Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Декларація Луценка Ігоря

Декларація Луценка Ігоря

Квартира в Києві 72,3 кв.м. Дата набуття права:10.02.1999
Садовий (дачний) будинок в Севастополі 200 кв.м. Дата набуття права:10.02.2009

авто Volkswagen Tiguan 2010 року випуску
авто Opel Vectra 2004 року випуску
мотоцикл HYOSUNG GT250 2011 року випуску

50 % в ТОВ МОДЕЛЬ-Т, вартістю 350 тис. грн.
100 % в ТОВ Мистецький простір, вартістю 4275 грн.

Заробітна плата отримана за основним місцем роботи 152 712 грн.
Проценти 343 602 грн.

Готівкові кошти:
700 007 грн.
14 000 EUR
100 000 USD
https://public.nazk.gov.ua/declaration/8c0e4238-6c7b-4b85-8c81-34c987bdec97

Останнє редагування: 28 жовтня 2016 14:20:57 від Шарик72
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

а этот где взял 3 ляма? наколядовал?  :-)o
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

давай про гінпракугога
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

І́гор Ві́кторович Луце́нко (нар. 10 листопада 1978, Київ, УРСР) — редактор і журналіст інтернет-видань, громадський діяч руху за збереження історичної забудови міста Києва, економіст за освітою. На місцевих виборах 2014 року обраний депутатом Київської міської ради за списком партії Батьківщина (третій номер у партійному списку).

Народився в родині лікарів. 2002 року здобув диплом магістра у EERC (нині Київська школа економіки).

Колишній консультант Міжнародного центру перспективних досліджень, екс-редактор секції журналу «Компаньйон», екс-редактор секції «Большие деньги» журналу «Власть Денег», екс-редактор секції «Бізнес» журналу «Корреспондент», колишній головний редактор «Економічної правди», журналіст інтернет-видання «Українська правда».

Луценко є одним із засновників та активістів громадського руху «Збережи Старий Київ». Зареєстрований незалежним кандидатом на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року у 223 виборчому окрузі (Шевченківський район м. Києва).

З 27 листопада 2014 року — народний депутат України від політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

а этот где взял 3 ляма? наколядовал?  :-)o

наактівіствував у забудовників
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Депутат Демчак при 133 млн грн ще й голосував за підвищення депутатської зарплатні та отримує компенсацію на житло.
Бо грошей тупо нема! X(

Порохатые ебальники завалите, псы!
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Депутат Демчак при 133 млн грн ще й голосував за підвищення депутатської зарплатні та отримує компенсацію на житло.
Бо грошей тупо нема! X(
Показати зображення...
Порохатые ебальники завалите, псы!

У Демчака эти 133 миллиона кэша - оборотные средства.

Демчак - король киевского обнала, транзита и конвертации.
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Абчєствєнна робота приносить неабиякі дівіденди (tu)
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Смотрю сколько бабла у депов.

Если с каждого собрать по несколько миллионов грн, то можно обеспечить волонтеров армии баблом на пару лет вперед
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

СВІНГ РЕСТОРАН ТОВ МОДЕЛЬ-Т
01025, Велика Житомирська вул., 6/11
Телефон:    (0-44) 279-28-65
Факс:    (0-44) 279-28-68
 :facepalm:
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Цитувати
У зв'язку з цим повідомляю, що я, на відміну від президента України Порошенка П.О., не займаюсь підприємницькою діяльністю й не переховую належні мені підприємства в офшорних юрисдикціях.

ТОВ "Мистецький простір" було зареєстроване мною в 2011 році за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 4б виключно з метою перешкодити правовими методами незаконній забудові, яку за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 4 здійснювала компанія, афільована з колишнім віце-прем'єр-міністром українофобом Табачником Д.В. Ніякої підприємницької діяльності це ТОВ ніколи не здійснювало.

Заступаючи на посаду народного депутата України, я в повному обсязі виконав вимоги антикорупційного законодавства та п.п. 2, 3 ч.1 ст.55 Закону України "Про вибори народних депутатів України" і подав до Центральної виборчої комісії докази того, що я передав ТОВ "Мистецький простір" в управління іншій особі.

Шановний Юрію Віталійовичу! Надати копію цього договору Вам я не можу, оскільки це не передбачено чинним законодавством. У той же час Ви не позбавлені можливості витребувати відповідні документи в Центральної виборчої комісії.

а як же ж Свінг ресторанчик?
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

СВІНГ РЕСТОРАН ТОВ МОДЕЛЬ-Т
01025, Велика Житомирська вул., 6/11
Телефон:    (0-44) 279-28-65
Факс:    (0-44) 279-28-68
 :facepalm:

для свінгєров?  :shuffle:
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Смотрю сколько бабла у депов.

Если с каждого собрать по несколько миллионов грн, то можно обеспечить волонтеров армии баблом на пару лет вперед
Да... Процес стає все цікавішим. Мож ну його той МВФ? У депів позику взяти. Безпроцентну. :gigi:
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Да... Процес стає все цікавішим. Мож ну його той МВФ? У депів позику взяти. Безпроцентну. :gigi:

да нет... тут по другому... мвф попросит займ у украинских депутатов... им же нужно где то брать деньги чтобы давать бедным странам  :lol:
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Да... Процес стає все цікавішим. Мож ну його той МВФ? У депів позику взяти. Безпроцентну. :gigi:

смех сквозь слезы. страна без справедливости, без правосудия, те кто при власти без совести. Но при бабле....
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

по сравнению с Матиосом - нищеброд
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Проценти 343 602 грн.


цікаво, вкладів в банках не має, а проценти отримує  :shuffle:
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

И эти бляди подняли себе зарплаты в 2 раза  :facepalm1:
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

А помочь онкобольным детям - собирайте ВСЕМ миром! п***а ярешька визжала: Грошэй нэмаааааааааааааа! :facepalm1:
И самое главное, всю эту  жлобячью роскошь демонстрируют именно майданОгидные депутаты...
 B-) 
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Как они на все высрались. А?
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

А помочь онкобольным детям - собирайте ВСЕМ миром! п***а ярешька визжала: Грошэй нэмаааааааааааааа! :facepalm1:
И самое главное, всю эту  жлобячью роскошь демонстрируют именно майданОгидные депутаты...
 B-) 


Ну рыги я думаю тоже не отстают
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Ну рыги я думаю тоже не отстают

О, нееет. Почитай деклу Лесика Довгого
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

ці дебіли біля корита думають, що наїбуть всіх українців та (що важливіше) західних донорів.
але здається мені, що вони наїбали самі себе, бо у 2й частині марлезонського балету сап/набу під чуйним керівництвом заокеанських фахівців розкрутять за цю "готівку" в деклараціях так, що декларантам доведеться сильно пошкодувати. але буде вже пізно  B-)
   
Re: Декларація Луценка Ігоря

Аби критикувати ТАКУ деклрацію треба бути тупим та штабним.

В ній ані крихти зради, дуже посередні заробітки та резерви!  Це в Києві майже нероба...
Що вибачається через політичну суспільно-корисну діяльність.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія