або дурня, або упоротого фонната певної політсили (що майже те ж саме), або бота на службі. На що я й натякав тому юзеру.
ЗІ. Про термін "евакуація" краще не сперечатись, бо нагадує одну "евакуацію" в цій війні.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

я яким боком до tartosetto?
Ви написали, що я видумав про капітуляцію, я вам довів що тих людей була велика купа...

Ну тогда я не совсем понял, ваше сообщение попало между спором с tartosetto, то я как бы понял что капитуляция это тоже я  :D
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

В нас є, як я вже казав, 2 варіанти:
1) Перемога - влада обирається на другий термін (тут і сумнівів немає)
2) Поразка - ні України, ні виборів не буде взагалі

а інших варіантів і немає
Є ще один варіант - перемир’я після затяжної війни без просування - і влада змінюється - цього думаю і буде прагнути хуйло через півроку
   
Re: Чому Зеленський має піти...

1) Перемога - влада обирається на другий термін (тут і сумнівів немає)
:weep:  :facepalm1:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

читайте підручники з ГО - там все написано як має проводитись евакуація населення. До речі, лише влітку евакуація з певних регіонів стала обов"язковою... то що раніш влада робила?!

Харош дрочить на высосаную зраду, большая часть тех кого вы тут хотели эвакуировать послала бы вас накуй а остальные шевелили бы жопами после того как увидели шо такое прилет града или 152 кабанчика.
Инфа 100% из харькова.
А те кто с мозгами выехали в первые дни после 24 февраля.
А если бы власть начала мероприятия по эвакуации с января месяца то кацапам и нападать не надо было, наш нарид под руководством свинофермы и других кацапских подстилок  сам бы Украину за месяц разорвал
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Коли кожен знає що йому робити - порядку більше
Не завжди)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Є ще один варіант - перемир’я після затяжної війни без просування - і влада змінюється - цього думаю і буде прагнути хуйло через півроку
Якщо він цього прагне, то знову помилиться. На наступних виборах по любому переможуть «яструби».
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Харош дрочить на высосаную зраду, большая часть тех кого вы тут хотели эвакуировать послала бы вас накуй а остальные шевелили бы жопами после того как увидели шо такое прилет града или 152 кабанчика.
Инфа 100% из харькова.
А те кто с мозгами выехали в первые дни после 24 февраля.
А если бы власть начала мероприятия по эвакуации с января месяца то кацапам и нападать не надо было, наш нарид под руководством свинофермы и других кацапских подстилок  сам бы Украину за месяц разорвал
Давайте тільки без свиноферм і інших кацапських наративів)
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Якщо він цього прагне, то знову помилиться. На наступних виборах по любому переможуть «яструби».
Цього може захотіти мудрий український нарід)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Є ще один варіант - перемир’я після затяжної війни без просування - і влада змінюється - цього думаю і буде прагнути хуйло через півроку

Ні, саме тому перемир'я і не буде, взагалі ні в якому варіанті
   
Re: Чому Зеленський має піти...

так де офіційна статистика по чисельності населення в окупації? чи це не важливе питання?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

:weep:  :facepalm1:

в 2019 теж хіхікали, і де ви тепер?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

так де офіційна статистика по чисельності населення в окупації? чи це не важливе питання?
А ніхто її і не надасть - частина не оформлюється як тпо, перепису не було давно - плюс по кожному місту ця статистика різна)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну всі б відрапортували що готові і далі що?

Это получается что у Зеленского никто не способен выполнять свои обязанности?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

:weep:  :facepalm1:
Якщо Коли вдасться відновити всі території Зеленському всі косяки пробачать, переможців не судять
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Это получается что у Зеленского никто не способен выполнять свои обязанности?

То ви забули що у нас децентралізація + в різних районах влада у різних "політсил"?
   
Re: Чому Зеленський має піти...
Ale

Это получается что у Зеленского никто не способен выполнять свои обязанности?
Як і у порошенка, Ющенка, Кучми та інших - ну такі ми є, достатньо згадати евакуацію з Китаю при ковіді і мандрування того бідного автобуса) при кучмі - ракета в дім в Броварах, при Порошенку - генпрокурора Луценко, при кравчуку - аферу з ЧМП, про Яника і говорити нічого не треба)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія