Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завтра була громадянська війна в Україні.

Re: Завтра була громадянська війна в Україні.

Я вот непойму, зачем вводить, если его агент победил?

Вводят чтобы снять неугодного, ну или прижать к ногтю
згадайте прокацапського зека, склерозні, це при ньому ще діючому окупували Крим
   
Автор здриснув з України 25 років тому з тих пір ні разу тут не був.

І от йому сидячи там так хочеться аби була якась війна тут,
не за жирним шматком ковбаси вони ж здриснули, а з високих міркувань безпеки для себе і родини.
   
Автор здриснув з України 25 років тому з тих пір ні разу тут не був.

І от йому сидячи там так хочеться аби була якась війна тут,
не за жирним шматком ковбаси вони ж здриснули, а з високих міркувань безпеки для себе і родини.
(tu)


Вони памятають Україну ось такою.  ;o
І несуть на форумі якусь маячню.
   
От дивно, хіба ви нее бачите, що сьогодні ситуація на Україні віддзеркалює нашу 16го року. Ну не всім подобався Трамп, котрі за нього голосували. Мені так взагалі важко було себе вмовити, дуже він мені не подобався, я п'ять років прожив у НЙ, а там Трамп аж дуже відомий. Але зробити його російським агентом, то було занадто. Хіба ж не видно, що ті антікампанії однаково зліплені, принижують керівників країни, підвищують Хуйла, вносять розлад у суспільство.
І  Зеленський не всім подобається, хто за нього голосуватиме. Але терпіти Порошенка просто принизливо.
Може, не гірший буде президент-блазень від нашого Трамп... Чесно кажучи, в Трампа рівень приблизно прорабаа на будівництві, а президент з нього виходить зовсім непоганий, мощей й Зеленський справиться не гірше.
Не бачу я, щоб країна під когось збиралась лягати. Навпаки, одного президента погнали, слідуючого скинули, а наступному може не дадуть вже зробити того, за що попередні злетіли.
Я вірю в Україну.



приємно читати здорову людину   :-B
   
мені теж не подобається Зеленський
але ще більше мені не подобається брехня і агресивна дебілізація інформпростору з боку порохоферми, ці огидні спроби тулити хуйло до всіх, хто проти Порошенка, це агресивне хамство і зверхність до всіх інакомислячих
   
Re: Завтра була громадянська війна в Україні.

мені теж не подобається Зеленський
але ще більше мені не подобається брехня і агресивна дебілізація інформпростору з боку порохоферми, ці огидні спроби тулити хуйло до всіх, хто проти Порошенка, це агресивне хамство і зверхність до всіх інакомислячих

 (tu)    (tu)    (tu)
   
мені теж не подобається Зеленський
але ще більше мені не подобається брехня і агресивна дебілізація інформпростору з боку порохоферми, ці огидні спроби тулити хуйло до всіх, хто проти Порошенка, це агресивне хамство і зверхність до всіх інакомислячих
(tu)
Тільки мені Зеленський поки що нічого поганого не зробив-тому я до нього нейтральний.
А
   
Re: Завтра була громадянська війна в Україні.

Що тут коїться?
За "громадянську" війну цих емігрантських підкацапників вже не банять?
На мою думку такі тези, це занадто навіть для сталої демократіі.
Чому дозволено робити такі провокативні дописи? Особливо зважаючи на те,
що ці підбурювачі воювати не будуть за будь-яких розкладів.
Еміги, чому б вам не звертатись один до одного з припущеннями що до війни
на будь-якому іншому майданчику?

по суті це і є хуйло-пропаганда, яку запускали з виючим кобздоном. та сама методичка.
складається таке враження, шо ці персонажи також хочуть розколу україни, як і сам хуйло, десь по дніпру.
які там в них подальші надії - невідомо. може, думають, шо їх візьмуть швидше в європу?
коли дивишся, наприклад, на фаріон, яка тільки те і робить, шо постійно сіє ворожбу і ображає всіх підряд навколо, то вони всі дуже помиляються. нікому такі екземпляри з такими установками в нормальних суспільствах не потрібні, як приклади ідейних фарватерів і які замість пошуків спільного і об'єднання заради розбудови гідного життя людей, тільки перешкоджають цьому процесу.

Останнє редагування: 19 квітня 2019 12:50:17 від Vera
   
Re: Завтра була громадянська війна в Україні.
VYR

(tu)
https://youtu.be/BNuxV75X_mM
Вони памятають Україну ось такою.  ;o
І несуть на форумі якусь маячню.
О, дякую за гарне відео!
Неначе знову побував в Україні: роздовбані дороги, совдєпівські машини, снуючі люди з якимось торбами, кіоски, кооператори, палена горілка...
Прикро чути що половина населення навічно застрягла в совку і скиглить по узькому язіку і сахається НАТО.
Що ж, узький мір вам мізки вправить. Виберете - жеріть.
   
Re: Завтра була громадянська війна в Україні.
VYR

по суті це і є хуйло-пропаганда, яку запускали з виючим кобздоном. та сама методичка.
складається таке враження, шо ці персонажи також хочуть розколу україни, як і сам хуйло, десь по дніпру.
які там в них подальші надії - невідомо. може, думають, шо їх візьмуть швидше в європу?
коли дивишся, наприклад, на фаріон, яка тільки те і робить, шо постійно сіє ворожбу і ображає всіх підряд навколо, то вони всі дуже помиляються. нікому такі екземпляри з такими установками в нормальних суспільствах не потрібні, як приклади ідейних фарватерів і які замість пошуків спільного і об'єднання заради розбудови гідного життя людей, тільки перешкоджають цьому процесу.

австріячка Віра, як вам не соромно лити бруд на Фаріон?  Пийте краще свій шнапс і закусюйте добре.
   
 прихильники певної політсили потрібна война. Жодних сумнівів, що війну на сході Порошенко разв,язав на замову хуйло та Меркель.
   
Re: Завтра була громадянська війна в Україні.

австріячка Віра, як вам не соромно лити бруд на Фаріон?  Пийте краще свій шнапс і закусюйте добре.

навіщо ж ти мені приписуєш фаріоншин бруд? я не австріячка і шнапс теж не п'ю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія