Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите, а как народ сказал Зе, что хочет инагурацию именно 19 мая?

прочитать еще раз договор
если там фраза типа "под заказ, доставка в месячній срок" - то молча курить
У мене тільки одне питання до прихильники певної політсили: а чим вам мішає інаугурація 19?
   
Подавляющее большинство проголосовало за ЗЕ, а это значит что основная масса (народ) полностью согласен и будет поддерживать курс своего избранника. Соответственно все перлы и каждый бздых ихнего кумира будет как посыл от народа.
основная масса выбрала себе царя?
   
прочитать еще раз договор
если там фраза типа "под заказ, доставка в месячній срок" - то молча курить

А если купили не для себя, а для и на деньги очень важного человека и этот важный человек говорит - "чтоб до 19 было!". Тут уж не покуриш.
   
основная масса выбрала себе царя?
Нет, основная масса как раз свергла царя, а выбрала президента.
   
У мене тільки одне питання до прихильники певної політсили: а чим вам мішає інаугурація 19?у

Що  за дурна звичка,  чекати що за вас хтось буде робити

73%, перемога - вперед під раду, вимагайте блазня на трон.

За вас альтернативних ніхто працювати не буде
   
Що  за дурна звичка,  чекати що за вас хтось буде робити

73%, перемога - вперед під раду, вимагайте блазня на трон.

За вас альтернативних ніхто працювати не буде
Що за дурна звичка не відповідати на запитання?
Я запитала: чим вам мішає інаугурація 19?, а не що робити виборцям Зеленського, щоб інаугурація була 19.
Дайте відповідь, будь ласка.
   
У мене тільки одне питання до прихильники певної політсили: а чим вам мішає інаугурація 19?
мені нічим не "мішає" - а вам чим мішає, поварьошкою чи мішалкою?

мені не тільки не мішає, а навіть не заважає :)
це виключно право ради визначати дату інагурації, визначить 19 - прийму 19
це ж прихильники певної політсили рада заважає
   
Що за дурна звичка не відповідати на запитання?
Я запитала: чим вам мішає інаугурація 19?, а не що робити виборцям Зеленського, щоб інаугурація була 19.
Дайте відповідь, будь ласка.

Морально тішить що клоуна принижують як нікчему
   
У мене тільки одне питання до прихильники певної політсили: а чим вам мішає інаугурація 19?

Вы что? Да сейчас каждый час на вес золота для долго уходящего президента. Причем буквально.
   
Нет, основная масса как раз свергла царя, а выбрала президента.
Именно. Царя невозможно переизбрать его можно только свергнуть, а значит если "царя" переизбрали то...
   
diletant(ka), cьогодні в 12:23
Розгорнути попередні цитати...
основная масса выбрала себе царя?

Нет, основная масса как раз свергла царя, а выбрала президента.
тож будемо сподіватись, що новообраний президент буде поважати парламент держави, що є парламентсько-президентською республікою
   
Я запитала: чим вам мішає інаугурація 19?, а не що робити виборцям Зеленського, щоб інаугурація була 19.
Дайте відповідь, будь ласка.
чатайте відповідь у 12:31
   
звісно, дату треба погоджувати: ну, щоб не було пердимоноклю, що тут кенгурація - а президент-дама від пмс страждає...

а як згідно регламенту погоджують, коли само не погоджується?
збирають погоджувальну раду
засідання погоджувальної ради можна назначити на 17 травня
якщо до обіду не погодили - рада розійшлась на вихідні
вибачте, пане новообраний некенгурований президенте - наступний тиждень буде непленарним, депутати будуть працювати в округах
тож можна не поспішати з узгодженням, погоджувати ретельно, щоб всіх задовольнити
які там в нас дати залишаються?

тож якщо викручувати руки то можна доузгодитись до 3 червня

У Вас дуже погано з юридичною лексикою:
"за погодженням з" означає, що виключно Зе визначає дату - ВР може лише або прийняти законну постанову, або антизаклнно вперлися рогом...
   
"за погодженням з" означає, що виключно Зе визначає дату - ВР може лише або прийняти законну постанову, або антизаклнно вперлися рогом...
тоді було б прямо записано: "за вимогою новообраного президента"
для погодження існує погоджувальна рада

писи нагадую, що до інагурації зе ще не президент і повноважень нагинати раду в нього взагалі ніяких
   
У Вас дуже погано з юридичною лексикою:
"за погодженням з" означає, що виключно Зе визначає дату - ВР може лише або прийняти законну постанову, або антизаклнно вперлися рогом...

За погодженням з skiff було вирішено надавати останньому підсрачників, бо думка skiff в даному погоджені не важлива і нічого виключного вимагати не має права)
   
тоді було б прямо записано: "за вимогою новообраного президента"
для погодження існує погоджувальна рада

писи нагадую, що до інагурації зе ще не президент і повноважень нагинати раду в нього взагалі ніяких
Погоджувальна рада - це орган виключно ВР.
Нічого спільного з президентом не має.

Нагинати раду він може в рамках закону. Написано "за погодженням з" - йдіть й погоджуйте.
А поки він погодив лише 19е, то й інавгурацію рада має назначити на 19е - така постанова є.
   
Написано "за погодженням з" - йдіть й погоджуйте.
написано "за погодженням з" - нехай погоджується на рішення ради, бо інакше він порушує закон
   
написано "за погодженням з" - нехай погоджується на рішення ради, бо інакше він порушує закон
Я вже писав: у Вас дуже погано з розумінням юридичної та ділової мови.
"за погодженням з" означає, що саме він має пріоритет.
А ВР може лише просити погодити ту чи іншу дату.

Просто депутати не завжди розуміють що приймають.
Ось й тут: зробили новообраного преза вище за себе.
Але закон - він такий як є.
   
Дурнику, це текст російською. Якщо ти не знаєш значення російського слова "согласовать", то це лише демонструє, що ти погано володієш цією мовою:

Согласовать в значении "дать согласие" - канцеляризм. Такое значение (и употребление) не фиксируется словарями русского языка, но при этом слово согласовать в этом значении активно употребляется в канцелярской (деловой) речи (согласовываем = соглашаемся) - http://new.gramota.ru/spravka/buro/search-answer?s=согласие.

Перекладаю для тупих: Зе погодив дату - 19е. Не визначив, а погодив.
Погодив = надав згоду.
справді російською?)
тоді що каже з цього приводу словник Ожогова

СОГЛАСОВАТЬ
СОГЛАСОВА́ТЬ, -сую, -суешь; -ованный; сов.

1. что и что с чем. Привести в надлежащее соотношение, соответствие с чем-н. С. расписание поездов с движением автобусов.

2. что с кем (чем). Обсудив, выработать единое мнение о чём-н., получить согласие на что-н. С. вопрос с дирекцией.

3. что с чем. В грамматике: осуществить связь согласования. С. прилагательное с существительным.


ще раз - то з ким він сагласавал?)))
   
2. что с кем (чем). Обсудив, выработать единое мнение о чём-н., получить согласие на что-н. С. вопрос с дирекцией
для скифа по-русски ;)
в нашем случае - согласовать вопрос с Радой.

так понятно?)

то он согласовал вопрос с Радой?
если нет, то с кем согласовал?))
   
для скифа по-русски ;)
в нашем случае - согласовать вопрос с Радой.

так понятно?)

то он согласовал вопрос с Радой?
если нет, то с кем согласовал?))
Хватит троллить и валять дурака.
Я тебе дал расшифровку делового термина "согласовать" вместе со ссылкой:
согласовать = дать согласие.
И там даже по поводу словарей есть: в словарях это значение не фиксируется.
Зе согласовал (дал согласие, согласился) на 19е.

В Регламенте, если перевести на русский, написано:
Дата по согласованию с новоизбранным президентом определяется решением ВР.
Т.е. не ВР даёт согласие, а он - от ВР могут быть лишь какие-то предложения.

Останнє редагування: 12 травня 2019 14:42:29 від skiff
   
Для особо упоротых - ссылка на президентский сайт - https://www.president.gov.ua/ru/news/prezident-pogodiv-ponovlennya-na-posadi-pershogo-zastupnika-34593

Президент согласовал восстановление в должности Первого заместителя начальника Генерального штаба Украины Геннадия Воробьева
28 января 2015 года - 16:09
Президент Украины Петр Порошенко дал согласие на восстановление генерал-полковника, бывшего командующего Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины Геннадия Воробьев на посту Первого заместителя начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Украины.

Останнє редагування: 12 травня 2019 14:56:42 від skiff
   
Хватит троллить и валять дурака.
Я тебе дал расшифровку делового термина "согласовать" вместе со ссылкой:
согласовать = дать согласие.
И там даже по поводу словарей есть: в словарях это значение не фиксируется.
Зе согласовал (дал согласие, согласился) на 19е.

В Регламенте, если перевести на русский, написано:
Дата по согласованию с новоизбранным президентом определяется решением ВР.
Т.е. не ВР даёт согласие, а он - от ВР могут быть лишь какие-то предложения.
слухай, ти реально такий тупий чи вдаєш такого?
я дав тобі визначення слова зі словника Ожогова, а ти какеш, що в словниках термін не фіксується.

далі - Дата по согласованию с новоизбранным президентом определяется решением ВР. це ж очевидно, що   рішення приймає рада, а не вказує президент.

ще раз про согласовать

2. что с кем (чем). Обсудив, выработать единое мнение о чём-н., получить согласие на что-н. С. вопрос с дирекцией
в нашем случаее - согласовать вопрос с Радой.

зе согласовал с Радой? - нет. обсуждал? да. но не выработали единое менние, не получил согласие.
если согласовал, то с кем и где?)
   
слухай, ти реально такий тупий чи вдаєш такого?
я дав тобі визначення слова зі словника Ожогова, а ти какеш, що в словниках термін не фіксується.

далі - Дата по согласованию с новоизбранным президентом определяется решением ВР. це ж очевидно, що   рішення приймає рада, а не вказує президент.

ще раз про согласовать

2. что с кем (чем). Обсудив, выработать единое мнение о чём-н., получить согласие на что-н. С. вопрос с дирекцией
в нашем случаее - согласовать вопрос с Радой.

зе согласовал с Радой? - нет. обсуждал? да. но не выработали единое менние, не получил согласие.
если согласовал, то с кем и где?)

Та це те саме у прихильники певної політсили як війна стоп, тарифи стоп, зп вчителів 4000s. Головний блазень сам з собою сагалсовал - значить у манюпасів золотий дощ почався
   
слухай, ти реально такий тупий чи вдаєш такого?
я дав тобі визначення слова зі словника Ожогова, а ти какеш, що в словниках термін не фіксується.

далі - Дата по согласованию с новоизбранным президентом определяется решением ВР. це ж очевидно, що   рішення приймає рада, а не вказує президент.

ще раз про согласовать

2. что с кем (чем). Обсудив, выработать единое мнение о чём-н., получить согласие на что-н. С. вопрос с дирекцией
в нашем случаее - согласовать вопрос с Радой.

зе согласовал с Радой? - нет. обсуждал? да. но не выработали единое менние, не получил согласие.
если согласовал, то с кем и где?)

Це не я тупий, а ти:
 я тобі навів термінологічне значення слова "согласовать" з сучасним поясненням й посиланням,
 я тобі навів саме таке його значення на сайті Президента України,
а ти мені тичеш Ожегова, в якому такого визначення бути не може.
   
всі вже зрозуміли, що шановний скіфф не в змозі відповісти, з ким саме (крім бєні) шановний некенгурований новообраний майже легітимний узгодив дату інагурації
пропоную не мучити бідолашного а розглянути інше питання

от мене цікавить:
що закон прописує на випадок, якщо не узгодили і всі упруться рогом?
якщо майже легітимний пропонує а рада незгодна - то рада за цю дату не голосує
можливо, рада голосує за іншу дату, яка не влаштовує майже легітимного
можливо рада так і не змогла визначити дату - тоді дату визначає особисто голова вр
винесемо за дужки, що дата може не влаштовувати голову кс

питаннячко: якщо визначена радою аба особисто її головою дата категорично не влаштовує майже легітимного - що він може зробити?
проігнорувати оголошену дату? звернутись до суду?
суд це довга справа..
от пройшло 3 червня - майже легітимний так і не став легітимним - що тоді?
майже легітимний оголошується таким, що не вступив на посаду?
і що тоді - оголошуються нові вибори?

що законники скажуть?
   
я тобі навів термінологічне значення слова "согласовать" з сучасним поясненням й посиланням,
 я тобі навів саме таке його значення на сайті Президента України,
а ти мені тичеш Ожегова, в якому такого визначення бути не може.
1. ти навів один з чисельних варіантів значення цього слова. але потім сказав, що в словниках немає такого терміні)))
2. на сайті президента не значення  слова, а згадка!. це ж очевидно, що погоджували та погодили. про що і написали на сайті ;)
3. тикаю Охоговим, великим лінгвістом з російської мови. може хоча б підтягнеш сваю радную рєчь. а то уроки в школі ти зкурив.
бо як можна сказати "в якому такого визначення бути не може" коли воно там вже є декілька десятилітть )))
   
от проголосила рада 2 червня, у будівлі парламенту
майже легітимний бикує, а рада спокійно запрошує гостей, розстелює килими...
всі в залі - головний винуватець свята не з*явився, бо ображений
що тоді? рада у повному зборі оголошує нову дату виборів? чи що?
   
от проголосила рада 2 червня, у будівлі парламенту
майже легітимний бикує, а рада спокійно запрошує гостей, розстелює килими...
всі в залі - головний винуватець свята не з*явився, бо ображений
що тоді? рада у повному зборі оголошує нову дату виборів? чи що?
мабуть нові вибори.
як в рагсі. не прийшла одна сторона - шукай іншу кандидатуру
   
зеля звісно може замовити стадіон на 19 і перед натовпом вболівальників урочисто прочитати присягу
але булаву та інші клейнодицяцьки він не отримає, в тому числі посвідчення президента
і що бідному кловану робити?
   
diletant(ka), cьогодні в 15:14
от проголосила рада 2 червня, у будівлі парламенту
майже легітимний бикує, а рада спокійно запрошує гостей, розстелює килими...
всі в залі - головний винуватець свята не з*явився, бо ображений
що тоді? рада у повному зборі оголошує нову дату виборів? чи що?

мабуть нові вибори.
як в рагсі. не прийшла одна сторона - шукай іншу кандидатуру
тобто бикувати та капризувати або топати ногами, бити *** по клавишах новообраний може лише до певного моменту?
після чого сумирно помити шію, причепуритися та йти куди рада сказала, бо інакше булава упливе?
   
Рада дає новообраному президенту час вичатися перед українцями за приниження.

Мабуть розуму не вистачає збагнути, що це ПРИДЕТЬСЯ зробити. І краще це зробити ЗАРАЗ.
   
тобто бикувати та капризувати або топати ногами, бити *** по клавишах новообраний може лише до певного моменту?
після чого сумирно помити шію, причепуритися та йти куди рада сказала, бо інакше булава упливе?
так.
Стаття 104. Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.

якщо сплив термін або не прийняв присягу - давайдасвіданія!
   
1. ти навів один з чисельних варіантів значення цього слова. але потім сказав, що в словниках немає такого терміні)))
2. на сайті президента не значення  слова, а згадка!. це ж очевидно, що погоджували та погодили. про що і написали на сайті ;)
3. тикаю Охоговим, великим лінгвістом з російської мови. може хоча б підтягнеш сваю радную рєчь. а то уроки в школі ти зкурив.
бо як можна сказати "в якому такого визначення бути не може" коли воно там вже є декілька десятилітть )))

1. Так я його саме у цьому значенні й використав!!! Які проблеми? Навіщо ти щось мені намагаєшся приписати?
2. Президент погодив... (там саме так напискано, а не хтось там погодив!) = президент дав згоду... (це у першому реченні повідомлення). Чи ти вважаєш, що Порошенко з кимось там погоджував це призначення?
3. Словник Ожегова не включає специфічну термінологію, у даному випадку - канцелярську (ділову) мову.
Ось ще приклад специфічної термінології: знайди там визначення слова "цвет", а потім задай у гуглі "цвет кварка".
   
всі вже зрозуміли, що шановний скіфф не в змозі відповісти, з ким саме (крім бєні) шановний некенгурований новообраний майже легітимний узгодив дату інагурації
пропоную не мучити бідолашного а розглянути інше питання

Відповісти не можу, бо питання дурне.
У стоп'ятисотий раз:
За Регламентом не він має з кимось дату погоджувати, а ВР з ним.
Є проект постанови з датою 19е. Зе з цією датою прогодився.
Далі справа за ВР: або приймає цю дату, або ні.
Але іншу вона прийняти по Закону не має права!!!
   
шановний скіфф
ми тут не лінгвісти
тож припустимо, що узгодження не відбулось
зеля визначає дату 19 травня, рада визначає дату 2 червня
чия дата важливіша?

от зеля зазиває гостей на 19 на нск олімпійський, рада зазиває гостей на 2 в будівлю ради
неважливо, де гостей більше
важливо, що шевчук з булавою прийде до ради

і що зеля зробить?
визнає, що 19 то була клоунада та з повинною головою прийде 2 червня у раду за булавою?
або продовжить бикувати і залишиться без булави?
а рада тим часом призначить нові вибори...
   
У мене тільки одне питання до прихильники певної політсили: а чим вам мішає інаугурація 19?


Инаугурация затягивается, чтобы Порошенко успел раздать побольше должностей

   
У мене тільки одне питання до прихильники певної політсили: а чим вам мішає інаугурація 19?
Чим пізніше кацапські зе-мародери повернуться до корит, тим краще.
   
Чим пізніше кацапські зе-мародери повернуться до корит, тим краще.

своё корытное мышление держим при себе.
   
Відповісти не можу, бо питання дурне.
У стоп'ятисотий раз:
За Регламентом не він має з кимось дату погоджувати, а ВР з ним.
Є проект постанови з датою 19е. Зе з цією датою прогодився.
Далі справа за ВР: або приймає цю дату, або ні.
Але іншу вона прийняти по Закону не має права!!!
ну то й не прийме, голосів не вистачило, які проблеми, не вперше
в цьому випадку, за законом, що вам тут вже цитувався, дату визначить голова вр
і що тоді зеля зробить?
прийде у визначений парубієм день туди, де його буде чекати шевчук з булавою?
чи з принцмпу залишиться без булави?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія