Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

План дій від Турчинова

Re: План дій від Турчинова

а можно как то подробнее развернуть мысль каким образом резкая девальвация гривны спасла страну от пропасти?

ну вот я никак не могу понять этого.
Ну как же - за несколько дней сдели манюпаса голожопыми и заставили батрачить за миску баланды на предприятиях наших эффективных собственников. :lol:
   
Re: План дій від Турчинова

сегодня уже один экс-генпгокугог камсамолец-обоготень вещал как надо всем всьо дать и обеспечить  :weep:
Та они все советы раздают налево и направо. Только шось в свое время правильно не делали.  :laugh:
Не зря говорят - за хорошие советы деньги платят, а за дармовые - морды бьют. :D
   
Re: План дій від Турчинова

а можно как то подробнее развернуть мысль каким образом резкая девальвация гривны спасла страну от пропасти?

девальвация гривны произошла из-за резкого, одномоментного обрушения украинского экспорта и соотв. сокращения валютных поступлений
из-за коллапса банковской системы, часть которой осталась на неподконтрольных территориях
НБУ и минфину пришлось закрывать необсепеченной  гривной необходимые расходы


   
Re: План дій від Турчинова

в україні є така приказка, за одного битого двох не битих дають, турчинов пройшов свій шлях помилок під час кримських подій, а зараз було би варто прислухатись до того що він каже
   
Re: План дій від Турчинова

девальвация гривны произошла из-за резкого, одномоментного обрушения украинского экспорта и соотв. сокращения валютных поступлений
из-за коллапса банковской системы, часть которой осталась на неподконтрольных территориях
НБУ и минфину пришлось закрывать необсепеченной  гривной необходимые расходы

Бла-бла-бла...

Це все наслідки ,а не причина.
   
Re: План дій від Турчинова

в україні є така приказка, за одного битого двох не битих дають, турчинов пройшов свій шлях помилок під час кримських подій, а зараз було би варто прислухатись до того що він каже
Откуда такой наив. Это агент кремля, за тот шлях ему хорошо заплачено.
   
Re: План дій від Турчинова

в україні є така приказка, за одного битого двох не битих дають, турчинов пройшов свій шлях помилок під час кримських подій, а зараз було би варто прислухатись до того що він каже

Варто було б такими як він ліхтарі прикрасити в 1991 . Але шанс втрачений. Тому ми і тонемо в цьому лайні совка, які насрали ці турчинови.
   
Re: План дій від Турчинова

Турчинов діло говорить.. У нас в верхах розброд і шатанііє зараз. Місцеві власті рвуть на шматки  центральну. Якщо карантинні заходи для народу, то в першу чергу вони мусять бути для вертикалі влади. Щоб ні один мер не міг підняти голос на Кабмін
   
Re: План дій від Турчинова

Я знаю чому тут дехто заістерив. Тому що Турчинов про посилення армії сказав
   
Re: План дій від Турчинова

Турчинов діло говорить.. У нас в верхах розброд і шатанііє зараз. Місцеві власті рвуть на шматки  центральну. Якщо карантинні заходи для народу, то в першу чергу вони мусять бути для вертикалі влади. Щоб ні один мер не міг підняти голос на Кабмін

А при цьому уроді що було ?
   
Re: План дій від Турчинова

девальвация гривны произошла из-за резкого, одномоментного обрушения украинского экспорта и соотв. сокращения валютных поступлений
из-за коллапса банковской системы, часть которой осталась на неподконтрольных территориях
НБУ и минфину пришлось закрывать необсепеченной  гривной необходимые расходы

а по какому праву они печатали фальшивые необеспеченые деньги?
   
Re: План дій від Турчинова

Я знаю чому тут дехто заістерив. Тому що Турчинов про посилення армії сказав
Еще один гений считает, что в нищей, разграбленной стране может быть сильная армия.  :facepalm: 
Это как у дистрофика будет бицепс как у Шварценеггера. :lol: Сцуко, чем вы занимлись, когда бог мозги раздавал?
   
Re: План дій від Турчинова

Еще один гений считает, что в нищей, разграбленной стране может быть сильная армия.  :facepalm: 
Это как у дистрофика будет бицепс как у Шварценеггера. :lol: Сцуко, чем вы занимлись, когда бог мозги раздавал?

В тебе точно вихідний був  :laugh:
   
Re: План дій від Турчинова

Я знаю чому тут дехто заістерив. Тому що Турчинов про посилення армії  :facepalm1: сказав
Пипец. Сказав.  :facepalm1:  Да, он Крым сдал и армию эту пох..рил, не отдав приказ хотя бы обороняться, когда на части нападали и корабли захватывали. И людей всех послал, которые в военкоматы 1 марта 2014-го пришли.
   
Re: План дій від Турчинова

Я знаю чому тут дехто заістерив. Тому що Турчинов про посилення армії сказав

ага, он 5ть лет так усиливал, что даже не смог востановить производство высокоточных крылатых ракет х55 которые в Харькове делались сотнями с 70х годов
   
Re: План дій від Турчинова

А при цьому уроді що було ?

У тебе память коротка? Кордони тримали, економіка зростала, всі працювали
   
Re: План дій від Турчинова

ага, он 5ть лет так усиливал, что даже не смог востановить производство высокоточных крылатых ракет х55 которые в Харькове делались сотнями с 70х годов

Ну як раз він і виступав за це. І справа була започаткована. І  треба б продовжувати, але ні, краще серіал подивитись
   
Re: План дій від Турчинова

Турчинов пропонує рівно те, що вже зробили і роблять розвинені країни:

"Во всех основных штатах уже ввели запрет всем больницам на любые "несрочные операции", включая аборты, и т.д. Нарушителям грозит тюрьма или большой штраф. Все мощности больниц переходят в распоряжение местных штабов борьбы с короновирусом. Армия и полиция координируют ситуацию. Есть уже сообщения, что местные власти объявили школам, и другие заведениям, что все будет закрыто до 1 сентября..."
   
Re: План дій від Турчинова

В тебе точно вихідний був  :laugh:
БГГГ. У меня может и выходной, а у тебя, канарейка облезлая, уже бессрочный отпуск. Учись жить на подаяние, "бизнесмен". :lol:

"Попрыгуний канарей, лето пэл, ногою дрыгал"

:pooh_lol:
   
Re: План дій від Турчинова

Мне не нужно его затыкать. Его уже заткнули. Это же при нем и Педе гривне сделали заячу морду и с 8 догнали до 35? А сейчас, несмотря на вирусы и прочее - колебания вокруг 26. Этого вполне достаточно, что бы составить мнение об уровне его компетентности и ценности его "плянов". :gigi:
Я так розумію, що тут багато Турча, Кроля та Пороха ненавидять за своє, шкурне, а саме обвал гривні.
А я вважаю, що в умовах 14го року, коли риги залишили порожню казну, кацапи захопили Крим і розгулялися на Донбасі при убитій в нуль армії, то вони вони фактично витягнули ситуацію за рахунок девальвації. І це ще була невелика ціна з альтернативою у вигляді розвалу країни, реальної громадянської війни, та кацапської окупації. Там би взагалі мова не йшла ні про який курс гривні.

Справедливо би було розпочати Бубочці президенство теж з обнуленими казначейськими рахунками, повномасштабною зарубою на східному фронті. Отоді й порівнювати його здобутки та папіредніків  B-)
Але не треба. Нехай Зе! показує прогрес від того стану країни, в якому він її прийняв в 2019 році  :shuffle:

ІМНО
   
Re: План дій від Турчинова

=============================
Який же ти придурок! Людас. Феноменальний долбень! І що він тоді міг зробити? А ти б що зробило? :facepalm:  :facepalm1:  Де ж таких як ти штампують?
А шо Зеленський може зробити:
1. З трампом, який використав Україну  в боротьбі за президентську владу
2. З Іраном, який випадково збив наш літак
3. З вірусом, який вразив все людство
4. З фінансовою кризою, яка накрила все людство.

ти б що зробило? :facepalm: 
   
Re: План дій від Турчинова

Я так розумію, що тут багато Турча, Кроля та Пороха ненавидять за своє, шкурне, а саме обвал гривні.
А я вважаю, що в умовах 14го року, коли риги залишили порожню казну, кацапи захопили Крим і розгулялися на Донбасі при убитій в нуль армії, то вони вони фактично витягнули ситуацію за рахунок девальвації. І це ще була невелика ціна з альтернативою у вигляді розвалу країни, реальної громадянської війни, та кацапської окупації. Там би взагалі мова не йшла ні про який курс гривні.

Справедливо би було розпочати Бубочці президенство теж з обнуленими казначейськими рахунками, повномасштабною зарубою на східному фронті. Отоді й порівнювати його здобутки та папіредніків  B-)
Але не треба. Нехай Зе! показує прогрес від того стану країни, в якому він її прийняв в 2019 році  :shuffle:

ІМНО
У меня нет желания описывать бесконечный перечень просчетов. В стране сейчас и без меня достаточно публичных экспертов по критическому осмыслению происходящего. В сложившихся условиях важнее “что делать?”, а не “кто виноват?”. 

Бери приклад з свого куміра. Прогресу гниді захотілося.
   
Re: План дій від Турчинова

А шо Зеленський може зробити:
1. З трампом, який використав Україну  в боротьбі за президентську владу
2. З Іраном, який випадково збив наш літак
3. З вірусом, який вразив все людство
4. З фінансовою кризою, яка накрила все людство.

ти б що зробило? :facepalm: 

А от не треба було клоуну лізти на верховну табуретку

Взагалі сподіваюсь це буде уроком для українців - як тільки політик без досвіду починає часто густо вживати слово «просто» - просто перестати стріляти, просто перестати красти - то відразу таких кидати у смітник, бо свідомо брехливий покидьок
   
Re: План дій від Турчинова

А от не треба було клоуну лізти на верховну табуретку

Взагалі сподіваюсь це буде уроком для українців - як тільки політик без досвіду починає часто густо вживати слово «просто» - просто перестати стріляти, просто перестати красти - то відразу таких кидати у смітник, бо свідомо брехливий покидьок
Я не буду такою гнидою як ти і не буду казати: А от не треба було Пастору і Кнуру лізти на верховну табуретку
   
Re: План дій від Турчинова

Я не буду такою гнидою як ти і не буду казати: А от не треба було Пастору і Кнуру лізти на верховну табуретку

Після того як гнида хряк розвернув країну дупою до кацапів?
Подякуй людям що тебе врятували від чеченців на вулицях Київа
   
Re: План дій від Турчинова

Після того як гнида хряк розвернув країну дупою до кацапів?
Подякуй людям що тебе врятували від чеченців на вулицях Київа
Я не буду такою гнидою як ти і не буду казати: А от не треба було Пастору і Кнуру лізти на верховну табуретку
   
Re: План дій від Турчинова

Я так розумію, що тут багато Турча, Кроля та Пороха ненавидять за своє, шкурне, а саме обвал гривні.
А я вважаю, що в умовах 14го року, коли риги залишили порожню казну, кацапи захопили Крим і розгулялися на Донбасі при убитій в нуль армії, то вони вони фактично витягнули ситуацію за рахунок девальвації. І це ще була невелика ціна з альтернативою у вигляді розвалу країни, реальної громадянської війни, та кацапської окупації. Там би взагалі мова не йшла ні про який курс гривні.

Справедливо би було розпочати Бубочці президенство теж з обнуленими казначейськими рахунками, повномасштабною зарубою на східному фронті. Отоді й порівнювати його здобутки та папіредніків  B-)
Але не треба. Нехай Зе! показує прогрес від того стану країни, в якому він її прийняв в 2019 році  :shuffle:

ІМНО
Та не. "Умовы 14 года" Турчинов со товарищи создавал сам. Сдавал Крым кацапам, а Донбасс Гиркину. а бубочка будет показывать прогресс не по отношению к 19 году, который замыкал пятилетку правления "турчиновых", и результаты которого народ оценил поджопником, А по отношению к этой вот мировой жопе в которой мы оказались по совершенно от нас не зависящим причинам. От и поглядим, какие результаты будут.
Но их оценивать будут не "Турчиновы". им надо сопеть в матню, и не отсвечивать - они еще за прошлое не отсидели. Тоже "имхо".
   
Re: План дій від Турчинова

Я не буду такою гнидою як ти і не буду казати: А от не треба було Пастору і Кнуру лізти на верховну табуретку

Шановний, ваш діагноз - проблема зі здатністю робити причинно-наслідкові ланцюжки
Спочатку був підкацапний хряк з боргами, а потім війна (з кацапами) а вже потім Турчинов і порошенко
   
Re: План дій від Турчинова

У меня нет желания описывать бесконечный перечень просчетов. В стране сейчас и без меня достаточно публичных экспертов по критическому осмыслению происходящего. В сложившихся условиях важнее “что делать?”, а не “кто виноват?”. 

Бери приклад з свого куміра. Прогресу гниді захотілося.
ти кого гидою обізвав, андон штопаний ?  B-)
   
Re: План дій від Турчинова

ти кого гидою обізвав, андон штопаний ?  B-)

То він про бубочку, зелепні він ньог_ останнім часом відмовляються
Тільки підкацапники досі підтримують
   
Re: План дій від Турчинова

Та не. "Умовы 14 года" Турчинов со товарищи создавал сам. Сдавал Крым кацапам, а Донбасс Гиркину. а бубочка будет показывать прогресс не по отношению к 19 году, который замыкал пятилетку правления "турчиновых", и результаты которого народ оценил поджопником, А по отношению к этой вот мировой жопе в которой мы оказались по совершенно от нас не зависящим причинам. От и поглядим, какие результаты будут.
Но их оценивать будут не "Турчиновы". им надо сопеть в матню, и не отсвечивать - они еще за прошлое не отсидели. Тоже "имхо".
Хрен би хто Крим утримав в 14 році. Бо війна це по-перше гроші, по-друге гроші, і по-третє теж гроші. А їх тоді не було взагалі після правління ригів. Тому і гривню девальвували, щоб хоч якось дірки позатикати
   
Re: План дій від Турчинова

Хрен би хто Крим утримав в 14 році. Бо війна це по-перше гроші, по-друге гроші, і по-третє теж гроші. А їх тоді не було взагалі після правління ригів. Тому і гривню девальвували, щоб хоч якось дірки позатикати
Ну теперь можно рассказывать шо попало.  Как и сейчас - мировой кризис еще похуже войны. Тогда у нас были союзники и деньги давали. Только их разворовали те, кто должен был работать на страну, а теперь каждый сам за себя.
Чистый эксперимент.  Вот и поглядим, кто просрал в условиях почти тепличных, а кто сам справился. Если справится.
   
Re: План дій від Турчинова

Ну теперь можно рассказывать шо попало.  Как и сейчас - мировой кризис еще похуже войны. Тогда у нас были союзники и деньги давали. Только их разворовали те, кто должен был работать на страну, а теперь каждый сам за себя.
Чистый эксперимент.  Вот и поглядим, кто просрал в условиях почти тепличных, а кто сам справился. Если справится.
Если не справится, будет праздник у педдротов
   
Re: План дій від Турчинова

Ну теперь можно рассказывать шо попало.  Как и сейчас - мировой кризис еще похуже войны. Тогда у нас были союзники и деньги давали. Только их разворовали те, кто должен был работать на страну, а теперь каждый сам за себя.
Чистый эксперимент.  Вот и поглядим, кто просрал в условиях почти тепличных, а кто сам справился. Если справится.
зараз немає прямої загрози розвалу на окремі території, в бюджеті достатньо грошей (принаймі було донедавного часу), є більш-меш працюючий державний механізм.
так що я б дуже Зелю не дуже вигороджував.
Будемо дивитися на що він здатний
   
Re: План дій від Турчинова

Шановний, ваш діагноз - проблема зі здатністю робити причинно-наслідкові ланцюжки
Спочатку був підкацапний хряк з боргами, а потім війна (з кацапами) а вже потім Турчинов і порошенко
То вони виграли війну з кацапами? Бо коли лізли на табурєтку, війна вже йшла.
   
Re: План дій від Турчинова

То вони виграли війну з кацапами? Бо коли лізли на табурєтку, війна вже йшла.
Шось не пам'ятаю шоб вони "лізли". В країні були демократичні вибори з добрим десятком кандидатів.
   
Re: План дій від Турчинова

Турчінов мови не знає чи ЛБ переклад надав
"Звиздеть не мешки ворочать"
Де був цей знаючий коли людей в маріїнському парку вбивали? Отримав поранення напередодні ходив потім с пластирем на щоці СУКА
   
Re: План дій від Турчинова

Если не справится, будет праздник у педдротов
Если не справится, то праздник этот будет недолгим. Он может плавно превратиться в тризну. Страна может и не выжить. К сожалению.
   
Re: План дій від Турчинова

Шось не пам'ятаю шоб вони "лізли". В країні були демократичні вибори з добрим десятком кандидатів.
Ви неуважні. Я відповідаю на оце: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071192.msg23856863#msg23856863

Отже Зелнський теж не ліз, і теж був десяток кандидатів
   
Re: План дій від Турчинова

Если не справится, то праздник этот будет недолгим. Он может плавно превратиться в тризну. Страна может и не выжить. К сожалению.
єбанутьіе не понимают. Хотят праздника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія