Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Других менеджерів в мене для вас немає

Re: Других менеджерів в мене для вас немає

   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

хто такі свиначуки ?
бо я тоді випав з політичного інфопростору
Бариги, які у кацапів скупали корупційними методами деталі для радянської зброї, в тому числі для ППО.
Буквально підкупали кацапських прапорщиків і ті їм знімали необхідне з законсервованої зброї.
За версією слідства ЗСУ їх перепродавали дорожче, ніж купили.
Цілком вірю.
Якось так, по простому.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає
ATF

хто такі свиначуки ?
бо я тоді випав з політичного інфопростору

Та так. Вже ніхто.

Всі разом.

Слава дяді Єрмаку!
   
Зеленські Порошенки єрмаки і т.д.
Я навіть надала не кретикую хоча є за що

І варіантів в нас зараз немає

Тому нахер ці срачі.


Влада та на яку ми заслуговуємо .

Після війни сратись будемо
нагадаю древню мудрість  -  переможця не  судять
Так що не світить нам НЕзлочина влада. Чи мягче кажучи - не зовсім злочина
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

https://youtu.be/OqjjzKn0Jdk
Нахуя этот пи-ор здесь
я не про Зеленского
а про Трампоского гандона Таккера
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

зараз не тільки бюджетники ай влада з Єрмаком отримує зарплатню від Заходу
тому налогоплатильщики хочуть знати на що йдуть іх гроші
тому задають незручні питання,
вони ж не на фуп де банять за такі питання і аналіз подій
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Нахуя этот пи-ор здесь
я не про Зеленского
а про Трампоского гандона Таккера

"трампіских гандонів" в америці ледве не пів краіни ..
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

"трампіских гандонів" в америці ледве не пів краіни ..
Примите мои соболезнования
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Примите мои соболезнования

та без соплівих справляться ..
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

та без соплівих справляться ..
Слушай дружище
я же пи-ором не тебя называл
так почему же ты решил что это и тебя касается
или тебе га-дон что то не нравится


   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Слушай дружище
я же пи-ором не тебя называл
так почему же ты решил что это и тебя касается
или тебе га-дон что то не нравится

пшол нх
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

хто такі свиначуки ?
бо я тоді випав з політичного інфопростору
Хронологія і фабула тут
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Захід в шоці від кадрової політики і корупціі в Украіні

Why Is the White House Quietly Griping about Zelensky Now?
Зеленський  звільнив  генерального прокурора своєї країни та керівника внутрішньої розвідки — це була найзначніша зміна в його уряді після російського вторгнення в лютому. Це було б еквівалентно звільненню Байденом Мерріка Гарленда та Білла Бернса в один день. Але я досі не бачив жодного звіту, який би переконливо пояснював, про що йдеться. Ми ніби не хочемо заглядати під капот у Києві, боячись, яку корупцію чи витівки ми можемо побачити, коли ми туди стільки вклали. (Більше про небезпеку цього іншого дня.)
https://www.nationalreview.com/corner/why-is-the-white-house-quietly-griping-about-zelensky-now/

і статей на таку тему купа, також як і новин з ТВ, виступів конгресменів і сенаторів

 :facepalm1:

А каци все тужаться і тужаться. Цього бота взагалі з Єрмаком вже заганяли. Він купу зради про продаж хімарсів та агентів на Банковій вилив... Проте Байден з Пентагоном явно нічого не підозрюють  :gigi:

Слав, такі інтернет-трудяги з приладом кладуть на твій заклик. Якщо вони не тягатимуть штабні наративи, то бабло їм перестане капати. Крім ботів є ще купка "корисних", яким татаромонгольська спадщина не дозволяє перестати смакувати IПСО хуйлят
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

для мене, як і до війни, головним показником того, що у нас насправді відбувається є реальні дії наших партнерів і поведінка наших можновладців через пару днів після іх заяв... решту проходили....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

хто такі свиначуки ?
бо я тоді випав з політичного інфопростору
одні з найуспішніших кризових менеджерів Порошенко.

Вони вигадали геніальну схему як значно економити кошти на озброєнні.

Не треба розвивати свій ВПК або купляти зброю офіційно, бо там відкати, довги строки виконання замовлень, вони корумпували начскладів на Росії.
За одну сумму ворог втрачав сучасну військову техніку а ми її отримували (tu)
   
А як з приводу крутого піке від 2% мита взагалі до 20%+10% при оплаті імпорту ? Це можна критикувати?

При тому, що митниця є основним донором бюджету
   
Малувато буде... десять діб всього в карцері...
Таких клоунів розстрілювали під час війни.
....
Ну, добре, на розсуд модераторів сподіваюсь. Справедливий.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Малувато буде... десять діб всього в карцері...
Таких клоунів розстрілювали під час війни.
....
Ну, добре, на розсуд модераторів сподіваюсь. Справедливий.

це ви про кого?
   
Влада така який народ
Тому зуби зціпити і до перемоги

Слав, мені здається, я розумію твій мандраж.
Твій оцей нерв, пошук ворогів, зрадофілів,  іпсошників ітд
ТОму що ти багато вклав в Україну.
Тобі є що втрачати.
Ти занадто пов'язаний із цією землею.
Як і більшість тих, реальних господарів, а не схематозників.

А оті мандавошки, що спотсерігають за подіями, ну майже як відсторонені глядачі - то їм реально в принципі "какая разніца".
Як нічого не було - то може з'явиться.
   
це ви про кого?

Це я про бани... :(
   
Влада така який народ
Тому зуби зціпити і до перемоги
При всій повазі, тут Український народ. А беня хто забув?
Хто пустив до ірпеня аж россвиней, на кому смерті та жахи, не думав?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Це я про бани... :(

ну ви згодні, що ЗСУ, собливо на пердовій, особливо які побували в Іловйську та Дебальцеве, сподіваються на наші надійні тили і що ми тут з вами про це потурбуємось, не лише передачею тепловізрів та квадрокотерів?
   
І так, ти не думав, чому апостол А., пічі цими щурами топив?

Тому що ці щури емігранти на чужині вже оборзелі до краю:

Заводи викупили, тарифи підняли, банківський сектор підм'яли і вже прчали німцям вказувати як жити, куди сплачувати, і взагалі окуїли. Тому і топив апостол. А ти пропонуєш щурів поважати, мародерів не бачити.
Мільярди де?
Де бомбосховища?
Голос ляпає: повітряна тривога, пройдіть у бомбосховища. А за 3 роки чому не зробили, за 2 місяці чому не почали зараз? Розходники  ми ви гої для щурів тому що.
Тому що щури на гоях колядують, гої терпіли, гої розходники. Кого повпжати, на кого закрити очі? А школи з гівна і палок, без бомбосхоіищ, хто віддасть у пенобетонну школу дитину, де бомбосховища, немає? А чому немає? І діти наші, ваші для них рлзходники, а ось мільярди з заходу реальні, а щури на трагедіях піаряться, а захищати не будуть. Щурів поважати?
Та півруки!

Останнє редагування: 4 серпня 2022 23:17:10 від Вимушений Киянин
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Каців теж дуже непокоїть це питання. А ще вони на весь світ кричать, що Єрмаки продають зброю.  :umnik2:
Є непоганий спосіб заткнути їм хлєбала - зробити так, щоб єрмаки мали змогу продавати тільки пижжений в офісі папір і до зброї мали не більше відношення, ніж прибиральниця з того ж офісу. Як, власне, й передбачено законами України.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

І так, ти не думав, чому апостол А., пічі цими щурами топив?

Тому що ці щури емігранти на чужині вже оборзелі до краю:

Заводи викупили, тарифи підняли, банківський сектор підм'яли і вже прчали німцям вказувати як жити, куди сплачувати, і взагалі окуїли. Тому і топив апостол. А ти пропонуєш щурів поважати, мародерів не бачити.
Мільярди де?
Де бомбосховища?
Голос ляпає: повітряна тривога, пройдіть у бомбосховища. А за 3 роки чому не зробили, за 2 місяці чому не почали зараз? Розходники  ми ви гої для щурів тому що.
Тому що щури на гоях колядують, гої терпіли, гої розходники. Кого повпжати, на кого закрити очі? А школи з гівна і палок, без бомбосхоіищ, хто віддасть у пенобетонну школу дитину, де бомбосховища, немає? А чому немає? І діти наші, ваші для них рлзходники, а ось мільярди з заходу реальні, а щури на трагедіях піаряться, а захищати не будуть. Щурів поважати?
Та півруки!

погоджуюсь.... домовились про зерно (там де відверто пахне баблом) і тепер всіх все влаштовуе.... тут на форумі хтось раніше писав, вважаю справедливо, якшо потрібно нігерам зерно то хай це будуть проблеми ООН, а зараз ми виглядаемо якось мяко кажучи потрьопано..... ребятам деньги нужни им пох на репутацию.... по хаті дяді в Миколаеві несподівано прилетіла ракета як в кіно про пункт назначенія....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Є непоганий спосіб заткнути їм хлєбала - зробити так, щоб єрмаки мали змогу продавати тільки пижжений в офісі папір і до зброї мали не більше відношення, ніж прибиральниця з того ж офісу. Як, власне, й передбачено законами України.
Так, але натомість  хлєбала затикають нам, щоб не вякали.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Так, але натомість  хлєбала затикають нам, щоб не вякали.
Мноґім нравіцца. (С)
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

ну перше я б міг собі звалити в італію
ісидіти чекати кінця війни чи дивитись.
аля я тут народився
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Мноґім нравіцца. (С)

на жаль так... і притому пишуть що сам народ винуватий... а народ по суті і пьорднуть не може на тему захисту війскових.... мовчки собирає та передає....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

мені здається що потрібно єднатися і на передовій і в тилу.... ато якось виглядае несправедливо....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Авакова вже в телєгє рокручують на пост Єрмака... нах ці граблі не розумію..... перемешать и обмануть? так це ми вже проходили.....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

на жаль так... і притому пишуть що сам народ винуватий... а народ по суті і пьорднуть не може на тему захисту війскових.... мовчки собирає та передає....
Я справді не знаю, що народ може поробити в нинішній обстановці. Але не можна ніяк заперечувати, що все, що маємо у веутріполітичній кухні - прямий наслідок народного вибору.
Нам лишається одне - дійсно хоч не сратись між собою, а те, що в верхніх ешелонах нема якоїсь противаги єрмаківщині - печально і небезпечно.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Авакова вже в телєгє рокручують на пост Єрмака... нах ці граблі не розумію..... перемешать и обмануть? так це ми вже проходили.....
Тут вірніше буде казати "розкручують на єрмака", бо номінальний його пост лайна вартий, а саме явище, нмд, цілком можна іменувати прізвищем цього достойника, бо унікальне для України.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Тут вірніше буде казати "розкручують на єрмака", бо номінальний його пост лайна вартий, а саме явище, нмд, цілком можна іменувати прізвищем цього достойника, бо унікальне для України.

Прямим текстом пишуть, ща на данний час навпливовіший Український політик.... прикро це все... :(  А у нас в телеге днепра ціливи днями всі сводки не провійну , а про тих хто нелегально і скільки продавав трави.... це цілодобово відбувається... тіпа сводка поліціі...
у мене до війни цієї телеги і не було а тут прихуів.... паралельно підписався на чат каховки ... там реально відверті люди....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Не розумію як такє може бути що перед війною Аваков у Савіка разом с Ригами обсирав Зелю а зараз отакоє.... хоть я і не за Зелю і не за Аваков ,але в мене в голові це не сходиться... бабло як завжди?

   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Прямим текстом пишуть, ща на данний час навпливовіший Український політик.... прикро це все...
І чи не найприкріше те, що взагалі оце називають політиком. Сірі кардинали вже відкрито нарядились в шиті золотом мундири, тассать. І пох на закони й суспільну думку.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Аваков вже знайшов вбивць Шеремета і Акуєвої? Нах це під час війни?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Не розумію як такє може бути що перед війною Аваков у Савіка разом с Ригами обсирав Зелю а зараз отакоє.... хоть я і не за Зелю і не за Аваков ,але в мене в голові це не сходиться... бабло як завжди?
Ну, мабуть не варто надто всерйоз сприймати такі інсайди. Хоча не виключено, нмд.
Оцього взагалі не зрозумів:

"Многие эксперты связывают с его уходом слабую позицию Украины в первые дни Российской агрессии. Аваков раньше всех Украинских политиков призывал к началу подгонке вторжения агрессора, но его призывы были не услышаны, а он сам лишился должности."

Шо то за експерти, і шо за "начало подгонке агрессора"...
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

що це за газетая?

Слав, а що для тебе важливіше: зміст, чи на якому папері надруковано?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ну, мабуть не варто надто всерйоз сприймати такі інсайди. Хоча не виключено, нмд.
Оцього взагалі не зрозумів:

"Многие эксперты связывают с его уходом слабую позицию Украины в первые дни Российской агрессии. Аваков раньше всех Украинских политиков призывал к началу подгонке вторжения агрессора, но его призывы были не услышаны, а он сам лишился должности."

Шо то за експерти, і шо за "начало подгонке агрессора"...

самє це і є відповіддю на багато питань....я це памьятаю в той момент як це відбувалось.....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія