Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

я так розумію, що концепція закладу "для полумяних патріотів і щоб у вати підгорало"

сбсн кулінарія там ні до чого

та і гумором це важко назвати.  От якби у Львові відкрити заклад "героям - сала!" і в меню включити "почеревину Бандери" це смішно чи ні?
   
хз что любят те кто критикуют,
но ребра в реберне очень вкусные
а очередь туда обычно на несколько часов растягивается,
и это при огромном помещении с большим количеством посадочных мест.

Так никто и не говорит что не вкусно.Плюс их по Львову многие знают.Это уже бренд.
   
В Буковелі є ресторан з Ковпаком і вроді не рознесли ще.
   
я так розумію, що концепція закладу "для полумяних патріотів і щоб у вати підгорало"
Хайп це спосіб говорити про себе.
До кухні жодним боком
Юзаня йодозалежних рагулів.
Гілка ця доказ.

Малий Худо і Ко мав  в локалах іх холдінгу 10тис в день клієнтів.
До карантину.
Хто в цьому бізнесі тяму має хай поділиться власними здобутками.

10тис це кількість чеків в  топ Ашанах в день
Щоб розуміти потік.

   
Креативчик сподобався. Цікаво, хто автор - Москаль? (це ніби прізвище ФЕСТівського дизайнера, якшо шо)  :gigi:
Шкода, що прибрали, хоч і встигли себе скандальчиком розрекламували.
Я б ці зрезигновані картинки час від часу виставляла в тій Реберні (проектором, чи якось так...) Бігали б люди туди зловити момент...  :gigi:

А Катерина рано чи пізно з Одеси виїде.  :shuffle: Молодь в Одесі вже зовсім не та, що старі перефарбовані мавпи совкового розливу.

Останнє редагування: 7 травня 2021 15:10:40 від ЛАРТА
   
Пишут что после того как сняли картины поели говна от обеих сторон.В начале от тех кому не нравилось,а потом от тех кому нравилось.  :lol:
   
Креативчик сподобався. Цікаво, хто автор - Москаль? (це ніби прізвище ФЕСТівського дизайнера, якшо шо)  :gigi:
Шкода, що прибрали, хоч і встигли себе скандальчиком розрекламували.
Я б ці зрезигновані картинки час від часу виставляла в тій Реберні (проектором, чи якось так...) Бігали б люди туди зловити момент...  :gigi:

А Катерина рано чи пізно з Одеси виїде.  :shuffle:

Вот тебя мешает эта Екатерина ?Я же тебе не рассказываю что тебе у тебя в городе нужно снести?А ты ко мне зачем то лезешь со своим ненужным мнением
   
Ну как тебе сказать.В городе где сгорело 50 человек именно от коктелей молотова такое мягко говоря не совсем уместно.Да и отомстить могут не бойкотом,а пожаром или взрывом.

Показати зображення...

А ребра смажені вам не болять ,нє ?
Все-таки кацапи - це діагноз  :facepalm1:
   
А Катерина рано чи пізно з Одеси виїде.
Не виіде
   
Вот тебя мешает эта Екатерина ?Я же тебе не рассказываю что тебе у тебя в городе нужно снести?А ты ко мне зачем то лезешь со своим ненужным мнением
А де я написала, що треба знести? Це неминучість, що САМІ одесити її зметуть. Весело і з гумором.
   
Не виіде
Коли ви востаннє бачили одеситів чи спілкувалися з ними?

Останнє редагування: 7 травня 2021 15:22:23 від ЛАРТА
   
А де я написала, що треба знести? Це неминучість, що САМІ одесити її зметуть. Весело і з гумором.

Не думаю.Это символ,который пережил столетия и вас тоже переживет,не сомневайтесь

Останнє редагування: 7 травня 2021 15:19:21 від dimec
   
Вот тебя мешает эта Екатерина ?Я же тебе не рассказываю что тебе у тебя в городе нужно снести?А ты ко мне зачем то лезешь со своим ненужным мнением
Ти ж розпсіхувався і за знесення чувака в лосінах якого втулили у Львові совки-ранні дідивоєвателі.
В ларт катька германська теж йопт пече))

   
я так розумію, що концепція закладу "для полумяних патріотів і щоб у вати підгорало"

сбсн кулінарія там ні до чого

та і гумором це важко назвати.  От якби у Львові відкрити заклад "героям - сала!" і в меню включити "почеревину Бандери" це смішно чи ні?

все так
Відкрий в полтаві кабак "Дєд піня" бандєровцам на зло  (tu)
   
Ти ж розпсіхувався і за знесення чувака в лосінах якого втулили у Львові совки-ранні дідивоєвателі.
В ларт катька германська теж йопт пече))

Неправда.Я сказал что пусть громада сама решает какие ей нужны памятники,а какие нет.
   
К;оли востаннє бачили одеситів чи спілкувалися з ними?
Сестра  адесітка )

Не знесуть
Немає потреби.

   
Я в маке не ем,как и в прочем фаст-фуде.И руками тоже не ем.А тут ресторан-галерея и еда руками без приборов,которыми ты по желанию можешь и не пользоваться,но тебе их не дают.Я так понимаю это фишка,но не моя.

Не всім дано такого аристократизму в харчуванні.
Але той допис тебе не стосувався.  :)
   
А де я написала, що треба знести? Це неминучість, що САМІ одесити її зметуть. Весело і з гумором.

Я бы не был настолько уверен.

   
креативні малюночки.
аплодую авторам.
   
Дима, они тебе за рекламу заплатили?  :)

надо идти
   
Неправда.Я сказал что пусть громада сама решает какие ей нужны памятники,а какие нет.
Громада вирішила
Пердаки на сході далі рвуться))
   
Не думаю.Это символ,который пережил столетия и вас тоже переживет,не сомневайтесь

Сімвал чєго?
   
Сімвал чєго?

Не ваше дело  :K
   
Ну и Дюк типа тоже
от Дюка не треба було чіпати. ну і припнятий ізиг теж можна було оминути.
   
от Дюка не треба було чіпати. ну і припнятий ізиг теж можна було оминути.

Просто у кожного свої межі колаборації.
Цей художник бачить саме так.
   
Я в маке не ем,как и в прочем фаст-фуде.И руками тоже не ем.А тут ресторан-галерея и еда руками без приборов,которыми ты по желанию можешь и не пользоваться,но тебе их не дают.Я так понимаю это фишка,но не моя.
Ты ребра жрешь вилкой или ложкой?
   
Не знесуть
Немає потреби.
Якби я знала, що проживу ще років хоч на одне покоління, то з вами побилася б об заклад.  :shuffle:
Пам'ятник сам по собі нецікавий. Анахронізм в мистецтві повний. Катька ІІ - це взагалі суміш смішного, потворного і великодержавного апломбу. Не нашого.
Нове покоління буде тим пам'ятником соромитися.
Я бачила багато одеської молоді. Це цілком інші люди, хоч і серед них трапляються прокацапські вискочки.
Пригадую, як почула від дівчинки підлітка з Одеси, що приїхала на екскурсію:
- Я б на Личаков пошла...
- А чего туда переться? Я ещё понимаю, если б это было Новодевичье...
То була відповідь вчительки - старої ропухи (така була викапана як жаба).
   
В сезон будут черги. В несезон туристів в порівнянні зі Львовом майже нема. В Одесі є потужна ресторанна конкуренція і це добре. 
   
от Дюка не треба було чіпати. ну і припнятий ізиг теж можна було оминути.
Дюк - це чисто прикол. Одесити веселі.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Типичный пример галичанского рагулизма и чванства. По привычке полезли со своим уставом в чужой монастырь.

Ну да, ну да

Танками в Крим та на Донбас то не "рагулізм" і не "з своїм уставом".

Лаксмус на кацапа спрацював  :pooh_lol:
   
А ребра смажені вам не болять ,нє ?
Все-таки кацапи - це діагноз  :facepalm1:
я взагалі, якби спочатку не прочитала, що Дюк з "коктейлем для молотова", то побачила б там пляшку шампанського, чи може пива.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Старший Худо що спонурував  напочатку сина розказував що ...

Ой як цікаво! Невідома біографія фесту?)))
А отой "старший" Худо ким був і чим займався?
   
я взагалі, якби спочатку не прочитала, що Дюк з "коктейлем для молотова", то побачила б там пляшку шампанського, чи може пива.
А де там Дюк з коктейльом?  :S
Все обдивилася - валіза є, Панаехало -є , а...?
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

А де там Дюк з коктейльом?  :S
Все обдивилася - валіза є, Панаехало -є , а...?

   
Креативчик сподобався. Цікаво, хто автор - Москаль? (це ніби прізвище ФЕСТівського дизайнера, якшо шо)  :gigi:
Шкода, що прибрали, хоч і встигли себе скандальчиком розрекламували.
Я б ці зрезигновані картинки час від часу виставляла в тій Реберні (проектором, чи якось так...) Бігали б люди туди зловити момент...  :gigi:

А Катерина рано чи пізно з Одеси виїде.  :shuffle: Молодь в Одесі вже зовсім не та, що старі перефарбовані мавпи совкового розливу.

Ні.
   
Показати зображення...
То вже точно попридумували. Дюк - француз і це точно шампанське.  :gigi:
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

То вже точно попридумували. Дюк - француз і це точно шампанське.  :gigi:

Та і тримає, ніби налити хоче.

Кожен баче те, чим мізки залиті. У "рускіх" це "кругом врагі".

   
Катерина з чумайданом : Не нравицца ?
 Чємодан вокзал рассия... (с)
   
Та і тримає, ніби налити хоче.

Кожен баче те, чим мізки залиті. У "рускіх" це "кругом врагі".
Глупі вони, чесно. Такі мальовидла не одного б затягнули до Реберні і до Одеси загалом. Я б сама хотіла подивитися.  :)
   
Якби я знала, що проживу ще років хоч на одне покоління, то з вами побилася б об заклад.  :shuffle:
Пам'ятник сам по собі нецікавий. Анахронізм в мистецтві повний. Катька ІІ - це взагалі суміш смішного, потворного і великодержавного апломбу. Не нашого.
Нове покоління буде тим пам'ятником соромитися.
Я бачила багато одеської молоді. Це цілком інші люди, хоч і серед них трапляються прокацапські вискочки.
Пригадую, як почула від дівчинки підлітка з Одеси, що приїхала на екскурсію:
- Я б на Личаков пошла...
- А чего туда переться? Я ещё понимаю, если б это было Новодевичье...
То була відповідь вчительки - старої ропухи (така була викапана як жаба).
Немає потреби дивитися на монархів минулоі Європи сучасними очима.

Монархи це в першу чергу колікціонери корон і титулів і відпоаідно земель які ідо корон належали.
Націй в сучасному розумінні в тій монархічній європі не існувало.
Тому є досить нерозумно до Катаріни ставитись інакше.
В той самий час син Маріі Терезіі  Йосип дістав корону галицькоі землі. І чомусь це нікого не нервує у Львові.
 МТерезія стоіть в Ужгороді а вчитайтесь в джерела про розділ Польщі і змоделюйте сучасний Львів якби корону Галичини імператор з  СпБ викупив. Такі плани були. Плани  розміняти бесарабію на галицькі землі з Габсбургами.
Не слухи а реальні перемовини.
І весь австрійський антураж Львова тепер би був в Кишенеу.
Цікавий розклад
??

Вся європа монархічна була така.
Поділена порізана спадкована і загарбана.

І тільки укрісторіографія пхає сучасні відчуття в минуле. Базуючись на історіях про зруйнувння Січі?
Серйозно?

Немає потреби катьку валити.
Хоча сам  памятник невдалий.
Можна на копію що стоіть в німців поміняти.
Але не варто піднімати хвилю.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія