Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приватбанк призупинив продаж валюти для клієнтів "Приват24"

Звітую по Прайвіту та китайцям.  Створив віртуальну картку у гривні, перекинув необхідну суму, при покупці вибрав "використати іншу картку", оплатив. Гроші пішли.

PS
Депозит так сцуко і не поповнив.

PPS
До речі, курс таки 26.525......

Останнє редагування: 8 вересня 2017 11:31:37 від Nemo
   
це не з приватовського сайту. Це сервіс перевірки типу карти за BIN (перші шість цифр картки) де зашифровано тип картки та issuer
в інеті багато такого

От голд приватівський зараз ніфіга не голд, а World (звичайнісінька міжнародна картка). Голду мало в кого залишилося. Я свою міняти не хочу, хоч вже заюзана по саме несхочу й погано читається. Але справжня віза голд, перевіряв
та шо ти таке верзеш, тільки що перевірив свою отриману цією зимою, повноцінна голд, але я собі оформив іменну з фото.
   
26.316
26.525. Обдиралово начинается по картам.  Специально запретили покупать что б народ за гривну не прикупил по нормальному курсу.
   
Тільки що поміняв 27.1 грн на $1 в приват24
все працює як і раніше

 (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)
   
щось я не пойняв
купити онлайн валюту мона тільки на валютну карту
тобто якщо мну потрібна валюта наліком, а у мене гривня на картці, то тре все одно топати в обмінник, знімати гривню налом і вже потім налік на налік?
   
щось я не пойняв
купити онлайн валюту мона тільки на валютну карту
тобто якщо мну потрібна валюта наліком, а у мене гривня на картці, то тре все одно топати в обмінник, знімати гривню налом і вже потім налік на налік?

ну або навчи налік повзати по елктродротах або літати по бездротових мережах
   
щось я не пойняв
купити онлайн валюту мона тільки на валютну карту
тобто якщо мну потрібна валюта наліком, а у мене гривня на картці, то тре все одно топати в обмінник, знімати гривню налом і вже потім налік на налік?

Купуєш валюту, ставиш на місячний депозит і за місяць знімаєш кешом в касі банку. Без комісій.
   
щось я не пойняв
купити онлайн валюту мона тільки на валютну карту
тобто якщо мну потрібна валюта наліком, а у мене гривня на картці, то тре все одно топати в обмінник, знімати гривню налом і вже потім налік на налік?


можеш купити валюту на картку і замовити на наступний день видачу в касі

   
то просто я в п24 і в інших онлайн-банкінгах глянув, що там в два кліки оформлюється ВІРТУАЛЬНА картка валютна і купуєш на неї
але то ж тільки для розрахунків онлайн
мабуть просто тре у відділенні оформити валютну реальну, з якої зняти нал не проблема потім
і купувати на неї

а в обміннику банківському в реалі зара можна при купівлі валюти гривню сплатити карткою?
   
Тільки що поміняв 27.1 грн на $1 в приват24
все працює як і раніше

 (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)

я щось не знайшов де і як  це зробити в методах Приват24.... :(
   
я щось не знайшов де і як  це зробити в методах Приват24.... :(


переказ із картки на картку
поповнюєш валютну із гривневої
   
Пілять, заграли піднімати старі теми!
Це ж людину до інфаркту можна довести :)
   
переказ із картки на картку
поповнюєш валютну із гривневої

пройшло. Тільки зарахували не 1$ а 0.99$.   Курс вийшов 27.37 замість 27.10   В мінял сьогодні можна взяти по 27.20
   
а в обміннику банківському в реалі зара можна при купівлі валюти гривню сплатити карткою?
можна
де-юре проведеться дві транзакції: зняття гривні й покупка валюти
де-факто ти розплачуєшся карткою на терміналі
   
працює як і раніше
це добре
а ще краще було б, якби з валютної картки можна було знімати готівку а банкоматах
а не йти в касу, де валюти не буде...
   
Тільки що поміняв 27.1 грн на $1 в приват24
все працює як і раніше

 (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)  (tu)

У мінял зранку було 27.05
   
У мінял зранку було 27.05

ну то хай міняли ще зроблять аплікуху на ондроєді, буду в них міняти не виходячи з хати  (tu)
   
пройшло. Тільки зарахували не 1$ а 0.99$.   Курс вийшов 27.37 замість 27.10   В мінял сьогодні можна взяти по 27.20
Якщо купуєш для розрахунків в інтернеті, чи для поповнення депозиту міняєш на інтернеткартку без комісії. Ще є такий монобанк, там кажуть зовсім без комісій.
   
переказ із картки на картку
поповнюєш валютну із гривневої
Можна так, а можна в меню "усі послуги" вибрати "купівля валюти"
   
Якщо валюта некспеху, купуєш на інтернет картку, відкриваєш депозит з можливістю дострокового закриття і виводом валюти на картку для виплат.
   
Якщо валюта некспеху, купуєш на інтернет картку, відкриваєш депозит з можливістю дострокового закриття і виводом валюти на картку для виплат.

можна відразу переводити з гривневої картки на валютну (для виплат)
питання - чи вдасться зняти готівку...
   
ну то хай міняли ще зроблять аплікуху на ондроєді, буду в них міняти не виходячи з хати  (tu)



Гы
   
можна відразу переводити з гривневої картки на валютну (для виплат)
питання - чи вдасться зняти готівку...
Можна, тільки комісія 1%.
   
Можна, тільки комісія 1%.
Можна дешевше - гривневою карткою розрахуватися за валюту в касi банку i тодi комiсiя 0,8%.
   
Коли вже фізособа зможе купити/продати валюту просто на біржі онлайн  (не поміняти, що це за поняття?!), без банків з грабіжницьким курсом, а просто через онлайн брокера (який часто буває той же банк)? Чому я таке можу зробити будь де в цивілізованому світі з більшістью валютних пар, а в Україні з гривнею не можу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія