Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наземний громадський транспорт зупинятиметься на час повітряної тривоги – рішення Ради оборони Києва

Ще б розтлумачили, як водій має заробити собі хоча б на бензин, якщо 1-2 рази простоїть по 2-3 години. І куди він зі своїм автобусом має ховатися?

Я зара розплачуся...
Прям бідосі - на бензин ледь заробляють...
То ви точно про власників маршруток?

П.С. От дивлюся я в історію тривог і бачу: вони в Києві не довше 1.5 години, а частіше 30-60хв.
І в робочий час один раз на день в середньому.
Тож аж ніяк не 1-2 рази по 2-3 години

   
Це говорить тільки про те, що очікують другого наступу на Київ
Готуються
   
А якщо хтось працює до 9 вечора, а тривога десь о 21:15-21:20? То людина і на роботі не залишиться, і до дому може не доїхати, якщо тривога триватиме довго. І куди цій людині? Таксі буде коштувати дурнуватих грошей і не факт, що приїде. Маразматичне рішення.
   
І, до речі, тривоги часто зранку, ну яка офлайн освіта якщо весь транспорот зупиняти...

Щодо наступу,ну, моє переконання що там нема чим, але, якщо і коли... Ну уКиєві весь березень були вимушені канікули, навіть онлайн ми не займались... І це - правильно.
   
Я зара розплачуся...
Прям бідосі - на бензин ледь заробляють...
То ви точно про власників маршруток?

П.С. От дивлюся я в історію тривог і бачу: вони в Києві не довше 1.5 години, а частіше 30-60хв.
І в робочий час один раз на день в середньому.
Тож аж ніяк не 1-2 рази по 2-3 години
Це де Ви таку історію дивитесь?  В Києві тривоги так, як і по всій Україні. В будь який час доби.
   
Господи, є ж мапа...

По кожній громаді...

https://alerts.in.ua/
О, то може ще і є калькуляція по міських перевезеннях?  :shuffle:
Ну, хіба би ваші водії маршруток у Києві жирували...
   
Це говорить тільки про те, що очікують другого наступу на Київ
Готуються
А от це вірогідно. Якщо не наступу, то посилення обстрілів.
Не дай Боже, звісно, але наївно думати, що ми будемо бити по мостах через Дніпро і щемити кацапів під Херсоном, а вони соромитимуться робити щось схоже.
   
О, то може ще і є калькуляція по міських перевезеннях?  :shuffle:
Ну, хіба би ваші водії маршруток у Києві жирували...

Та нормально їм по 15 грн
   
Да них при чем тут безопасность. Изображение бурной деятельности и перекладывание ответственности на людей.
   
Це говорить тільки про те, що очікують другого наступу на Київ
Готуються

це говорить про те що буде контрнаступ ЗСУ і, відповідно, обстріли хуйловськими ракетами всіх міст України.

Який нахєр наступ на Київ чим, ким і звідки ? :facepalm1:
   
Це говорить тільки про те, що очікують другого наступу на Київ
Готуються
Як був наступ на Київ, тоді ніякий транспорт не ходив, крім метро раз на годину
   
Це говорить тільки про те, що очікують другого наступу на Київ
Готуються

Так, готуються.
Як мали готуватися в січні-лютому.
А не чекати на травневі шашлики
   
Вам вже вище відповідали щодо підземних переходів, можу додати - ну от Позняки, наприклад. Шото навскидку жодного такого не пригадаю.
Щодо під'їздів, чому тролінг - так вони у Києві майже всі на замках, до війни хоч консьєржки сиділи.
Всі ваші поради, можливо, й мали б сенс, якби мова йшла про десяток людей. А з траліків та автобусів в час пік висиплються сотні. Якщо висиплються, не пошкодують свої копійки за проїзд.


Я сам не дуже ховаюсь під час тривоги. Точніше зовсім нічого не роблю, бо там де я живу немає ні військових ні інфрастуктурних цілей.
Тож шанси отримати ракету тут досить мізерні.
Але коли б я був в районі, скажімо, Лук'янівки під час тривоги, я б не випробовував долю.

Я розумію, що під землю сховатися можна не усюди.
Але ось як робить людина, що хочити пережи обстріл в Бахмуті Slavyansk_info/3884[/tg]][/url]
Я не кажу, що в Києві теж треба лягати за тополю як тільки сирена завила, принаймні зараз ситуація не така.
Але є досить варіантів як можна збільшити свої шанси і без вкладання на землю як нема норм укриття.
В т.ч. у Позняках.
Бо навіть ставши у куток ззовні будівлі ви зменшуєте в 4 рази простір з якого в вас може щось прилетіти, порівняно із стояти на відкритому місці.
А зайшовши під козирьок підїзду - ще в кілька разів.
А зайшовши у підїзд чи на критий паркінг - фактично вам загорожує лише пряме влучання.

П.С. на відкритому місці осколи розлітаються і на сотні метрів...

   
О, сирена. Практично по всій Україні. Якраз тоді, коли всі додому повертаються.
Спеціально напевно - випробовують.
   
А зачем? Это есть смысл, когда есть угроза арт обстрела, и то надо, чтоб все вышли и рассредоточились, а не стояли толпой.
   
Ну що. Перша тривога за нових правил   - я вже постраждала. Масажистка їхала до мене у швидкісному трамваї. Тепер вже не їде, після тривоги поїде назад.
   
Ну що. Перша тривога за нових правил   - я вже постраждала. Масажистка їхала до мене у швидкісному трамваї. Тепер вже не їде, після тривоги поїде назад.
Та то просто буде рьов. Все життя перевернуть.
Але чекаємо відосіка з відміною.
   
Все, як в передбачалось: люди сидять на зупинках, чекають відбою. Біля метро Берестейська стоїть трамвай 14, повний пасажирів
   
Все, як в передбачалось: люди сидять на зупинках, чекають відбою. Біля метро Берестейська стоїть трамвай 14, повний пасажирів

Ну, і дощ такий собі.
Вийти з трамваю і лягти в калюжу під бордюр і чекати на ракетну атаку - не уявляю собі, чесно.
   
что ни делает дурак - всё он делает не так
   
что ни делает дурак - всё он делает не так
Руки прочь от нашего Виталика и его коллег! :X
   
Руки прочь от нашего Виталика и его коллег! :X
А що, Віталік признав, що то його ініціатива?  :shuffle:
   
До речі, маршрутки людей возять, за що їм всі дуже вдячні, мабуть, це вони  пролобіювали)
   
А що, Віталік признав, що то його ініціатива?  :shuffle:
Рада оборони києва створена і очолена віталіком. Три секунди пошуку
   
Рада оборони києва створена і очолена віталіком. Три секунди пошуку
Це відомо і вже обговорювалося. Але повірю словам з вуст Кличка.
   
Це відомо і вже обговорювалося. Але повірю словам з вуст Кличка.
Як пояснив його заступник, це була рекомендація дснс. Віталік реабілітований? Його примусили колективним органом :(
   
Як пояснив його заступник, це була рекомендація дснс. Віталік реабілітований? Його примусили колективним органом :(
О, дякую. Я так і думала. Тепер зрозуміло, звідки ноги ростуть і навіщо Віталіка підставляють.
   
О, дякую. Я так і думала. Тепер зрозуміло, звідки ноги ростуть і навіщо Віталіка підставляють.
ну так Віталік міг те рішення почати з : "На виконання рекомендації колективного органу" і хай би той колективний орган викручувався і знімав відосікі.
   
Cегодня в Киеве дождь.Услышал сирену - продолжаю бухать дома. Я немобильный еще на пару месяцев- тазобедренный сустав.
То что  я не выхожу в укрытие - это моя проблема (я даже не знаю где оно).
Люди из троллейбуса куда  выйти - на дождь. Смысл????
Что транспортники так свою жопу прикрывают?  После проблем ракет на остановках  в городах, Киевпасстранс решил прикрыть свою задницу. Идиоты.  Если я во время военного положения езжу на транспорте - все риски я беру на себя
   
Самое стршное не то что есть дураки у власти - самое страшное дураки с инициативой
   
Что транспортники так свою жопу прикрывают?  После проблем ракет на остановках  в городах, Киевпасстранс решил прикрыть свою задницу

Именно. Главное издать инструкцию, а на реалистичность ее плевать
   
Кияни, як там у вас? Далі транспорт зупиняється? Я вчора чула по радіо про петицію щодо відміни цієї дурні.
   
Ще не зібралися підписи, ~4000 з 6000 необхідних
   
Ще не зібралися підписи, ~4000 з 6000 необхідних
дайте посилання будь ласка, не можу пройти повз парад ідіотизму.
   
Цікаво а які протоколи  в Ізраїлі для громадського транспорту під час повітряних тривог.
Думаю вони більш досвідчені і треба спиратися на їх досвід  :-)o
   
https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=10982
на жаль я надто тупий :(

Приватбанк айди не працює.
Зареєструвався, каже пройдіть банк-айді, нажимаю, нічого не трапляється.

Схоже на чиюсь курсову роботу на третьому курсі.
   
Кияни, як там у вас? Далі транспорт зупиняється? Я вчора чула по радіо про петицію щодо відміни цієї дурні.
Из того, что сегодня видел: маршрутки ездят и во время тревоги. Из трамваев пассажиров выгнали, под сотню людей шарилась на остановке :facepalm1:  Автобус просто остановился, но никого не высаживал. Смысла в этой идее - ноль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія