Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

Не, не аскольд. Это животное иногда по русски пишет. А волосатик бы не встал на колени никада. Помните как он в супермаркет полицию вызвал на кассиршу за русский язык? Отож!

Не всі такі зобовані нацисти як деякі Настойки.
Але я таки не Мирошниченко хоча з зовсім інших причин.
   
В грузинському суді:
- Ну что, признавайса, Вано, как жена с лубовник павесил...
- Та не, таваріш цудя, не павесил я жіна
- Тада раскажи, как всьо биль
- Панимаєш, захажу я дамой, і віжю, а на крават лежит мой жіна а на ньом лєжит голий джігіт. Я пашоль на кухню, витянуль свой острий кінжаль і началь чистит апельсіна. Заходіт дзігіт, паскалзнулса о шкурка і упаль прама на кенжаль. І єщо 18 раз так падаль. Жіна не видержав етого павесилса на палатенце...
   
А що той героічний Ваня замість купити, або хоча би орендувати якесь помешкання і забрати туди кохану жінку , та й жити там з нею спокійно, натомість розташувався в майтелесах у квартирі іі бувшого чоловіка, та ще й ввалив останньому за то п***а?

Взагалі то це кваритира мами того Мирошниченка.
Але що Ваня падальщик і уйобок це факт.
   
Не, не аскольд. Это животное иногда по русски пишет. А волосатик бы не встал на колени никада. Помните как он в супермаркет полицию вызвал на кассиршу за русский язык? Отож!

да точно было.

еще ранее, чи за секвою тягнибокову разбирали чи ще шось- Вия и говорит, шо Мирошниченко тут есть на ФУПе-  и ник созвучный с Игорь- чи не Ингвар - шось таке
   
Якщо два дєбіла (М та його дружина) третьому пофіг, бо дитина не його), довели до того, що їх дитина була свідком цієї огидної ситуації, вони не варті поваги та співчуття.
   
О сколько нам открытий чудных готовит.....

В мужика просто досвід є.
А в тебе?
   
Кстати да. Я представляю себе реакцию боевых товарищей Ивана, людей которые не в курточке батальона надетой на очередную красуню гуляют по осеннему лесу а ползают под пулями.
А ведь электорат не бараны, как думают недалекие недополитики.


Думаєте всі вони думают виключно про 3.14зду бо баби їм не дають?
   
А що той героічний Ваня замість купити, або хоча би орендувати якесь помешкання і забрати туди кохану жінку , та й жити там з нею спокійно, натомість розташувався в майтелесах у квартирі іі бувшого чоловіка, та ще й ввалив останньому за то п***а?

Не повезло Ване, нет видимо у него Х5, отеля и двух ресторанов на Нивках, квартиры на Печерске. Молодой подруги с выпирающими сиськами тоже нет. Есть дочь от первого брака, год в АТО, любимая женщина живущая в квартире своей мамы, бывшей сотрудницы АП, которую "помог приватизировать на себя" спритний нардеп и партиотъ Мрошниченко.
Это такой мир, полный несправедливости.
Ктото воюет, а ктото по заграницам с тёлочками. Вот Вия побежала открывать комиссии избирательные. Но общественном (наверняка) транспорте. А кое кто из отеля в офис на бэхе. И если заболит орган какой то Вия в неотложку звонит а Игорь в феофанию. Жизнь она такая сука....
   
Это с его слов. Но мое право верить или нет. С его же слов бывшая жена на его жгучее желание самолично забрать "коричневый свитер" ответила что его там нет, и что она против. Но он все равно видстронив вид двери (а это насилие в любом случае) и проник.
В чем провокация, дружище?
Давай рассуждать от обратного. Если человек опасается провокаций то он осторожен. Например как бы я поступил. Попросил бы жену принести свитер пока (с его слов) дочка примеряет обновки.
Почитай текст самого "пострадальца" и анализируй
21:45
Папа привозит маме дочку после прогулки, с обновками. Дочке 7 лет. Обычно в таком возрасте уже пора в пидаме сказку слушать. Ну ладно. Под предлогом того что он хочет чтобы ребенок померял обновки (мало ли, может в магазине примерочной небыло, ну или тоже могла быть провокация) он попадает в квартиру. Одновременно с этим у него возникает жгучее желание самолично забрать такой родной ему коричневый свитер лично из спальни в которой он не живет (только официально) 10 месяцев!
10 месяцев ему он был не нужен, а тут раз и нужен.
При этом примера шмоточек любимой дочкой отходит на которой план! Свитер! Где мой факин коричневый свитер!

Учитесь читать господа. Иногда мелочи говорят больше чем пурга! Он даже демонстрирует свою доброму словами "весь район подтвердит что я не бил никогда" это где? На Бажана? Там жители подъезда не всегда знакомы

А я і стверджував, що поведінка і пояснення Мірошниченка були ідеальними.
Але і побиття виправдовувати не потрібно. Видно,що той Іван добре підготовлений боєць, можливо навіть боксер.
В такому випадку бити, ( видно, що неодноразово) за явної переваги теж не гідно.
Якби він просто вдарив раз і випровадив, то ще якось зрозуміло.

Один раз в юності завівся з пацаном незнайомим, поліз у драку, і навіть не побачив звідки прилетіло. 8-)
Очухався на землі. Виявилось потім, що у нього розряд по боксу. Навіть удару не помітив. 
   
да точно было.

еще ранее, чи за секвою тягнибокову разбирали чи ще шось- Вия и говорит, шо Мирошниченко тут есть на ФУПе-  и ник созвучный с Игорь- чи не Ингвар - шось таке

Всі читають фуп, Мірошниченко в тому числі. Я не знаю, чи є в нього тут нік, і тим паче, який саме.
Не приписуй мені того, чого я не говорила.
У Мірошниченка є сторінка у Фейсбуці, йди почитай там.
   
Конгениально! Из этого сделан вывод а) что у всех так б) что из за сексом застали

У меня, дружок, с женой трое детей. И уж поверь я знаю на каких сроках женщина может а главное хочет любви.

Тільки одна жінка?
Що за весь час?
То що ж ви тоді можете розуміти в ковбасних відрізках?
   
ні

Тоді вибачай поплутав. :(
   
Всі читають фуп, Мірошниченко в тому числі. Я не знаю, чи є в нього тут нік, і тим паче, який саме.
Не приписуй мені того, чого я не говорила.
У Мірошниченка є сторінка у Фейсбуці, йди почитай там.

Вия, пока ты тут, поясни отчего было открытое письмо профессора из Сум в адрес Тягнибока по поводу деятельности Мирошниченко?
   
героїчний Іван виглядає абсолютно спокійно, а враховуючи те, що Ігор відомий істеричний психопат, як і більшість свободівців, то абсолютно не дивно що прямий як дошка військовий просто в'їбав йому в ніс і викинув
і "приревнував" тут взагалі ніяким боком

Я ж кажу тупий довбень і піздострадалець.
   
Не повезло Ване, нет видимо у него Х5, отеля и двух ресторанов на Нивках, квартиры на Печерске. Молодой подруги с выпирающими сиськами тоже нет. Есть дочь от первого брака, год в АТО, любимая женщина живущая в квартире своей мамы, бывшей сотрудницы АП, которую "помог приватизировать на себя" спритний нардеп и партиотъ Мрошниченко.
Это такой мир, полный несправедливости.
Ктото воюет, а ктото по заграницам с тёлочками. Вот Вия побежала открывать комиссии избирательные. Но общественном (наверняка) транспорте. А кое кто из отеля в офис на бэхе. И если заболит орган какой то Вия в неотложку звонит а Игорь в феофанию. Жизнь она такая сука....

От тільки мене чогось це не переймає, що я поіду на метро у ТВК, де в мене зарплатня держслужбовця аж мінімальна ставка. І лікуюся я вдома. І Свобода є і буде надалі у владі.
А ти, сцуко, сердобольного з себе корчиш.
   
Не повезло Ване, нет видимо у него Х5, отеля и двух ресторанов на Нивках, квартиры на Печерске. Молодой подруги с выпирающими сиськами тоже нет. Есть дочь от первого брака, год в АТО, любимая женщина живущая в квартире своей мамы, бывшей сотрудницы АП, которую "помог приватизировать на себя" спритний нардеп и партиотъ Мрошниченко.
Это такой мир, полный несправедливости.
Ктото воюет, а ктото по заграницам с тёлочками. Вот Вия побежала открывать комиссии избирательные. Но общественном (наверняка) транспорте. А кое кто из отеля в офис на бэхе. И если заболит орган какой то Вия в неотложку звонит а Игорь в феофанию. Жизнь она такая сука....

+1
   
скажіть, аскольд, чому ви Івана називаєте падальщиком?

Довго пояснювати.
Якщо коротко, то таким дають лише жінки які опинились в складному становищі, і не дуже перебирають через це мужиками.
Якби в жінки був вибір, вона на таке "щастячко" ніколи би не спокусилась.
Це якщо коротко і в загальному.
   
ахрінєть епітети.
поясніть, чому він бабораб?  :S

Бо не мужик.
   
Вангую, що осколдушку покинула дружина.

Як завжди помиляшся, бо свій сумний нікчемний досід прикладаєш на інших.
   
От тільки мене чогось це не переймає, що я поіду на метро у ТВК, де в мене зарплатня держслужбовця аж мінімальна ставка. І лікуюся я вдома. І Свобода є і буде надалі у владі.
А ти, сцуко, сердобольного з себе корчиш.

Да ладно тебе. Я ж о том что справедливости нет. Ну даже допустим что Мирошниченко заработал на отель и рестораны за время работы у Суркиса (правда, знаешь сколько он проработал). Ну не на телевидении же он смог комментатором заработать? Тебе не странно что его годовой доход меньше чем у киевского дворника? Но при этом ты горбатишь на него за гроши а он кушает бламанже и носит исподнее армани?
   
Вия, пока ты тут, поясни отчего было открытое письмо профессора из Сум в адрес Тягнибока по поводу деятельности Мирошниченко?

Тому що в кожній області вистачає підстарків-карьєристів, які пару років побігають біля Свободи і починають хернею страждати, що іх в нардепи не беруть.
Професор в 60 років мав би вже мати вдесятеро потужнішу партію, аніж 47-річний Тягнибок. Але прохвесрр у 90-х просрав незалежність, а через 20 років прозрів раптом і побіг у Свободу оракула з себе корчити і лаври здобувати. Тепер ще й гавнякає.
Я таким "борцунам" в реалі ріжу правду-матку, тікають хутко. А в Інтернеті гавнякають безкарно про "не таку Свободу і свій безмірний вклад" :(
   
Вия
Иван Мозговой, доктор философских наук, профессор - враг и провокатор?
   
Я заигнорил. Тыц и нету.

Ну от, хочь якийсь позитив!
   
та всі окуївають...

Не всі а лише такі як ти окуївші по жизні.
   
А баби вони класні, на вигляд гарні і на дотик приємні.
Я дуже люблю баб, і здатний змиритись з їх численими нелодіками.

але вони не дають тобі, тому в твоїх словам відчутна певна образа і доволі часто тобі доводиться займатись мастурбацією ?
   
Да ладно тебе. Я ж о том что справедливости нет. Ну даже допустим что Мирошниченко заработал на отель и рестораны за время работы у Суркиса (правда, знаешь сколько он проработал). Ну не на телевидении же он смог комментатором заработать? Тебе не странно что его годовой доход меньше чем у киевского дворника? Но при этом ты горбатишь на него за гроши а он кушает бламанже и носит исподнее армани?

Мені насрати на марку його білизни. Я Мірошниченка знаю десяток років і неміряно разів пліч-о-пліч з ментами билися, він мій соратник. А ти гівнюк і вбивати клинця між нами ти запіздав. Ясно?
   
Довго пояснювати.
Якщо коротко, то таким дають лише жінки які опинились в складному становищі, і не дуже перебирають через це мужиками.
Якби в жінки був вибір, вона на таке "щастячко" ніколи би не спокусилась.
Це якщо коротко і в загальному.
Пистец логика!!! А если у Вани элементарно стоит в отличии от закомплексованного длинноволосого мудака?))))
   
Тому що в кожній області вистачає підстарків-карьєристів, які пару років побігають біля Свободи і починають хернею страждати, що іх в нардепи не беруть.
Професор в 60 років мав би вже мати вдесятеро потужнішу партію, аніж 47-річний Тягнибок. Але прохвесрр у 90-х просрав незалежність, а через 20 років прозрів раптом і побіг у Свободу оракула з себе корчити і лаври здобувати. Тепер ще й гавнякає.
Я таким "борцунам" в реалі ріжу правду-матку, тікають хутко. А в Інтернеті гавнякають безкарно про "не таку Свободу і свій безмірний вклад" :(

Погоди, ты его письмо читала? Где он на партию гонит, ты чо? Он конкретно говорит о верности делу, идеям. Подчеркивает это. Но указывает на недостатки отдельного персонажа. Почему же ты отождествляешь всю партию с одним персонажем?
   
Re: Абрамову Вані респект

Нещасна їхня дитина.

оце правда. героїчний ваня і його не менш героїчний суперник товкли друг дружкє пики при тіки шо завагітнівшій жінці і вже живій дитині. ну просто герої любовних фронтів, бля!
   
Да скорее всего, причем наставив ему ветвистые ))))

Переносиш свій сумний досвід на інших?
Ти ще скажи що готовий вилізти на замужню жінку бо інші тобі не дають.
   
Мені насрати на марку його білизни. Я Мірошниченка знаю десяток років і неміряно разів пліч-о-пліч з ментами билися, він мій соратник. А ти гівнюк і вбивати клинця між нами ти запіздав. Ясно?

Не, меж вами биохимическая связь, кровь мусоров. Это я понял. Ты не поняла. Ты мне помогаешь сейчас. Ибо лучше тебя никто не может показать зомбировангости.
   
Вия
Иван Мозговой, доктор философских наук, профессор - враг и провокатор?

І не друг і не враг, а так....
Старий карьєрист він, на жаль. І мала амбіція задушила в нього велику амбіцію, на долю Украіни йому плювати, йому власна посада болить :( Це є печально :(
   
Погоди, ты его письмо читала? Где он на партию гонит, ты чо? Он конкретно говорит о верности делу, идеям. Подчеркивает это. Но указывает на недостатки отдельного персонажа. Почему же ты отождествляешь всю партию с одним персонажем?

Хто вірний ідеі, той таке лайно в мережах не пише, а мовчки робить справу. Крапка.
   
Вия
Иван Мозговой, доктор философских наук, профессор - враг и провокатор?

Звичайний дурак буває гіршим від любого ворога і провокатора.
Тільки не пишіть що серед професорів мало дурнів.
   
але вони не дають тобі, тому в твоїх словам відчутна певна образа і доволі часто тобі доводиться займатись мастурбацією ?

Ще раз кажу не перенось своїх проблем на інших.
Мене якраз баби чомусь дуже люблять. :)
   
Не повезло Ване, нет видимо у него Х5, отеля и двух ресторанов на Нивках, квартиры на Печерске. Молодой подруги с выпирающими сиськами тоже нет. Есть дочь от первого брака, год в АТО, любимая женщина живущая в квартире своей мамы, бывшей сотрудницы АП, которую "помог приватизировать на себя" спритний нардеп и партиотъ Мрошниченко.
Это такой мир, полный несправедливости.
Ктото воюет, а ктото по заграницам с тёлочками. Вот Вия побежала открывать комиссии избирательные. Но общественном (наверняка) транспорте. А кое кто из отеля в офис на бэхе. И если заболит орган какой то Вия в неотложку звонит а Игорь в феофанию. Жизнь она такая сука....

А до чого весь цей словесний пронос, я про оренду житла питаю, як на мене, працюючий чоловік іі може собі дозволити, нє?
   
Настойка, сам себе перечитай "Второй момент. Я избиваю (по словам волохатика) тело в его же квартире! И я прошу документировать это пускай и не чужую бабу для публикации в сети???? Я что идиот чтобы себе срок оформлять? Это же криминал против меня!!! Даже свидетелей не нужно, все в видео!!!".
А тепер слухай сюди - це відео планували потім викинути в мережу на радість москалям "за попраного Леніна мстя від нашого Вані".
Але все пішло не так, Ігор виклав у мережу фотки і свій пост про подіі, тому з Вані тепер ліплять бігом правосека, а відео знищили.

війка, та вже з того зліпленого "репортажу" ясно, шо це постанова.
   
Ще раз кажу не перенось своїх проблем на інших.
Мене якраз баби чомусь дуже люблять. :)
тому що баби не люблять баборабів, їх вони тільки використовують
   
Пистец логика!!! А если у Вани элементарно стоит в отличии от закомплексованного длинноволосого мудака?))))

Такий варіант можливий, але від цього Ваня не перестає бути падальщиком і дєшовкою.
   
І не друг і не враг, а так....
Старий карьєрист він, на жаль. І мала амбіція задушила в нього велику амбіцію, на долю Украіни йому плювати, йому власна посада болить :( Це є печально :(

Но если ты права то разве не он вышел из партии? Если бы посада была важнее то подстроился бы, прогнулся! А нет. Карьеристы так не работают.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія