Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Азербайджан оголосив проведення контртерористичної операції в Нагірному Карабасі

Вони зараз граються проти України. Всі інші то дрібні фігури для відволікання уваги.
чергова тупенька "много-ходов-очка"?  ну "нехай щастить"  :-)o
   
краважадниє, чому ви так не любите вірменіув, це ж якщо туркомани візьмуться за діло то там буде мьясо
Бо вірмени реальні гандони, точно такі як і серби.
   
Бо вірмени реальні гандони, точно такі як і серби.

+
   
чергова тупенька "много-ходов-очка"?  ну "нехай щастить"  :-)o

Ні, черговий інформаційний вкид кацапів. Сьгодні толпа ботів і корисних ідіотів тут бігає з ідеями яля корчинський зразка придністровського конфлікту. Зараз все кинемо і побіжим у карабах допомагати тим чи іншим. Це нас поки не стосується. Крім, форумних ботів і провокаторів, звичайно.
   
не журися, геноцидити їх дядько сем не дасть. але від п***а захищати мабуть не буде
У іранців з вірменами дуже гарні відносини і якщо Іран влізе на стороні вірмен то це буде розвал самого Ірана , бо іранські азербайджанці воювати проти турків та азербайджанців не будуть.
   
файно
хитровиєбаним вірменам так і треба
взагалі, противний народєц

Серед моїх знайомих є один вірменин з Донеччини. Дуже приємний чоловік.
   
Серед моїх знайомих є один вірменин з Донеччини. Дуже приємний чоловік.

Ще у вірменів дуже потужна діаспора. Було би розумніше вибити їх з під кацапського впливу ніж робити ворогами.
   
Ще у вірменів дуже потужна діаспора. Було би розумніше вибити їх з під кацапського впливу ніж робити ворогами.
Визнавши Крим кацапським Вірменія сама, цілком свідомо, стала нам ворогом, ніхто її ворогом "не робив".  :-)o
У кацапів теж велика діаспора, які будуть ваші рекомендації, може кацапів теж "не треба робити ворогами"?
   
Визнавши Крим кацапським Вірменія сама, цілком свідомо, стала нам ворогом, ніхто її ворогом "не робив".  :-)o
У кацапів теж велика діаспора, які будуть ваші рекомендації, може кацапів теж "не треба робити ворогами"?

Дурня
   
Бо вірмени реальні гандони, точно такі як і серби.
типичный кацапизм кстати, делать обобщения на всю нацию
   
Дурня

У віриенів є ще якась там мулька про українців, що ми їх чимось дуже образили в 90-х. Звісно, розганяється кацапами.
   
Було би розумніше вибити їх з під кацапського впливу ніж робити ворогами.
Хіба це ми робимо їх ворогами? Їм нема що пред'явити Україні, а от нам - навпаки.
   
Хіба це ми робимо їх ворогами? Їм нема що пред'явити Україні, а от нам - навпаки.

Ні, це кацапи роблять всіх всім ворогами. Постійно нагадують хто для кого що зробив.
   
Ні, це кацапи роблять всіх всім ворогами. Постійно нагадують хто для кого що зробив.
Зробимо вигляд, що забули визнання єреваном Криму кацапським.
Як відреагувала Вірменія на вторгенння 24.02.?
Певну підтримку людей на вулицях я бачив, мова про офіційну реакцію.
   
Зробимо вигляд, що забули визнання єреваном Криму кацапським.
Як відреагувала Вірменія на вторгенння 24.02.?
Певну підтримку людей на вулицях я бачив, мова про офіційну реакцію.

Я вже вище писав, в їхніх пабліках пройшла відповідна інформаційна підготовка. Ну і «не забудем, не простім» в результаті. Бачив на одному іміговському форумі.
   
Як відреагувала Вірменія на вторгенння 24.02.?
Певну підтримку людей на вулицях я бачив, мова про офіційну реакцію.
А як ми відреагували на 0808?
   
Я вже вище писав, в їхніх пабліках пройшла відповідна інформаційна підготовка. Ну і «не забудем, не простім» в результаті. Бачив на одному іміговському форумі.
Не зрозумів. В яких пабліках, підготовка кого?
Лінія вірменської держави одна й та ж ще з 2014 - повний підкацапізм. Засудження інтервенції 24.02 я теж не чув.
Можна шукати їм виправдання, мовляв дєвацца нєкуда, кацапи єдині союзники, але тут чітко діє - скажи мені, хто твої союзники, і я скажу, хто ти. Україні від того не легше.
І так, я переконаний, що нація відповідальна за свій уряд, тим більше демократично обраний.
   
А як ми відреагували на 0808?
Військовою підтримкою Грузії.
Це якось виправдовує армян?
   
Кацапи в Америці успішно попрацювали з обома партіями. До сих пір готові знищити один одного. Ну і заісно, для цілої країни такий собі результат. Те саме по цілій Європі. Сподіваюсь, що хтось щось почав підозрювати наразі.
   
Не зрозумів. В яких пабліках, підготовка кого?
Лінія вірменської держави одна й та ж ще з 2014 - повний підкацапізм. Засудження інтервенції 24.02 я теж не чув.
Можна шукати їм виправдання, мовляв дєвацца нєкуда, кацапи єдині союзники, але тут чітко діє - скажи мені, хто твої союзники, і я скажу, хто ти. Україні від того не легше.
І так, я переконаний, що нація відповідальна за свій уряд, тим більше демократично обраний.

Заичайно що для українців зараз першочергова задача йти розбиратися з вірменами. Так ?
Інших проблем немає?
Ви не бачите що вами маніпулюють?
   
Лінія вірменської держави одна й та ж ще з 2014 - повний підкацапізм

З 1877


   
З 1877

Яка лінія була у нас в ту епоху?
   
Заичайно що для українців зараз першочергова задача йти розбиратися з вірменами. Так ?
Інших проблем немає?
Ви не бачите що вами маніпулюють?
Ніхто нікуди не йде.
Але не бачу причин не констатувати, що вірменська держава поводить себе щодо України, як останнє лайно.
І тому (не тільки тому) якщо азербайджанці наваляють їм і випруть кxyям з карабаху - було б дивно очікувати співчуття від українців.
   
Яка лінія була у нас в ту епоху?

- nиздити кацапів

Корпус козаків оттоманських
   
- nиздити кацапів

Корпус козаків оттоманських

І…. Результат?
   
Ніхто нікуди не йде.
Але не бачу причин не констатувати, що вірменська держава поводить себе щодо України, як останнє лайно.
І тому (не тільки тому) якщо азербайджанці наваляють їм і випруть кxyям з карабаху - було б дивно очікувати співчуття від українців.

Саме так
Більш того, по нормальному з усіма визнавшими Крим кацапським треба було розірвати діп відносини.
   
Більш того, по нормальному з усіма визнавшими Крим кацапським треба було розірвати діп відносини.
(tu)
   
Саме так
Більш того, по нормальному з усіма визнавшими Крим кацапським треба було розірвати діп відносини.

В Україні половина Верховної Ради не памятає чий Крим.


   
В Україні половина Верховної Ради не памятає чий Крим.
Якесь кострубате виправдання  :-)o
це не привід поблажливо ставитися і якось виправдовувати  ворожу державу що відкрито виступає проти територіальної цілісності України. Хоча зрозуміло чого вони те роблять, адже самі вкрали частину іншої держави і підвели під це такий же надуманий як і у кацапів привід. І наявність внутрішніх ворогів в середині України аж ніяк не є індульгенцією  :-)o
   
https://t.me/Ateobreaking/69157

Тепер хай вірмени добре подумають, чи допомогло їм плазування перед кацапами і визнання всяких лугандонів.
   
Тепер хай вірмени добре подумають, чи допомогло їм плазування перед кацапами і визнання всяких лугандонів.

там вже нема про що думати. Після України кацапів перестали боятися і турки пішли в наступ.
А вірмени... Ну шо вірмени.. вони підкацапниками були століттями, з самих перших русько-турецьких війн.
   
Саме так
Більш того, по нормальному з усіма визнавшими Крим кацапським треба було розірвати діп відносини.
Ти таке скажеш, ми навіть з кацапами які анексували крим не розірвали дип. відносин.
   
Азербайжан нічим не відрізняється від РФ. Завойовницька війна за "історичні" території в 21 ст - це ознака відсутності мозгів в керівництва.

Йопт! То мо й Україна зараз завойовницьку війну веде?
   
Військовою підтримкою Грузії.
Це якось виправдовує армян?

Та ну?
   
В Україні половина Верховної Ради не памятає чий Крим.

Навіть в полемічному запалі треба знати міру.
   
Та ну?
Що - ну? Чиї Буки приземляли вонюш-пілотів в Грузії?
   
Тепер хай вірмени добре подумають, чи допомогло їм плазування перед кацапами і визнання всяких лугандонів.
а там є чим думати? имхо це їм карма за Крим підкацапникам. але так не всі там такі. є гарні люди. але як подивишся на Сімонянів та Тігранів всяких то мати Божа... і носить же таку мразоту земля.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія