Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ідеологія прихильники певної політсили: "Галантерейщик і кардинал- ета сила!"

Дивлюсь я на цих мавп і диву дивуюсь- як же вони стрибають...

Гілка ця- про ідеологію цієї "нової " політичної сили, побудованій на старій класовій заздрості та вічному жлобстві

Якщо в когось є якісь міркування- кидайте сюди. Я буду по мірі можливостей апати, аналізувати і навантажувати смислами
Боже, какое горе!
   

— И пускай мы говорим на разных языках...
— «I хай ми не знаємо рідної мови...»
— Мы все хотим жить лучше.
— «Ми всі йдемо до Європи.»
— Многие хотят, чтобы мы вступили в НАТО...
— «Може хтось хоче до НАТО...»
— Многие хотят, чтобы мы объединились с Россией...
— «Може хтось зовсім здурів...»
— Самое главное, чтобы мы оставались единой страной!
— «Головне, щоб ми вступили до НАТО!»

   

— И пускай мы говорим на разных языках...
— «I хай ми не знаємо рідної мови...»
— Мы все хотим жить лучше.
— «Ми всі йдемо до Європи.»
— Многие хотят, чтобы мы вступили в НАТО...
— «Може хтось хоче до НАТО...»
— Многие хотят, чтобы мы объединились с Россией...
— «Може хтось зовсім здурів...»
— Самое главное, чтобы мы оставались единой страной!
— «Головне, щоб ми вступили до НАТО!»
:)  :fan_1:
   
Цитата: S.Brandt l[sub
[/sub]ink=topic=1049438.msg22926396#msg22926396 date=1562964106]
Дивлюсь я на цих мавп і диву дивуюсь- як же вони стрибають...

Гілка ця- про ідеологію цієї "нової " політичної сили, побудованій на старій класовій заздрості та вічному жлобстві
   (tu) Краще і не скажеш
Тріумф жлобів
Не дарма всілякі алкаші, маргінали і волоцюги активізувались - гегемон відчув силу
   
   (tu) Краще і не скажеш
Тріумф жлобів
Не дарма всілякі алкаші, маргінали і волоцюги активізувались - гегемон відчув силу
сцикотно, аристократи? :lol:
   
Забавно что голосракий, без 5 минут пенсионер ,рассказывает нормальным людям о классовой ненависти

О! Місцевий алєгарх наприндився.
   
1. Мені особисто- нічого. Але країна при ньому дуже піднялась. В тому числі економічно

2. Поки що 59. Але в цьому році мусить бути вже 60 
не мусить  8-)
   
и киевская вата подтянулась рассказать нам про Майдан.

это терь зелекторат и зекоманда.
Новые лица блжд :bueee:
   
1. Мені особисто- нічого. Але країна при ньому дуже піднялась. В тому числі економічно

2. Поки що 59. Але в цьому році мусить бути вже 60 

Я в шоке. Честно.
Не могу представить себе, что в голове и в жизни у 60-летнего преподавателя в выше (так по легенде?), если он сутками сидит на разных форумах и дрочит на ЗЕ......

Во-первых, если правда, что он преподает, то его пример объясняет нынешнее качество высшего образования в Украине. Потому что не может быть у нормального препода СТОЛЬКО свободного времени. Опустим даже то, что у преподавателя не может быть столько кала в голове. И чему он может научить молодежь, которая будет строить Украину??
 
Во-вторых, у 60-летнего мужика нет семьи? Детей, внуков, с которыми нужно проводить время, которое он тупо тратит, чтобы стопиццот раз в день написать "прихильники певної політсили" в интернете? Годами?
Это трагедия, граждане. Я серьезно.

   
Я в шоке. Честно.
Не могу представить себе, что в голове и в жизни у 60-летнего преподавателя в выше (так по легенде?), если он сутками сидит на разных форумах и дрочит на ЗЕ......

Во-первых, если правда, что он преподает, то его пример объясняет нынешнее качество высшего образования в Украине. Потому что не может быть у нормального препода СТОЛЬКО свободного времени. Опустим даже то, что у преподавателя не может быть столько кала в голове. И чему он может научить молодежь, которая будет строить Украину??
 
Во-вторых, у 60-летнего мужика нет семьи? Детей, внуков, с которыми нужно проводить время, которое он тупо тратит, чтобы стопиццот раз в день написать "прихильники певної політсили" в интернете? Годами?
Это трагедия, граждане. Я серьезно.

звияайно ти в шоцi
iнтелектуальна думка негативно впливає на незміцнілий дитячий мозок

   
звияайно ти в шоцi
iнтелектуальна думка негативно впливає на незміцнілий дитячий мозок
:)
   
звияайно ти в шоцi
iнтелектуальна думка негативно впливає на незміцнілий дитячий мозок
Ну то открой нам секреты бытия, Гуру?!
Короче, чтобы кого-то учить жизни, неплохо было бы самому в этой жизни чего-то достичь, а тут вершина карьеры: пенс-препод. Не, он конечно может быть не реально крут в лингвистике, но как это применимо в жизни?
   
Ну то открой нам секреты бытия, Гуру?!
Короче, чтобы кого-то учить жизни, неплохо было бы самому в этой жизни чего-то достичь, а тут вершина карьеры: пенс-препод. Не, он конечно может быть не реально крут в лингвистике, но как это применимо в жизни?

Никак. Сугубо попистеть в инете. Даже в отпуск не поедешь на эти копейки летом.
   
Показати зображення...

Интеллектуальный уровень преподавателя ВУЗа (tu)
60-летнего дедка :facepalm1:
ВО в Украине вообще и в Полтаве, в частности, сошло на псы.
   
Дивлюсь я на цих мавп і диву дивуюсь- як же вони стрибають...

Гілка ця- про ідеологію цієї "нової " політичної сили, побудованій на старій класовій заздрості та вічному жлобстві

Якщо в когось є якісь міркування- кидайте сюди. Я буду по мірі можливостей апати, аналізувати і навантажувати смислами
+======================================================================+
Дивлюся я на ось цих ПЕСиголовців та інших аналогічних ворогів України та дивуюся.
Це ж якими треба бути ідіотами щоб вже три місяці гавкати на власну поразку і шукати
поза педрилками її причину. Бо головна причина - це грабунок українців шоколадним
мародером та його бандою! Точна копія иліти після 1917-го року, яка здохла, але так і не
зрозуміла що вони самі та їхні предки створили революційну ситуацію, яка і знищила їх.
Західні капіталісти виявилися більш розумними. Але у наших педрилок, як і у їх пАпЕредніков -
іперського російського дворянства і капіталу мізки відсутні як явище. Тільки навкологлотковий
гангрій як у комах та черв"яків!
   
якими треба бути ідіотами щоб вже три місяці гавкати на власну поразку і шукати
поза педрилками її причину
(tu)
   
Тоді на 250.
І зараз на 250
Всього на 500 менше ніж за рік
+========================================================+
А мені комуналку підняли у 10 разів, а пенсію - на 10%. І ти хочеш щоб
я повірив у значне зростання економіки? Так на базарі продавців більше
ніж покупців!  Мародера-баригу - на нари! З конфіскацією!
   
В усьому. В економіці ( з 2016 року зростає ВВП), в зростанні зарплат ( найвищий рівень середніх реальних зарплат за всю історію України), з жовтня 2018 року - 1 березня 2019 року пенсії почали піднімати регулярно.. Багато реформ, в тому числі й економічних, зроблено. Повернута проукраїнська українська історія, високий статус української мови, Україна стала по-справжньому незалежною країною
То чому грося восени 2018 лякав, що якщо у найближчі місяці не буде траншу від МВФ, то Україну чекає дефолт?
   
Найгірше що вони зробили, це опустили населення до рівня навіть не тварин, бо у тварин інстинкти
А до рівня якихось ракушок
Які сидять і перепускають через себе емоції, лозунги, вскрики, фантазії і пафос
Які до логіки і реальності і близько не дотичні.
 Навіть інстинкт самозбереження відключений
І найжахливіше, що політики всі включились в цю гру
І грають на цьому полі емоцій без конкретики і планів
Той же Саакашвілі, колишній президент,  безумовно розумний і непересічний, як би до нього не ставитись
Щоб сподобатись охлосу видушує з себе лише абирвалг, яяяя, аааа, бариги, мажори, злочинна влада
І це страшно :(
   
Потому что не может быть у нормального препода СТОЛЬКО свободного времени.

Сейчас практически все преподаватели в отпуске.
   
То чому грося восени 2018 лякав, що якщо у найближчі місяці не буде траншу від МВФ, то Україну чекає дефолт?

і це теж правда
До речі, Портніков постійно казав, що це на благо. Бо без залежності України від МВФ тут жодних реформ би не провадилось.
Правда- вона ж багатогранна. Є об'єктивна реальність падіння світових цін на сировину та й взагалі на продукцію українського експорту, війна, що відібрала в України значну частину таких територій і підприємств, що були орієнтовані на експорт і, в решті решт ( зараз це найголовніше): демографічно-пенсійна криза. Зараз на пенсію уходить останнє покоління післявоєнного бейбі-бума. Тобто наше покоління. Після нас ( після нашого народження) в Україні, як і скрізь в Європі, пішов спад народжуваності. І оці , що народились на спаді, тепер будуть за солідарної системи пенсійного забезпечення працювати на тих, хто народився під час піку народжуваності. Співвідношення між легально працюючими і легально непрацюючими, які будуть кричати: "Підвищіть нам пенсію, бандити й фашисти!" буде критичним, як ніколи. І без кредитів МВФ пенсійні виплати стали неможливими. Тим більше що найвищі за всю історію України зарплати вимагають і найвищих пенсій, бо зарплати ( й перекази з-за кордону) тиснуть на споживчий ринок, спричиняючи інфляцію споживчих цін

Такі реалії. Чим вищі зарплати в населення, тим більші мають бути соціальні виплати. Можна скільки завгодно розмовляти про лібертаріанство, але поки що це тільки слова
   
Сейчас практически все преподаватели в отпуске.

Не партесь щось пояснювати цій істоті. Вона запрограмована на приниження значимості опонента, бо не може наводити аргументів по суті
   
+======================================================================+
Дивлюся я на ось цих ПЕСиголовців та інших аналогічних ворогів України та дивуюся.
Це ж якими треба бути ідіотами щоб вже три місяці гавкати на власну поразку і шукати
поза педрилками її причину. Бо головна причина - це грабунок українців шоколадним
мародером та його бандою! Точна копія иліти після 1917-го року, яка здохла, але так і не
зрозуміла що вони самі та їхні предки створили революційну ситуацію, яка і знищила їх.
Західні капіталісти виявилися більш розумними. Але у наших педрилок, як і у їх пАпЕредніков -
іперського російського дворянства і капіталу мізки відсутні як явище. Тільки навкологлотковий
гангрій як у комах та черв"яків!
"п издиш, як Зеленський"(це)
   
Найгірше що вони зробили, це опустили населення до рівня навіть не тварин, бо у тварин інстинкти
А до рівня якихось ракушок
Які сидять і перепускають через себе емоції, лозунги, вскрики, фантазії і пафос
Які до логіки і реальності і близько не дотичні.
 Навіть інстинкт самозбереження відключений
І найжахливіше, що політики всі включились в цю гру
І грають на цьому полі емоцій без конкретики і планів
Той же Саакашвілі, колишній президент,  безумовно розумний і непересічний, як би до нього не ставитись
Щоб сподобатись охлосу видушує з себе лише абирвалг, яяяя, аааа, бариги, мажори, злочинна влада
І це страшно :(

Не бійтесь. Технологічна Сингулярність, коли вона настане, зробить ці страхи такими маленькими, що вони будуть останніми, що Вас буде хвилювати
Єдине, що тут треба знати- що це природна ситуація, коли продуктивність праці зростає так, що більшість людей, як виробники, стають непотрібними. І вони ( в масі своїй) від цього не можуть не деградувати й не дееволюціонувати назад, в часи, коли люди не так сильно відрізнялись від своїх найближчих родичів- шимпан Зе!
   
і це теж правда
До речі, Портніков постійно казав, що це на благо. Бо без залежності України від МВФ тут жодних реформ би не провадилось.
Правда- вона ж багатогранна. Є об'єктивна реальність падіння світових цін на сировину та й взагалі на продукцію українського експорту, війна, що відібрала в України значну частину таких територій і підприємств, що були орієнтовані на експорт і, в решті решт ( зараз це найголовніше): демографічно-пенсійна криза. Зараз на пенсію уходить останнє покоління післявоєнного бейбі-бума. Тобто наше покоління. Після нас ( після нашого народження) в Україні, як і скрізь в Європі, пішов спад народжуваності. І оці , що народились на спаді, тепер будуть за солідарної системи пенсійного забезпечення працювати на тих, хто народився під час піку народжуваності. Співвідношення між легально працюючими і легально непрацюючими, які будуть кричати: "Підвищіть нам пенсію, бандити й фашисти!" буде критичним, як ніколи. І без кредитів МВФ пенсійні виплати стали неможливими. Тим більше що найвищі за всю історію України зарплати вимагають і найвищих пенсій, бо зарплати ( й перекази з-за кордону) тиснуть на споживчий ринок, спричиняючи інфляцію споживчих цін

Такі реалії. Чим вищі зарплати в населення, тим більші мають бути соціальні виплати. Можна скільки завгодно розмовляти про лібертаріанство, але поки що це тільки слова

Мого року в нашій школі було три класи.
Такого не було ні до ні після.
   
Мародера-баригу - на нари! З конфіскацією!
:-B
   
І це страшно
це добре, що вам страшно. Валіть кудись, тут легше дихати буде, не так буде смердіти
   
"Хіба ревуть воли, як ясла повні?" (с)
Дивлюсь я на прихильники певної політсили, питаючи себе, яка в них ідеологія, про що вони думають,- і згадується назва великого роману Панаса Мирного.
Або базарівського: "А хер його знає. Скоріше за все- взагалі не думають" (с)
   
Студенти молодці. Шкода, що довбойопа терпіти мусять.
   
Мого року в нашій школі було три класи.
Такого не було ні до ні після.

Я закінчував у 77-му. Те ж саме- три випускні класи. Попередників розганяли, щоб у ПТУ йшли- тож було по 2 класи. І після нас теж
   
"п издиш, як Зеленський"(це)
+==========================================================+
А ти з брантом 3.14здете як троцький, хуйло та його "печальна лошадь"!
Бо по суті заперечень нема!
   
Стеденти - молодці. Завжди були попереду...
Звичайно. Без них Талібану не було б. А Зє - це наш талібан. Так само зелений.
   
Не бійтесь. Технологічна Сингулярність, коли вона настане, зробить ці страхи такими маленькими, що вони будуть останніми, що Вас буде хвилювати
Єдине, що тут треба знати- що це природна ситуація, коли продуктивність праці зростає так, що більшість людей, як виробники, стають непотрібними. І вони ( в масі своїй) від цього не можуть не деградувати й не дееволюціонувати назад, в часи, коли люди не так сильно відрізнялись від своїх найближчих родичів- шимпан Зе!
+===================================================================+
Технологічна сингулярність полягатиме в тому що люди своїми мікросоціумами
стануть незалежними від державних структур, тобто, ці державні структури
зникнуть як непотрібні. А розом з ними зникнуть і иліти, породжені керуванням та
грабунком через ці структури. Ось иліти й тмснуть на тормоза науково- технічного
прогресу ще з 1970-го, із заснуванням "Римського клубу". І результат ми вже бачимо:
за останні 30 років ніяких принципових проривів у науці та технологіях та скаженне
пропагандонство вірунства, як альтернативі НТР. Римська імперія була в такому стані
в ІІІ-му сторіччі. І перемога христианства опустила Європу на 1200 років у темні віки.
Заради збереження свого стану олігархат піде на таке знову.  А ПЕСиголовці є
бойовим загоном педрильного олігарха.
   
"Хіба ревуть воли, як ясла повні?" (с)
Дивлюсь я на прихильники певної політсили, питаючи себе, яка в них ідеологія, про що вони думають,- і згадується назва великого роману Панаса Мирного.
Або базарівського: "А хер його знає. Скоріше за все- взагалі не думають" (с)
+======================================================+
Проживи з сім"єю на 4000 грн, коли комуналка 2900. Після такого
"життя" залишається тільки ненависть до такої "влади"! А до педрил
це ніяк не доходить. причина ненависті українців - це результат
політики шоколадного мародера. Що-ж поробиш - педрилки тупі
як пробки.
   
+======================================================+
Проживи з сім"єю на 4000 грн, коли комуналка 2900. Після такого
"життя" залишається тільки ненависть до такої "влади"! А до педрил
це ніяк не доходить. причина ненависті українців - це результат
політики шоколадного мародера. Що-ж поробиш - педрилки тупі
як пробки.
продай свого хруща, купи номальний будинок в селі і не їби мізки ні собі ні нам.
   
+===================================================================+
Технологічна сингулярність полягатиме в тому що люди своїми мікросоціумами
стануть незалежними від державних структур, тобто, ці державні структури
зникнуть як непотрібні. А розом з ними зникнуть і иліти, породжені керуванням та
грабунком через ці структури. Ось иліти й тмснуть на тормоза науково- технічного
прогресу ще з 1970-го, із заснуванням "Римського клубу". І результат ми вже бачимо:
за останні 30 років ніяких принципових проривів у науці та технологіях та скаженне
пропагандонство вірунства, як альтернативі НТР. Римська імперія була в такому стані
в ІІІ-му сторіччі. І перемога христианства опустила Європу на 1200 років у темні віки.
Заради збереження свого стану олігархат піде на таке знову.  А ПЕСиголовці є
бойовим загоном педрильного олігарха.

Гадаю, це примітивізація. В нас немає й не може бути адекватного уявлення, що станеться після ТС , оскільки вона буде найбільшим  якісним стрибком за всю історію л., отже, її не з чим порівнювати
   
+======================================================+
Проживи з сім"єю на 4000 грн, коли комуналка 2900. Після такого
"життя" залишається тільки ненависть до такої "влади"! А до педрил
це ніяк не доходить. причина ненависті українців - це результат
політики шоколадного мародера. Що-ж поробиш - педрилки тупі
як пробки.
справа не в тупості, а у відсутності емпатії, у відсутності поваги і навпаки, у зневажанні. Бидло, люмпен, плебс, прихильники певної політсили - це все ознаки. Деякі для самовпевненості доходять до дегуманізації, як от Брандт зі своїми мавпами і багато хто із зебуїнами. Вся ця ворожа риторика базується більшою частиною на матеріальному становищі і інколи є самозахистом, щоб задавити емпатію і не ділитися ресурсами з нужденними, але частіше щирим проявом надбаної, можливо ще вихованої в родині з дитинства, зверхності. Цей конфлікт не вирішити НІЯК, окрім насильства
   
продай свого хруща, купи номальний будинок в селі і не їби мізки ні собі ні нам.
+================================================================+
Дебільне! Продай усе та прикупи собі хоч трошки мізків! Бо у мене трикімнатний
кооператив 1992-го року побудови. Який я побудував за рахунок продажу своїх
програм ще у совку, а потів - і за кордон. А зараз у мене гарний будинок на
фазенді, де я і живу з жінкою вже 9 років. Тому заткни свою пельку і кінчай
срати ротом як всі педрилки!
   
Гадаю, це примітивізація. В нас немає й не може бути адекватного уявлення, що станеться після ТС , оскільки вона буде найбільшим  якісним стрибком за всю історію л., отже, її не з чим порівнювати
+============================================+
Це у педрилок нема уяви що таке ТС, а у людей вже є!
В історії людства вже була неолітична революція. Нічого,
пережили й це!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія