Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун ниспровергает устои :facepalm:

Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Люди питаються:

-А що буде взамін?

Відповідь:

справка от педиатра
тоже мне, бином ньютона
говно вопрос
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

фахівець  (tu)

Повєдайте тоді нам, не фахівцям, як то буде.
Ну, якщо реформи почалися і щось скасовується зараз і тепер, то взамін що саме буде?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Та в тому, що буде ще гірше - я не сумніваюсь. А хто з нас тупий - час покаже.
в цій фразі прекрасно все. особливо в контексті попередніх дописів влада.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Пробую без матюків. ДЕ ВИ В СЕЛАХ БАЧИТЛИ ЛІКАРНІ?
Бачив. Були, до реформ Супрунихи. І медичну допомогу там надавали досить непогану. Можеш мені повіріти. Самому доводилось звертатись.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Щоб були зміни, треба бачити повну картину, що треба робити.

А не так, як зараз: ось Супрун прокинулая ранком і вирішила, що паперова документація не потрібна. Я цілком згідна, то совок. Але. Що пропонується взамін? Кожному лікарю дадуть ноут та у кожному кабінеті буде підключення до інтернету? Ні? А як бути в селах, де ще не знищили лікарні, де ані комп'ютерів, ані інету?

А як це буде працювати? Ну, хтось замислився? Де вовна стратегія, як це дійсно втілити у життя?

Чи з тими ж дитячими довідками у дитячі заклади.

Скасували проф.огляди. Браво. Але що буде взамін?

Чому, сказав А, верніше, скасував А, ніхто не бажає сказати Б чи пояснити, як це буде працювати?

А шо взагалі робити в селах??
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Пробую без матюків. ДЕ ВИ В СЕЛАХ БАЧИТЛИ ЛІКАРНІ?

Добре, фельдшерский чи як він там зветься,  пункт, в якому працює стара дипломована лікарка, що пішки обходить села на 10 км навкруги, якщо її звуть на дім. Бо решту "медицини" вже оптімізували і закрили.

Нещодавно саме про таку була передача, всі дуже гордилися тією людиною, що опікується стариками, які не можуть приїхати в райцентр. Ставили в приклад.

Як їй той облік вести, наприклад? Чи скоротими лікарку та не буде проблеми - най старі по 20-50 км пхаються до райцентра?

Останнє редагування: 18 березня 2018 17:30:00 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А шо взагалі робити в селах??
Жити. Ти не повіриш, але там теж люди живуть. І вони інколи хворіють.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Бачив. Були, до реформ Супрунихи. І медичну допомогу там надавали досить непогану. Можеш мені повіріти. Самому доводилось звертатись.
б***ь. Вибачте не втримався. То мед пункти, а не лікарні.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

б***ь. Вибачте не втримався. То мед пункти, а не лікарні.

І шо тім блядям в медпунктах тепер робити?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Бачив. Були, до реформ Супрунихи. І медичну допомогу там надавали досить непогану. Можеш мені повіріти. Самому доводилось звертатись.
А тепер давай предментно, де за наказом МОЗ при Супрун закрили сільську лікарську амбулаторію, чи дільничну лікарю?
Пруф прошу.
Доведи шо ти не тупий бот, шо постить методичку, а володієш ситуацією.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Жити. Ти не повіриш, але там теж люди живуть. І вони інколи хворіють.
Да-да. Розкажи мені про село. Я послухаю. Я ж не втемі))
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Жити. Ти не повіриш, але там теж люди живуть. І вони інколи хворіють.

Працюють?  Якщо ні, то переїдуть туди,  де є лікарні.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

І шо тім блядям в медпунктах тепер робити?
Нічого не робити. Медпункти створювали, коли до найблищої лікарні на гужевій повозці, по грунтовій дорозі потрібно було пів дня добиратися.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Нічого не робити. Медпункти створювали, коли до найблищої лікарні на гужевій повозці, по грунтовій дорозі потрібно було пів дня добиратися.

А зараз вже не так? Дивно...
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А зараз вже не так? Дивно...
Ні не так, є дороги автомобілі, маршрутки, швидкі ітд.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

 :weep:
Ок.
Ви тут спілкуйтеся, бо я зрозумів шо знаходжуся на нижчому за вас рівні фаховості.
Формуйте стратегію  (tu)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

:weep:
Ок.
Ви тут спілкуйтеся, бо я зрозумів шо знаходжуся на нижчому за вас рівні фаховості.
Формуйте стратегію  (tu)
мне кажется что философ стал писать сразу с трех акков я давно с темы ушла.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

б***ь. Вибачте не втримався. То мед пункти, а не лікарні.
Лікарні ! Зі стаціонаром, підстанціями шивидкої медичної допомоги, лаборатарією, де робили аналізи, стоматологічним кабінетом, фізіотерапевтичним кабінетом. Хай там було обладнання не першої свіжості, але воно працювало. І допомогало людям. І не потрібно було "за кожним чихом" їхати до райцентру. Але про це зараз,"дякуючи рехвормам", вже можна говорити в минулому часі.
Так що не потрібно говорити про те, чтого не знаєш.

Останнє редагування: 18 березня 2018 18:05:42 від Влад
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

мне кажется что философ стал писать сразу с трех акков я давно с темы ушла.
Я зрозумів, що мед реформа десь наступає філософу на хвіст бізнес. От воно і біситься.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Лікарні ! Зі стаціонаром, підстанціями шивидкої медичної допомоги, лаборатарією, де робили аналізи, стоматологічним кабінетом, фізіотерапевтичним кабінетом. Хай там було обладнання не першої свіжості, але воно працювало. І допомогало людям. І не потрібно убло "за кожним чихом" їхати до райцентру. Але про це зараз,"дякуючи рехвормам", вже можна говорити в минулому часі.
Так що не потрібно говорити про те, чтого не знаєш.
У моєму селі, ще на початку 80х були телефони тільки в сільраді і пошті. Приватних авто не було. Дороги майже всі були грунтові. Тоді добратися до мед пункту, займало більше часу ніж в наш час до рай.  лікарні.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А тепер давай предментно, де за наказом МОЗ при Супрун закрили сільську лікарську амбулаторію, чи дільничну лікарю?
Пруф прошу.
Доведи шо ти не тупий бот, шо постить методичку, а володієш ситуацією.
Чапаєвська (нині село Воскресінка) Пологівського Району Запорізької області. Була лікарня. Зараз немає. А за чиїм наказом її закрили - я не знаю. Була - і немає. А хто віддавав наказ - це вже ви розбирайтесь.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

У моєму селі, ще на початку 80х були телефони тільки в сільраді і пошті. Приватних авто не було. Дороги майже всі були грунтові. Тоді добратися до мед пункту, займало більше часу ніж в наш час до рай.  лікарні.
В моєму селі лікарня була. Саме така, як я описую. Але в тому то й справа, що була...
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

В моєму селі лікарня була. Саме така, як я описую. Але в тому то й справа, що була...

Вистачає місцевого бюджету на лікарню? а на дороги?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

В моєму селі лікарня була. Саме така, як я описую. Але в тому то й справа, що була...
Скільки у Вас в районі сіл і скільки лікарень. Було?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Вистачає місцевого бюджету на лікарню? а на дороги?
Років 10 ть, назад в Португалії проводили мед реформу. Закривали всі районні госпіталі і залишали тільки обласні. З цілью на зекономлені гроші, обладнати їх самим сучасним обладнанням. Скільки воні було, протести забастовки і міністри йшли у відставку. Але реформу вперто проводили. Результат видно зараз. Він вражаючий.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

:weep:
Ок.
Ви тут спілкуйтеся, бо я зрозумів шо знаходжуся на нижчому за вас рівні фаховості.
Формуйте стратегію  (tu)

По суті є що написати?

Хоча б по тим питанням, що я написала?

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Скільки у Вас в районі сіл і скільки лікарень. Було?
Зараз спробую порахувати лікарні:
Чапаєвська (нині Воскресінка), Чубарівська (нині Федорівка), Кінсько-Роздорська, Тарасівська, Вербівська. Ніби все. Це були повноцінні лікарні.
Це в кожному селі, в яких не було лікарень, були ФАП-и. Чапаєвська, Чубарівька та Тарівські лікарні мали свої підстанції швидкої медичної допомоги (за інші лікарні точно не скажу, просто не пам'ятаю). Ці підстації швидкої медичної допомоги обслуговували не тільки свої села, а й прилеглі.
По геграфії найого району можна подивитись тут.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Зараз спробую порахувати лікарні:
Чапаєвська (нині Воскресінка), Чубарівська (нині Федорівка), Кінсько-Роздорська, Тарасівська, Вербівська. Ніби все. Це були повноцінні лікарні.
Це в кожному селі, в яких не було лікарень, були ФАП-и. Чапаєвська, Чубарівька та Тарівські лікарні мали свої підстанції швидкої медичної допомоги (за інші лікарні точно не скажу, просто не пам'ятаю). Ці підстації швидкої медичної допомоги обслуговували не тільки свої села, а й прилеглі.
По геграфії найого району можна подивитись тут.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD
Не знаю. У нас село в кращі часи налічувало до 7 тис населення і то було тільки 2 мед пункти. Правда, до середини 70х ще був акушерський пункт. А там народився.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

мне кажется что философ стал писать сразу с трех акков я давно с темы ушла.

Я так розумію, шановна Моллі, що Ви "в темі" і обізнані куди як краще за мене у справах медреформи?

Тоді, будь ласка, розкажіть, скільки приблизно буде коштувати планова операція у 2019-2010 роках, коли реформа вступить у другу свою фазу?

Чи треба буде укладати обов'язкову мед.страховку?

Чи мінімальну медстраховку буде давати держава?

Про первинну безоплатну ланку  я пам'ятаю.

Але далі, шановна Моллі?

У Вас, напевно, є відповіді на ці питання, раз Ви так кепкуєте з тих, хто не знає відповідей на них?



Останнє редагування: 18 березня 2018 18:06:36 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Тоді, будь ласка, розкажіть, скільки приблизно буде коштувати планова операція у 2019-2010 роках, коли реформа вступить у другу свою фазу?
Для начала скажи, сколько она стоит сейчас.
Вот эта абстрактная плановая операция.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

От саме той випадок коли ідіоти задавили своїм досвідом)).
Жму лапу, ідіоти  (tu)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

не може бути лікарня в кожному селі
в Польщі їдуть по 60 км до госпіталя і не бухтять
за дороги торбіть місцеву владу
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

не може бути лікарня в кожному селі
в Польщі їдуть по 60 км до госпіталя і не бухтять
за дороги торбіть місцеву владу
А в кожному селі їх і не було. Читай уважно, що я написав вище.
І чому раніше полікувати зуби можна було в своєму селі і безкоштовно, а після "рехворм" тільки в райцентрі і за гроші ? Чому для того що зробити звичайний загальний аналіз крові після "рехворм" потрібно пертися за 60 кілометрів до райцентру ? І такого багато. Може ну їх нафіг такі "рехворми" ?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А в кожному селі їх і не було. Читай уважно, що я написав вище.
І чому раніше полікувати зуби можна було в своєму селі і безкоштовно, а після "рехворм" тільки в райцентрі і за гроші ? Чому для того що зробити звичайний загальний аналіз крові після "рехворм" потрібно пертися за 60 кілометрів до райцентру ? І такого багато. Може ну їх нафіг такі "рехворми" ?

А хто за це повинен платити?? Совки все прожрали, то може ти заплатиш?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Для начала скажи, сколько она стоит сейчас.
Вот эта абстрактная плановая операция.
В 2007 році мені робили операцію з остеостеосинтезу лівого стегна з використанням блокуючого стержня і кістковою пластикою з підвздошної кістки. Це тоді мені коштувало 200 грн. за анестезію. Сама операція ( і блокуючий стержень) були безкоштовні. Робили операцію в травматологічному відділені 9-ї міської лікарні міста Запоріжжя.
Скільки це буде коштувати після "рехворм" - я не знаю.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я так розумію, шановна Моллі, що Ви "в темі" і обізнані куди як краще за мене у справах медреформи?

Тоді, будь ласка, розкажіть, скільки приблизно буде коштувати планова операція у 2019-2010 роках, коли реформа вступить у другу свою фазу?

Чи треба буде укладати обов'язкову мед.страховку?

Чи мінімальну медстраховку буде давати держава?

Про первинну безоплатну ланку  я пам'ятаю.

Але далі, шановна Моллі?

У Вас, напевно, є відповіді на ці питання, раз Ви так кепкуєте з тих, хто не знає відповідей на них?
ну вы же не вылазите с акка пани супрун у нее и питайте. я в мозе не работаю, дописи пани супрун с лупой не изучаю.

сейчас дайте хотя бы первый этап реформы запустить, боюсь что и это не получится сделать
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

От саме той випадок коли ідіоти задавили своїм досвідом)).
Жму лапу, ідіоти  (tu)

Morcheeba, я искренне удивлена Вашим  тоном дискуссии.

Разве я кого-то оскорбила?

Я уже услышала в свою сторону и идиотку (спасибо лично вам), и клона и даже б***ь такую.

Ещё раз повторяю - если те люди, которые имеют отношения к медицине и знают какие-то подробности мед.реформы, вместо того, чтобы ответить на вопросы, ёрнически пишут в ответ на мои вопросы, что я, идиотка, задавила своим опытом, то у кого же ещё узнать подробности?

Я, в принципе, задаю одни и те же вопросы.

Каким образом будут проводиться плановые операции через два года, когда наступит второй этап реформы?

Нужна ли будет медстраховка, или, наоборот, надо будет брать ссуду для оплаты операции?

Это что, некорректные вопросы?


Почему подробности медреформы её вершители решили доставать из рукава постепенно, как шулер - краплёные карты? Почему все подробности, например, пенсионной реформы, или той же налоговой, были опубликованы сразу и люди могли понять, что их ждет? А в случае с мед.реформой, всё время приходится бегать и просить : "Гюльчатай, открой личико"?

Я не верю, что в процессе создания медреформы не обговаривались вопросы будущей мед.страховки или иных путей, каким образом будут оплачиваться те операции, которые не попадают под раздел первичной неотложной помощи.

Почему эти вопросы у господ медиков, которые заглядывают в эту ветку вызывают гнев, сарказм и раздражение, но никто не хочет рассказать конкретный механизм медреформы?

Останнє редагування: 18 березня 2018 20:03:56 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Років 10 ть, назад в Португалії проводили мед реформу. Закривали всі районні госпіталі і залишали тільки обласні. З цілью на зекономлені гроші, обладнати їх самим сучасним обладнанням. Скільки воні було, протести забастовки і міністри йшли у відставку. Але реформу вперто проводили. Результат видно зараз. Він вражаючий.
Ні, ну ви вже загнули.) Дуже відірвані від українських реалій.
Я на минулому тижні їхала додому з обласного центру, Вінниці.
Більше трьох годин. Доріг взагалі нема, абсолютно. Маршрутка ледь їхала.
От як ви уявляєте такими дорогами везти хвору людинубільше трьох годин?!.

От точно дороги, не як у Португалії.)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

ну вы же не вылазите с акка пани супрун у нее и питайте. я в мозе не работаю, дописи пани супрун с лупой не изучаю.

сейчас дайте хотя бы первый этап реформы запустить, боюсь что и это не получится сделать

Да? Тогда о чем Вы дискуссируете в этой ветке?

Я, например, слабо ознакомлена и с первым этапом медреформы. И у меня есть вопросы. И я их задаю. И пока никто не дал ответа, кроме как один уважаемый юзер  обозвал меня идиоткой. Потому что то, что я  читала и видела на картинках для даунов - это не объяснение медреформы и её целей.

Вы, насколько я поняла, ознакомлены с мед.реформой приблизительно так же,  как я, но неужели и Вы себе не задавали те же вопросы, которые я написала выше?

Как, объясните мне, можно с восторгом голосовать за то, что Вы не можете толком и объяснить?
И почему в Минздраве никто не рассказывает нюансы второго этапа медреформы?

Вот что Вы, например, называете "первым этапом" медреформы?

Останнє редагування: 18 березня 2018 20:05:09 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Сама операція ( і блокуючий стержень) були безкоштовні.

Во-первых, позволь усомниться.
Во-вторых, даже если допустить, что каким-то чудом тебе сделали бесплатно операцию и даже не просили купить длинный список препаратов, все равно врачи рассчитывали на благодарность. Если ты сделал вид, что ничего не знаешь, и не заплатил,  значит со следующих пациентов благодарность стали брать вперёд))
В третьих, я лично сталкивался с финансированием операций родственников и сейчас планирую очередную.
О бесплатности даже речи нет. Суммы открыто обсуждаются, в тч и на тематических форумах.
Давайте не быть лицемерами: бесплатных операций не существует.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія