Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Свободовец" Мирошниченко преподает мастер- класс Тетеруку

Да ну? ) не думаю.

А ти включи логіку і подумай.
Триває жорстоке місилово і вороги не гребують нічим. А ти все чистоплюйством займаєшся, в білих рукавичках Пейзажки будуєш. Типо ангел над схваткою вишукався :(
   
Навіть якби він був дійсно бійцем та реально патріотом, що в даному випадку більш ніж сумнівно, то і тоді це не відміняє того факту що він не мужик а ніций покдидьок і довбодятел.
Я вже не кажу що падальщик.
А чей-то? Потомушо чью то бывшую трахает? Вы шо, высокоморальный импотент?))))
   
:facepalm:

Можливо тобі важко це все зрозуміти, але то нічого, рости над собою і все стане просто і зрозуміло.
Це якраз той випадк коли "будь мужиком блеать"(с) бо без цого ти фіг що поймеш.

Останнє редагування: 9 листопада 2015 11:55:20 від askold
   
Казка про бившого бойця поки що нічим не обгрунтована. Засланець ворогів, який прикинувся овечкою і пару місяців гоноровій дурочці подурив голову романтикою.

а ті спроси у своей подружки Билозерской- был Абрамов в ДУК чи не?
   
А чей-то? Потомушо чью то бывшую трахает? Вы шо, высокоморальный импотент?))))
На третьому місяці вагітності? І не боїться викидишу? Якже так? 8-)
   
А ти включи логіку і подумай.
Триває жорстоке місилово і вороги не гребують нічим. А ти все чистоплюйством займаєшся, в білих рукавичках Пейзажки будуєш. Типо ангел над схваткою вишукався :(

Да, все враги. Да, пейзажки. Да, в белых. Ну хоть не бордель на нивках как мирошниченко.
   
а ті спроси у своей подружки Билозерской- был Абрамов в ДУК чи не?

Фотошоп


Останнє редагування: 9 листопада 2015 11:25:22 від na100ika
   
Вона судчи з усього баба як баба, звичайна собі і типова.
Та і той Іван яскравий приклад різновида тих кого назхивають "НЕ мужик".

Ага, мужик забився б під діван і дивився як гамадріл лупить вагітну жінку
   
Их личное дело. Она в разводе. Свободна. Имеет право. У него своя, интересная жизнь с новой сисястой малышкой.
Кстати в противовес желанию оскорбить бывшую жену я могу продлить вам оргазм.
Просто не могу с планшета войти в свои источники. А там есть уже желающие слить волосатика по его темам с недвигой. Ну и с другим бизнесом. Деньги не пахнут для очень многих. Свобода не исключение.


Та мені глибоко пофіг на того волосатого Мирошниченка і лисого йобаря його беушки.
В даній ситуациї яскраво видно що собою являє той недомужик падальщик.
Закомплексоване чувирло готове заради куска 3.14зди на все.
Це все що треба знати про ідіота який затіяв той конфлікт і мордобій.
А баба тут звичайна дура як і більшисть з них.
От тільки дитину шкода, вона не заслужила на це.
   
Да и хер с ими... Так ты слышала историю про соседей? Года три назад?)))

Які ще сусіди три роки тому?
Я вже забулася, як мене звати, бо знову другий тур виборів, зараз біжу в ТВК і до вечора треба відкрити 112 дільниць
   
На третьому місяці вагітності? І не боїться викидишу? Якже так? 8-)
Вам сколько лет ? просто интересно
   
Настойка, сам себе перечитай "Второй момент. Я избиваю (по словам волохатика) тело в его же квартире! И я прошу документировать это пускай и не чужую бабу для публикации в сети???? Я что идиот чтобы себе срок оформлять? Это же криминал против меня!!! Даже свидетелей не нужно, все в видео!!!".
А тепер слухай сюди - це відео планували потім викинути в мережу на радість москалям "за попраного Леніна мстя від нашого Вані".
Але все пішло не так, Ігор виклав у мережу фотки і свій пост про подіі, тому з Вані тепер ліплять бігом правосека, а відео знищили.

Що цікаво зараз в них чомусь все йде не так як вони собі планють. Дякувати Б-гу.
   
навчись читати

В нормалних людей не виникє таких питань, і тим білше таких швидких і дурних відповідей на них.
   
Вам сколько лет ? просто интересно
Багато. А яке це має значення?
   
вагітних жінок бити можна ?


Ще один ідіот.
Звідки ти взяв що хтось бив вагітних жінок.
В таких засраних як в тебе трусах можна ходити?
Це риторичне питання як відповідь на поширення тобою брехливих вигадок.
От коли довдееш що твої труси не засрані, будеш розповідати про міфічне побиття жінок.
   
Ибо у них родился ребенок. А по условиям развода ребенок остался с матерью. Все просто.
це не значить , що і квартира (якщо вона належить М) залишається з нею.
   
виходить патріот з фронту надавав люлей диванному патріоту?  :laugh:
   
В нормалних людей не виникє таких питань, і тим білше таких швидких і дурних відповідей на них.

я тут почитав тебе...
ти просто довбойоб :(
   
Та мені глибоко пофіг на того волосатого Мирошниченка і лисого йобаря його беушки.
В даній ситуациї яскраво видно що собою являє той недомужик падальщик.
Закомплексоване чувирло готове заради куска 3.14зди на все.о
Це все що треба знати про ідіота який затіяв той конфлікт і мордобій.
А баба тут звичайна дура як і більшисть з них.
От тільки дитину шкода, вона не заслужила на це.

Ну видимо тебя точно 3.14да родила а не мать.
Ты не мужик а говно если не научен уважению к женщине.

Мужик за женщину и убить может. А диванная овца типа тебя только блеет, не более.

Конфликт затеял идиот Мирошниченко которому его бывшая сказала не заходить в спальню. Что он сам и подтверждает.
Так что она делала все чтобы предотвратить конфликт.

И дв, животное, ты поставлен в игнор. С тварями не общаюсь.
   
Ну видимо тебя точно 3.14да родила а не мать.
Ты не мужик а говно если не научен уважению к женщине.

Мужик за женщину и убить может. А диванная овца типа тебя только блеет, не более.

Конфликт затеял идиот Мирошниченко которому его бывшая сказала не заходить в спальню. Что он сам и подтверждает.
Так что она делала все чтобы предотвратить конфликт.

И дв, животное, ты поставлен в игнор. С тварями не общаюсь.

+мульйон
   
це не значить , що і квартира (якщо вона належить М) залишається з нею.

По решению суда Мирошниченко проживает отдельно. Более того есть инфа что он под хату эту взял кредит и не погасил. Кроме того эта квартира ее мамы, он ее "помог оформить"
   
Ще один ідіот.
Звідки ти взяв що хтось бив вагітних жінок.
В таких засраних як в тебе трусах можна ходити?
Це риторичне питання як відповідь на поширення тобою брехливих вигадок.
От коли довдееш що твої труси не засрані, будеш розповідати про міфічне побиття жінок.
Ну ідіот по ходу ти, який навіть він від вона не відрізняє ))
Так сказала жінка, я їй вірю, вона там була, особливо враховуючи поведінку гамадріла раніше. А ти Вії, якої не було, от і вся різниця
   
це йому не толпою нападати
получив пізди, то будь мужиком
дай здачі або уйобуй
нє, скиглити почав.. (td)
   
Багато. А яке це має значення?
И шо ж ума не нажили до сих пор ? литературку почитайте в свободное время, про 3 месяца и низззя
   
Бля паноптикум. Мирошниченко имеет/имел бизнес с комми. Левандович с свобод овцами голосовал в Львове за землеотвод регионалами Зубику который снес больницу Шептцкого. Вас удивляет?
   
Тут я даже ничего не могу возразить, правда иногда рвение оказать помощь своим симпатикам дает обратный эффект.

Лучшее враг хорошего, всем нам приходилось убедиться в этом на собственном опыте.
   
И шо ж ума не нажили до сих пор ? литературку почитайте в свободное время, про 3 месяца и низззя

О сколько нам открытий чудных готовит.....
   
Есть ли дно у Свободы ? зачем же вы так позорите тех достойных людей которые жизнь свою положили, ради того чтобы идиоты на табуретках повыше могли собі пельку запхать. Печаль, а отмазки Вии, печаль печальная . Решили таки окончательно рейтинги похоронить, ну что же, Бог в помощь
   
нам цей бруд ваш парніша сам втюхувать почав. Получил в глаз и чесал бы домой по-тихому. Квартира тещи, чувствую я эта история еще потянет за собой хвост, вы бы так ним не переймались, невдобно може вийти.
Страничку его новой пасси просматривала, если уж кого по совково-бабьи и называть как бы аморальной, то явно не жену.

Жінка звичайна баба, що з неї возьмеш.
А той падальщик тіпа мужик, з нього і треба спитати, чому він такий дебіл.
Що о того Мирошниченка чи як там його, то виявився він фізично слабким і не дуже шустрим на випадко драки.
А що любий з нас помісь геракла з рембо? Завжди знайдеться хтось здоровіший кого треба долати не силою а розумом.
Але розум людини обмжений, і не завжди вдається уникнити протистояння зі здоровими дураками.
   
И шо ж ума не нажили до сих пор ? литературку почитайте в свободное время, про 3 месяца и низззя
Ну, дивлячись у кого як проходить, правда?
Моя невістка в цей період лежала на збереженні і шо?
   
Есть ли дно у Свободы ? зачем же вы так позорите тех достойных людей которые жизнь свою положили, ради того чтобы идиоты на табуретках повыше могли собі пельку запхать. Печаль, а отмазки Вии, печаль печальная . Решили таки окончательно рейтинги похоронить, ну что же, Бог в помощь

Кстати да. Я представляю себе реакцию боевых товарищей Ивана, людей которые не в курточке батальона надетой на очередную красуню гуляют по осеннему лесу а ползают под пулями.
А ведь электорат не бараны, как думают недалекие недополитики.
   
Ну, дивлячись у кого як проходить, правда?
Моя невістка в цей період лежала на збереженні і шо?

Конгениально! Из этого сделан вывод а) что у всех так б) что из за сексом застали

У меня, дружок, с женой трое детей. И уж поверь я знаю на каких сроках женщина может а главное хочет любви.
   
Якщо власник житла не має нічого проти я там можу знаходитися навіть без білизни.
І навпаки, якщо власник житла проти того щоб я там знаходився я не можу навіть переступити поріг.


Власників там як мінімум два.
Якщо один дозвлив ходити без трусів, це ніразу не повід нападати з кулаками ні іншого, що приходить лише деколи побачити дітей або взяти свої речі.
Цей їх гостьовий йобар, просто закомплексоване чмо, і піздосрадалець.
   
в коментарях деяких юзерів в цій гілці (не будемо тицяти перстами) відчуваеться пекельний анальний біль та невимовна образа бувалого рогоносця  B-) 

Останнє редагування: 9 листопада 2015 11:49:22 від Стиви Джи
   
Це так. Але ніхто б особливо не обговорював ту "битовуху", якби в мережі не з"явились заголовки типу:

"Свободівець Мірошниченко жорстоко побив вагітну дружину, на щастя в квартирі знаходився боєць ПС, який дав йому достойну відсіч". :X

І тому подібні. Хто ці журналісти, тоді?

Ви добре написала що вони "журналшлюшки" і цим все сказано.
Єдине що цей епітет надто м'який не відображає всієї їх гнилої і сутності.
   
Можливо, але що тоді казати про істот які беруть собі нік "малорос".

а я тут при чому ?
   
Потому что вступился за свою женщину? Потому что не зассал дать в наглое депутатское рыло?

Настойка ти ж ніби нормалний мужик і дійсно людина, хоча українофоб і тупий синяк.
Не очикував від тебе захисту дешевих дворняжок 3.14здострадальців.
Ну реально будь же чоловіком а не якимось падальщиком і піздострадальцем.
   
а я тут при чому ?

Хіба ти не "Морзе" ?
   
Пряму мову "героіческого" Івана дивився. В спальні збирав меблі в шортах. Вірю, бп. 

Не розумію, чому треба брехати

а шо в спальні завжди і тільки їбуться ?

чому він не міг там дійсно збирати шафу ?
   
Хіба ти не "Морзе" ?

ні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія