Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

зеленый чай мешать 50 на 50 с листьями гинкго билобы.
https://prom.ua/p95236219-listya-ginkgo-biloby;all.html
Это качественно заменит дорогие препараты которые будут рекомендовать врачи.
прекрасне поєднання, дякую
   
(tu)  не знав!  Дякую!
   Зрение проверь, чудик, тебе ж сказали. Это кроме шуток. Уже возраст, пора. Очки носишь? И позвоночник-от начало до конца. Такое впечатление, что где-то защемило сосуд, помимо всего прочего. Все. Выздоравливай.
   
Ви молодець.
молодец будет когда сходит к врачу. А точнее когда не просто сходит - а найдет того кто поставит правильный диагноз. Вот когда при правильном диагнозе и постоянном скорее всего до конца жизни приеме лекарств у него давление стабильно будет 130/80 или около того - вот тогда будет молодец.
   
зеленый чай мешать 50 на 50 с листьями гинкго билобы.
https://prom.ua/p95236219-listya-ginkgo-biloby;all.html
Это качественно заменит дорогие препараты которые будут рекомендовать врачи.
хуже самолечения для человека который не разбирается в предмете - только советы к подобному самолечению другим людям.
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Скільки тобі років?
   
   Зрение проверь, чудик, тебе ж сказали. Это кроме шуток. Уже возраст, пора. Очки носишь? И позвоночник-от начало до конца. Такое впечатление, что где-то защемило сосуд, помимо всего прочего. Все. Выздоравливай.
я ще 3сторінки тому відповів про зір, будь уважнішим.  Не ношу окулярів.
Про защемлення судин цілком може бути правдою.
3 подушки вже змінив, до речі.
   
Скільки тобі років?
43, вага вже 100..майже нічого не їм 3 доби, тільки рис , мед, горіхи.

Останнє редагування: 14 травня 2017 11:28:17 від LampoGaz
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

А шо лікарі кажуть?
   
А шо лікарі кажуть?
крапельниця, ін, єкції, пігулки. З тиждень прокрапаюся, потім перестану. Не хочу захімічувати організм факнею всілякою (це я про таблетки)

Останнє редагування: 14 травня 2017 11:31:35 від LampoGaz
   
Настоящий шоколад за 80 процентів бажано термічно не оброблений, лікарі рекомендують приймати гіпертонікам, кубік тобто 1 в см в день і не більше.
   
В Україні гіпертонію лікують методами ще часів кримо- турецької війни  :(  Тиск не можна збивати раптово - різко !

Останнє редагування: 14 травня 2017 11:38:33 від Tracy
   
В Україні гіпертонію лікують методами ще часів кримо- турецької війни  :(  Тиск не можна збивати раптово !
----------------------------------------------
Это,скорее всего,сердечное. Бета-блокаторы надо пить.
   
Не хочу шоколаду, хоча й обожнюю.
Краще салату з, ім з чаєм, медом та горіхами.
Поруч ліс сосновий, треба поновити моціон вечірній.
   
----------------------------------------------
Это,скорее всего,сердечное. Бета-блокаторы надо пить.
серце майже в порядку, ЕКГ тричі робив
   
Это,скорее всего,сердечное. Бета-блокаторы надо пить.

Одними бета- блокаторами не обійтися. Назначають 3-4 препарати на мінімальних дозах.

Гіпертонія вбиває людей більше чим рак  :(
   
Одними бета- блокаторами не обійтися. Назначають 3-4 препарати на мінімальних дозах.

Гіпертонія вбиває людей більше чим рак  :(
=========================
Причины,скорее всего в аритмии. Надо пить бета-блокаторы,амидарончик...аспиринчик, препараты с калием...
   
Не хочу шоколаду, хоча й обожнюю.
Краще салату з, ім з чаєм, медом та горіхами.
Поруч ліс сосновий, треба поновити моціон вечірній.

Що таке хочу, не хочу ?! Гіпертонія вчить людей поважати цю недугу. Це цілий комплексний підхід та філософія життя.



   
43, вага вже 100..майже нічого не їм 3 доби, тільки рис , мед, горіхи.
   Кончай хернёй маяться. Питайся нормально и полноценно. Всё это фигня. 100-это не вес, 43-это не возраст. Молодой ишшо за сердце или сосуды хвататься. Я говорю-проверь зрение. (Да,да, был 2 мес. назад, проверялся, помню. А зачем,кстати?) Оно падает скачками,резко, ничего нет зазорного в том, чтобы в монитор пялиться в очках.
   Твоя проблема-не следствие общего износа организма. Это что- то автоимунное  :) механическое-защемление сосуда, резкое переутомление глаз, и т. д. . Причем фактор постояннодействующи й, раз головная боль не проходит. И ,ради прикола, попробуй пару суток не подходить ни к компу, ни к ТВ, если полегчает-делай вывод
   
Причины,скорее всего в аритмии. Надо пить бета-блокаторы,амидарончик...аспиринчик, препараты с калием...


Я, тут гілку раніше відкривала про гіпертонію. Зарoбила цю недугу завдякуючи стресу.
   
=========================
Причины,скорее всего в аритмии. Надо пить бета-блокаторы,амидарончик...аспиринчик, препараты с калием...
Аритмию он бы почувствовал. Её ни с чем не спутаешь.
   
Що таке хочу, не хочу ?! Гіпертонія вчить людей поважати цю недугу. Це цілий комплексний підхід та філософія життя.
а де я тобі тут візьму справжній гіркий шоколад?  Який з жирів містить тільки лецітмн + какао-бобові.
Зараз на ОЛХ залізу. Бо не мені тобі розказувати, що в наших маркетах під виглядом шоколаду продається.
   
Крім ліків, довелося придбати спортивний велосипед.
   
Крім ліків, довелося придбати спортивний велосипед.
я ще минулого ррку в Італії, влітку його придбав, крузер, щоправда.
То пару гірок ледве осилив. І тоді вже відчував, що то не просто так. Вчасно перейшов на прості прогулянки, 5-9 км
   
а де я тобі тут візьму справжній гіркий шоколад?  Який з жирів містить тільки лецітмн + какао-бобові.
Зараз на ОЛХ залізу. Бо не мені тобі розказувати, що в наших маркетах під виглядом шоколаду продається.


Нерви та агресивні емоції в шухляду заховайтe, бо доведуть до гробу.
   
то есть ты был у врача?

конечно массаж нельзя
а лекарства
лизиноприл 30 грвв месяц
гидлохлортиазид 20 грв в месяц
магнезия в вену -30 копеек
направление на анализ крови-бесплатно
   
ні, не був… але обов, язково звернуся!
Зробив чистячу рідину, 3 доби має настоятися.
Мед, лимон, часник.

часник має силу тільки до нового року, випробувано на власному досвіді, настоянка часнику на спирту. в інтернеті називається тібетський рецепт (хоча незрозуміле як монахи робили спирт  :) )
в гілці багато порад про аналізи, ще додам один - гліколізований гемоглобін, про всяк випадок для впевненності, це показник відсутності діабету
   
2svalker

По 8 годин в день монітор. Зір не падаврізко, перевірявся, щоб окуляри підібрати або ж лінзи.
Зрозуміло, що цим займатимуся вже після нормалізації АТ
   
ацетилсалициловая кислота 30 таблеток в месяц, а можно таблетку пополам делить -гдето короче 10 грв в месяц
   
То з аналізу ж крові видно буде цукор і все інше гемоглобінове "господарство" , в понеділок вже знатиму

Останнє редагування: 14 травня 2017 11:56:31 від LampoGaz
   
то есть ты был у врача?

конечно массаж нельзя
а лекарства
лизиноприл 30 грвв месяц
гидлохлортиазид 20 грв в месяц
магнезия в вену -30 копеек
направление на анализ крови-бесплатно
был, был, и скорую вызывал и магнезией меня жарили(
Те препараты мне еще незнакомы.
Ты врач, что так безапеляционно их постишь?
   
ацетилсалициловая кислота 30 таблеток в месяц, а можно таблетку пополам делить -гдето короче 10 грв в месяц
аспірин кардіо є, того поки досить
   
2svalker

По 8 годин в день монітор. Зір не падаврізко, перевірявся, щоб окуляри підібрати або ж лінзи.
Зрозуміло, що цим займатимуся вже після нормалізації АТ
    А, так у тебя ещё и внутриглазное повышенное? Понятно, почему голова болит. Смотри, может быть так: защемление сосуда-повышенное АД-повышение внутриглазного давления-головные боли. Я не врач, просто пациент со стажем. Думаю, начинать надо, как обычно, с позвоночника, прежде всего, шейного отдела. Полегчать должно сразу. Таблетки не пей, рано, только в критических случаях.
   И вообще, прекрати париться. Вес лишний-купи подтяжки и штаны на два размера больше. Будешь всем показывать, как похудел. Глаза утомляются-очки. Никаких диет, организм сам подскажет, чего ему съесть. Коньячок расширяет сосуды, водочка снимает стресс. Пиво прочищает почки. А диеты приводят к запорам и аритмии.  Велосипед-нахуй, от него жопа болит, проверено.Долгая ходьба гробит коленные суставы  Вот так. Любить себя надо. Короче, привыкай ко взрослой жизни.
   
ацетилсалициловая кислота 30 таблеток в месяц, а можно таблетку пополам делить -гдето короче 10 грв в месяц
не, они предпочитают аспирин кардио за 50-100 упаковка :) Хотя это практически на 100% одно и тоже.
   
ЕКГ вчора зробив, не дуже гарна.
Завтра піду в стаціонар до лікарки. Повторно зроблю.

Ого!  МРТ мозку 865 грн в Богомольця коштує.
в Маями около 4000$..
   
Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?
Великий тиск це може ще бути проблема з нирками... Наприклад каміння виходить і застрягло... Якщо в тебе до цього проблем з тиском не було це не обовязково серце .... Все БуДет у ТеБе добре... Дякую за розуміння...
   
Додам коли каміння виходить  ніркових коліків може і не бути тобто...ні якіх болей ...
   
За компом сіджу десь в середньому... По 6-8 годин більше 30 років.. Зор 100%, а пульс з тиском збільшуєть якщо не спав 3 доби..робота ... За компом.... Але після сну все проходить...
   
Послухати поради деяких, пряма і впевнена дорога на кладовище  :(

Дійсно дієти нідочого !

Кардіо- хірург пішов на пенсію в 95 років.



   
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

молодец будет когда сходит к врачу. А точнее когда не просто сходит - а найдет того кто поставит правильный диагноз. Вот когда при правильном диагнозе и постоянном скорее всего до конца жизни приеме лекарств у него давление стабильно будет 130/80 или около того - вот тогда будет молодец.

Уважаю LampoGazа что занялся своим здоровьем. Установление диагноза - это вообще роскошь. Чаще приходится довольствоваться исключением патологий. Публичное освещение проблемы может помочь кому-то, кто страдает и не знает куда двигаться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія