Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

а какие у них стратегические задачи в Европе ?  :gigi:

Грызня и шатания внутри и вокруг ЕС..., развал приветствуется...
   
Грызня и шатания внутри и вокруг ЕС..., развал приветствуется...

Ага, и тут же мадьяры убегут под крылышко Рахи
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.

Ага, и тут же мадьяры убегут под крылышко Рахи
Ага! Такі ті мадяри дураки.
   
Re: Блінкен. Очевидне, і те що залишилось за кадром.
dig

ВНЕШНЯЯ ПОЛИТИКА.

С американской стороны здесь всё ровно и предсказуемо: Вашингтон поддерживает Украину в вопросе деоккупации и территориальной целостности, солидарен с ней в вопросе СП-2, не исключает своего участия в "Крымской платформе", окажет финансовую и военно-техническую помощь.
...

Настоящую инспекцию проведёт Виктория Нуланд в сентябре-октябре. При наличии положительных сдвигов можно будет говорить о визите Байдена. При их отсутствии, военно-техническая помощь Украине не прекратится, но Вашингтон потихоньку начнёт работать с возможными преемниками Зе-власти. Об этом в следующем пункте.
Доказать или опровергнуть такие тексты невозможно, можно их только оценивать. Считаю, написано все адекватно и логично ..
   
Доказать или опровергнуть такие тексты невозможно, можно их только оценивать. Считаю, написано все адекватно и логично ..
более чем
   
Я не впевнений у правильній інтерпретації Вашого питання, тож дам відповідь з варіантами.

Отже, якщо Ви питаєте, у чому Ви та такі як Ви мали змогу спостерігати відповідальність Петра, то відповідь: ні в чому. Бо для Вас за визначенням все, що стосується Петра, погано. У такій парадигмі нічого позитивного трактуватися не може.
Якщо Ви питаєте, у чому незаангажована особа могла спостерігати відповідальність Петра, я відповім, що наразі не готовий дати відповідь, треба думати, чи вона була. Але, я трошки помилився з написанням свого посту, на який Ви посилаєтеся, тому що під "керували розумні та відповідальні" я насправді мав на увазі "визначали керування розумні та відповідальні", тобто виборців.

Щодо відповіді Петра на закиди - наскільки я пам'ятаю, спочатку намагався відповідати (не тільки він, його команда також). Наприклад, пояснювати, що запчастини з росії - то єдиний варіант їх дістати, і ніхто заради кількох сотен деталей, які через рік нікому не будуть потрібні, виробництво не організовуватиме. Але ж його не слухали, а закидони були найтупіші з розряду: "ти точно міг зробити, щоб нам було добре, чому не зробив?!", і аргументи тупо не приймалися, як і аналізу не робилося. Тому як відповідати? Ну він і забив. От Ви мені дайте відповідь, чому Ви вчора лаяли сусідку останніми словами при її дітях? Відповідь, що Ви не лаяли, не приймається. Легко Вам буде відповісти на такий закид? Ну от з Порошенком так само.
+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія