Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Електронну промисловість будували не росіяни, а радянський народ.  Москва задумала, організувала, дала бабло і все реалізувала. Це споконвічна традиція московитів. Вони не смокчуть з територій усі соки, як англо-сакси, а вкладають в них набагато більше, ніж в себе. І зараз так. Скільки вже бабла вгатили у той Крим... Один міст чтого вартий.


Ага значить то англосакси с ФРН всі заводи до Сибіру і Уралу повивозили ,а кацапи в НДР все свое завозили?
Електрона происловисть в СРСР це була допотопна техника яка не мала аніякого збуту лише як в СРСР то ви кажете що кацапи на неі гроші виделяли?  :gigi:
Яки богаті ідіоти!



Щодо молдаванів, то ні для кого не секрет, що їх ніша у радянському суспільстві - це вохра, молодший і нижчий медперсонал, нижні чини в міліції і т.п., де не треба напружуватись. В т.ч. головою.
І в колгоспах молдавани не працювали. Купували собі інвалідність, двічі на рік лежали по лікарнях - і так все життя. В той же час тягнули з колгоспів все додому, годували свиней печеним хлібом тощо. Тому приміські села - Бояни-хуяни-припруття-магала такі багаті. На себе працювали, а не на суспільство.
Там вздовж всіеї дороги починая від Мамалиги до Новоселиці і потим Припрутя і Бояни богати села ,таки яяк в Румуніі вони всі в колгоспах не працювли?
На себе працювали, а не на суспільство.
а ви і ваш дід с Костроми в Чернівцях на суспільство працювали?
Яким чіном?
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

а ви і ваш дід с Костроми в Чернівцях на суспільство працювали?
Яким чіном?

Вот таким:

   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Спроба заховати під спойлер.
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Вот таким:


і що цей монголоід зробив доброго для суспільства?
Бомбував Кішінів?

Сьогодні ж ми дивитися можем на будови в Чернівцях тільки тому що цей монголоід над ними не літав!
Чому він в Чернівці забівся жити та молдован з внуками ображати , а не поїхав назад до дому в Кострому?

Останнє редагування: 11 червня 2019 09:18:40 від bassarabia
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

і що цей монголоід зробив доброго для суспільства?
Бомбував Кішінів?

Сьогодні ж ми дивитися можем на будови в Чернівцях тільки тому що цей монголоід над ними не літав!
Чому він в Чернівці забівся жити та молдован з внуками ображати , а не поїхав назад до дому в Кострому?

А що—— Союз бомбував Кишинів?
Цікаво просто.
Я так розумію посил авіатора——його родичі брали участь у визволенні Украіни( можливо і Чернівців ) від фашистів?
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

А що—— Союз бомбував Кишинів?
Цікаво просто.
Я так розумію посил авіатора——його родичі брали участь у визволенні Украіни( можливо і Чернівців ) від фашистів?

а як же ,кацапи як відступали  в 1941 спалили і підірвали Кішінів вщент ,як греки Трою

а в 1944 ще добомблювали руіни

"Ещё из новых данные, обнаруженных Алексеем Русановым в архивах Министерства Обороны РФ, оцифрованных и выложенных на https://pamyat-naroda.ru/
Журнал 2 АД, входящей во 2 Гв. АК ДД, уже публиковался раньше, здесь же можно понять прочесть и о 8 АД.
8 АД получила приказ бомбить Кишинёв, прицеливаясь по центру города, то есть просто разрушать, что попадётся. Однако перед вылетом приказ немного изменился - опытным экипажам из 2 и 8 АД поручено бомбить железнодорожную станцию города, а неопытным - сам Кишинёв.

2 АД и 8 АД вылетели исполнять приказ 114 самолётами (111 приказ выполнили).
То есть, выходит, что в ночь на 5 июня 1944 года на Кишинёв совершён авианалёт внушительными силами примерно 250 советских бомбардировщиков.


Боевые действия 2 гв. ак дд
Описывает период с 30.04.1944 по 30.06.1944 г.
Журналы боевых действий. даты создания документа: с 04.07.1944 по 04.07.1944 г.
Архив: ЦАМО, Фонд: 20505, Опись: 1, Дело: 16, Лист начала документа в деле: 57
Авторы документа: 2 гв. ак дд, гв. майор Истюшкин.

Боевые действия 2 Гвардейского Брянского Авиакорпуса Дальнего Действия по ж.д. узлу и скоплению войск противника в г. Кишинёв."

(с)

Чернівцям дуже пощастило -- кацапи швидко втекли в 1941 і не встигли поруйновати місто як Кішінів
і хоча в них багато ресурсу бомбити не було,як у союзників, но і не бомбили в 44,а то б все одно булиб якась невелика  руйнація


Останнє редагування: 11 червня 2019 09:40:32 від bassarabia
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

А що—— Союз бомбував Кишинів?
Цікаво просто.
Я так розумію посил авіатора——його родичі брали участь у визволенні Украіни( можливо і Чернівців ) від фашистів?

ось шо ті монголоіди,яки "працюють для суспільства",залишили румунам в 1941 коли втекли
місяц працювали не покладая рук--палили та підривали
це в них називалось "тактика віжженой земли"
Так що то шо в Чернівцях е що показувати ,а в Кішіневі старого фонду фактично нема --треба дякувати румунскім війскам яки в 1941 швидко заняли Чернівці

Останнє редагування: 11 червня 2019 09:42:24 від bassarabia
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Ти сам-то хоч бачиш, які там обдерті стіни?
Так. Були там на травневі. Перші поверхи на Кобелянської (я так розумію, що це панська) відремонтовані, я вище хоч очі не підіймай. Хоча будинки дійсно гарні. Якщо б їх відремонтувати, супер би було.
А чого Панську перейменували? Це ж не комуністична назва була.
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Дякую, sergey1974007, за фотки, вони суперові! Наче знову прогулялася Чернівцями, всі місця, площі, будівлі, дворики, бруківка - все знайоме. Була в Чернівцях в 2017 році вперше. Місто мене вразило, я навіть не гадала, що в нас є таке красиве місто. Що найбільше я ціную в містах - це цілісність, розумну та комфортну організацію міського простору, саме такі Чернівці для мене.

Останнє редагування: 11 червня 2019 10:42:51 від Galka
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

і що цей монголоід зробив доброго для суспільства?
Бомбував Кішінів?

Сьогодні ж ми дивитися можем на будови в Чернівцях тільки тому що цей монголоід над ними не літав!
Чому він в Чернівці забівся жити та молдован з внуками ображати , а не поїхав назад до дому в Кострому?

Це мій дід. Він пройшов шлях від сержанта-авіамеханіка до старшого лейтенанта - командира ескадрильї. І загинув наприкінці війни. Тому повертатися "у Кострому" вже не було кому. Який він тобі монголоїд? Мав би хоч трохи такту - таку х.й.ю онукові писати. І взагалі - тебе забули спитати, куди нам повертатися. Ти хто взагалі?
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

Це мій дід. Він пройшов шлях від сержанта-авіамеханіка до старшого лейтенанта - командира ескадрильї. І загинув наприкінці війни. Тому повертатися "у Кострому" вже не було кому. Який він тобі монголоїд? Мав би хоч трохи такту - таку х.й.ю онукові писати. І взагалі - тебе забули спитати, куди нам повертатися. Ти хто взагалі?
ну напевно я не онук монголоіда який Кішінів бомвив
маю надію шо монголоіда сбив румун над Кішінівом рятуя зруйновані такими ж монголоідами руіни і мешканців
тоді повага тому льотчику чі зенітчіку
Хоча монголоід міг впасти на землю не разрохував палива...

почітай яки відсотки по втратам в авіаціі були по меж совками і румунами  і усохні зі своїм Сталінградом,
то не була війна румунів,їх туда Сталін с Гітлером втягнули шматуя румунію, але кацапів -монголоідів румуни клали в повітрі як комарів, при тому облік збитих, з доказами, у них був суворіше ніж у совків

а коли вже почали з німцями воювати в кінці 44 -го там вже в повітрі втрати були на користь німців... :(

Останнє редагування: 14 червня 2019 02:24:45 від bassarabia
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

класні фото! :clapping:
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

ну напевно я не онук монголоіда який Кішінів бомвив
маю надію шо монголоіда сбив румун над Кішінівом рятуя зруйновані такими ж монголоідами руіни і мешканців
тоді повага тому льотчику чі зенітчіку
Хоча монголоід міг впасти на землю не разрохував палива...

почітай яки відсотки по втратам в авіаціі були по меж совками і румунами  і усохні зі своїм Сталінградом,
то не була війна румунів,їх туда Сталін с Гітлером втягнули шматуя румунію, але кацапів -монголоідів румуни клали в повітрі як комарів, при тому облік збитих, з доказами, у них був суворіше ніж у совків

а коли вже почали з німцями воювати в кінці 44 -го там вже в повітрі втрати були на користь німців... :(

Я з повагою відношуся до Румуніі та румунів—— самі розумієте——живу в Чернівцях і маю багато друзів—знайомих поміж ними.
Але розповідати про вклад Румуніі у збитих літаках, чи щось там в процентах рахувати—— це про що взагалі?
Вклад Румуніі у ВВВ був у якості постачальника палива, та можливо провіанту.
Все що Ви тут описуєте——всі ці боі за небо над Кишинівом——вкладається в статистичну похибку.
пс. А ще питання як молдовани оцінюють свою роль у тій війні в порівнянні з румунами?
   
Re: Я ( sergey1974007) і Чернівці 2018)))

ну напевно я не онук монголоіда який Кішінів бомвив
маю надію шо монголоіда сбив румун над Кішінівом рятуя зруйновані такими ж монголоідами руіни і мешканців
тоді повага тому льотчику чі зенітчіку
Хоча монголоід міг впасти на землю не разрохував палива...

почітай яки відсотки по втратам в авіаціі були по меж совками і румунами  і усохні зі своїм Сталінградом,
то не була війна румунів,їх туда Сталін с Гітлером втягнули шматуя румунію, але кацапів -монголоідів румуни клали в повітрі як комарів, при тому облік збитих, з доказами, у них був суворіше ніж у совків

а коли вже почали з німцями воювати в кінці 44 -го там вже в повітрі втрати були на користь німців... :(

Це пістєц, яка в тебе мамалига у голові. Ну я ще розумію, якби німець казав про "монголоідів"... Чи жид... Але циганський шовінізм - це ще кумедніше, ніж циганська авіація.  :rotate:  Які підстави навіть порівнювати російську націю з якоюсь мамалигою?  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія