Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

Evgeny Istrebin
15 год  ·
Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова
!50 критичних пацієнтів в covid-реанімації.
!Такого ще нiколи не було.
І це дуже страшно.
Бо світла вкінці тунелю невидно.
Серед пацієнтів в реанімації - жодного вакцинованого!
Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів у covid-стаціонарі. 
Більше того, велика родина 40-річної жінки - матері трьох дітей, яку наші лікарі витягують з того світу - проти вакцинації.
Вдома у них - ще троє з коронавірусом.
Її найменшій дитині - усього рік.
Чи вдасться врятувати маму - ми не знаємо.
Але абсолютно очевидно: цей бій був би значно легшим, будь вона щепленою.
Люди, одумайтеся!
Загалом у реанімації Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова зараз понад сотня пацієнтів!
Подивіться звернення  завідувачки відділення анестезіології та інтенсивної терапії Наталії Матолінець.
Лікарня - не гумова.
Лікарі - не всесильні.
Вакцинуйтеся!
Інакше може наступити неспроможність медичної системи.
Не лишайте нас можливості вас врятувати!


   
Люди, одумайтеся!
Нажаль, багато одумуються, коли одною ногою вже на тому світі.
   
хай би тільки не займали місця в лікарнях
   
Жесть  :( а у нас у одеській області за добу 58 летальних  :(
   
Люди вакцинуйтеся  :( 
   
Стало быть, с учетом привитой трети населения, у оставшейся непривитой части течение заболевания радикально ухудшилось по сравнению с прошлым годом. Либо кто то писдит
   
Стало быть, с учетом привитой трети населения, у оставшейся непривитой части течение заболевания радикально ухудшилось по сравнению с прошлым годом. Либо кто то писдит
Напевно дельта
   
Люди вакцинуйтеся  :( 

так вакцинуються черги по 30-40 людей, най би встигали щеплення робити) і та вакцину підвозити
   
Стало быть, с учетом привитой трети населения, у оставшейся непривитой части течение заболевания радикально ухудшилось по сравнению с прошлым годом. Либо кто то писдит
яка ше третина?
15% з двома дозами. ну нехай 18%. нагадаю ще має пройти 14 днів щоб захист повністю проявився
   
так вакцинуються черги по 30-40 людей, най би встигали щеплення робити) і та вакцину підвозити
у Львові влада надавила обмеження,
тому мусять вакцинуватися, для роботи і поїздок.
   
Я хворів знаю що то таке ,тому вакцинувався
   
яка ше третина?
15% з двома дозами. ну нехай 18%. нагадаю ще має пройти 14 днів щоб захист повністю проявився

Від початку вакцинальної кампанії щеплено 8 207 903 людини, з них отримали одну дозу – 8 207 901 людина, повністю імунізовані та отримали дві дози – 6 658 010 людей
В Украине более 40 млн взрослого населения?  :laugh:
   
40-летняя мама троих детей умерла во Львове от ковида, дома у них еще трое больных, самому младшему ребенку годик. Активные антиваксеры.
   
так вакцинуються черги по 30-40 людей, най би встигали щеплення робити) і та вакцину підвозити

Влітку ми з чоловіком годину чекали, щоб набралося 10 бажаючих щепитися. Модерна. там флакон був на 10 доз.
   
А в мене інший лінк )

   
хай би тільки не займали місця в лікарнях
Для чого вам місце в лікарні? Якщо ви привитий то туди не попадете.
   
А в мене інший лінк )

https://youtu.be/x7yea3H_jTk
:lol:  вони ж потім будуть волати - а де кисень, чому нема лікарів, чому не збудували 5 ь лікарнеь

господь жгі (с)
   
Для чого вам місце в лікарні? Якщо ви привитий то туди не попадете.
а на планову операцію ?
   
По поводу вакцинации, конечно, согласен, но так они все рассказывают, так они за всех борются до последнего. Не знаю, как во Львове, в Киеве еще не сталкивался ни с одним нормальным врачом.
   
:lol:  вони ж потім будуть волати - а де кисень, чому нема лікарів, чому не збудували 5 ь лікарнеь

господь жгі (с)
Вони якраз не будуть, вони зможуть забезпечити собі максимум за рахунок інших, бо підприємці.
   
а на планову операцію ?
Планові операції в ковідних відділеннях не роблять.
   
Планові операції в ковідних відділеннях не роблять.

а де роблять? а нігде бля не роблять

Усі медичні заклади мають скасувати планові операції та госпіталізації на період загострення ситуації навколо поширення коронавірусу COVID-19, - Віктор Ляшко

патаму шта

«Це звільняє ліжка у відділеннях інтенсивної терапії та апарати вентиляції штучної вентиляції легень», - сказав Віктор Ляшко.
   
Люди вакцинуйтеся  :( 
Естественный отбор никто не отменял.  :(
"Умник" пока на себе не испытает,будет 5G винить,Гейтса,мировую закулису!
так что всё идёт своим чередом имхо.
   
Вони якраз не будуть, вони зможуть забезпечити собі максимум за рахунок інших, бо підприємці.

ой пля не п***а уже, ті ніщеброди не встані платити прозоро податки

перші візьмуть контитуцію в руки і будуть декламувати звідтам - мідіціна бізкаштовна
   
Вони якраз не будуть, вони зможуть забезпечити собі максимум за рахунок інших, бо підприємці.
как?
дайте, пожалуйста, подробную инструкцию, или нарисуйте схему.
я тоже хочу так, за счёт других :)
   
хай би тільки не займали місця в лікарнях

типа бронь для вакцынованых?
   
типа бронь для вакцынованых?

бронь для планових, вакцинованих, да а шо ?
   
как?
дайте, пожалуйста, подробную инструкцию, или нарисуйте схему.
я тоже хочу так, за счёт других :)
Рідні дадуть на лапу, аби поперед інших поклали під ШВЛ, дали кисень тощо.
   
Не відєбуться від докторів та медсестер, аби насамперед їм приділяли увагу, а потім залишково вже іншим.
   
Цікаво,  чого це інтерфейс обладнання в лікарні Львова непатріотичною кацапською мовою?

   
Рідні дадуть на лапу, аби поперед інших поклали під ШВЛ, дали кисень тощо.
НЕ предприниматели так не делают? :)
это что, классовая ненависть к буржуям?
   
НЕ предприниматели так не делают? :)
это что, классовая ненависть к буржуям?
Вони це роблять краще інших. Підприємницький хист.
   
що за народ  :facepalm: 
зараз сцуко годинні черги на вакцинацію, тоді як літом було купа місць де можна було вакцинуватись без жодної черги. чекали бо думали пронесе, а як не проносить, то біжать вакцинуватись, щей скаржаться на довжелезні черги
дійсно, як в анегдоті про хохла який перепробубавши всі "незручності" в кінці згодився заплатити
   
що за народ  :facepalm: 
зараз сцуко годинні черги на вакцинацію, тоді як літом було купа місць де можна було вакцинуватись без жодної черги. чекали бо думали пронесе, а як не проносить, то біжать вакцинуватись, щей скаржаться на довжелезні черги
дійсно, як в анегдоті про хохла який перепробубавши всі "незручності" в кінці згодився заплатити

немного не так. очереди в красных зонах. кто еще в оранжевых, очередей нет.  Тоесть лучше подходит дурая поговорка: пока гром не грянет, мужик не перекреститца.
   
Цікаво,  чого це інтерфейс обладнання в лікарні Львова непатріотичною кацапською мовою?

Показати зображення...

бо російськомовні не здатні писати програмне забезпечення українською
типу як ти, не здатен знайти інший сайт для картинок крім  radikal.ru
   
що за народ  :facepalm: 
зараз сцуко годинні черги на вакцинацію, тоді як літом було купа місць де можна було вакцинуватись без жодної черги. чекали бо думали пронесе, а як не проносить, то біжать вакцинуватись, щей скаржаться на довжелезні черги
дійсно, як в анегдоті про хохла який перепробубавши всі "незручності" в кінці згодився заплатити

літом...
тиждень тому, я витратив більше часу на заповнення анкети ніж на все інше
   
Цікаво,  чого це інтерфейс обладнання в лікарні Львова непатріотичною кацапською мовою?

Показати зображення...

Мабуть через це
"Languages
(English, US English, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian,
Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak,
Spanish, Swedish, Turkish)"
   
не здатен знайти інший сайт для картинок крім  radikal.ru
Здатен й знаходив, але вони фуйові й з цензурою.
Тим паче шо срадикал не пише  кацапською мовою, а показує картинко ))
   
Ні.. не одумаються
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія