Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам" (tu)

коротше. Треьа всіх бляхунів оштрафувати і внести в реєстр публічний неплатників податків. На розборку і без жодних компромісів. Ніхто ваш бляхунський майдан не підтримує.  Ідіть нах...
Дурень думкою радіє!
   
а потім ці ж самі дебіли будуть волати "чому держава нічого не робить,  чому нема контролю, гвалт!"
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

І де це такє?  :umnik2:

Три дні тому пив в Ліллі на площі Де Голля.  8-)
А в готелі взагалі пиво було десятка за півлітра.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

чому саме 200?

тому що це буде прийнятно, понятно, прозоро, унеможливить подальшу безглузду полемику и диспут
   
тому що це буде прийнятно, понятно, прозоро, унеможливить подальшу безглузду полемику и диспут
для кого прийнятно? для мене, а я - це частина народу, тобто частина влади , буде прийнятно, коли всіх бляхарів оштрафують і внесуть в реєстр неплатників податків. Фуй таким а не субсидії
   
демократія - це влада народу, а не бляхунів на бляхах
   
демократія - це влада народу, а не бляхунів на бляхах
Правильно! І не петь з богданом і іншими китайськими бляшанками. Не васядзів з жопорожцями 50року проекту.
А ну чия візьме. Народ проти довбнів у владі що сують людям лайно але самі їздять на німецьких мерсах.
   
Правильно! І не петь з богданом і іншими китайськими бляшанками. Не васядзів з жопорожцями 50року проекту.
А ну чия візьме. Народ проти довбнів у владі що сують людям лайно але самі їздять на німецьких мерсах.
народ не їздить на мерсах, але терпіти бляхунів не буде. можете провести референдум і не влаштовувати цирк перед ВР
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Наступними будуть бурштинокопачі! Радіти?
Якщо вони вичавлять з ВР закон,який врегулює всі питання та виведе їх з беззаконня - я тільки за..
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Опять через ж, развалюха будет втрое дороже новой тачки.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

демократія - це влада народу, а не бляхунів на бляхах
Це і є народ..79-80% машин від на захід від Києву  на бляхах.. Та порахуйте їх родини..Саме згідно 5 ст. Конституції,як ви і волаєте.. :K
   
народ не їздить на мерсах, але терпіти бляхунів не буде. можете провести референдум і не влаштовувати цирк перед ВР
Я взагалі в даний час пішохід з рюкзачком. Небляху  продав півроку назад. Пока здоров'я не дозволяє сидіти як водій  за рулем. Але коли дозволить куплю бляху назло всім васядзям. Або Ланос за адекватну ціну десь в районі 120 тисяч гривень. Більше він не вартий.
   
До сраки те все евро стандарты ибо наш народ вместо нового катализатора вырезает его нахер или просто пробивает ломиком дырку )
   
десь був аналіз...

покупець б\у 3-річного рейнж ровера (таця Южаніної) заплатить податків менше ніж покупець б\у 10-річного фокуса
перемога?

Останнє редагування: 14 липня 2018 02:13:20 від DeL1T
   
ось знайшов...
   
С какого числа закон входит в силу,кто знает?
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

С какого числа закон входит в силу,кто знает?
А его приняли?!?
   
Фуй таким а не субсидії
90% бляхастих на субсидіях. А я через і за цих трутнів плачу повну ціну.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

С какого числа закон входит в силу,кто знает?

то було перше читання, осінню буде друге і в цілому, а почне діяти з нового року певно, там ж зміни у податки які на бюджет ідуть
   
.79-80% машин від на захід від Києву  на бляхах.

Що ви смалите???  :facepalm1:  Я зараз у Тернополі, позавчора у Львові був - і там і там 2-4%
   
С какого числа закон входит в силу,кто знает?
Він не прийнятий і в другому читанні прийнятий не буде, бо то маразм.

Перше читання то так, щоб хитрозроблені не сиділи під Радою все літо. Як кошенят...
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

для кого прийнятно? для мене, а я - це частина народу, тобто частина влади , буде прийнятно, коли всіх бляхарів оштрафують і внесуть в реєстр неплатників податків. Фуй таким а не субсидії

т.е. по-вашему надо НЕ решать.
потому что "оштрафовать и внести в реестр" уже не могут, довели ситуацию

какая глубинная причина такого отношения, что вместо взаимной выгоды и порядка для страны и граждан такая жесткая позиция, при которой ни выгоды, ни порядка ?
это же что-то эмоциональное, нерациональное.
жаба ?
   
Що ви смалите???  :facepalm1:  Я зараз у Тернополі, позавчора у Львові був - і там і там 2-4%

У Львові на око точно більше.Відсотків 10 точно
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

т.е. по-вашему надо НЕ решать.
потому что "оштрафовать и внести в реестр" уже не могут, довели ситуацию

какая глубинная причина такого отношения, что вместо взаимной выгоды и порядка для страны и граждан такая жесткая позиция, при которой ни выгоды, ни порядка ?
это же что-то эмоциональное, нерациональное.
жаба ?
глибинна причина завжди одна: спільне соціальне навантаження. На приклад, бригада копає траншею. Хитрозроблений косить і іншим потрібно більше працювати за себе і за нього. Природньо, що такого хитрозробленого треба виводити на чисту воду.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Це і є народ..79-80% машин від на захід від Києву  на бляхах.

Халва, халва, халва...  :lol:
Що, так менш лякаєшся, що за порушення закону доведеться гривнею відповідати?
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Не маєш авто?
Халепа.
:(
Якщо маєш то згадаєш ще бонзів :)
Чи тепер Львів місцями не стоіть?
За моім спостереженням стає з часом лиш гірше. Хоча можу помилятися бо не так часто тепер в Україні.

Писи. Магістрат Відня жорстким терором зменшив кількість автовласників з 500-540 на тисячу мешканців до 380-400 в залежності від району міста з 2005 по 2015рік. :)) постив точніші дані півтора роки тому. Киів Львів до того змушені будуть прийти років через 3-5. Тому коли будете виіздити по парним а по непарним стояти теж згадаєте бонзів і добляхарські часи :)

Ми для цього нев'їбєнні податки та акцизи платимо в ціні на бензин, щоб розвивали дорожню інфраструктуру міст, а не розказували про "скрутні часи".
Щось при Пєдаліке ще жодної станції метро не збудували в Київі. Ця боксерська наволоч тільки навчилася єблом у телевізорі торгувати, поки його кент - Артур Палатний київську землю дерибанить.
   
народ не їздить на мерсах, але терпіти бляхунів не буде.
Чувак, с тебя так и прёт сплошная ложь и манипуляции....
Что говорит о твоей явной ангажированности и афелированости с властью...
Так как нет никих разумных аргументов за продолжении политики заградительных пошлин для бу автомобилей...
Мало того, снижение пошлин было прописано при вступении в ВТО и Дотоворе об ассоцивции с ЕС...
Только наши пидары у власти, что бывшие, при овоще, что нынешнии, тупо всех нипали...
Снизить пошлины?... Ок!... Только мы подкинем акциз и прочие платежи, не прописанные в соглашениях...
И когда, какой то пидар при власти, вещает "бляхари украли деньги", только мне одному слышится "они урали НАШИ деньги"?...
   
Соскін тільки що сказав, що в цьому законі страшні штрафи для бляхарів.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Соскін тільки що сказав, що в цьому законі страшні штрафи для бляхарів.

Тільки для порушників, а ти не порушуй і штрафу не буде.
Так що все нормально.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

90% бляхастих на субсидіях. А я через і за цих трутнів плачу повну ціну.
Які трутні або хитрожопі контрабандисти?? Чому ви відмовляєте людям в щирому бажанні жити краще?
В будь -якому разі бляхарі - це мільйони ,включно з родинами..!!Їздять так вже понад 10 років..На Західної Україні так і кажуть - ви там бійтесь .а ми вже давно їздимо..То головне- відстоювання права жити краще,жити як у Європі тут,в Україні,а не вичавлювати українців за кордон..За це і на майдан виходили.Щоб не тільки тарифи були світові,а і рівень життя та гідності.
Тому активні люди вийшли знову,щоб мародери Васадзе та Святаші і інші не затягували зашморг захмарними митами та каральними заходами,які почались з постановою Гройсмана .Такі перемоги,які покращують стан та якість життя є мотиватором і для воїнів,що вони не задарма ризикують життям.А крок за кроком для них та для їх нащадків будується краще життя..Також це є демотиватором для орків,якім не буде чого казати і нема за що триматись на тому боці фронту. Війни не виграються виключно зброєю..Бути добру...
   
Тільки для порушників, а ти не порушуй і штрафу не буде.
Так що все нормально.

Ти вважаєш, що тебе буде важко підловити?  :pooh_lol:
   
глибинна причина завжди одна: спільне соціальне навантаження. На приклад, бригада копає траншею. Хитрозроблений косить і іншим потрібно більше працювати за себе і за нього. Природньо, що такого хитрозробленого треба виводити на чисту воду.
Опять чистой воды ложь и манипуляция... Каким боком таможенные платежи за бу авто к "социальному навантаженню"?... Пример с бригадой копачей тоже манипулятивный...
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

   
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-kangoo-ID6AwutV.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8


Марка автомобиля Renault
Модель автомобиля Kangoo
версия I (1998-2008)
Год выпуска 2004
курс 139 592 км
водоизмещение 1 461 см3
VIN VF1KC07EF29806087
Тип топлива дизель

3300$ по онлайн калькулятору https://auto.ria.com/news/autolaw/237927/gotovim-dengi-skolko-budet-stoit-legalizacziya-evroblyakhi-po-zakon.html

У нас такая около 5000 будет стоить сейчас (с пробегом по нашим дорогам)

Останнє редагування: 14 липня 2018 15:39:14 від k.a.n.15
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Ось і пропозиція намалювалась з відео - прибрати з закону(таблиці) коєфіціент (множник) по рокам І все.. (tu)
   
Ось і пропозиція намалювалась з відео - прибрати з закону(таблиці) коєфіціент (множник) по рокам І все.. (tu)
Или хотя бы делить его на 2.
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Будьте толерантні! Треба казати не "євробляхєр", а "людина з нетрадиційною автомобільною нумерацією".
   
90% бляхастих на субсидіях. А я через і за цих трутнів плачу повну ціну.
Оформите и себе субсидию что б не было обидно, в чем проблема? Просто бляхарь официально имеет минималку и еще 5к в конверте, а у вас официальная штука или две баков, то кто из вас беднее?
   
Re: Дотиснули..265 за проект Южаніной по "бляхам"  (tu)

Оформите и себе субсидию что б не было обидно, в чем проблема? Просто бляхарь официально имеет минималку и еще 5к в конверте, а у вас официальная штука или две баков, то кто из вас беднее?
Я бы тоже мог оформить субсидию на жену в декрете с двумя детьми. Но, б***ь, совесть не позволяет.
   
Я бы тоже мог оформить субсидию на жену в декрете с двумя детьми. Но, б***ь, совесть не позволяет.
А я не оформлял ибо если считать что не более 15% от дохода семьи,то летом вообще не положена, а зимой там гривен 500-800 - они погоды не делают вообще. Газ мы экономим, в другних комнатах прикручиваем + кондер экономит газ...Хотя можно было ложить болт и палить и оформлять субсидию...

Останнє редагування: 14 липня 2018 23:05:47 від _ALeXX_UA
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія