Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уважаемые твари

Re: Уважаемые твари

Я не принимаю участия в травле. Даже если это попытки потравить меня.

Извините.
8-:
В какой нах. травле?  :S Что за бурнaя фантазия? Осилить написанное даже в этой ветке слабо?  :(

Или это модно сейчас под дурика косить?
   
Re: Уважаемые твари

:facepalm1:

Я ж, и говорю... Без таких "писателей-нечитателей" ФУП был бы не ФУПом  :pooh_lol:

ну понятно.

зеленые, пришедшие к власти, постепенно огляделись и подсели на те же вещи, в виде конвертов с доплатами, что и папередники.

Но Сэмэн теперь их защищает с пеной у рта - а шо такова?  - и пытается перейти на личности, если не может ответить по теме.

Еще очень помогают смайлики рука-лицо, ага!
   
Re: Уважаемые твари

ну понятно.

зеленые, пришедшие к власти, постепенно огляделись и подсели на те же вещи, в виде конвертов с доплатами, что и папередники.

Но Сэмэн теперь их защищает с пеной у рта - а шо такова?  - и пытается перейти на личности, если не может ответить по теме.

Еще очень помогают смайлики рука-лицо, ага!

Тяжёлый случай.  :(  Тут проблемы не только с осмыслением написанного, но и с логикой...  :shuffle:
   
Re: Уважаемые твари

я вважаю що це брехня.

Депутаты не получают "зарплату" и "премии" наличными?
   
Re: Уважаемые твари

8-:
В какой нах. травле?  :S Что за бурнaя фантазия? Осилить написанное даже в этой ветке слабо?  :(

Или это модно сейчас под дурика косить?

Слишком много вопросов. И все не по теме ветки.

Я игнорирую их.
   
Re: Уважаемые твари

зеленые, пришедшие к власти, постепенно огляделись и подсели на те же вещи, в виде конвертов с доплатами, что и папередники

Папєрєдніки мали імунітет.
Не думайте що його відміна просто так вам мине.
Вони молоді і злі.
А нутро паскудне і понти обовязково вилізуть.
Коли молодий патрульний зупинить слугу на червоне і депзначок буде йому до сраки (ваші мріі) я точно знаю що зробить слуга при голосуванні.
Повірте там мало буде Петрових соплів : яких вам млять реформ не вистачає.

Ви чіпнули цими виборами те що вам можлиао не варто було чіпати.
Тепер зелене в шоколад не повернеш.
І то плюс насправді.
Звикнете.
Рро лише початок.
   
Re: Уважаемые твари

Слишком много вопросов. И все не по теме ветки.

Я игнорирую их.

Ясное дело! Bетка же была открыта совсем для других целей  :pooh_lol:
   
Re: Уважаемые твари

Депутаты не получают "зарплату" и "премии" наличными?

Если есть информация, то тогда почему её не предоставить в НАБУ?  :S  Или размазывать рошен по форуму куда приятней?  :shuffle:
   
Re: Уважаемые твари

Тяжёлый случай.  :(  Тут проблемы не только с осмыслением написанного, но и с логикой...  :shuffle:

По теме есть что сказать? Или будем переходить на личности?
   
Re: Уважаемые твари

 Проф,  а  де  та  заява  на  ПаЛубія? Ну  там 20  депутатів  за  226  голосували? Ти  відніс  алкололу заяву,  нє?
   
Re: Уважаемые твари

профіватнік читаю форум з 2004 твої теми - гумус
   
Re: Уважаемые твари

мені стало зрозуміло все, не полінувався прочитав всю гілку...
профіватнікі і інші хер фатери за зелепоїбень, ще одна частина шоколадне гівно
ВИ ПРИДУРКИ НЕВЖЕ НЕ РОЗУМІЄТЕ?
Ви остопизділи всім...
а далі я буду робити те що сказав на камеру при блокуванні Луцького СБУ, шукайте...
   
Re: Уважаемые твари

Депутаты не получают "зарплату" и "премии" наличными?

отримують те що платить держава.
незнаю про ніякі конверти ....
   
Re: Уважаемые твари

Тю

Депы ВР несколько созывов получали доплату кэшем
Згоден...
Це мабудь одне з тих що потрібно залишити від старої системи...
Щоб бабулеси в конвертах
   
Re: Уважаемые твари

По теме есть что сказать? Или будем переходить на личности?

 :facepalm1:

Так именно по теме тут и в дpугих ветках было сказано намного больше чем достаточно.  :punish:  Правда, это делалось не для писателей-сектантов  :shuffle:
   
Re: Уважаемые твари

:facepalm1:

Так именно по теме тут и в дpугих ветках было сказано намного больше чем достаточно.  :punish:  Правда, это делалось не для писателей-сектантов  :shuffle:
я дав чіткі вказівки 20 лютого 2014 року штурм Луцького СБУ
   
Re: Уважаемые твари
van

Это временное   ,  а что были иные варианты отстранить кровавого барыгу  и мародера от власти ?  Он пришел на 5 лет с его слов а мне кажется все разрешиться намного быстрей , судя по тому какими спешными  темпами  они сдают страну или пытаются это сделать .
   
Re: Уважаемые твари

5000*250*25=+- 32 000 000 грн. в месяц..За чей счет этот банкет?  :-)o
   
Re: Уважаемые твари

я дав чіткі вказівки 20 лютого 2014 року штурм Луцького СБУ

І? Що ще було зроблено крім цієї безцінної інформації?
   
Re: Уважаемые твари

Это временное   ,  а что были иные варианты отстранить кровавого барыгу  и мародера от власти ?  Он пришел на 5 лет с его слов а мне кажется все разрешиться намного быстрей , судя по тому какими спешными  темпами  они сдают страну или пытаются это сделать .
якщо порохняве гіівно порівнювати з зеленим поносом - навіть не знаю...
поясни вдовам за що загинули їх чоловіки й батьки.... чи тобі фотку скинути на фоні луцького Собору чи сам на стіні Михайлівського глянеш?
   
Re: Уважаемые твари

І? Що ще було зроблено крім цієї безцінної інформації?
ти відео дивився чи москалький кусок язіга до сраки всунув?
   
Re: Уважаемые твари

5000*250*25=+- 32 000 000 грн. в месяц..За чей счет этот банкет?  :-)o

Невже вони почали щось підозрювати?  :idea:
   
Re: Уважаемые твари

ти відео дивився чи москалький кусок язіга до сраки всунув?

Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
   
Re: Уважаемые твари

Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
про те відео де я з шоломом і українським стягом на плечах? Біля  входу в Волинське СБУ... спалився чмошнік..
   
Re: Уважаемые твари

про те відео де я з шоломом і українським стягом на плечах? Біля  входу в Волинське СБУ... спалився чмошнік..

Соромлюся запитати: ти адекватний?  :shuffle:
   
Re: Уважаемые твари

Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
а ти?
мені не встидно дітям в очі дивитись...
   
Re: Уважаемые твари

а ти?

Невже я теж про що завгодно, але тільки не з обговорюваної теми тут пишу?

мені не встидно дітям в очі дивитись...

Ну, так і радій! Чи тобі хтось заважає це робити?
   
Re: Уважаемые твари

не переводь з теми - я гілку всю читав
твої слова
Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
   
Re: Уважаемые твари

5000*250*25=+- 32 000 000 грн. в месяц..За чей счет этот банкет?  :-)o
15 000 000 доларів на рік.
Копійки.
   
Re: Уважаемые твари

не переводь з теми - я гілку всю читав
твої слова
Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео

Ну, і що тут сказано не так?  :S Неодноразово на форумі викладали відео зі Скороход, яка обговорюється в цій гілці. А ти, якщо адекват, навіщо тоді ліпиш щось інше?
   
Re: Уважаемые твари

15 000 000 доларів на рік.
Копійки.

З тих 2-3 копійок що втрачає центенерго і столуються

1.5 млрд грн склали збитки центенерго з початку року

   
Re: Уважаемые твари

_Semen, cьогодні в 20:30
Розгорнути попередні цитати...
Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.    Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
про те відео де я з шоломом і українським стягом на плечах? Біля  входу в Волинське СБУ... спалився чмошнік..
_Semen, cьогодні в 20:30
Розгорнути попередні цитати...
Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
про те відео де я з шоломом і українським стягом на плечах? Біля  входу в Волинське СБУ... спалився чмошнік..

ти хто чучело?
   
Re: Уважаемые твари

_Semen, cьогодні в 20:30
Розгорнути попередні цитати...
Кумахуйловський уе*ан, не суди по собі про інших.  ;)  Краще попроси когось із старших розжувати те, що було сказано y відео
про те відео де я з шоломом і українським стягом на плечах? Біля  входу в Волинське СБУ... спалився чмошнік..

ти хто чучело?

Якщо ти все ще вважаєш себе адекватом, то постарайся осилити це
Неодноразово на форумі викладали відео зі Скороход, яка обговорюється в цій гілці. А ти, якщо адекват, навіщо тоді ліпиш щось інше?
   
Re: Уважаемые твари

Якщо ти все ще вважаєш себе адекватом, то постарайся осилити це
я дав посилання на відео...
де я особисто був...
мені збоку те що я не бачив особисто...
хочеш поспілкуватись, після контузіїї, прошу в особитий кабінет. Тобі дорогу оплатити?
   
Re: Уважаемые твари

я дав посилання на відео...
де я особисто був...
мені збоку те що я не бачив особисто...
хочеш поспілкуватись, після контузіїї, прошу в особитий кабінет. Тобі дорогу оплатити?
що порохозебуїн обісрався?
   
Re: Уважаемые твари

що порохозебуїн обісрався?

 :facepalm1:  :weep:

"Адекват", і тобі не хворіти
   
Re: Уважаемые твари

   
Re: Уважаемые твари

:facepalm1:  :weep:

"Адекват", і тобі не хворіти
ти вже збитий льотчик
   
Re: Уважаемые твари

Хотелось бы поинтересоваться - как обстоят дела с расследованием публичного заявления народного депутата о якобы имевших место фактах получения народными депутатами Украины "зарплат в конвертах"?

Что конкренно по этому поводу думают некто В.Зеленский? Разумков? Рябошапка? Аваков? И прочие якобы правоохранители и политики?

Возбуждены ли уголовные дела? Допрошены ли заявитель и лица, на которых он указал в своем заявлении (вся фракция "Слуга Народа", в частности)?

А факты е?
   
Re: Уважаемые твари

Тобто вже не будемо порушувати традицію?  :gigi:


Це така політична культура в Україні...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія