Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За що Notorious в бане?

За що Notorious в бане?

Ежели за то, шо открыл ветку про бан не в админке, как это положено, а в Клубе, ну так тему перенести, аффтара - предупредить и вполне достаточно.
Уж кого и банить, так точно не Notorious. Админы, порешайте по людски, зачем всех под одну гребёнку?

ПыСы. Не вижу банлиста отчего-то... Это мой трабл, трабл мобильной версии или шо?  :not_i:

Останнє редагування: 7 травня 2019 17:21:30 від Донбасянин в экзиле
   
Re: За що Notorious в бане?

Один вопрос снимается, а именно - про банлист. На ПК банлист вижу, в мобиле - нет.
   
Re: За що Notorious в бане?

Один вопрос снимается, а именно - про банлист. На ПК банлист вижу, в мобиле - нет.
Дивно . Я і на мобілі банлист бачу.
   
Re: За що Notorious в бане?

Дивно . Я і на мобілі банлист бачу.

Якщо не малий екран то треба натискати три риски в правому куті, тоді розкриється більше меню і там буде банлист. ))) ще треба догадатись де його шукати.
   
Re: За що Notorious в бане?

Якщо не малий екран то треба натискати три риски в правому куті, тоді розкриється більше меню і там буде банлист. ))) ще треба догадатись де його шукати.
я його знайшла тільки після того, як на ФУПі написали , що він у мобільнику теж є)))
   
Re: За що Notorious в бане?

Якщо не малий екран то треба натискати три риски в правому куті, тоді розкриється більше меню і там буде банлист. ))) ще треба догадатись де його шукати.

От же ж... Насправдi, там i знайшов. Дякую за допомогу!
   
Re: За що Notorious в бане?

Так розбанений или шо?





С Турчем всё ок, а Нот - всё ишшо в бане, получается.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія