Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вирує передбанник

Re: Вирує передбанник

перемога у них  :laugh:
Я помітив вже давно, ніщо так не радує покемонів, як перемога над здоровим глуздом або смерть корови сусіда.
Але ж треба їм нагадати заздалегіть про другу частину марлезонського балету - А нас за що?
   
Re: Вирує передбанник
abg

чому?


Шо чому?

Чому ти тупий?    Звідки ж мені це знати?   Можу, хіба що, здогадуватися....

Тупий ти тому, що з тупняками зв’язався, з сектою свідків Жулії Великомучениці Укрбензінової Лазаренкської.

Якщо втіхаря переріжеш вірьовки, якими вони тебе пов’язали, терористи, і втечеш, то будеш ще мати шанс. Я дам тобі парабелум.  ;)
   
Re: Вирує передбанник

Чому ти тупий?    Звідки ж мені це знати?
тобто чувак не знає, але пише.
Діагноз. Ходячий.
   
Re: Вирує передбанник
abg

Костя не зря на них говорил - свыни не люди. И Аэлит прав оказался - гивно, а не люди. B-)


Ога, ога,

а Аеліта ви чого собі привласнили?

В нього прямий контракт з Хуйлом, без посередників сектантів.    :acute:
   
Re: Вирує передбанник

Абг це скороченно абирвалг..за скільки купив? B-)
   
Re: Вирує передбанник

Я помітив вже давно, ніщо так не радує покемонів, як перемога над здоровим глуздом або смерть корови сусіда.
Але ж треба їм нагадати заздалегіть про другу частину марлезонського балету - А нас за що?

а нас дійсно нема за що, бо "нас" не засирають форум, засирає форум костяша
   
Re: Вирує передбанник

Ога, ога,

а Аеліта ви чого собі привласнили?

В нього прямий контракт з Хуйлом, без посередників сектантів.    :acute:

Аэлит это Аэлит,а ты просто никто.Согласен?
   
Re: Вирує передбанник
abg

Абг це скороченно абирвалг..за скільки купив? B-)


О!  А ти не такий тупий як на перший погляд може здатися.

Мабуть ти не рядовий вже мєнт, а молодший сіржант дорожно-патрульної служби?
   
Re: Вирує передбанник

О!  А ти не такий тупий як на перший погляд може здатися.

Мабуть ти не рядовий вже мєнт, а молодший сіржант дорожно-патрульної служби?
колись за скільки?  :super:
   
Re: Вирує передбанник

Пляць я вже ржу не могу чим ще  зайнятись в першу серпневу ніч доставили підігнали :gigi:
   
Re: Вирує передбанник
abg

Аэлит это Аэлит,а ты просто никто.Согласен?



Я прислухаюся до „думки“ такого поважного „політика“ як Дімєц Прівозний. Обіцяю. 
   
Re: Вирує передбанник
abg

колись за скільки?  :super:


Так зразу й „колись“.

Рано тобі ще в слєдоватєлі записуватися, попатрулюй трохи вулиці, досвіду наберися у старших товаришів.

Ну, на сьогодні досить. Добраніч! Косташику прівєт!   :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

Ну добре абирвалг так абирвалг ато об пршзбиздинського дійсно язика можна зламати  :weep:
   
Re: Вирує передбанник

Ну добре абирвалг так абирвалг ато об пршзбиздинського дійсно язика можна зламати  :weep:
https://youtu.be/F4fONvkOA1w
Цикаво, долго Пшипыздецкий будет овцой прикидываться? надолго хватит терпежу? B-)
   
Re: Вирує передбанник
abg

З третього погляду:

Чому це одна вільна людина не може подзвонити іншій вільній людині і щось їй там повідомити?
Навіть якщо номер тіліфона тієї другої людини прочитала на стіні/вкрала в тирнеті/отримала від третьої вільної людини - зятя тієї другої вільної людини?
І якого хєра якийсь „бздітєльний таварісч“, якого це не стосується, „повідомляє“ другому таварісчу, якого теж не стосується, про це?    :facepalm1:


Висновок - питати треба косташу, с прістрастієм.


А ще з іншого погляду, четвертого по порядку, косташу заперечує вперто, що це він винен:


я написав Притулі щодо свині вимушеного киянина і не писав щодо свині пшениці. Шукайте хто, свині


Важко через всі ці одкровєнія дисграфічні пробиратися і знаходити правильні зв’язки причинно-наслідкові,

може й дійсно косташу про пшеницю не писав, а написав хтось інший.

Або може в нього не тільки дисграфія, але й патологічна брехливість присутня, як в дуже умної:





Ну, і будь мудра, дай план. ©

Так, асмердєй?    :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

зьєбіли, мої вітання! ви таки пробили дно!
   
Re: Вирує передбанник

щось експеримент із "свіжою кровю" не удався

таке враження що пустили сотню раніше забанених за тупість порохоботів  :facepalm1:
   
Re: Вирує передбанник

щось експеримент із "свіжою кровю" не удався

таке враження що пустили сотню раніше забанених за тупість порохоботів  :facepalm1:
краще стор раз бути порохоботом ніж один раз зьєбілом
   
Re: Вирує передбанник

краще стор раз бути порохоботом ніж один раз зьєбілом



та краще, краще, заспокойся
ніхто вас не притісняє

життя порохоботів важливе
   
Re: Вирує передбанник

щось експеримент із "свіжою кровю" не удався

таке враження що пустили сотню раніше забанених за тупість порохоботів  :facepalm1:
та навряд чи там була сотня, скоріше запустив вибраних.
   
Re: Вирує передбанник

Якщо, ще з пшеницею ясно, за що його видалили, то що такого (що інші користувачі не роблять), рибзиб, киянин чи які ще там в нього ніки зробив, що його банять без перестану і ще й напевно не растич?


4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.
   
Re: Вирує передбанник

щось експеримент із "свіжою кровю" не удався

таке враження що пустили сотню раніше забанених за тупість порохоботів  :facepalm1:
БГГ. похоже эта "свежая кровь" была из одного и того же ведра с говнами Пршипиздоньского. Видно этот "запуск" ради одного этого пидираса и затеян.. Шось больше свежих и незамечено, хоть якобы запустили 150 с "уникальными Айпи". А вся их уникальность заканчивается на сливе Пржыебуньского. :lol:
   
Re: Вирує передбанник

зьєбіли, мої вітання! ви таки пробили дно!
Таня, твои постоянныевопли про "дно" наводят на мысль, шо ты на том дне сидишь, как говнодайвер, и следишь за его сохранностью. B-)
Сменил бы пластинку, чы шо. А то у тебя или про дно, или про сапоги.
   
Re: Вирує передбанник

Таня, твои постоянныевопли про "дно" наводят на мысль, шо ты на том дне сидишь, как говнодайвер, и следишь за его сохранностью. B-)
Сменил бы пластинку, чы шо. А то у тебя или про дно, или про сапоги.
у тя якісь невеселі думки щодо тетян.... колись якась роги наставила чи не дала?  :lol:
   
Re: Вирує передбанник

у тя якісь невеселі думки щодо тетян.... колись якась роги наставила чи не дала?  :lol:
БГГГГ. тебя Коровка идентифицировала как Бабу Таню. Да и истеричность твоя говорит сама за себя.. :laugh: Влюбленность в Пидаркова и Потникова.  Шось в тебе есть. Если не бабское, то пидарастическое. Выбирай сам.
Хотя сейчас идет ломка гендерных стереотипов - ты вполне можешь быть "оно". Модно, стильно, молодежно. :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

Добре, що Врода самовипилялась, бо приєдналась би до костяшки. :tongue:
   
Re: Вирує передбанник

БГГГГ. тебя Коровка идентифицировала как Бабу Таню. Да и истеричность твоя говорит сама за себя.. :laugh: Влюбленность в Пидаркова и Потникова.  Шось в тебе есть. Если не бабское, то пидарастическое. Выбирай сам.
Хотя сейчас идет ломка гендерных стереотипов - ты вполне можешь быть "оно". Модно, стильно, молодежно. :laugh:
шо куриш? відсип жменьку!  :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

БГГ. похоже эта "свежая кровь" была из одного и того же ведра с говнами Пршипиздоньского. Видно этот "запуск" ради одного этого пидираса и затеян.. Шось больше свежих и незамечено, хоть якобы запустили 150 с "уникальными Айпи". А вся их уникальность заканчивается на сливе Пржыебуньского. :lol:


я думаю, просто реально ФУП уже молоді не цікавий. Хоч запускай хоч ні

товчеться навколо форуму одна і та ж сама компанія, яку періодично банять або вони істерично покидають форум, щоб потім підглядати у щілинку і реєструватись із  презервативних ніків.

або і тут пишуть а резервні ніки створюють для ефекту масовості
   
Re: Вирує передбанник

я думаю, просто реально ФУП уже молоді не цікавий. Хоч запускай хоч ні

товчеться навколо форуму одна і та ж сама компанія, яку періодично банять або вони істерично покидають форум, щоб потім підглядати у щілинку і реєструватись із  презервативних ніків.

або і тут пишуть а резервні ніки створюють для ефекту масовості
Ну так по голосовалках видно - за дрыща и потроха по полторы сотни голосов, а среди пишущих, шо дрыщей шо поросят - полтора десятка. ну еще десяток немногословно подгавкивающих. А ФУП, как политгруппы в пейспуке действительно молодежи малоинтересны - во-первых она гораздо меньше политизирована, чем пенсы и 40+, а во-вторых они уже мало склонны к длинным разговорам. скорее - клипово - ляпнул шо  и пошел дальше.
   
Re: Вирує передбанник

зьєбіли, мої вітання! ви таки пробили дно!

Не знаю як це вдалось глистам, але колективно вони впорались  :pooh_lol:
   
Re: Вирує передбанник

я думаю, просто реально ФУП уже молоді не цікавий. Хоч запускай хоч ні

товчеться навколо форуму одна і та ж сама компанія, яку періодично банять або вони істерично покидають форум, щоб потім підглядати у щілинку і реєструватись із  презервативних ніків.

або і тут пишуть а резервні ніки створюють для ефекту масовості

Прохвессор хоч щось розумне раз написав
   
Re: Вирує передбанник

зьєбіли, мої вітання! ви таки пробили дно!
пробив дно якраз ваш кияша за яким ви так лиєте крокодилячі сльози (бо в нього тут ще купа запасних ніків )просто те що дозволено у вас на вонючему СУПі:
не може бути дозволено тут на форумі який прив'язано до поважного ресурсу про що і доводив косташу адміну який запроторив його в передбанник бо бач він це може зробити

Останнє редагування: 1 серпня 2021 17:50:28 від Zero Sum
   
Re: Вирує передбанник

пробив дно якраз ваш кияша за яким витки лиєте крокодилячі сльози (бо в нього тут ще купа запасних ніків )просто те що дозволено у вас на вонючему СУПі:
Показати зображення... не може бути дозволено тут на форумі який прив'язано до поважного ресурсу про що і доводив косташу адміну який запроторив його в передбанник бо бач він це може зробити
Шо страшного в тому шо якийсь апостол палив невідомо чим грубку?

Ось твій апостол:
https://www.facebook.com/lyndonapostol/

   
Re: Вирує передбанник

Шо страшного в тому шо якийсь апостол палив невідомо чим грубку?

Ось твій апостол:
https://www.facebook.com/lyndonapostol/
прикидаєшся віником?запости щось подібне на німецькому форумі під своїм аккаунтом потім через деякий час не дивуйся коли тебе на кордоні ЄС розвернуть
   
Re: Вирує передбанник

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.
Там ще багато інших пунктів, які тут всі порушують але активно банять тільки його, тому й цікаво, що ще крім правил він порушив
   
Re: Вирує передбанник

Стесняюсь спросить,а что вы забыли в предбаннике? Вам тут срача мало?  :laugh:
   
Re: Вирує передбанник

Там ще багато інших пунктів, які тут всі порушують але активно банять тільки його, тому й цікаво, що ще крім правил він порушив

Ти диви скільки у смоктяшки запасних ніків  :facepalm:
   
Re: Вирує передбанник

Хороший спосіб. Тебе закинули в абсолютно ігнорований ізолятор. Ніхто тебе не читає. І вся бригада на волі починає всіми способами робити цей ізолятор читаємим.
Зачьот.
   
Re: Вирує передбанник

ахахах, алєгарх із 5 викупленими акаунтами клянчить іще один акаунт на боротьбу із супостатами
   
Re: Вирує передбанник
abg

Хороший спосіб. Тебе закинули в абсолютно ігнорований ізолятор. Ніхто тебе не читає. І вся бригада на волі починає всіми способами робити цей ізолятор читаємим.
Зачьот.


Правильно було б ту всю бригаду туди спустити, а унікума - випустити.  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія