Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

війка, та вже з того зліпленого "репортажу" ясно, шо це постанова.

А я ж їм про що другий день кажу? Нє, ліплять байки про гераічнаго Ваню :(
   
Но если ты права то разве не он вышел из партии? Если бы посада была важнее то подстроился бы, прогнулся! А нет. Карьеристы так не работают.

Тому й вийшов з партіі, що у Свободі таке не прощають і йому вже нічого не світить. Побіжить тепер до Пороха чи в Укроп, йому з пофіг, де саме втиснутися і з ким.
   
Бідолоаха, мені тебе шокода.
Просто змінюй себе і буде тобі щастя, в тому числі з бабами.
ти якось трошки мене не зрозумів)))
я ж тебе вродє підтримала))))))))))))) валяюся))))))))))
баби мені зовсім не потрібні, але дякую за пораду))))))))))))))))))))
   
А до чого весь цей словесний пронос, я про оренду житла питаю, як на мене, працюючий чоловік іі може собі дозволити, нє?

Ну далеко не каждый. Многие не могут. Особенно если ты в разводе и помогаешь ребенку от первого брака. Да и с работой сейчас не айс.
Двое моих сотрудников не могут снять отдельное жильё. Один с мамой, второй с бывшей тёщей и сыном обитают.
   
Re: Абрамову Вані респект

оце правда. героїчний ваня і його не менш героїчний суперник товкли друг дружкє пики при тіки шо завагітнівшій жінці і вже живій дитині. ну просто герої любовних фронтів, бля!

Все справедливо і в саму точку.
От тільки чи була в тій історії хочь якась вина її тата?
   
Тому й вийшов з партіі, що у Свободі таке не прощають і йому вже нічого не світить. Побіжить тепер до Пороха чи в Укроп, йому з пофіг, де саме втиснутися і з ким.

Что прости не прощают? Несогласие с манерами отдельных партийцев? У вас что там как в КПСС, одобрямс?
   
А до чого весь цей словесний пронос, я про оренду житла питаю, як на мене, працюючий чоловік іі може собі дозволити, нє?

А нафіга це пристосуванцю і падальщику?
Йому якраз дуже добре саме так як є.
   
Что прости не прощают? Несогласие с манерами отдельных партийцев? У вас что там как в КПСС, одобрямс?

У нас там заслуги перед Украіною закінчуються опівночі.
   
Є одне цікаве питання.
Чи мав право Мірошниченко заходити в квартиру?
Якщо мав, то винні ті хто силою його звідти випхав, ящо ні - то винен Мірошніченко.
Все інше значення не має.
Навіть якщо подружжя було б в шлюбі.
   
Ще раз кажу не перенось своїх проблем на інших.

у мене нема проблем, тому я не пишу щодо жінок коментарі, які тхнуть комплексами педерастизму і онанізму, на відміну від тебе

Мене якраз баби чомусь дуже люблять.

це або твої вигадки, або то такі баби, можливо якісь алкоголічки
   
ти якось трошки мене не зрозумів)))
я ж тебе вродє підтримала))))))))))))) валяюся))))))))))
баби мені зовсім не потрібні, але дякую за пораду))))))))))))))))))))

Я потім сообразив і потер той пост.
Що зробиш, я також трохи тупий як і більшисть присутніх в цій гілці. :(
Не сердись, нам дуракам треба прощати.  :give_rose:
   
А я ж їм про що другий день кажу? Нє, ліплять байки про гераічнаго Ваню :(

та мудак він, видно неозброєним оком. мирошниченко теж ще той герой, але ж тіки мудаки тіпу вані йдуть на таку "популярність". бббееееееееееее, ригаючий смайл. короче, бувшу жону використали в її бажанні помститися, ванья захотів пролізти на цьому в політику, а постать мирошниченка - для дискредитації свободи. всі, хто той ролік подивився і має хуч якусь клелку в голові, це зрозуміли. дешевка просто.  (td)
   
та мудак він, видно неозброєним оком. мирошниченко теж ще той герой, але ж тіки мудаки тіпу вані йдуть на таку "популярність". бббееееееееееее, ригаючий смайл. короче, бувшу жону використали в її бажанні помститися, ванья захотів пролізти на цьому в політику, а постать мирошниченка - для дискредитації свободи. всі, хто той ролік подивився і має хуч якусь клелку в голові, це зрозуміли. дешевка просто.  (td)

Це Ваня опублікував фото Мірошниченка на його фейсбуці?
І ролік зняв?
   
у мене нема проблем, тому я не пишу щодо жінок коментарі, які тхнуть комплексами педерастизму і онанізму, на відміну від тебе

це або твої вигадки, або то такі баби, можливо якісь алкоголічки

Немає проблем і слава Б-гу я радий за тебе.
Але звідки стільки злості викликаної комплексами і загальною незадоволеностю життям?
   
під'їхав до тучної блондинки увесь такий напомажений телевізійник ванья і запропонував свої послуги. вона не відмовилася від такого шансу.  :pofig:
   
У нас там заслуги перед Украіною закінчуються опівночі.

Каждый раз?
   
Н-да как все запущено, все гавно - лохматка золото, ок, этот "боец" себя уже не раз показал, и еще покажет. Даже не сомневаюсь
   
під'їхав до тучної блондинки увесь такий напомажений телевізійник ванья і запропонував свої послуги. вона не відмовилася від такого шансу.  :pofig:
Вера, вы меня неприятно удивили
   
Каждый раз?

Угу треба підверджувати справами.
А Ви як собі думали, що балаболів там тримають?

P.S. Наспавді я також не люблю ту Свободу через багато причин.
Але тим не менше залишаюсь об'єктивним.
   
Немає проблем і слава Б-гу я радий за тебе.
Але звідки стільки злості викликаної комплексами і загальною незадоволеностю життям?

та нема ніякої злості, не вигадуй дурниць

просто хочу усвідомити твою поведінку, не часто таких зустрічаю, от і хочу розібратись
   
під'їхав до тучної блондинки увесь такий напомажений телевізійник ванья і запропонував свої послуги. вона не відмовилася від такого шансу.  :pofig:
До речі, раз пішла така п'янка, а давно вони знайомі? Вона вагітна від Вані? Щось Ваня не сказав, що то моя майбутня дитина.
   
Вера, вы меня неприятно удивили

Всі би хотіли що би Вера їх приємно здивувала, але насправді вона дуже перебірлива та самостійна жінка.
Тому можливо вам треба буде довго чекати, або якось змінюватись.
   
Вера, вы меня неприятно удивили

та я не дивуюся. в нас ще багато ідіотів.
   
під'їхав до тучної блондинки увесь такий напомажений телевізійник ванья і запропонував свої послуги. вона не відмовилася від такого шансу.  :pofig:

И они злонамеренно подстроили все так чтоб ночью Мирошниченко приехал в квартиру в которой не живет и вместо примерки одежды на дочь поперся в спальню за коричневой рубахой свитером где его поджидал телевезионщик и АТОшник Ваня Абрамов жидокацап?


Вера, вы мой кумир ))))
   
та я не дивуюся. в нас ще багато ідіотів.

Иногда мне кажется что поголовье растет.
   
та нема ніякої злості, не вигадуй дурниць

просто хочу усвідомити твою поведінку, не часто таких зустрічаю, от і хочу розібратись

Просто ми маємо досить різні погляди на ті самі аспекти життя.
Я не дуже відрізняюсь від Вас чи інших достойних людей, але погляди на життя маю таки  інші.
   
До речі, раз пішла така п'янка, а давно вони знайомі? Вона вагітна від Вані? Щось Ваня не сказав, що то моя майбутня дитина.

вже тут був якийсь новий нік, який нам встиг розказати, які в бувшої жутко серйозні стосунки з тим ваньйой.  :pofig:
   
Я думал после его истерики в ФБ народ попустит. Ан нет, колбасит!
   
И они злонамеренно подстроили все так чтоб ночью Мирошниченко приехал в квартиру в которой не живет и вместо примерки одежды на дочь поперся в спальню за коричневой рубахой свитером где его поджидал телевезионщик и АТОшник Ваня Абрамов жидокацап?


Вера, вы мой кумир ))))

Ви упускаєте дуже суттевий момент. Приїхав в СВОЮ КВАРТИРУ.
   
та я не дивуюся. в нас ще багато ідіотів.

Ок, запомню

askold - жопі слова не давали, ага
   
Я думал после его истерики в ФБ народ попустит. Ан нет, колбасит!

Це ж ФУП, що може бути кращим ніж брудний срач?
А для чого іншого ФУП може ще бути потрібний?
   
Я думал после его истерики в ФБ народ попустит. Ан нет, колбасит!

ФБ соц сеть, где много разных людей, непартийных, там его намокали более чем достаточно )
   
Ок, запомню

askold - жопі слова не давали, ага

Тоді для чого ти красунечко пишеш тут, якщо тобі слова не давали.
Не сумінваюсь що в тебе гарненька дупка, але її думка тут явно зайва.
   
вже тут був якийсь новий нік, який нам встиг розказати, які в бувшої жутко серйозні стосунки з тим ваньйой.  :pofig:

Да все просто. ФБ называется. Например новая пассия Игоря через ФБ имеет со мной около 40 общих френдов (как оказалось), и в личке узнать что и как и давно и что и куда мне проще пареной репы. Народ глуп, сами на себя собирают кучу компры.
Не сомневаюсь что так же и у Вани есть те кто дружит, воевал, работал.
Это мир соцсетей. Тут побеждают аналитики.
   
Тоді для чого ти красунечко пишеш тут, якщо тобі слова не давали.
Не сумінваюсь що в тебе гарненька дупка, але її думка тут явно зайва.

незачет, болуканські прийомчики, гуляй полем
   
И они злонамеренно подстроили все так чтоб ночью Мирошниченко приехал в квартиру в которой не живет и вместо примерки одежды на дочь поперся в спальню за коричневой рубахой свитером где его поджидал телевезионщик и АТОшник Ваня Абрамов жидокацап?


Вера, вы мой кумир ))))

запросто. поки той гуляв з дитиною, бувша жона викликала слюсара-телевізійника. він зайняв диспозицію в спальні. прийшов мирошниченко, почув шорохи збираємих меблів і вирішив взяти з них свій светр. бувша вирішила мирошниченка чомусь не пускати в спальню до слюсара і меблів. він таки її відідвинув і не встигши туди потрапити, отримав в пику від слюсара-коханця. от і вся історія.
   
запросто. поки той гуляв з дитиною, бувша жона викликала слюсара-телевізійника. він зайняв диспозицію в спальні. прийшов мирошниченко, почув шорохи збираємих меблів і вирішив взяти з них свій светр. бувша вирішила мирошниченка чомусь не пускати в спальню до слюсара і меблів. він таки її відідвинув і не встигши туди потрапити, отримав в пику від слюсара-коханця. от і вся історія.

Напомните чья это версия была про слюсара ?
   
запросто. поки той гуляв з дитиною, бувша жона викликала слюсара-телевізійника. він зайняв диспозицію в спальні. прийшов мирошниченко, почув шорохи збираємих меблів і вирішив взяти з них свій светр. бувша вирішила мирошниченка чомусь не пускати в спальню до слюсара і меблів. він таки її відідвинув і не встигши туди потрапити, отримав в пику від слюсара-коханця. от і вся історія.

то хто у підсумку в цій історії ідіот ?

якби він не став її пхати, то і не отримав би їбальник

привів дитину, все, бувай здоровий

чого пхався в кімнату ?
   
Я думал после его истерики в ФБ народ попустит. Ан нет, колбасит!
Та ні, не ковбасить. Просто якійсь прямо голівудський  сюжет виходить:

Заходить Ігор в свою квартиру з донькою, - а там в спальні герой АТО, прекрасний хлопець Ваня, який виявляється ще й підготовленим бійцем (може боксером)
Він - захисник ображеної вагітної жінки - кидається на "обідчіка" - вирубає його з одного удару, добиває, і підсрачниками виштовхує його з власної квартири.

Тут же виходить сюжет, який Ігор гівнюк і який світоч справедливості і захисник ображених Ваня. Ігор - негідник - "ізбівающій бєрємєнную бившую жєну"
Занавіс.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія