Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

люблю такий салат)

я теж, але щедро пожертвую його заради риби.  :gigi:

зі. зараз маю таких самих карасів з десяток.
плаватимуть у тазику до завтра, бо шалено лінь чистити.  :weep:
а ось прийти до когось і смажених зжерти - це вже зовсім інша справа!  (tu)

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

я теж, але щедро пожертвую його заради риби.  :gigi:

зі. зараз маю таких самих карасів з десяток.
плаватимуть у тазику до завтра, бо шалено лінь чистити.  :weep:
а ось прийти до когось і смажених зжерти - це вже зовсім інша справа!  (tu)

 у мене річкові
смачні, солодкі)
   
О! Що скажете ? Схожий на справжній ?
;o а..е.. а справжній це який?
   
у мене річкові
смачні, солодкі)
так і занотуємо- Гаррі браконьєр, ловить рибу сітками.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

так і занотуємо- Гаррі браконьєр, ловить рибу сітками.

ні.
я не ловив
і взагалі, сітками ніколи не ловив
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

у мене річкові
смачні, солодкі)
:weep:

та біжу вже, біжу!
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

пиццу в велмарте
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

нє, ну це вже в ніякі ворота-чого ж мовчала до вечора ?!
препрошую, це вечеря. на сніданок я писала цукерка шоколадна та 2 печеньки.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

препрошую, це вечеря. на сніданок я писала цукерка шоколадна та 2 печеньки.
тю :(

мене колись колега-англієць під час сніданку питає, що традиційно українці їдять на сніданок. я так зaдумалася: "що, що? що є, то і їдять. таких декілька традиційних наборів, як в європейці в в нас немає.
ну і прикололася, кажу склянку горілки і миску ікри. а він такий наївний британець, все за чисту монету сприйняв, і каже, а бідні люди теж так снідають? я кажу, так, тільки без ікри.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

тю :(

мене колись колега-англієць під час сніданку питає, що традиційно українці їдять на сніданок. я так зaдумалася: "що, що? що є, то і їдять. таких декілька традиційних наборів, як в європейці в в нас немає.
ну і прикололася, кажу склянку горілки і миску ікри. а він такий наївний британець, все за чисту монету сприйняв, і каже, а бідні люди теж так снідають? я кажу, так, тільки без ікри.
ну, цукерку я все-одно з.їла раніше за все інше. а джин то якби для лікування.  :D
зранку засоромилася написати, завжди хочеться виглядати трішки краще, ніж є. короч, лікувалася протягом дня, починаючи зі сніданку, але дуже помірно.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ну, цукерку я все-одно з.їла раніше за все інше. а джин то якби для лікування.  :D
зранку засоромилася написати, завжди хочеться виглядати трішки краще, ніж є. короч, лікувалася протягом дня, починаючи зі сніданку, але дуже помірно.
нарешті ти почала позбуватися думок «а що дж про мене подумають люди»  (tu)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

каже, а бідні люди теж так снідають? я кажу, так, тільки без ікри.
:lol:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ну, цукерку я все-одно з.їла раніше за все інше. а джин то якби для лікування.  :D
зранку засоромилася написати, завжди хочеться виглядати трішки краще, ніж є. короч, лікувалася протягом дня, починаючи зі сніданку, але дуже помірно.
та все ок, британська королева і її мама до смерті починали ранок з джин-тоніка.
а мені кава з молоком заміняє цукерки і шоколад.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Може шишки є?  B-)

как от сердца отрываю



но для сестры во Рошене ничего не жалко
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

тю :(

мене колись колега-англієць під час сніданку питає, що традиційно українці їдять на сніданок. я так зaдумалася: "що, що? що є, то і їдять. таких декілька традиційних наборів, як в європейці в в нас немає.
ну і прикололася, кажу склянку горілки і миску ікри. а він такий наївний британець, все за чисту монету сприйняв, і каже, а бідні люди теж так снідають? я кажу, так, тільки без ікри.
Я бы ответил: жаренные яйца. Или омлет

Но прочитал тему, кажись никто такое не ел
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Я бы ответил: жаренные яйца. Или омлет

Но прочитал тему, кажись никто такое не ел
якщо так подумати, то в нас немає декількох варіантів традиційних сніданків, як в більшості європейців. ну реально, що є, то їдять. тут нaвіть писали, що борщ теж.
от я сьогодня сирники забацала, бо сиру декілька днів, і вiн почне портитися.
є шинка, ковбаса, сир - бутерброди. є круасан, випічка якас, значить це. хто мюслі, пластівці, хто молочну кашу, хто вчорашні макарони з котлетами. хто взагалі те, що від учора залишилося. залишилася піца, буде піца на сніданок. італієць таке собі і не уявить.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

я привик рано канапку зїсти
хліб з маслом і ковбасою або шинкою
ну і міцна кава без цукру і молока
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

я привик рано канапку зїсти
хліб з маслом і ковбасою або шинкою
ну і міцна кава без цукру і молока
а поляки плотно снідають. можуть і курку-гриль заточити, гірос, фасольку і т.д.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Я бы ответил: жаренные яйца. Или омлет

Но прочитал тему, кажись никто такое не ел
Так ТС тюнінгований омлет і приготував  ;)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

мене колись колега-англієць під час сніданку питає, що традиційно українці їдять на сніданок. я так зaдумалася: "що, що? що є, то і їдять. таких декілька традиційних наборів, як в європейці в в нас немає.
Я оце як гляну на full English breakfast  :facepalm1:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Я оце як гляну на full English breakfast  :facepalm1:
а вони його з 6 ранку вже наминають.
ну тобі не треба розказувати. для народа: в англійців декілька видів тррадиційних сніданків. окрім цього траді=иційного, ще чай з тостом і джемом, апельсиновим мармеладом чи медом, яйця - варені, смажені, омлети. мюслі, пластівці з молоком чи йогуртом +фруктовий салат. круасани чи данські тістечка. ну і варіації з традиційного сніданку, наприклад, картопляне пюре с квасолею в томатному соусі.
ніхто з брітішів не візьме на сніданок фіш енд чіпс, стейк, піцу, десерти, чи інші вечірні страви.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

вони його з 6 ранку вже наминають.
В мене на роботі на шару. При бажанні можна жерти щодня і за місяць набрати 5 кіло!
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Я гєль bлять жру  :pleasantr:
:laugh:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

В мене на роботі на шару. При бажанні можна жерти щодня і за місяць набрати 5 кіло!
ням-ням :gigi:

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ням-ням
Нема кров'янки! А так звісно шо смачно але жопа росте.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Нема кров'янки! А так звісно шо смачно але жопа росте.
як багато британців старшого віку стрункими і сухими залишаються? а молоде покоління чомусь поголовно бройлери.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

як багато британців старшого віку стрункими і сухими залишаються? а молоде покоління чомусь поголовно бройлери.
Тих шо я знаю - усі нормальні. Жерти джанк можуть хіба ніщеброди, а я з ними майже не перетинаюсь.

Доречі, індуси з ханслоу і паки з вемблі більш товсті.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Тих шо я знаю - усі нормальні. Жерти джанк можуть хіба ніщеброди, а я з ними майже не перетинаюсь.
та їдять ту ж їжу, що їхні батьки і діди їли. ось фото 4 поколінь від прабабці до праонуки. всі стрункі, крім наймолодшої.

   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D
VYR

а в мене сніданок традиційний: спочатку кухоль мінеральної води, потім варю каву в Breville Barista Espresso Maker, і випиваю каву з сиром Mozzarella.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

ням-ням :gigi:

Показати зображення...

гарно, смачно, Але це не домашнє  :)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

та їдять ту ж їжу, що їхні батьки і діди їли. ось фото 4 поколінь від прабабці до праонуки. всі стрункі, крім наймолодшої.

Показати зображення...

то наймолодша там найкрасивіша , не тому що "наймолодша" 
Хверштейн ?  ;)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

one slice of bacon(45) + one egg(80) + one apple(95) + cup of coffee with milk and sugar(65) ~ 285 cal

Останнє редагування: 17 листопада 2019 06:49:58 від Jacob
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

а в мене сніданок традиційний: спочатку кухоль мінеральної води, потім варю каву в Breville Barista Espresso Maker, і випиваю каву з сиром Mozzarella.
А моцарелла какая: больше наш вкус, солёная типа брынза/сулугуни? Если классическая итальянская, то что-то не понял цимуса)
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Так шо, тут хто-то ягеля одсипає???
Чи хоч брюкви? Га?

То він про людське око про ягель пише   :gigi:

А сам в одну морду рошенівський Естергазі стоптав  :K
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Друзі, а що вам заважає спочатку поснідати, а вже потім, через деякий час, посмакувати кавою з будь-чим?
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

гілка невимушено перейшла у "у сніданок наступного дня" :gigi:
а скільки днів ще попереду...
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Ну що, час сьогоднішній сніданок готувати-їсти?  :K

В мене те саме, що і вчора.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

якщо так подумати, то в нас немає декількох варіантів традиційних сніданків, як в більшості європейців. ну реально, що є, то їдять. тут нaвіть писали, що борщ теж.
Пані Ольга Франко та Дарія Цвек багато чого описували, але і справді важко назвати щось саме «українським традиційним сніданком».

У мене наразі купка діток, тому присутні такі комплекти:
1. вівсянка (на молоці і маслі з медом та корицею) з додаванням тертого печива, суміші горіхів, суміші родзинок і чогось свіжого — тертого яблука, подрібненої груші, банана, мандарини тощо;
2. манка (негуста, теж на молоці і маслі з медом та корицею) з сухими сніданками (пластівці, кульки, усілякі тіні-міні тощо);
3. млинці, зазвичай це оладки з яблуками і медом або панкейки з кленовим сиропом і йогуртом;
4. сирники (від, власне, класичних сирників до львівського пирога-сирника, спеченого вчора);
5. яйця/омлети. Найчастіше ще омлет на маслі з пармезаном, до якого дуже пасує шматочок прошутто котто...
6. абсолютно класична жидівська шакшука з цибулею, часником, перцем, помідорами, приправами тощо (чомусь діти жеруть її як не в себе).

А я записав собі ранкові рецепти з цієї гілки типу джину з тоніком чи 150 грам коньяка з соком — може то і собі таке вдосвіта спробувати? 
«Зранку не випив — день пропав!» :-)o   :weep:
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

Друзі, а що вам заважає спочатку поснідати, а вже потім, через деякий час, посмакувати кавою з будь-чим?
Кавою з сигаретою. Снідаю так останні років 20. Все рідше, звичайно.
   
Re: Що їсте чи їли сьогодні на сніданок? :D

піду оце чистити та смажити своїх карасів, які зачекалися від учора  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія