Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Думаю це якась дебільна "отсєбятіна", типу того як пи3добол Братчук "вручив повістки" тим двом хто трахались на пляжі, а потім виявилось що то іноземець і жінка.
От самодур на якійсь позиції вважає що буде краще напи3діти, і тупо бреше, не думаючи про наслідки.
Профнепридатність, звичайно.

Ну не знаю.
Резніченко був при Петрі.
При Зеленському не пам'ятаю хто був спочатку, але Зе повернув Резніченка.
При Петрі дякували за стабільно високі показники діяльності
   
:facepalm1:
Бляха-муха
Я все розумію, но млять, хоча б поцікавитися питанням можна чи ні?????

Ось!
https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/2114-20#Text

Стаття 5. Цивільні особи не несуть відповідальності за застосування вогнепальної зброї проти осіб, які здійснюють збройну агресію проти України, якщо така зброя застосована на підставі та в порядку, визначених статтею 1 та статтею 4 цього Закону.

Якщо замочиш кацапа - судить не будуть, не переймайся!

Це не зовсім те.
І не треба тут бляхатьмухать.
В цьому законі куча обмежень - і цивільним, і на території України, і проти осіб що прямо здійснюють агресію.
Вбивство посібників та зрадників (Янукович, Шарій для прикладу) теж має бути декриміналізовано.
І я не кровожерливий, це просто прагматизм, повірте, вони поступали б і поступатимуть з нами значно жорсткіше.
   
А що там на Лук'янівській?

Завод Артема.
В принципі можна навіть і зі станції метро не виходити, - там скла вже давно нема, забито фанерою.
   
Завод Артема.
В принципі можна навіть і зі станції метро не виходити, - там скла вже давно нема, забито фанерою.

А, завод Артема, пригадав...
   
А, завод Артема, пригадав...
а за ним те, про що хлопці кажуть.
   
Ніхто з керівників закладів таку відповідальність на себе не візьме.

- я тебя умоляю!
под страхом увольнения = легко и непринужденно  :(
пс, тем более сейчас, куча безработного народа и желающих занять должность керивныка - море   :(
   
Цитувати
Высокоточным оружием большой дальности воздушного базирования в городе Днепропетровск уничтожены цеха по производству комплектующих и ремонту баллистических ракет «Точка-У» и реактивных снарядов систем залпового огня на оборонном предприятии «Южный машиностроительный завод».
/Минобороны РФ/

Як кацапів послухати, то ми уже на Южмаші ракети робимо
   
   
Красномовне фото. Видно всю аналоговнєтность.

   
Красномовне фото. Видно всю аналоговнєтность.

Показати зображення...



Ось ще фото.
Так і не зрозуміло : ні куди хотіли попасти. Ну куди саме попали (всі несучі стіни цілі, ям не видно) ?
   
Це не зовсім те.
І не треба тут бляхатьмухать.
В цьому законі куча обмежень - і цивільним, і на території України, і проти осіб що прямо здійснюють агресію.
Вбивство посібників та зрадників (Янукович, Шарий для прикладу) теж має бути декриміналізовано.
І я не кровожерливий, це просто прагматизм, повірте, вони поступали б і поступатимуть з нами значно жорсткіше.
То есть , кажуть сальдо там кто то подорвал, и сальдо здох, так, шо теперь парни его подорвавшие попадают под статью?
   
То есть , кажуть сальдо там кто то подорвал, и сальдо здох, так, шо теперь парни его подорвавшие попадают под статью?

нажаль, живий здоровий падла, вчора якісь папірці роздавав. Хоча відео може бути і старим.... Але коротше, не вірю я в розгон цієї шняги
вже б всі раша-помийки на вухах стояли від вереску
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
dmp

То есть , кажуть сальдо там кто то подорвал, и сальдо здох, так, шо теперь парни его подорвавшие попадают под статью?

Я тобі так скажу: якби я підривав умовного "Сальдо", то нікому би про це не казав і не лишав доказів. Бо влада в Україні змінюється швидко, закони України виконуються дивно, а мусора України залишаються мусорами.

   
То есть , кажуть сальдо там кто то подорвал, и сальдо здох, так, шо теперь парни его подорвавшие попадают под статью?
Формально так. Зрозуміло що прямо зараз їх не каратимуть, але при зміні влади можливо. Юридично то вбивство і теракт. І відповідальність індивідуальна виконавця.

Згадайте як мурижили прикордонників що розстріляли на блокпосту якихось втікачів у 2015. І як у 2014 боялись воювати не в останню чергу через те що стану війни не було оголошено і не зрозуміло було як це потім кваліфікують.

Не дарма в березні ВР приймала той закон, що дозволяє цивільним вбивати окупантів.
   
https://twitter.com/view/status/1548249965012537344
люди говорят что он не жилец
и это должна быть показательная проанонсированная акция
   
Формально так. Зрозуміло що прямо зараз їх не каратимуть, але при зміні влади можливо. Юридично то вбивство і теракт. І відповідальність індивідуальна виконавця.

Згадайте як мурижили прикордонників що розстріляли на блокпосту якихось втікачів у 2015. І як у 2014 боялись воювати не в останню чергу через те що стану війни не було оголошено і не зрозуміло було як це потім кваліфікують.

Не дарма в березні ВР приймала той закон, що дозволяє цивільним вбивати окупантів.
А якщо я цівільний наприклад і поїхав в Європу і тут бац їде чоловік скабеєвої , Попов , з цією курвою...
Ну, у мене планка падає і я  забігаю наприклад  в перший попавший заклад  , хватаю там тісака  і обоїх ріжу наглухо...зрозуміло влада тої держави мене хватає і садить напевне.Мене наприклад Україна таки якимось дивом міняє і мене можуть в Україні наприклад амністувати, якщо я вбив двох пропагандонів наприклад? 
   
А якщо я цівільний наприклад і поїхав в Європу і тут бац їде чоловік скабеєвої , Попов , з цією курвою...
Ну, у мене планка падає і я  забігаю наприклад  в перший попавший заклад  , хватаю там тісака  і обоїх ріжу наглухо...зрозуміло влада тої держави мене хватає і садить напевне.Мене наприклад Україна таки якимось дивом міняє і мене можуть в Україні наприклад амністувати, якщо я вбив двох пропагандонів наприклад? 

Це майже неможливо, кацапи впряжуться і задіють всі ресурси.

Я трохи про інший сценарій, "тебе влада тої країни не затримує, ти повертаєшся в Україну, і тут тебе через 10 років заарештовують і садять чи видають по ордеру інтерполу"
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

нажаль, живий здоровий падла, вчора якісь папірці роздавав. Хоча відео може бути і старим.... Але коротше, не вірю я в розгон цієї шняги
вже б всі раша-помийки на вухах стояли від вереску
папірці це старе відео

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1126387.0
   
Це майже неможливо, кацапи впряжуться і задіють всі ресурси.

Я трохи про інший сценарій, "тебе влада тої країни не затримує, ти повертаєшся в Україну, і тут тебе через 10 років заарештовують і садять чи видають по ордеру інтерполу"
Через 10 років наврядчи, бо нормальна влада прийме закон , що я не підсудний , якщо замочив причетних до війни в Україні.Наприклад якісь наші військові через років 5 приїдуть до Туреччини наприклад, а там у фонтані росіянен і каже я вам хохлів на війні мочив , ну його наш і оприходував до смерті....Я вважаю, що військовий наш не повинен сидіти, даже коли закінчиться якийсь термін після війни.
   
в дніпрі ППО, в черкасах прильоти
   
❗️❗️❗️48 РАКЕТ ЗАПУСТИЛИ ИЗ АСТРАХАНИ - СМИ

❗️Пуск ракет осуществлялся с района Астрахани. Расчетное время подлета ракет от 17:00 до 17:50 (в зависимости от города).

КТО НЕ СПУСКАЛСЯ В ПОДВАЛ РЕКОМЕНДУЮ ЭТО СДЕЛАТЬ И ЖДАТЬ ОТБОЯ ТРЕВОГИ!

НАДЕЕМСЯ НА НАШЕ ПВО. Ну или что информация не подтвердится

ПОДПИСАТЬСЯ (https://t.me/+YS_wZLCoTK4wMTgy)




***************************

НЕЗНАЮ ЧИ ПРАВДА
   
навряд чи правда
але краще поберегтись
   
якшо це сьогоднішній відос, то схоже знову х-101, як і вчорашні - ?

   
І оце пропонували збивати з калашів.
   
І оце пропонували збивати з калашів.

молотова
коктелями
   
І оце пропонували збивати з калашів.

Чисто в тєорії, якщо правильно врахувати випередження, кут і дальність, то можливо.  Але це має дуже сильно повезти
   
з'явилося відео мами Лізи
прийшла до тями... але хіба можна це назвати так(
   
Все, відбій. Ну як то були 48 ракет, то наше ППО просто боги
   
стапе Натали,

какой военный объект был в амсторе?
если даже принять то что кацапы говорили что на дормаше была военная техника, то есть видео последствия прилёта туда. Найди мне там хоть что то военное

по виннице,
если даже поверить в тупость кацапов и то что они п***а что в доме офицеров было какое то совещание… пусть

оно как то теперь помешает поставкам оружия?
как на меня наоборот, ускорит.

Одесса сегодня
Часив Яр
и наши многострадальные
Харьков ТЦ, школы, универы
Николаев тоже самое
?
туда летело две ракеты и одна попала в цех, но только в один из шести что ли. и это был не калибр а тут уже писали что . модернизированное что то там х31
они это называют сопутствующий ущерб. а ракеты кривые
   
Здається, з 48 ракетами хайпанув Марцинків.
   
туда летело две ракеты и одна попала в цех, но только в один из шести что ли. и это был не калибр а тут уже писали что . модернизированное что то там х31
они это называют сопутствующий ущерб. а ракеты кривые

понятно. не в тот цех, и не в тот амстор.
и время ахуенное, час пик для цивильных

а вот если бы
это другое

   
по новой тревога
   
понятно. не в тот цех, и не в тот амстор.
и время ахуенное, час пик для цивильных

а вот если бы
это другое
я не могу понять, что ты хочешь мне доказать?
я утверждаю, что они не стреляют куда попало. они хотят попасть куда то конкретно. это может быть и завод и торговый центр и университет
цели могут быть и устрашение и устранение.
я не считаю это идиотизмом. это циничный план
   
я не могу понять, что ты хочешь мне доказать?
я утверждаю, что они не стреляют куда попало. они хотят попасть куда то конкретно. это может быть и завод и торговый центр и университет
цели могут быть и устрашение и устранение.
я не считаю это идиотизмом. это циничный план

Ну и плюс стрельба по мирняку говорит о том, что этих ракет у них докуя, а не столько, сколько называет наше ипсо
   
я не могу понять, что ты хочешь мне доказать?
я утверждаю, что они не стреляют куда попало. они хотят попасть куда то конкретно. это может быть и завод и торговый центр и университет
цели могут быть и устрашение и устранение.
я не считаю это идиотизмом. это циничный план

 ничего я не хочу доказывать

кацапы просто занимаются терором, это надо понять
а  прикрываются мифическими целями
которых по факту или нет,
 или это не цель КР за хуеву кучу денег, а выхлопа ноль.
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія