Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вчергове про мову і інформпростір B-)

Вчергове про мову і інформпростір  B-)



пост чомусь не відображається, зоча відкривається нормально, принайміні в мене

Тетяна Гонченко
21 год ·

*За мотивами перебування у батьків*

Поки ви боретесь за україномовний контент (безперечно, потрібний і корисний), російськомовні Ньюзвани, радіовєсті і прочая успішно промивають мозок російськомовним людям з не дуже критичним ставленням до інформації.
Їм треба російськомовний контент, і їм роблять цей російськомовний контент - такий, як подобається Раші.

Імхо, нам зараз як ніколи важливо створювати патріотичні україноспрямовані російськомовні ЗМІ.
Інакше остаточно та підчисту програємо інформаційну війну.
Треба бути трохи хитришіми. Іншого виходу у нас немає.


Автор- журналістка, нещодавно з Запоріжжя перебралася в Київ, батьки- з Новомосковську, їм десь 50-60 років
Її чоловік- історик та ждурналіст, досліджує архіви СБУ на предмет руху національного опору в ХХ сторіччі, був засуджений за спилювання голови пам'ятнику Сталіну в Запоріжжі
Думаю, не варто казати, що у них обох патріотичні погляди.
Але ось таке кажуть.

Від себе додам: нещодавно реанімував супутникову антену на даху, розмовляв з майстром- він казав, немає відбою від замовлень від пенсів/людей у віці "за 40" на встановлення антени "чтоб Расію паказувало, а то тут нічо сматреть нізя патамушта на мовє"

То як гадаєте, має авторка рацію, і чи потребен Україні якісний проукраїнський російськомовний контент?

 B-)
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

потрібен якісний україномовний контент  для україномовнийх українців щоб їх утримати їхню українськість..

укросів ніяким контентом від москалів ми вже не відтягнемо, це у них свідомий вибір..

коцапоязикий контент створює офіційний  мовний водорозділ і легалізує узкоязикість
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Якщо людина каже,  що сматрєть нільзя,  патамушта на мові,  то з неї ніяким контентом патріота не зробиш.

В Прибалтиці таким паспорт негромадянина давали,  і правильно робили
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Якщо людина каже,  що сматрєть нільзя,  патамушта на мові,  то з неї ніяким контентом патріота не зробиш.

В Прибалтиці таким паспорт негромадянина давали,  і правильно робили

саме так... чи щось дала акція "Львов гаваріт па русскі?"... крім того що засвіла наївних ідіотів   не дала нічого..  але то була разова акція яка  не потребувала витрат, а тут пропонується викидати гроші на вітер, крім того формувати кацапоязике мовне середовище за українські гроші..
   
Якщо людина каже,  що сматрєть нільзя,  патамушта на мові,  то з неї ніяким контентом патріота не зробиш.

В Прибалтиці таким паспорт негромадянина давали,  і правильно робили

тобто, ти пропонуєш забити приблизно на 30-40% населення східних та південних регіоів?
причому, здебільшого, це активні виборці, бо пенси у нас самий дисциплінований електорат?
яснапанятна
 B-)
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

лусскопєлдящім можно только білет в ластов, возлє туалєта плацкалт
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

https://www.facebook.com/atanoissapa/posts/1953385368069674

пост чомусь не відображається, зоча відкривається нормально, принайміні в мене

Тетяна Гонченко
21 год ·

*За мотивами перебування у батьків*

Поки ви боретесь за україномовний контент (безперечно, потрібний і корисний), російськомовні Ньюзвани, радіовєсті і прочая успішно промивають мозок російськомовним людям з не дуже критичним ставленням до інформації.
Їм треба російськомовний контент, і їм роблять цей російськомовний контент - такий, як подобається Раші.

Імхо, нам зараз як ніколи важливо створювати патріотичні україноспрямовані російськомовні ЗМІ.
Інакше остаточно та підчисту програємо інформаційну війну.
Треба бути трохи хитришіми. Іншого виходу у нас немає.

Автор- журналістка, нещодавно з Запоріжжя перебралася в Київ, батьки- з Новомосковську, їм десь 50-60 років
Її чоловік- історик та ждурналіст, досліджує архіви СБУ на предмет руху національного опору в ХХ сторіччі, був засуджений за спилювання голови пам'ятнику Сталіну в Запоріжжі
Думаю, не варто казати, що у них обох патріотичні погляди.
Але ось таке кажуть.

Від себе додам: нещодавно реанімував супутникову антену на даху, розмовляв з майстром- він казав, немає відбою від замовлень від пенсів/людей у віці "за 40" на встановлення антени "чтоб Расію паказувало, а то тут нічо сматреть нізя патамушта на мовє"

То як гадаєте, має авторка рацію, і чи потребен Україні якісний проукраїнський російськомовний контент?

 B-)
Не знаю, у нас на 90% расейськоговоряще містечко, що цікаво що ось якраз пенси і розмовляють
у своїй більшості Українською, а ось молодь не почуєш...
Тому це все уйня комусь дуже потрібна щоб надалі русифікувати Україну, что би ани нас услишали, он услишали і Крим і донецьк, луганськ і
ці услишат, нехай Господь помилує.
Я інше чую, що ті самі расейськоговорящие говорять, що дайте конкурентноспроможн ій контент українською мовою, беручи від телебачення і закінчуючи пресою...
Ось основна наша проблема, зробити Українську мову популярною серед молоді, це майбутнє України, а не знову підставляти вибачте дупу всім, а потім у нас зявляються днр, лнр і всяка уйня.
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Дурниця.
Пенсів вже не переконати.
А москальського контенту у нас і так 99%.
Треба боротися за мізки молоді, а не пенсів.
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

але ж дивитися й правда нема чого  на нашому тб :(
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

але ж дивитися й правда нема чого  на нашому тб :(

а як коцапоязикий контент цьому зарадить?
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

а як коцапоязикий контент цьому зарадить?

я мав на увазі - чому народ масово сат\тб замовляє
справа не в мові
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

але ж дивитися й правда нема чого  на нашому тб :(

https://toloka.to/
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

https://toloka.to/

ну, зайшов
одразу забив до пошуку те,що мене просили знайти (мільярди -якийсь серіал популярний)
немає :(
а на рутрекері є все -але російською, або англійською, але старі люди англійської не розуміють
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Там збирають часто на озвучку, можна донатити.

А пересічним пенсам можна накачати стільки що тарілку викинуть.
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Не знаю, у нас на 90% расейськоговоряще містечко, що цікаво що ось якраз пенси і розмовляють
у своїй більшості Українською, а ось молодь не почуєш...
Тому це все уйня комусь дуже потрібна щоб надалі русифікувати Україну, что би ани нас услишали, он услишали і Крим і донецьк, луганськ і
ці услишат, нехай Господь помилує.
Я інше чую, що ті самі расейськоговорящие говорять, що дайте конкурентноспроможн ій контент українською мовою, беручи від телебачення і закінчуючи пресою...
Ось основна наша проблема, зробити Українську мову популярною серед молоді, це майбутнє України, а не знову підставляти вибачте дупу всім, а потім у нас зявляються днр, лнр і всяка уйня.

+1
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

НьюзВан, Вєсті, 112, Україна, Інтер, НТН
скільки ще потрібно російськомовних каналів з російськомовним контентом?
 8-:
що не вистачає, кому?

Останнє редагування: 31 травня 2018 10:54:37 від Читач
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

НьюзВан, Вєсті, 112, Україна, Інтер, НТН
скільки ще потрібно російськомовних каналів з російськомовним контентом?
 8-:
що не вистає, кому?
+1000
Причому всі вони створювалися саме як український канал для російськомовних.
Ще не награлися?
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

+1000
Причому всі вони створювалися саме як український канал для російськомовних.
Ще не награлися?

всі вони створювались для просування поглядів руского міра в Україні,
як не дивно, українською мовою рускій мір ще ніхто не додумався піарити, ну, або не дивно 
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

всі вони створювались для просування поглядів руского міра в Україні,
як не дивно, українською мовою рускій мір ще ніхто не додумався піарити, ну, або не дивно 
(tu)
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

всі вони створювались для просування поглядів руского міра в Україні,
як не дивно, українською мовою рускій мір ще ніхто не додумався піарити, ну, або не дивно 
Це зрозуміло, але ж саме під тим лозунгом.
Тому я й не вірю в доцільність чергової спроби.
Тут як в тому радянському анекдоті, про деталі вкрадені з
фабрики дитячих колясок.
- Скільки дома не збирав, виходить лише автомат Калашнікова!  :D
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Це зрозуміло, але ж саме під тим лозунгом.
Тому я й не вірю в доцільність чергової спроби.
Тут як в тому радянському анекдоті, про деталі вкрадені з
фабрики дитячих колясок.
- Скільки дома не збирав, виходить лише автомат Калашнікова!  :D

Мені здається, доцільність другорядне питання,
створення починається з фінансування, хто фінансуватиме цей канал, що постане на боротьбу з усім кацапоінфомпросторо м,
хто візьме на себе цей труд Сізіфа
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

НьюзВан, Вєсті, 112, Україна, Інтер, НТН

Рупори 5-ї колони.
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

Рупори 5-ї колони.

От бач, як добре що я Чітатєль, всю контору тобі злив
 :laugh:
   
Re: Вчергове про мову і інформпростір  B-)

як може ще думати людина із зкацапленого вщент Запоріжжя
вона думає що не вона каліка, а україномовні
   
+1000
Причому всі вони створювалися саме як український канал для російськомовних.
Ще не награлися?

жоден з них не позіціонував себе як україніський (проукраїнський) канал
всі вони тою чи іншою мірою одразу були заточені на ретрансляціяю "руськава міра"
я ж казав у старртопіку саме про проукраїнський канал, але з російськомовним контентом
молодь навіть у російськомовних містах спокійно дивиться ТБ українською без жодного напрягу, і серед молоді суттєво менше вати і рускомірців, але молодь, на жаль, погано ходить на вибори
на відміну від них пєнси-дисципліновано голосують
у нас немає ще 30-40 років чекати, поки вимруть останні з тих, хто заражений совком
треба міняти їх свідомість, насправді упоротої вати серед них не більше 10%, при вірній подачі контенту багато з них хоча б відсахнуться від "рускава міру"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія