Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Apple's October 13 Event :zrada: :peremoga:

Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

лайтнінг луччий конектор який взагалі існував і існує. а тайп-сі фуфло, по надійності і рядом не валявся.
АНАЛітик, зміни нік вже  :facepalm:
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

лайтнінг таке саме фуфло по концепції
лайтнінг значно міцніший, бо суцільний брусок металу з контактами
Принаймні у мене вже два безнадійно погнутих юсб-с і жодного поламаного лайтнінга
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

лайтнінг таке саме фуфло по концепції
лайтнінг конектор треба дуже постараться щоб зламати, навіть якщо ти захочеш зробити це спеціально, а тайп-сі льохко.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

лайтнінг конектор треба дуже постараться щоб зламати, навіть якщо ти захочеш зробити це спеціально, а тайп-сі льохко.
Якщо мати дурну голову, то можно і xyй зламати.  А мати унікальну зарядку для телефона - це ідіотизм.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

лайтнінг конектор треба дуже постараться щоб зламати, навіть якщо ти захочеш зробити це спеціально, а тайп-сі льохко.
та похер льохко чи нє- концепція одинаково гнила
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

лайтнінг значно міцніший, бо суцільний брусок металу з контактами
Принаймні у мене вже два безнадійно погнутих юсб-с і жодного поламаного лайтнінга

Конектор кабеля так, значно міцніший, але цим міцним коннектором ламається гніздо в девайсах на раз-два :)
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

Конектор кабеля так, значно міцніший, але цим міцним коннектором ламається гніздо в девайсах на раз-два :)
там гніздо залізне і без поперечки як у юсб-с
Подивився б я як його зламать)
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

там гніздо залізне і без поперечки як у юсб-с
Подивився б я як його зламать)

Ну як факт :) В мене є такий ipad mini.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
PAL

у мене поряд зараз айпад про із 120 гц і хс макс із 60
знаєте скільки я бачив різницю між ними - день. ну ладно, може два
я шось не дуже розумію того нового фєтішу із 120 герцами на екрані

очі
OLED екрани мають дурну фічу - вони мерехтять. Й для деяких людей це критично (не для всіх) - дуже втомлюються очі, бо встигають зреагувати на низьку частоту.
Тому 120Гц - це значне полегшення для таких людей

   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

очі
OLED екрани мають дурну фічу - вони мерехтять. Й для деяких людей це критично (не для всіх) - дуже втомлюються очі, бо встигають зреагувати на низьку частоту.
Тому 120Гц - це значне полегшення для таких людей
це у ондроєдів вони ШИМ і сині
у епла з цим значно краще налаштовано
тому я не бачу суттєвої різниці між своїм IPS 120гц айпадом і 60гц олед айфоном
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

очі
OLED екрани мають дурну фічу - вони мерехтять. Й для деяких людей це критично (не для всіх) - дуже втомлюються очі, бо встигають зреагувати на низьку частоту.
Тому 120Гц - це значне полегшення для таких людей

Частота PWM к частоте обновления экрана не имеет никакого отношения. У 11х айфонов, кстати, 290Hz.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

Якщо мати дурну голову, то можно і xyй зламати.  А мати унікальну зарядку для телефона - це ідіотизм.
Яка ще унікальна зарядка, просто кабель на юсб або юсбтайпі-сі.
Аламається той конектор льохка навіть у розумних і пряморуких.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

просто кабель
В мене цих кабелів вже, як казав Микіла Янович - вагін. Я хочу щоб одним я міг зарядити все.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

В мене цих кабелів вже, як казав Микіла Янович - вагін.

Ржунимагу.  :laugh:
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

Ржунимагу.
А я ні. Натуральний треш:
1) Навушники
2) Годинник
3) Макбук / піксельбук / інше юсб с
4) Старі ЮСБ
5) Лайтенінг
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

це у ондроєдів вони ШИМ і сині
у епла з цим значно краще налаштовано
тому я не бачу суттєвої різниці між своїм IPS 120гц айпадом і 60гц олед айфоном
:facepalm: а у яблука не те саме pwm???
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

:facepalm: а у яблука не те саме pwm???
так, але: https://blog.elcomsoft.com/2018/10/iphone-xs-pwm-demystified-how-to-reduce-eyestrain-by-disabling-iphone-xs-and-xs-max-display-flicker/
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

так, але: https://blog.elcomsoft.com/2018/10/iphone-xs-pwm-demystified-how-to-reduce-eyestrain-by-disabling-iphone-xs-and-xs-max-display-flicker/
світлодіоди з однаковим успіхом та ефективністю мона ганяти хоч на 100Гц, хоч на 10кГц....
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

світлодіоди з однаковим успіхом та ефективністю мона ганяти хоч на 100Гц, хоч на 10кГц....
ну повертаючись до 120 гц фєтішу - у епла шим вже 240 гц, тобто твердження, що 120 гц оновлення екрану щось там краще зробить з флікером - хибне
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

А я ні. Натуральний треш:
1) Навушники
2) Годинник
3) Макбук / піксельбук / інше юсб с
4) Старі ЮСБ
5) Лайтенінг

А какие-то 10 лет назад у каждого производителя было свое мнение о коннекторах к смартфонам, наушникам, не говоря про ноуты. У меня всяких кабелей, док станций, зарядок был наверное кубометр.

Щас шара, спасибо европейским бюрократам. А Микола Янович жжот :)

Останнє редагування: 15 жовтня 2020 16:50:02 від dmp
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

якісь герци, лайтнінги, оновлення  :laugh:
нахера воно

телефон який не глючить, це все що потрібно.
за майже 3  роки 8 ніразу не прийшлось перезагружати бо завис

до того років з 10 був на андроїдах.
через рік часу, ( це в кращому випадку) андроїд періодично потрібно чистити, перезагружати, ну і потім вже й до заводських настройок не далеко.
телефони не самі погані були.
не S звісно
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

 :facepalm: шо за истерика у поклонников дебилдроида?  :weep:
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

ну повертаючись до 120 гц фєтішу - у епла шим вже 240 гц, тобто твердження, що 120 гц оновлення екрану щось там краще зробить з флікером - хибне

Да просто плавнее всё, менюшки, скроллы и тд. Я вот после моника 144 Гц сажусь к малой на 60 Гц и играть в стрелялки уже напрягает, плавности нет. А так канеш, очередная фича из списка нинада. А когда через поколение Эппл сделает таки, то будет нужно и актуально.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

Да просто плавнее всё, менюшки, скроллы и тд. Я вот после моника 144 Гц сажусь к малой на 60 Гц и играть в стрелялки уже напрягает, плавности нет. А так канеш, очередная фича из списка нинада. А когда через поколение Эппл сделает таки, то будет нужно и актуально.
та на екрані телефона навряд чи буде вау ефект такий
на айпаді ті 120гц видно лише коли вперше в руки береш, потім не видно взагалі
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

Да просто плавнее всё, менюшки, скроллы и тд. Я вот после моника 144 Гц сажусь к малой на 60 Гц и играть в стрелялки уже напрягает, плавности нет. А так канеш, очередная фича из списка нинада. А когда через поколение Эппл сделает таки, то будет нужно и актуально.

В iPad Pro уже три года адаптивный фрейм рейт до 120Hz, по какой-то причине в телефонах его не делают.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

В iPad Pro уже три года адаптивный фрейм рейт до 120Hz, по какой-то причине в телефонах его не делают.
думаю через баратейку, в айфонах вона і без того невелика
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

ну повертаючись до 120 гц фєтішу - у епла шим вже 240 гц, тобто твердження, що 120 гц оновлення екрану щось там краще зробить з флікером - хибне
яке відношення шим має до частоти оновлення картинки...хоспадє.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

найкращий роз"єм мобільних девайсів- мініусб.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

яке відношення шим має до частоти оновлення картинки...хоспадє.
отож. а тут закидають, шо 120 гц зробить кращє флікер і волоси станут мягкімі і шелковістимі
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

найкращий роз"єм мобільних девайсів- мініусб.
оте однобоке крихке лайно? ні, дякую. і мікроюсб туди ж
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

об'єктивно - лайтнінг найкращий формфактор, але,  як практика показала, проблема із тайп-с, це тільки коли стільцем наїхав на нього.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

найкращий роз"єм мобільних девайсів- мініусб.
Щось з Магістрами і Аналітиками пороблено. Якщо роз'єм не симетричний - інженерам треба відрубати руки.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

думаю через баратейку, в айфонах вона і без того невелика

Так, мені теж так здається.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

та на екрані телефона навряд чи буде вау ефект такий
на айпаді ті 120гц видно лише коли вперше в руки береш, потім не видно взагалі

Так и мне не видно 144, видно, когда я за 60 сажусь. Но если Эппл купят и так, то как здесь уже заметили, среди андроидов война, а жёсткая конкуренция даёт что? Правильно, рывки в технологиях и ценовую войну. А так представь один Пиксель на рынке андроидов в 4 разновидностях. И выбирал бы, андроид или Эппл за штуку. И всё. Камер было бы две. На оба телефона. Больше не надо.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

Так и мне не видно 144, видно, когда я за 60 сажусь. Но если Эппл купят и так, то как здесь уже заметили, среди андроидов война, а жёсткая конкуренция даёт что? Правильно, рывки в технологиях и ценовую войну. А так представь один Пиксель на рынке андроидов в 4 разновидностях. И выбирал бы, андроид или Эппл за штуку. И всё. Камер было бы две. На оба телефона. Больше не надо.
так ти з монітора за монітор сідаєш, велика діагональ- видно
я між айпадом 120 і айфоном 60 різниці майже не бачу
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

так ти з монітора за монітор сідаєш, велика діагональ- видно
я між айпадом 120 і айфоном 60 різниці майже не бачу

Куплю со 120 следующий телефон, тогда смогу сказать, что по ощущениям. Пару моделей вертел в руках, вау эффекта не было, ну плавно.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

Куплю со 120 следующий телефон, тогда смогу сказать, что по ощущениям. Пару моделей вертел в руках, вау эффекта не было, ну плавно.

У андроидов чаще проблема не в том, что низкий рефреш рейт экрана, а в том, что анимация тормозит :) Это просто какая-то всеобщая проблема, на любых самых мощных девайсах.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

У андроидов чаще проблема не в том, что низкий рефреш рейт экрана, а в том, что анимация тормозит :) Это просто какая-то всеобщая проблема, на любых самых мощных девайсах.
Это если поверх лончера ставить ещё кастомный лончер? Ну честно, не вижу на своём.
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:

У андроидов чаще проблема не в том, что низкий рефреш рейт экрана, а в том, что анимация тормозит :) Это просто какая-то всеобщая проблема, на любых самых мощных девайсах.
що що тормозить?  що тормозить на ванпласах 6,7,8 ? чи на гнусмасах останніх(переодосанніх та перед ними), чи на хуевеях  або навіть на ріалмі про якомусь...
   
Re: Apple's October 13 Event  :zrada:  :peremoga:
dmp

Это если поверх лончера ставить ещё кастомный лончер? Ну честно, не вижу на своём.

Не обязательно в ланчере, хотя и в нем тоже, просто берешь девайс, приложения запускаешь и смотришь, сразу видно где пару фреймов анимации пропустило, это очень хорошо заметно, если глаз набитый :) "Просто это был хороший момент запустить сборку мусора" (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія