Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика


Степан Прокофьевич наш рулевой

Только фамилию не говори, а то ВОНАнисты прискачут…
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

 Десять сторінок примати міряються цюцюрками. :weep:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

2 Топа

а ти хто? (якщо дозволиш спитати)

Останнє редагування: 18 червня 2021 22:38:11 від Ice9192
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

я любил математику.. да.. Был гением раньше.. Единственный кто мог  не испугаться и поправить ошибку доцента на лекции
для цього не потрібно бути генієм ))
лектор - проста людина, і якщо розуміти про що він говорить, досить часто виявляються помилки, це нормально
ненормально нічого не розуміти і мовчати
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Горжусь тем, что в теме ни разу не написал никто заигноренный мной
По результатам одного экзамена. Сегодня еще второй должен быть но чето нема. Видать зашиваются там

Для брата нарисовала. Ну кому интересно можете тоже каракули почитать
ММФ статистика? Для ІТ?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

2 Топа

а ти хто? (якщо дозволиш спитати)

 Я теж ... у Долгопрудний не захотів. :D
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Долгопрудний не захотів.
[A]
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я теж ... у Долгопрудний не захотів. :D
:laugh:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ММФ статистика? Для ІТ?
https://www.youtube.com/watch?v=HcfHBgUTn7I
думаю ты прав
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

ММФ статистика? Для ІТ?
https://www.youtube.com/watch?v=HcfHBgUTn7I
там не читають математики?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:laugh:
Ні фіга не смішно.
 Коли я мамі сказав, що і школі мені нудно, мама виписали мені "Квант".
 ЗМШ і ЗФШ.
 Так я навчився писати контрольні по методичкам. :D
 Краще б вислали Ландау.
 Бо зазнався страшне.
 І по сей день вважаю - хто підлітком його не читав, той хронічно відстає у розвитку.
 Втім, сучасні дітки багато чого чудово компілюють.
 Я так не можу. :(
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Я теж ... у Долгопрудний не захотів. :D
(маленьке уточнення стосовно мене)
я електрик.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Коли я мамі сказав, що і школі мені нудно, мама виписали мені "Квант".
 ЗМШ і ЗФШ.
(tu) задроти серед нас!
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

(tu) задроти серед нас!
ги, я ще спробував читати цю бібліотечку своїм малим :)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

Вже є математика
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ні фіга не смішно.
 Коли я мамі сказав, що і школі мені нудно, мама виписали мені "Квант".
 ЗМШ і ЗФШ.
 Так я навчився писати контрольні по методичкам. :D
 Краще б вислали Ландау.
 Бо зазнався страшне.
 І по сей день вважаю - хто підлітком його не читав, той хронічно відстає у розвитку.
 Втім, сучасні дітки багато чого чудово компілюють.
 Я так не можу. :(

Ну не знаю. Я б після цього
Десять сторінок примати міряються цюцюрками. :weep:
таке б не писав. Якось воно нелогічно. Хоча, як самоіронія, може і піде, на любітєля.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

там не читають математики?
ну як Вам сказать... для ІТ то буде занадто, чисто моя суб'єктивна думка.
Ну хіба там забивать по чуть-чуть,  і на комісії пру трійку раз сходити.
Але навіщо дитині той стрес?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ну не знаю. Я б після цього
таке б не писав. Якось воно нелогічно. Хоча, як самоіронія, може і піде, на любітєля.
  Зріз світогляду примата . :D
  Ілюстративний.
  Імхо.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

  Зріз світогляду примата . :D
  Ілюстративний.
  Імхо.
(tu)  абсолютно згоден.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

 Інколи мені здається(грам так після триста) що математики взагалі не існує.
 У сенсі як ноумену.
 А як феномен вона присутня у вигляді кривенької проекції ейдосу, аби унеможливити сприйняття Універсуму з більш досконалої позиції. :(  :weep:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

ну як Вам сказать... для ІТ то буде занадто, чисто моя суб'єктивна думка.
Ну хіба там забивать по чуть-чуть,  і на комісії пру трійку раз сходити.
Але навіщо дитині той стрес?
прошу, я трошки помилився, помітив що це КНУ тільки оце зараз.
(Сплутав із КПІ ММФ (Механіко-Машинобудівний Факультет) у мій час.)

--
Я у цих всіх вправах виходжу з того, що треба завжди мати якусь фішку що може тебе трохо відрізняти на загальному фоні  - типу всі математики довкола а ти механік. Ну і бажано щось практичне що може дать прогодувать себе.

(По роботі мав приклад, може не досить доречний, як анекдот: У відділі процесів був один теолог серед класичних бізнес і просто інформатиків. З часом він став SAP евангелістом, а потім віце президентом з процесів і очолив своїх бувших колег.)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вже є математика
190
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вообще я в легком а...уе посмотрев на фотки и видео общаг кпи.
Я лично когда сама поступала выбирала общагу. институт назывался энергетический и вобщем было пофигу на тот диплом.и вот она собственно




А от кпи хочется плакать.
Общаги шевы кончно выглядят лучше, но если найти фотки 10-летней давности, то можно впасть в ступор
Например радиофизика
Вера в человечество в гуманизм исчезает напрочь




Поэтому я смотрю на общагу приматов шевы и заодно смотрю на коэффициенты на которые умножается математика. Туда легче поступить. Видно как некоторые родители своим детям меняли окна за свой счет. Мамочка миа

   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

Все нормально в шеві з гуртожитками зараз
Ремонти зроблені років 10-15 тому
Оновлюють потроху

П.с. оте що коридор в рфф - нічого надто екстремального

В свій час ні унітазу ні раковини ні дверей ні меблів на момент поселення

По середині кімнати 200+ пляшок
Але ж паркет!



   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Вообще я в легком а...уе посмотрев на фотки и видео общаг кпи.
Якщо є бабло завжди можна щось зняти по лінії швидкісного трамваю у бік кільцевої.

Який би не був гуртожиток, вчитись у ньому буде дуже важко, а вчитись саме перші три роки треба. А далі вже буде робота яка все покриє.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Який би не був гуртожиток, вчитись у ньому буде дуже важко,
:laugh:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Так шо, в Шеву на РФФ (сейчас его как-то переименовали в «компьютеерных технологий») решили или кибфак? Сразу предупреждаю: математика в Шеве и КПИ — это небо и земля. Смотри, чтоб сын потянул и любил главное это.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

Є ще могілянка  - теж достойно
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Якщо є бабло завжди можна щось зняти по лінії швидкісного трамваю у бік кільцевої.

Який би не був гуртожиток, вчитись у ньому буде дуже важко, а вчитись саме перші три роки треба. А далі вже буде робота яка все покриє.
без общаги можно быстро вылететь в первую же сессию
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

без общаги можно быстро вылететь в первую же сессию
Якраз навпаки. Перша сесія - 3 різні математики здавати. Треба час на теорію і практику.

В ідеалі додатково 3-4 години щодня.

У гуртожитку один дивиться кіно, інший грає, третій з дівкою регоче, а четвертий хоче вчитись  :laugh:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Так шо, в Шеву на РФФ (сейчас его как-то переименовали в «компьютеерных технологий») решили или кибфак? Сразу предупреждаю: математика в Шеве и КПИ — это небо и земля. Смотри, чтоб сын потянул и любил главное это.
не поняла где математика лучше
На 5 специальностей надо подавать заяву. Есть у него еще лучший друг, хотят учиться вместе. Но у того зно значительно хуже. Будем сильно много думать
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Якраз навпаки. Перша сесія - 3 різні математики здавати. Треба час на теорію і практику.

В ідеалі додатково 3-4 години щодня.

У гуртожитку один дивиться кіно, інший грає, третій з дівкою регоче, а четвертий хоче вчитись  :laugh:
все москвичи всегда приезжали в общагу подтягивать все хвосты. Проводили мозговой штурм или что то списывали. Стеклили чертежи
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

все москвичи всегда приезжали в общагу подтягивать все хвосты. Проводили мозговой штурм или что то списывали. Стеклили чертежи
Може вони тупі? І знову ж таки, списувати - не те саме що вчити. Я впевнений що у гуртожитку є що списати і конспекти від старших курсів, але на знання це не впливає

На моєму курсі жоден з топ ботанів не жив у гуртожитку.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Если можно будет ( говорят можно, но кто ж знает, первый год такое) выделить отдельно зно по укрмове, то это сильно меняет картину. Средний балл будет выше
25 июня где то узнаем
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Може вони тупі? І знову ж таки, списувати - не те саме що вчити. Я впевнений що у гуртожитку є що списати і конспекти від старших курсів, але на знання це не впливає

На моєму курсі жоден з топ ботанів не жив у гуртожитку.
так у меня не топ ботан а обычный ребенок который может попадет на последнее бюджетное место
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

так у меня не топ ботан а обычный ребенок который может попадет на последнее бюджетное место
Ну от йому треба якраз вчитись перші пару років. В мене, доречі, був найнижчий бал на вступі.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

не поняла где математика лучше
На 5 специальностей надо подавать заяву. Есть у него еще лучший друг, хотят учиться вместе. Но у того зно значительно хуже. Будем сильно много думать

На друга вот только пусть не ориентируется! Матра в Шеве самая полная и самая суровая — в этом разница университетских курсов от институтских
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Матра в Шеве самая полная и самая суровая — в этом разница университетских курсов от институтских
Сміявсі. І що там такого є чого нема в КПІ? Доречі, КПІ університет вже 100500 років як і відмінність між універом і інститутом, що універ має більше усякої гуманітарщини.

Останнє редагування: 19 червня 2021 09:36:13 від Фома Липецкий
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Сміявсі. І що там такого є чого нема в КПІ? Доречніше, КПІ університет вже 100500 років як і відмінність між універом і інститутом, що універ має більше усякої гуманітарщини.

Я закончил этот РФФ в Шеве. И когда я после универа работал с выпускниками «аналогичных» факультетов КПИ, я понял, почему КПИ — это Киевский Питомник Идиотов. Там уровень подготовки по естественным наукам на порядок ниже.

Ну например, матан 1-й курс: функция почти сразу рассматривается в самом общем виде, как векторная функция векторного аргумента. Хера с два в том политехе о таком вообще слышали на первом курсе
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

На друга вот только пусть не ориентируется! Матра в Шеве самая полная и самая суровая — в этом разница университетских курсов от институтских
ну вот на РФФ есть специальность куда его друг может проскочит. И есть специальность куда мой может еле еле проскочит
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія