Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Луценко сообщил о выдворении из Украины 20 человек из окружения Саакашвили

Об этом сообщил генеральный прокурор Украины Юрий Луценко.

Генпрокурор также уточнил факт того, что часть «нелегалов» была устроена на «специфические должности в Одесской таможне». При этом многие из них пользовались служебным транспортом облгосадминистрации, добавил он.


вся їх вина що вони в "окруженіі Саакаи" не більше...

Прикиньте як бандюки злякались не те що дій а тільки погроз Сааки розігнати їх коррупційну мафію ...



   
ти апіздав зі зрадою https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=983165.0
тут вже обговорюють шановних культурних діячів
   
ти апіздав зі зрадою https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=983165.0
тут вже обговорюють шановних культурних діячів

ти вважаєш норомальним такі дії влади щодо політичного  опонента ?
   
які саме?

не включай дурака, ти розумієш про що я питаю
   
ти вважаєш норомальним такі дії влади щодо політичного  опонента ?
вони не є політичними опонентами, бо не є громадянами України

І, так я ввжаю, що негромадяним немає права пхати свого носа в нашу "політичну кухню", які б заслуги у нього не були.
Бо недарма є таке поняття як - "втручання у внутрішні справи". І почнуть виникати питання а чому одним можна, а іншим ні ?
   
ти апіздав зі зрадою https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=983165.0
тут вже обговорюють шановних культурних діячів

, тепер стає зрозуміло , що нападки порохоботів на чеченців , що воювали за Україну і виправдовування кіллера кадирова було зовсім не випадковістю.
   
Це дійсно наші внутрішні справи.
 
   
не включай дурака, ти розумієш про що я питаю
чесно? я абсолютно випала зі стрічки подій ост дні
сьогодні начиталася з усіх боків - а досі не знаю, то кого ж збираються вислати і за що

озвуч свою версію
   
вони не є політичними опонентами, бо не є громадянами України

І, так я ввжаю, що негромадяним немає права пхати свого носа в нашу "політичну кухню", які б заслуги у нього не були.
Бо недарма є таке поняття як - "втручання у внутрішні справи". І почнуть виникати питання а чому одним можна, а іншим ні ?

шо ти мені х.й.ю розкзуєш, вся б***ь їх вина що вони "окреженіє Саакашвіллі", до того ж їх ніхто не чіпав і не депортував ? нє ?
   
вони не є політичними опонентами, бо не є громадянами України

І, так я ввжаю, що негромадяним немає права пхати свого носа в нашу "політичну кухню", які б заслуги у нього не були.
Бо недарма є таке поняття як - "втручання у внутрішні справи". І почнуть виникати питання а чому одним можна, а іншим ні ?

Десь так
   
чесно? я абсолютно випала зі стрічки подій ост дні
сьогодні начиталася з усіх боків - а досі не знаю, то кого ж збираються вислати і за що

озвуч свою версію

тобі не личить прикидатися дурачком, ну чесно
   
, тепер стає зрозуміло , що нападки порохоботів на чеченців , що воювали за Україну і виправдовування кіллера кадирова було зовсім не випадковістю.

Щось мені здається, що ти брешеш.
Прошу надати посилання на відповідні пости, цікаво буде подивитись.
   
шо ти мені х.й.ю розкзуєш, вся б***ь їх вина що вони "окреженіє Саакашвіллі", до того ж їх ніхто не чіпав і не депортував ? нє ?
Саме так , поки вони не виступали проти влади - все було ок.
А коли почали розказувати що пора скидати "цинічного баригу" - оце і почалося втручання у внутрішні справи
І тоді їх "попросили"
   
якщо ті гіві ще й воювали проти кацапамів на донбасі, то це буде ще одне дно педрів
якщо ні - тоді це звичайна параноя педри, нічого нового
   
Саме так , поки вони не виступали проти влади - все було ок.
А коли почали розказувати що пора скидати "цинічного баригу" - оце і почалося втручання у внутрішні справи
І тоді їх "попросили"

хто і де розказував ?
і це що вже кримінальний злочин ? критикувати владу ? У нас стаття є за втручання у внутрішні справи ?
влада у нас що  священна корова ? 
   
, тепер стає зрозуміло , що нападки порохоботів на чеченців , що воювали за Україну і виправдовування кіллера кадирова було зовсім не випадковістю.
Ну я особисто проти наших чеченів і слова кривого не сказав - вони мододці і в політику не лізуть, а от ці грузини загралися
   
Саме так , поки вони не виступали проти влади - все було ок.
А коли почали розказувати що пора скидати "цинічного баригу" - оце і почалося втручання у внутрішні справи
І тоді їх "попросили"

Ага, гидко це все.
Але це не означає, що Саакашвілі може і надалі залишатись в Україні та паплюжити національну гвардію, брехати та іншим чином шкодити Україні.
   
Ну я особисто проти наших чеченів і слова кривого не сказав - вони мододці і в політику не лізуть, а от ці грузини загралися

загрались в що ? і хто ? саака пригрозив корупціонеру потроху ? назвав речі своїми іменами ?
саака навіть не має права претендувати на вибори ... а влада обісралась уже по повні
   
хто і де розказував ?
і це що вже кримінальний злочин ? критикувати владу ? У нас стаття є за втручання у внутрішні справи ?
Право критикувати і скидати українську владу мають тільки громадяни України.
Статті немає за втручання, але у СБУ є право заборонити їм перебування на території України без всяких судів,
як, до речі, і без пояснення мотивів цієї заборони
   
тобі не личить прикидатися дурачком, ну чесно
ок.

культурні діячі
полковники і генерали
доки отримали законно
доки фальшиві або під тиском/за гроші
соратники саакашвілі
охоронці та смотрящі на митниці

це все про одних і тих самих людей, і тільки за сьогодні

кому вірити? Допоможи викреслити три неправдивих характеристики. Я справді буду вдячна
   
Ага, гидко це все.
Але це не означає, що Саакашвілі може і надалі залишатись в Україні та паплюжити національну гвардію, брехати та іншим чином шкодити Україні.

б***ь та чим так шкодить україні саака ? ротердам + запровадив ? діамантових прокурорів прикривав ? саботував реформи та боротьбу з корупцією ?
офшори в панамі створював для уникнення оподаткування ?
чим він так нашкодив україні ?
   
ок.

культурні діячі
полковники і генерали
доки отримали законно
доки отримали незаконно
соратники саакашвілі
охоронці та смотрящі на митниці

це все про одних і тих самих людей, і тільки за сьогодні

кому вірити? Допоможи викреслити три неправдивих характеристики. Я справді буду вдячна

ти ж розумієш чому їх видворили ? чи будеш прикидатись ?
   
б***ь та чим так шкодить україні саака ? ротердам + запровадив ? діамантових прокурорів прикривав ? саботував реформи та боротьбу з корупцією ?
офшори в панамі створював для уникнення оподаткування ?
чим він так нашкодив україні ?

 :weep:   
   
вони не є політичними опонентами, бо не є громадянами України

І, так я ввжаю, що негромадяним немає права пхати свого носа в нашу "політичну кухню", які б заслуги у нього не були.
Бо недарма є таке поняття як - "втручання у внутрішні справи". І почнуть виникати питання а чому одним можна, а іншим ні ?

у нас є єридично десь описано "втручання у внутрішні справи" ? і описано в чому полягає це втручання ?
чи педро вже став авторитарним диктатором ?
   
ти ж розумієш чому їх видворили ?

по-1, я справді не знаю, чи їх видворили вже, а чи це тігмінатог знову наляпав язиком як завжди
по-2, допоможи мені викреслити три зайві неправдиві характеристики цих людей - і ми разом отримаємо відповідь на твоє "чому"
   
особисто мені саакашвілі не заважає. Це моє особисте розчарування, за рік свого губернаторства він так і не сподобився не те щоб посадити ківалова - але ж б***ь ХОЧА Б ПОЧАТИ РУХАТИСЯ в цьому напрямку
навпаки - старанно обходив стороною. Маючи свого прокурора і головмента

а отже, моє ставлення до сааки давно сформоване. Таке... ще не гидотне, але абсолютно байдуже що він там робить чи говорить, чи що там навколо нього вирує. Він пустишка.
бо рік робив вигляд, що ківалова не існує і фсьо харашо
   
по-1, я справді не знаю, чи їх видворили вже, а чи це тігмінатог знову наляпав язиком як завжди
по-2, допоможи мені викреслити три зайві неправдиві характеристики цих людей - і ми разом отримаємо відповідь на твоє "чому"

я читав про  формальні причини чому , а ти справді не трозумієш чому насправді ?
   
я не вижу разницы между угрозой плотникова пойти на Киев скинуть хунту и между угрозой саакашвили выгнать бандитов из АП

и тот и другой - угроза и подлежат уничтожению, их сторонники также
   
особисто мені саакашвілі не заважає. Це моє особисте розчарування, за рік свого губернаторства він так і не сподобився не те щоб посадити ківалова - але ж б***ь ХОЧА Б ПОЧАТИ РУХАТИСЯ в цьому напрямку
навпаки - старанно обходив стороною. Маючи свого прокурора і головмента

а отже, моє ставлення до сааки давно сформоване. Таке... ще не гидотне, але абсолютно байдуже що він там робить чи говорить, чи що там навколо нього вирує. Він пустишка.
бо рік робив вигляд, що ківалова не існує і фсьо харашо

як на пустишку влада досить гостро реагує
   
я не вижу разницы между угрозой плотникова пойти на Киев скинуть хунту и между угрозой саакашвили выгнать бандитов из АП

и тот и другой - угроза и подлежат уничтожению, их сторонники также

то може тобі до окуліста потрібно ?

   
і це що вже кримінальний злочин ? критикувати владу ? У нас стаття є за втручання у внутрішні справи ?

А, то брехати про зняття з фронту бойових частин для захисту влади то виявляється не брехня, а просто критика влади. Паплюжити національну гвардію України то теж просто критика. Дякую, що допомогли розібратись. Особисто я вважав, що тільки кінчений покидьок буде схвалювати таку скотську поведінку гастролера, а виявляється я помилявся і то була звичайнісінька критика патріота України. Ще раз дякую.
   
А, то брехати про зняття з фронту бойових частин для захисту влади то виявляється не брехня, а просто критика влади. Паплюжити національну гвардію України то теж просто критика. Дякую, що допомогли розібратись. Особисто я вважав, що тільки кінчений покидьок буде схвалювати таку скотську поведінку гастролера, а виявляється я помилявся і то була звичайнісінька критика патріота України. Ще раз дякую.

зрадойоби загрались в своїй істериці
   
хто і де розказував ?
і це що вже кримінальний злочин ? критикувати владу ? У нас стаття є за втручання у внутрішні справи ?
влада у нас що  священна корова ?

Уряд України депортує тих кого вважає за потрібне. Якщо ти не згоден з його пріоритетами - вибирай інший... Або руками або ногами...
   
А, то брехати про зняття з фронту бойових частин для захисту влади то виявляється не брехня, а просто критика влади. Паплюжити національну гвардію України то теж просто критика. Дякую, що допомогли розібратись. Особисто я вважав, що тільки кінчений покидьок буде схвалювати таку скотську поведінку гастролера, а виявляється я помилявся і то була звичайнісінька критика патріота України. Ще раз дякую.


ну говорить якийсь гастролер без громадянства ... пустишка... п***а ...
то звідки така реакція влади ? і від потроха штиняє гівном яким він обдристався
   
Право критикувати і скидати українську владу мають тільки громадяни України.
Статті немає за втручання, але у СБУ є право заборонити їм перебування на території України без всяких судів,
як, до речі, і без пояснення мотивів цієї заборони

Лучше бы они всех кацапов из своих недр с такой скоростью отправили на кацапию.

PS І бажано без пояснення мотивів цієї заборони (с)
   
Уряд україни депортує тих кого вважає за потрібне. Якщо ти не згоден з його пріоритетами - вибирай інший... Або руками або ногами...

охуєть , уряд робить як вважає за потрібне а не згідно закону ? вважаєш це нормальним ?
   
сцака підставив ще своїх пацанів
   
сцака підставив ще своїх пацанів

тобто це підстава
   
б***ь та чим так шкодить україні саака ?

Тим що це ЛАЙНО публічно ОББРІХУЄ не тільки владу, що зовсім не ідеальна і спитати з якої є багато за що, але він ОББРІХУЄ і справжніх патріотів України. Тобі цього замало? Усілякі покидьки під час війни, яку у нас називають АТО, будуть брехати та розгойдувати і так не дуже стабільну ситуацію, а ти будеш радіти, тому що деякі слова Саакашвілі спрямовані проти ненависного тобі Порошенко? То і хуйло ворог Порошенко - йди ще і йому дупу поцілуй.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія