Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, можна було б і партію під нового кандидата в президенти створювати....

Які Мельник   свої інтереси просуває?
Мені він здається поряднішим , ніж  Порох з Зеленським разом...
А що ти про нього знаєш?
   
Виборі на носі, а  українцю нема за кого голосувати ...
З цих,хто є,  я ні за кого не зможу просто..     та й багатьом так йдеться..   я про тих, хто на минулі вибори не ходив
(tu) крім Юлі дійсно нема за кого, давно нема.. і не скоро буде
   
Ну а по-твоєму, цікаво, хто саме той? Чи без президента обійдемося?  :D

та по всякому можна,
у тебе в Німеччині президент є, але без інтернет-пошуковика його прізвище і не згадати
а тут хто запропонує нову ідею припинення війни і масового покращення життя вже сьогодні той президентом і стане
   
За Зе не  бридко було голосувати?  Він же взагалі ніщо, 0 повний у всьому..
:good: гірші за нього тільки мародер і янучарники
   
(tu) крім Юлі дійсно нема за кого, давно нема.. і не скоро буде

   
А що ти про нього знаєш?

Ну це як вчительку на екзамені запитати, а чому ти тому п'ятірку поставила,  а тому двояка?   Ти ж їх не знаєш навіть  :gigi:

Я особисто читаю все про нього вже пару років, яку він думку висловлює, якої лінії притримується..     досвідчений, підкований, порядний, проти Хуйла - Це для мене головне...  як і в Зеркаль...    Зеркаль не стане Хуйлу в очі заглядати,  либитися,  жопою крутить...   хуйла ці о оє ненавидять - для мене це головне...
   
так я за нього не голосував, я ж не ідіот за клоуна голосувати 
хоча тисячі дамочок щиро вважали Зеленського  "на президента саме те" такий дотепний, язиком меле, щирий
(tu) дійсно, притомна людина не змогла б за нього проголосувати,
маючи в бюлетені прізвище кандидатки Юлії Тимошенко
   
Зеркаль не стане Хуйлу в очі заглядати,  либитися,  жопою крутить...
Ти маєш якість вагомі підстави для такої впевненості?
   
знайшли? і хто вони?
кандидата на посаду президента України знайшла давно -
Юлія Тимошенко, далі доручаю їй особисто підбирати людей у команду,
але врахувавши помилки минулого - мерзоту рішуче відкидати.
   
країни, яка мала всі шанси стати одним із лідерів європейського континенту.
Не мала ніяких шансів. Бо обирала у владу всіх тих пєдорасів. І ти обирав.
   
Не мала ніяких шансів. Бо обирала у владу всіх тих пєдорасів. І ти обирав.
а ти?
   
А що ти про нього знаєш?
Про жулю всі знають все. Можливо, недостатньо глибоко, але суть зрозуміла навіть останньому дятлу, про що свідчить перманентний гарбуз на виборах.
   
Ти маєш якість вагомі підстави для такої впевненості?

Ті процеси, які вона в міжнародному суді намагалася довести до кінця, щоб прижати кацапську сторону, це що?   Цього недостатньо?
   
Ну це як вчительку на екзамені запитати, а чому ти тому п'ятірку поставила,  а тому двояка?   Ти ж їх не знаєш навіть  :gigi:

Я особисто читаю все про нього вже пару років, яку він думку висловлює, якої лінії притримується..     досвідчений, підкований, порядний, проти Хуйла - Це для мене головне...  як і в Зеркаль...    Зеркаль не стане Хуйлу в очі заглядати,  либитися,  жопою крутить...   хуйла ці о оє ненавидять - для мене це головне...
Професія дипломата це в принципі і є заглядання в очі. Ну а ще професійно п..іти і вміти ліпити красиві відмазки.
   
а ти?
Ой, Таньша, чи ж тобі тут п'ять копійок сунути? :facepalm1:
Істоті, котра висадила на посаду бойового гетьмана нікчему-жидомалороса, з пальцем бєні в дупі.
Я - ні.
   
Ну це як вчительку на екзамені запитати, а чому ти тому п'ятірку поставила,  а тому двояка?   Ти ж їх не знаєш навіть  :gigi:
там все правильно бо вичтелька оцінює виключно знання даного предменту,
а ми повинні оцінювати кандидатів на найвищу посаду
абсолютно за іншим критерієм, комплексно, і найголовніший "предмет" - мораль.

Я особисто читаю все про нього вже пару років, яку він думку висловлює, якої лінії притримується..     досвідчений, підкований, порядний, проти Хуйла - Це для мене головне...  як і в Зеркаль...    Зеркаль не стане Хуйлу в очі заглядати,  либитися,  жопою крутить...   хуйла ці о оє ненавидять - для мене це головне...
якщо політик когось ненавидить, особливо з тих,
з ким муситиме домовлятись отримавши відповідну посаду,
то він точно не потягне обов"язки, передбачені цією посадою.
Геніям непритаманні такі ганебні емоції як ненависть -
це риса персонажів, недорозвинених інтелектуально і морально.
А для лідера цілого народу цілком достатньо знати хто на що здатен,
і хто чого вартий, а самому мати холодний розум, гаряче серце і чисті руки.
Всі ці риси має Юля, на даний час це єдиний гідний кандидат на найвищу посаду в Україні.
   
Професія дипломата це в принципі і є заглядання в очі.
Сірйозно? Дипломат має вміти і нєпрєклонно послати на йух в разі потреби. В дипломатичних виразах, звісно.
   
Ой, Таньша, чи ж тобі тут п'ять копійок сунути? :facepalm1:
Істоті, котра висадила на посаду бойового гетьмана нікчему-жидомалороса, з пальцем бєні в дупі.
Я - ні.
Тхорику (це - виключно у відповідь), а ти не вмієш не хамити?
Хоча маю визнати : відразу почув, звідки вітер дме - адже саме ти своїм голосом нав"язав Україні найгірше, що можна вигадати у нашій ситуації - слухняну маріонетку Хуйла.
   
Думаю, если шлюха не просрет страну и у нас будут выборы, то из-за спины шлюхи вылезет Данилов

Мутный тип. Ни хорошего ни плохого не могу сказать. Хоть сам из Луганска, но с той шайкой дел не имел, они его кинули

Водился с бабой Юлей одно время и Мишей Бродским
   
там все правильно бо вичтелька оцінює виключно знання даного предменту,
а ми повинні оцінювати кандидатів на найвищу посаду
абсолютно за іншим критерієм, комплексно, і найголовніший "предмет" - мораль.

якщо політик когось ненавидить, особливо з тих,
з ким муситиме домовлятись отримавши відповідну посаду,
то він точно не потягне обов"язки, передбачені цією посадою.
Геніям непритаманні такі ганебні емоції як ненависть -
це риса персонажів, недорозвинених інтелектуально і морально.
А для лідера цілого народу цілком достатньо знати хто на що здатен,
і хто чого вартий, а самому мати холодний розум, гаряче серце і чисті руки.
Всі ці риси має Юля, на даний час це єдиний гідний кандидат на найвищу посаду в Україні.



А ось саме це ці двоє можуть професійно на п'ятірку: дивитися спокійно і сконцентровано в очі гнидам , прораховувати кожен її крок , і  поводити себе  так, що ні одної  эмоції не прочитаєш  на їхньому обличчі..   

А ти для мене зрадниця , і  таких же виховала  (td) ..    все, адіос..    не хочу витрачати часу, йди лижи  пропагандону  хуйловському..   
   
Сірйозно? Дипломат має вміти і нєпрєклонно послати на йух в разі потреби. В дипломатичних виразах, звісно.

 Саме так ))
   
Тхорику (це - виключно у відповідь), а ти не вмієш не хамити?
Хоча маю визнати : відразу почув, звідки вітер дме - адже саме ти своїм голосом нав"язав Україні найгірше, що можна вигадати у нашій ситуації - слухняну маріонетку Хуйла.
А де я тут нахамив, Танюха? Ти не "істота", не жива?
Тхорику ака скунсу, ака бездарному гузноглавому плагіатору, можеш вилизати поюзаного сфінктера, як це завше робиш. B-)
   
Сірйозно? Дипломат має вміти і нєпрєклонно послати на йух в разі потреби. В дипломатичних виразах, звісно.
На юх посилати це не дипломатія. На практиці одні кацапи на юх посилають.
   
На юх посилати це не дипломатія. На практиці одні кацапи на юх посилають.
Ще й як дипломатія. Якщо з покер-фейсом і в вишуканих виразах.
   
На юх посилати це не дипломатія. На практиці одні кацапи на юх посилають.

Юридично і дипломатичнио обґрунтовано послати на юх,  мається на увазі...         і ці двоє це залюбки зроблять
   
Юридично і дипломатичнио обґрунтовано послати на юх,  мається на увазі...         і ці двоє це залюбки зроблять
З чого така впевненість, було таке?
   
З чого така впевненість, було таке?

Вона в одному чи в двох інтерв'ю підкреслила, що для неї , перед тим як покинути посаду, було дуже принципово довести всі дипломатичні справи( процеси) до логічного кінця так, що коли прийде час,  (:а він обов'язково прийде, наголосила вона),  то щоб було все готово для того, щоб поставити  кацапський режим за його злочити до стіни, щоб вони були змушені відповідати по повній... ))      мені це про багато що каже  і характеризує її, як відповідальну, патріотичну  українку гарного фахівця

Останнє редагування: 15 квітня 2021 15:30:47 від ценительница алей
   
Про жулю всі знають все.
Ти Юлю маєш на увазі?  в тому числі оті всі знають що вона все вкрала :D
манафортівсько-янучарської методички цілком достатньо аби у тому впевнитись навіки :facepalm:

Можливо, недостатньо глибоко, але суть зрозуміла навіть останньому дятлу, про що свідчить перманентний гарбуз на виборах.
ото ті дятли і понаголосовували щоразу на виборах  :sad:
   
Вона в одному чи в двох інтерв'ю підкреслила, що для неї , перед тим як покинути посаду, було дуже принципово довести всі дипломатичні справи( процеси) до логічного кінця так, що коли прийде час,  (:а він обов'язково прийде, наголосила вона),  то щоб було все готово для того, щоб поставити  кацапський режим за його злочити до стіни, щоб вони були змушені відповідати по повній... ))      мені це про багато що каже  і характеризує її, як відповідальну, патріотичну  українку гарного фахівця
Дзеркаль представляла Україну в міжнародному суді в позові проти Росії. Суд ще досі йде а Дзеркаль вже давно звільнилася за власним бажанням. Щось не виглядає що вона завершила всі справи.
   
Посол України в Німеччині, Мельник Андрій...     толковий мужик...      Зеркаль йому в підмогу,  номером  2 ;)
Тсс..ЦА, зарано. Юльки і проча вата не сплять. До виборів закидають лайном, що сам не захоче.
В нас купа достойних і професійних, тільки кому хочеться стати посміховиськом?
На жаль, нарід ще ведеться на ту зграю.
   
Сірйозно? Дипломат має вміти і нєпрєклонно послати на йух в разі потреби. В дипломатичних виразах, звісно.
якщо це буде на шкоду його державі то це не дипломат а шарлатан
   
На юх посилати це не дипломатія.
однозначно.
   
Ще й як дипломатія. Якщо з покер-фейсом і в вишуканих виразах.
своїх знайомих у приватних справах - запросто,
а від імені своєї держави - ні.
   
своїх знайомих у приватних справах - запросто,
а від імені своєї держави - ні.
Ти просто не шариш, про що мова.
   
Юридично і дипломатичнио обґрунтовано послати на юх,  мається на увазі...         і ці двоє це залюбки зроблять
якщо це буде на шкоду їхній державі то вони повинні відповідати за свій непрофесіоналізм
   
Ти просто не шариш, про що мова.
можливо. десь приблизно так як і ти.
   
можливо. десь приблизно так як і ти.
Ні. Не так. Ти не змогла навіть зрозуміти, що означає простий вираз "про що мова".
Хоча тьотка недурна, тому схильний думати, що просто ваньку валяєш.
   
Шо такоє, нє нравится?...   брись, ватник...
вы уже за Альтернативу для Германии голос отдали?
   
Ні. Не так. Ти не змогла навіть зрозуміти, що означає простий вираз "про що мова".
Хоча тьотка недурна, тому схильний думати, що просто ваньку валяєш.
та я ж тупа троляка  :D он Мирослава залюбки підтвердить :friends:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія