Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шось у Маска пішло не так.

Re: Шось у Маска пішло не так.

Я кажу виключно те що знаю. 90% "вакансій" це піар. От сам посуди які вакансії при масових скороченнях

Вакансії при скорочення взагалі то звичайна річ. Може бути багато підстав для такого.

Наприклад:

- звільняють одні спеціальності а добирають інші;

- звільняють випадкових людей, яких нахапали в гарячці, а набирають кваліфікованих і з досвідом:

- (саме паскудне) звільняють кваліфікованих але високооплачуваних спеціалістів, а набирають таких же кваліфікованих, але із значно нижчою зарплатою.

І так далі.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.



- (саме паскудне) звільняють кваліфікованих але високооплачуваних спеціалістів, а набирають таких же кваліфікованих, але із значно нижчою зарплатою.

І так далі.

Це можливо. Так.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Який саме рейтинг та де він публікується?

Паблік компанії щоб підштовхнути ріст акцій на ринку цінних паперів, періодично будь якою ціною намагаються викинути якісь ПОЗИТИВНІ НОВИНИ про компанію. Як правило ринки реагують негайно і відповідно.

Один із таких фокусів і є розміщення фейкових вакансій. Тіпа, чудова новина, ростемо.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Поперше 100 штук, а подруге, якщо повинен дуже швидко організувати випуск сотень тисяч машин на рік - то може

Звиняюсь, p100d - 135 кілобаксів, 100d - 94
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

На запитання навіщо морочити нещасним людям голови, відповідь - вакансії підвищують рейтинги компанії.
на самом деле просто мониторят уровень откликов по должностям чтоб знать кому повышать зарплату - сам так делаю.

Наймиты такие наймиты
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я кажу виключно те що знаю. 90% "вакансій" це піар. От сам посуди які вакансії при масових скороченнях

Одно іншому не заперечує. Особливо в компаніі яка швидко росте та технологічно прогресує. В німецькому підрозділі що займається автоматами, не тільки нікого не звільнили, але й ще підвищили майже всім зарплатню.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

на самом деле просто мониторят уровень откликов по должностям чтоб знать кому повышать зарплату - сам так делаю.

Наймиты такие наймиты

Ти трохи не в курсі як в Північній Америці підвищують зарплати. Особливо в приватному бізнесі. І як «понижають».  B-)

Щоб зондувати ринок вакансій створені спеціальні служби і компанії. Хоча б ті ж рекрутові агенства.

Навіть не всі мають власні HR підрозділи. Не те що підрозділи для вивчення потенційного ринку праці. Та і вивчати цю соціологію шляхом збору фейкових резюме, то чухати праве вухо лівою рукою.

Останнє редагування: 26 жовтня 2017 22:37:30 від Маковій
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

на самом деле просто мониторят уровень откликов по должностям чтоб знать кому повышать зарплату - сам так делаю.

Наймиты такие наймиты

Naffy, а ти знаєш, що є такий постулат, що кожна людина є тим, яке слово вона найчастіше вживає?..

 B-)
   
Re: Шось у Маска пішло не так.


Паблік компанії щоб підштовхнути ріст акцій на ринку цінних паперів, періодично будь якою ціною намагаються викинути якісь ПОЗИТИВНІ НОВИНИ про компанію. Як правило ринки реагують негайно і відповідно.

Один із таких фокусів і є розміщення фейкових вакансій. Тіпа, чудова новина, ростемо.

У випадку цієї компаніі це не пройде. Тесла постійно під мікроскопом інвестиційних компаній з добрим десятком виділених аналітиків. В них є всі розклади і все перевіряється включаючи будь яким чином отриману внутрішню інформацію.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

витрати на розробку і досліження, а також одноразові витрати такі як на підготовку виробництва, можуть бути значно вищі ніж поточні надходження.

Так, а що з гігафекторі???
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

У випадку цієї компаніі це не пройде. Тесла постійно під мікроскопом інвестиційних компаній з добрим десятком виділених аналітиків. В них є всі розклади і все перевіряється включаючи будь яким чином отриману внутрішню інформацію.

З Теслою і Солар Сіті можливо так. Такі фокуси більше для не на стільки розпіарених компаній.

Але я вище написав можливі варіанти появи вакансій при скороченнях.

І ще - Маск просто звіріє при найменших витоках інсайдів.

Останнє редагування: 26 жовтня 2017 22:41:13 від Маковій
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Так, а що з гігафекторі???

Скоро запрацює на повну потужність. Ще одна можливо буде побудована під Шанхаєм.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Скоро запрацює на повну потужність. Ще одна можливо буде побудована під Шанхаєм.

Він на 17 рік ніби планував запустити, нє?
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Він на 17 рік ніби планував запустити, нє?

Компанія завжди мала амбіційні плани та графік який надзвичайно важко витримати.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Так тому і оголосили скорочення. Далі ховати було неможливо.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Скоро запрацює на повну потужність. Ще одна можливо буде побудована під Шанхаєм.

Мені сподобалась історія (справжня), як для Тесли в Китаї робили перші батереї.

Маск купив в Китаї якусь батерейну фабрику. Щоб вона переключилась повністю на Теслу. Збирала ті пальчикові батерейки в спеціальні блоки по розмірах під Теслу.

Коли пара інженерів від Тесли приїхали на ту «фабрику», то побачили, що там... лише дах. Стін немає. І так працюють - в пилюці і смітті, яке продуває вітром.

Що вони зробили - обшили все навколо... драйволом. Хто не знає що це - це звичайні гіпсоплити. Так отримали першу гігафабрику.   B-)

   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Компанія завжди мала амбіційні плани та графік який надзвичайно важко витримати.

 (tu)

Класно сказано. Класика для лоярів і дипломатів.

А якщо сказати іншими словами, то Маск ЗАВЖДИ ЗРИВАВ ЗАЯВЛЕНІ СРОКИ. Ще раз - ЗАВЖДИ. Іноді на роки.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Це мабудь що дуже давня історія з раніх років існування компаніі, бо батареї Теслі постачає Панасонік зовсім не з Китаю і з досить таки стайт оф арт заводу.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Це мабудь що дуже давня історія з раніх років існування компаніі, бо батареї Теслі постачає Панасонік зовсім не з Китаю і з досить таки стайт оф арт заводу.

Перші батереї. Що там зараз не знаю.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Вакансії при скорочення взагалі то звичайна річ. Може бути багато підстав для такого.

Наприклад:

- звільняють одні спеціальності а добирають інші;

- звільняють випадкових людей, яких нахапали в гарячці, а набирають кваліфікованих і з досвідом:

- (саме паскудне) звільняють кваліфікованих але високооплачуваних спеціалістів, а набирають таких же кваліфікованих, але із значно нижчою зарплатою.


І так далі.
Крайній ступінь ідіотизму, який може проявити манагер.
Незамінних людей немає, але є такі, яких дуже важко замінити. І, найголовніше, це- час! а час- це золото.

Можна замінити без великих втрат кваліфікованого електрика, муляра-штукатура.
А звільнити технолога на виробництві- ой бля, це диверсія і саботаж.
Чи проджект лідера....


   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Крайній ступінь ідіотизму, який може проявити манагер.
Незамінних людей немає, але є такі, яких дуже важко замінити. І, найголовніше, це- час! а час- це золото.

Можна замінити без великих втрат кваліфікованого електрика, муляра-штукатура.
А звільнити технолога на виробництві- ой бля, це диверсія і саботаж.
Чи проджект лідера....

Не скажу що масове явище, але досить поширене.

І саме в середовищі середньо і високоплачуваних посад. Наприклад, приймають інженера із річною оплатою $120 тисяч. Щорічні зростання зарплати від 5% і вище. Через десять років зарплати того інженера вже $200+. На цей час обов‘язково підвернеться якась невелика рецесія, тих висооплачуваних звільняють, а на їх місця набирають таких же звільнених з інших місць. Але набирають на мінімальну зарплату - ті ж $120, а то і $100 тисяч.

Таким нехитрим чином проводиться проста рокіровка рівноцінних кадрів, але із значним зниженням зарплати.

Останнє редагування: 26 жовтня 2017 23:06:18 від Маковій
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Не скажу що масове явище, але досить поширене.

І саме в середовищі середньо і високоплачуваних посад. Наприклад, приймають інженера із річною оплатою $120 тисяч. Щорічні зростання зарплати від 5% і вище. Через десять років зарплати того інженера вже $200+. На цей час обов‘язково підвернеться якась невелика рецесія, тих висооплачуваних звільняють, а на їх місця набирають таких же звільнених з інших місць. Але набирають на мінімальну зарплату - ті ж $120, а то і $100 тисяч.

Таким нехитрим чином проводиться проста рокіровка рівноцінних кадрів, але із значним зниженням зарплати.
після такого виверту власник має гнати в шию того хера з поміткою про профнепридатність
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Не скажу що масове явище, але досить поширене.

Це досить поширена стратегія для компаній які переводять свій бізнес з Каліфорнії в Техас. Тут звільняють, там набирають дешевих випускників коледжів. Це іноді працює непогано, особливо якщо процеси в компаніі налагоджені.

У випадку Тесли це не працюватиме, бо обмаль часу для експерементів коли потрібно виштовхувати продукт за продуктом на ринок.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

після такого виверту власник має гнати в шию того хера з поміткою про профнепридатність

Чому? Навпаки - власник відвалить такому менеджеру гігантський бонус. Тому що менеджер лише на одному інженерові зекономить власникові $100 тисяч щороку.

Я ж пишу - це поширене явище. Ядро команди як правило не чіпають, а всіх решту тасують як хочуть. Новоприйнятим на мінімалці місяць сроку щоб вникнути в деталі і повний вперед.

Це, братці, голий капіталізм, світ чистогану. Кожний думає лише про себе і плювати на решту всього.

Всі ж саме цього хотять. Нє?

Всі ж ґазди. Всі на говно схододять, коли звучить хоч щось про соціальний захист.

 B-)
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Чому? Навпаки - власник відвалить такому менеджеру гігантський бонус. Тому що менеджер лише на одному інженерові зекономить власникові $100 тисяч щороку.

Я ж пишу - це поширене явище. Ядро команди як правило не чіпають, а всіх решту тасують як хочуть. Новоприйнятим на мінімалці місяць сроку щоб вникнути в деталі і повний вперед.

Це, братці, голий капіталізм, світ чистогану. Кожний думає лише про себе і плювати на решту всього.

Всі ж саме цього хотять. Нє?

Всі ж ґазди. Всі на говно схододять, коли звучить хоч щось про соціальний захист.

 B-)
а скільки сотень тисяч збитків???
за такою логікою, треба не президента щоп"ять років міняти разом з прем"єром, та міністрами, а усіх клерків у департаментах....
тасувати мона верхівку і низи - зачепиш середню ланку, всіма улюблений "середній клас"- армагєддєц локальний нвстане.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я очень долго вас читаю и никогда еще не писал.
Но тут вот не могу промолчать.)))
Вот все что вам нужно почитать про Маска---
https://www.atraining.ru/trainers/karmanov/myths-and-truth-elon-musk/

пс. Там цикл статей-- читайте все-- там на несколько часов, но увлекательного чтива, подкрепленного ссылками и фактажем.))
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

а скільки сотень тисяч збитків???
за такою логікою, треба не президента щоп"ять років міняти разом з прем"єром, та міністрами, а усіх клерків у департаментах....
тасувати мона верхівку і низи - зачепиш середню ланку, всіма улюблений "середній клас"- армагєддєц локальний нвстане.

Приклад не зовсім вдалий.

Державоустрій і організація роботи корпорацій базуються на дещо різних основах і принципах.

Трамп коли йшов в президенти також гадав, що ніякої різниці немає. А вона є. Те, що можна легко і невимушено робити у власній компаніі, абсолютно не проходить в управлінні державою. І навпаки.

В будь якому випадку те, про що я писав вище має місце і досить поширене.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я очень долго вас читаю и никогда еще не писал.
Но тут вот не могу промолчать.)))
Вот все что вам нужно почитать про Маска---
https://www.atraining.ru/trainers/karmanov/myths-and-truth-elon-musk/

пс. Там цикл статей-- читайте все-- там на несколько часов, но увлекательного чтива, подкрепленного ссылками и фактажем.))

То не то, що тут юкі викладав кілька тижнів тому?
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я очень долго вас читаю и никогда еще не писал.
Но тут вот не могу промолчать.)))
Вот все что вам нужно почитать про Маска---
https://www.atraining.ru/trainers/karmanov/myths-and-truth-elon-musk/

пс. Там цикл статей-- читайте все-- там на несколько часов, но увлекательного чтива, подкрепленного ссылками и фактажем.))

Я вже маю абсолютно сформовану і стабільну точку зору на Маска. Із масою фактажу. Базуючись на англомовних джерелах. В двох словах - геніальний пройдисвіт.

Точка зору із зони.ру за визначенням не може бути об‘єктивною - Маск перебив їх космічний бізнес, зламав одну із їхніх скреп. І ще й виставив на посміховисько всього світу. Якщо там і є якісь факти, то вони тенденційно підібрані і можливо спотворені. Тому таке потрібно сприймати дуже обережно, піддаючи критичному аналізові всі тверження.

   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Времена чудес кончились. Его занесло. Начиная с поездов в тоннелях. Но он,конечно,из гениев.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Я очень долго вас читаю и никогда еще не писал.
Но тут вот не могу промолчать.)))
Вот все что вам нужно почитать про Маска---
https://www.atraining.ru/trainers/karmanov/myths-and-truth-elon-musk/

пс. Там цикл статей-- читайте все-- там на несколько часов, но увлекательного чтива, подкрепленного ссылками и фактажем.))

Чергова серія проплачених кацапських висерів щоб продовжити агонію енергетики базованої нафті та газу.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

В двох словах - геніальний пройдисвіт.

 :facepalm:

пройдисвіт, на відміну від маска, ніколи не дасть результату
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Времена чудес кончились. Его занесло. Начиная с поездов в тоннелях. Но он,конечно,из гениев.

Одна лише його декларація про колонізацію Марса і конкретний початок (поки що піар) запуску цього мегапроекту говорить про те, що народився найкращий Остап Бендер всіх часів і народів.

Якщо наразі він сидить на гігантських субсидіях від уряду США, то запустивши марсовий проект він хоче отримати фінансування з УСЬОГО СВІТУ. Таке собі МММ вселенського масштабу.

Але нічого не скажеш - геній. До подібних способів відбирання грошових знаків доходили лише одиниці в світовій історії.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Колись давно я мав змогу подивитись які супер пупер розробки фінансує всяка дарпа та інші, корочше Паніковські і Шури Балаганови відпочивають, і на фоні того що я бачив Маск це досить і досить солідно, по крайній мірі воно працює хоч і дорого для масового споживача, а це скоріше виключення ніж правило в області грантодавства і субсидування. Скоріше хочуть потогонну систему у амазона позичити, хто останній з барака вискочить того в росход. Такі як маск реально отруюють життя і технологіями та отрава не компенсується.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

Одна лише його декларація про колонізацію Марса і конкретний початок (поки що піар) запуску цього мегапроекту говорить про те, що народився найкращий Остап Бендер всіх часів і народів.

Якщо наразі він сидить на гігантських субсидіях від уряду США, то запустивши марсовий проект він хоче отримати фінансування з УСЬОГО СВІТУ. Таке собі МММ вселенського масштабу.

Але нічого не скажеш - геній. До подібних способів відбирання грошових знаків доходили лише одиниці в світовій історії.

я не розумію чому йому постійно витикають цим? не субсидії робились під маска, а маск як бізнесмен побудував свій бізнес щоб мати зиск від тих субсидій, кожен інший теж міг створити бізнес який би відповідав критеріям за якими надаються урядові субсидії, це по перше, і по друге уряд будь якої країни власне вводить субсидії на певні проекти щоб простимулювати бізнес ними займатись...
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

"Проплачені кацапські висери"-- чомусь підтверджуються фактажем-- також і з англомовних джерел.
Цей цикл статей повністю спростовує "феномен Маска"
І це не зважаючи на те що я особисто вважаю що його ім"я вже увійшло в історію.
Але в нас попереду ще багато несподіванок.
пс. Дуже раджу-- почитайте вдумчиво цей " кацапський  висер"-- з переходами за зсилками і з перевірками незалежними викладених фактів.( як це робив я  в свій час).
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

 Робота у високотехнологічних компаніях на стадії створення продукту не для всіх.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

:facepalm:

пройдисвіт, на відміну від маска, ніколи не дасть результату

У дрібних пройдисвітів мета починалась і закінчувалась на тому, щоб хапнути і злиняти. 

У великих пройдисвітів - поставити «хапок» на потік, щоб гроші текли постійно.

У Маска із самого початку все йде по зростаючій. Я б сказав по експоненті. Починаючи із свого першого проекту, кожний проект є БАЗОЮ ДЛЯ НАСУПНОГО ПРОЕКТУ. Він легко вімовляється від своїх попередніх проектів, хоч міг би їх розвивати далі, як той же Pay Pal. І вкладається в нові пооекти, кожний з яких на порядок, а то і на кілька порядків більший за попередній.

Останні проекти, всі три - Тесла, Солар Сіті і СпейсІкс вже явно демонструють бажання Маска поглибше зануритись в бюджет. Тобто, це вже не просто підприємництво. Це вже остапбендерівщина. А проект з Марсом то вже мегаафера світового масштабу.

От тому я його називаю геніальним пройдисвітом. Людей його масштабу мислення і дії на замлі всього кілька.
   
Re: Шось у Маска пішло не так.



Точка зору із зони.ру за визначенням не може бути об‘єктивною - Маск перебив їх космічний бізнес, зламав одну із їхніх скреп. І ще й виставив на посміховисько всього світу. Якщо там і є якісь факти, то вони тенденційно підібрані і можливо спотворені. Тому таке потрібно сприймати дуже обережно, піддаючи критичному аналізові всі тверження.

Тобто " не читал, но осуждаю"?)))
"Якщо там і є якісь факти..."---
Так візьміть і перегляньте хоча б бігло--
невже значок .ru відбиває начисто вміння думати своім розумом?))
   
Re: Шось у Маска пішло не так.

У него еще биполярка. То есть он, фактически шизофреник. Но гении могут быть шизиками.Одно не исключает другое.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія