Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

З Вікіпедії: "Ґрунтовно в античній теорії держави з часу Платона залишилося ідея, що кожна з форм державної влади (монархія, аристократія, демократія) — мають свою дегенеративну протилежність, що орієнтується тільки на задоволення інтересів верхівки (тиранія, олігархія, охлократія)[4].

Якраз при розгляді цих обох форм народовладдя, стає зрозумілою різниця між суспільним добробутом (демократія) і інтегрованими інтересами окремих громадян: якщо кожен піклується тільки про себе і поводиться із цих власних інтересів, він руйнує врешті-решт загально-суспільний добробут.[5] "

Жлоби - це головна проблема. Їх більшість - 73% мінімум.

Як витравити це жлобство з населення - не знаю.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

З Вікіпедії: "Ґрунтовно в античній теорії держави з часу Платона залишилося ідея, що кожна з форм державної влади (монархія, аристократія, демократія) — мають свою дегенеративну протилежність, що орієнтується тільки на задоволення інтересів верхівки (тиранія, олігархія, охлократія)[4].

Якраз при розгляді цих обох форм народовладдя, стає зрозумілою різниця між суспільним добробутом (демократія) і інтегрованими інтересами окремих громадян: якщо кожен піклується тільки про себе і поводиться із цих власних інтересів, він руйнує врешті-решт загально-суспільний добробут.[5] "

Жлоби - це головна проблема. Їх більшість - 73% мінімум.

Як витравити це жлобство з населення - не знаю.

жлобство головного мозку. Чого бідний?
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Німці - абсолютні жлоби в зовнішній політиці, до речі
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Загально-суспільний добробут.....   В Німеччині бачу купу прикладів, коли про це думають. "Я з цього нічого не матиму, але майбутні покоління."

Це ж нормально?
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

ну не всі ж жлоби

є серед нас люди із великим серцем

   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Є демократія, є пародія на демократію - охлократія.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Одразу прибігли жлоби.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Одразу прибігли жлоби.
забанили немца!!  (tu)
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Цитувати
Болукан    2-4 образи

вів антизахідну пропаганду, дискредитував Захід, виправдовуючи жлобство Німеччини в зовнішній політиці
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

забанили немца!!  (tu)


немов би ілюструючи теорію Платона про німців і....   :laugh:
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

по научному це зветься опортунізмом!
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

ну не всі ж жлоби

є серед нас люди із великим серцем

Показати зображення...

 (tu)  :lol:
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Показати зображення...
Ткните курсором, где тут найти недовольное лицо?
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)
N88

Знов за рибу соціалізм..

Така вже природа лисих мавп - вони егоїсти.
А егоїсти тому що інші стратегії поведінки на дали потомства - еволюційно програшні.
   
А хто ти в Німеччині у порівнянні з німцями?

   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Питання надто глибоке, при всій повазі до автора і Платона. Усі ми егоїсти, а фізика цього світу(тривалість життя, впливи оточення , взаємозв'язки) не дають нам вийти на рівень взаєморозуміння(ми фізично не встигаємо все зрозуміти), після котрого, якщо егоїзм не знищить наше суспільство через різні види зброї наприклад, то буде новий етап розвитку. Але , на моє переконання, ми швидше за все зникнемо з поверхі цієї планети, як пил рознесений вітром, і буде марс2. Нема ніякого загального добробуту, як нема і не буде ніякого загального Я. В першу чергу - Я вважаю, навіть будуючи думку на працях інших людей. Те що хтось живе  в Німеччині, то не його заслуга, я навіть схиляюсь до того що й заслуги , то щось таке надумане, типу прирівнювання себе до Бога, чи надмірне надання важливості своїм діям з метою виправдання свого кращого або гіршого стану в порівнянні з іншими людьми.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 00:16:57 від boduk333
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Але , на моє переконання, ми швидше за все зникнемо з поверхі цієї планети, як пил рознесений вітром, і буде марс2. Нема ніякого загального добробуту, як нема і не буде ніякого загального Я.
Дык што, все было напрасно?
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Дык што, все было напрасно?
ніхто цього не знає, я просто схиляюсь... під гнітом важких думок породжених автором назви цієї теми).
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

ніхто цього не знає, я просто схиляюсь... під гнітом важких думок породжених автором назви цієї теми).
Я знаю. Ничто на Земле не проходит бесследно (С).
Склоняться не варто, просто идти своим, по возможности честным (в своем разумении) путем. Все.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Я знаю. Ничто на Земле не проходит бесследно (С).
Склоняться не варто, просто идти своим, по возможности честным (в своем разумении) путем. Все.
хз що таке безслідно, навіть Земля колись зникне чи згорить під суперновою, але ви праві на всі 99% - жити потрібно чесно, хоча б з самим собою.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

жити потрібно чесно, хоча б з самим собою.
И все. Универсальный рецепт. Всем не угодишь.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

хз що таке безслідно, навіть Земля колись зникне чи згорить під суперновою
Нет понятия "зныкне", насколько я разумею.
Ничто не зныкает, ни молекула, ни мысль, ни даже слово.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Нет понятия "зныкне", насколько я разумею.
Ничто не зныкает, ни молекула, ни мысль, ни даже слово.
ніхто не знає шо там в  сингулярності чи в "великому хлопку". можливо ви й праві, і молекули залишаться, але чогось думаю шо ніт. Ну так чи інакше автор теми свою задачу виконав, мабуть сам того не відаючи(відносно мого я:)). тут я чесний сам з собою.

Останнє редагування: 28 листопада 2021 00:53:08 від boduk333
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Питання надто глибоке, при всій повазі до автора і Платона. ...... то щось таке надумане, типу прирівнювання себе до Бога, чи надмірне надання важливості своїм діям з метою виправдання свого кращого або гіршого стану в порівнянні з іншими людьми.
всі хто не з нами , той проти нас! І навпаки... От 73% чи решта , нема значення - усі тяжіють збиватись в зграю, бо так індивідуально вигідніше внутрішньому Я.
   
А хто болукан в Німеччині? Якесь біглевід боргів і безаланної долі родової  чамор.
В Україні ноль, в Німеччини ноль. Нащо ноля сприймати, за їжу паспорта змінив, а рівним не став німоті, навіть араби більше мають прав.
 Дробі дьоснами, фізрук педофілкуєв.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

всі хто не з нами , той проти нас! І навпаки... От 73% чи решта , нема значення - усі тяжіють збиватись в зграю, бо так індивідуально вигідніше внутрішньому Я.
Це може бути вирным, если вы отождествляете себя с определенным "мы". Отвечайте за себя, не сбивайтесь в стаю, это ни разу не выгодно внутреннему я, как мене увжется.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Це може бути вирным, если вы отождествляете себя с определенным "мы". Отвечайте за себя, не сбивайтесь в стаю, это ни разу не выгодно внутреннему я, как мене увжется.
а можем ми себе не "отождествлять".?  За сучасними західними філософськими працями не можем, бо інакше фізичній державі в котрій ми народились прийде кінець , шо впринципі спостерігаєм у нас - купа князів(сам собі пан). Антропологи теж твердять шо дотепер в зграї людині було вигідніше. Тай досвід тварин показує теж в більшості позитивну динаміку. Хоча напевно ми не можемо судити в умовах такого короткого існування життя на Землі по мірках Всесвіту про те,  що таке позитивно а що негативно для розвитку і що таке той розвиток і чи він крім самої людини комусь ше потрібен

Останнє редагування: 28 листопада 2021 01:29:23 від boduk333
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

а можем ми себе не "отождествлять".? Дотепер вважав шо за сучасними західними філософськими працями не можем, бо інакше фізичній державі в котрій ми народились прийде кінець , шо впринципі спостерігаєм у нас - купа князів(сам собі пан).
Массово - не можем, увы.
Индивидуально вполне себе, как мне кажется. Тем самым поставив себя вне "мы", с плюсами такого решения, и с минусами, естетсвенно.
А вообще, кмк, судьбами общества и державы двигают как раз те, кто вне стаи.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Массово - не можем, увы.
Индивидуально вполне себе, как мне кажется. Тем самым поставив себя вне "мы", с плюсами такого решения, и с минусами, естетсвенно.
А вообще, кмк, судьбами общества и державы двигают как раз те, кто вне стаи.
мені часто хочеться шоб це було не так і на думку ,як приклад ,приходить царська сім'я.  Але більше випадків "правлячих кланів"  якраз таких як ви й пишете - " вне "ми" " спокійно собі доживають з найнятими зграйними працівниками-рабами-охоронцями. і тут якщо заглибитись і розібратись то не має чистого Я... все ж таки клан... ФУП не місце для розвитку таких тем )

Останнє редагування: 28 листопада 2021 01:44:04 від boduk333
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Але більше випадків якраз таких як ви й пишете - " вне "ми" " спокійно собі доживають з найнятими зграйними працівниками-рабами-охоронцями.
Ну, таки да. Стаями на самом деле управляют не вожаки стаи, а те, кто над ними.
По моему скромному мнению, естественно.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Жлоби - це головна проблема. Їх більшість - 73% мінімум.
Як витравити це жлобство з населення - не знаю.
Почніть витравлення з себе.
Решта підтягнуться.
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Дык што, все было напрасно?

Звічайно, а що, якись сумніви є??? Є едина мета - прожити своє життя гідно - що там буде потім - маячня, яка, наразі, нікому не цікава... Подивиться на будь яку "політичну" або іншу дискусію - всім цікаве минуле :) Майбутне - нецікаве нікому
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

Ну, таки да. Стаями на самом деле управляют не вожаки стаи, а те, кто над ними.
По моему скромному мнению, естественно.

Гадаєте, над тими, хто "над вожаками" - немає вищого рівня  8-) ???
   
Re: Головна проблема - жлобство (ідеї Платона)

З Вікіпедії: "Ґрунтовно в античній теорії держави з часу Платона залишилося ідея, що кожна з форм державної влади (монархія, аристократія, демократія) — мають свою дегенеративну протилежність, що орієнтується тільки на задоволення інтересів верхівки (тиранія, олігархія, охлократія)[4].

Якраз при розгляді цих обох форм народовладдя, стає зрозумілою різниця між суспільним добробутом (демократія) і інтегрованими інтересами окремих громадян: якщо кожен піклується тільки про себе і поводиться із цих власних інтересів, він руйнує врешті-решт загально-суспільний добробут.[5] "

Жлоби - це головна проблема. Їх більшість - 73% мінімум.

Як витравити це жлобство з населення - не знаю.
Проблема действительно в Платоне, точнее в идеализме. Дурачки свято верят, что мечтая о прекрасном они к нему придут, ведь идея первична. Так и строят велодорожки с нулевой транспортной ценностью, вместо полос для общественного транспорта. Ведь так положено в ЕС, и зачем думать! Главное - верить.
Проблемы сильно уменьшатся только тогда, когда пэрэсичный начнет думать калькулятором, а не верить в розовых пони, скачущих по радуге.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія