Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

узнав мотив за Зе від підприємців..

Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Дивно, але під кінець федоровича не було безвізу і медіанна по києву була 600$, зараз безвіз є але медіанна 400$.

Шось не так у вас з логікою...безвіз хіба що з сіл кріпаків вимив, але не з великих міст.

Це у вас ключове... І з логікою таки погано. Наступний крок - 1. Чому відбувся кінець федоровича? 2. Якого хріна було доводити до дефолту країну, тупо зафіксувавши курс на 8.00 на три роки, без жодних підстав на те. Ну, під час ЧЕ 2012 то ще мало певний сенс, а потім. 

:(
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
van

Помилка червячків (і Порошенка) - в тому, що вони не обклали податком доходи, зароблені за кордоном.
Там 1001 помилка
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Знову брехня... Зараз легка промисловість на підйомі саме на внутрішньому ринку. У звзяку з подорожанням бакса практично весь середні клас перейшов на українського виробника. Куди не подивись: продукти, одяг, взуття сумки - український виробник. Нормальна ціна, хороша якість.
   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

  А где именно в Украине Вы были? Тоже туда хочу...

Одне з міст в Західній Україні. Але це ж саме практично всюди.

А яких дам в леопьордах і мужчинок в ягуарах я бачила в 2002 у Києві ... стою така і офігіваю. Куди там задрипаній Канаді!
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Це у вас ключове... І з логікою таки погано. Наступний крок - 1. Чому відбувся кінець федоровича? 2. Якого хріна було доводити до дефолту країну, тупо зафіксувавши курс на 8.00 на три роки, без жодних підстав на те. Ну, під час ЧЕ 2012 то ще мало певний сенс, а потім. 

:(

Ви пост почитали? Суть в тому, що безвіз на зарплати щось недуже впливає. Бо уже б були зарплати як в польщі а не 350-400$

350-400-500-600$ ми і без безвізу мали.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

  А где именно в Украине Вы были? Тоже туда хочу...
Я була місяць назад в Чернівцях, підтверджую. Такі всі зубожілі, що після 6 поїсти без попереднього замовлення не вдається.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Посчитайте налоговую нагрузку на белого работника и прозрейте

А по поводу Польши или Литвы....
Люди готовы уехать даже не ради зарплат, безопасность и предсказуемость - ключевая мотивация

Я могу показаться снобом но нынешней ночью либидо поманило в путешествие на левый берег, БВС, Будивельникив
Я чутка кирпичами хезал
Столица
Гопота в спортачах китайских "филип пляйн" без половины зубов - основа популяции
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Помилка червячків (і Порошенка) - в тому, що вони не обклали податком доходи, зароблені за кордоном.
=============================
Ти що несеш тупе дебільне чмо?!!! Щоб Країна лишилася 11 мільярдів валютних надходжень і не в кредит?!!! Коли вже вас,сісілістів перевішають. Йди працюй,довбню!
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...
БРЕШЕТЕ. І мої слова може підтвердити кожен хто ходить в магазин. Тільки за цей місяць мною куплено від українського виробника нові пальто (Харків), плаття(Чернігів), черевики (Київ). В дужках адреса виробника.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

бо мої робочі поїхали в Польщу

Я хоч до Польщи и нэ выйихав , алэ на такых трывалый час нэ працював николы .
Нэ довшэ ниж - заробыты на йижу та нэ набухатысь шоб , ни за якых обставын , бо за два-тры мисяци роботы в такых власныкив и крыша потроху йидэ и планка почынае западаты . )))

А шо було пид час правлиння втикача я добрэ памъятаю и отэ , що пизнишэ назвалы "податковымы майданчыкамы" , на власний шкури видчув и на власни очи бачыв у 13-му роци .
Видмовывсь пидпысуваты кабально-крипацькый договир про пэрэвэдэння на посэрэдныцьку хвирму "рога и копыта" , звильнывсь , з голоду нэ здох , знайшов иншу роботу . )

Так-шо н-ай бы паны власныкы-працэдавци замыслылысь - "А чэрэз що людэ втикають ..?" , бо "мала" зарплатня - лышэ наслидок дэчого иншого .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

У нас автоматичне повернення ПДВ - ну нахрена цей п.зьОж. Підіть бабцям на базарі розкажіть - вони повірять.
ага, и подает на возврат не только касюк с ахметовым, но и любой ИТ фоп    :lol:  :weep:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...
----------------------------------------
Брехня!
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

БРЕШЕТЕ. Тільки за цей місяць мною куплено від українського виробника нові пальто (Харків), плаття(Чернігів), черевики (Київ). В дужках адреса виробника.
   В таком тоне с Вами вообще никто общаться не будет. Вы мне про пальто, а я про то, что вижу, гуляя по городу. А вижу я руины швейной фабрики, трикотажной фабрики, завода безалкогольных напитков, консервного завода и т.д. Одно-два пальта погоды не делают.
   И то, что народ Украины массово ходит в обносках-это печальный факт, увы. Но народ в обносках ходить больше не желает. А потому тем, кто уничтожил украинскую промышленность, высказал своё мнение на выборах.
  И мы с Вами это мнение знаем. Так о чём тут спорить? 
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Ви пост почитали? Суть в тому, що безвіз на зарплати щось недуже впливає. Бо уже б були зарплати як в польщі а не 350-400$

350-400-500-600$ ми і без безвізу мали.

Нічого ми не мали. То чиста фікція. Ну не розумієте, то й не треба.


З/п моєї посади зросла з 2300 грн у 2014 р до 13600 зараз. Курс в 3,5 рази, ціни в 3 рази...

З/п в 6 разів :) Ніколи не було на цій посаді номіналу в 500 дол... Це вже 90% від аналогічної Болгарії і 65% від аналогічної в Греції. :)

З якого бодуна я буду невдоволений?   
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

----------------------------------------
Брехня!
    Примеры по Запорожью? Швейная, обувная фабрики, трикотажка? Прочее?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

----------------------------------------
Брехня!
хахахаха скажи в твоем запорожье не одни секонды и ломбарды в последние годы открывались    :weep:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Посчитайте налоговую нагрузку на белого работника и прозрейте


19,5 з робітника 22 з роботодавця. нє?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..
van

БРЕШЕТЕ. І мої слова може підтвердити кожен хто ходить в магазин. Тільки за цей місяць мною куплено від українського виробника нові пальто (Харків), плаття(Чернігів), черевики (Київ). В дужках адреса виробника.

   Магазины  конфискат . Пальто в клеточку обувь в дырочку  и  в клуб на танцы.. 
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Весь середній клас перейшов на секонд-хенд. А українська  легка промисловість вже років з шість у домовині...

Это правда , посмотрите какая сеть секондхендов , такое было 20 лет назад после 1998 года и какие там толпы ходят .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   В таком тоне с Вами вообще никто общаться не будет. Вы мне про пальто, а я про то, что вижу, гуляя по городу. А вижу я руины швейной фабрики, трикотажной фабрики, завода безалкогольных напитков, консервного завода и т.д. Одно-два пальта погоды не делают.
   И то, что народ Украины массово ходит в обносках-это печальный факт, увы. Но народ в обносках ходить больше не желает. А потому тем, кто уничтожил украинскую промышленность, высказал своё мнение на выборах.
  И мы с Вами это мнение знаем. Так о чём тут спорить? 

А название города можно в студию?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   В таком тоне с Вами вообще никто общаться не будет. Вы мне про пальто, а я про то, что вижу, гуляя по городу. А вижу я руины швейной фабрики, трикотажной фабрики, завода безалкогольных напитков, консервного завода и т.д. Одно-два пальта погоды не делают.
   И то, что народ Украины массово ходит в обносках-это печальный факт, увы. Но народ в обносках ходить больше не желает. А потому тем, кто уничтожил украинскую промышленность, высказал своё мнение на выборах.
  И мы с Вами это мнение знаем. Так о чём тут спорить? 

Повірте мені, якби Ви побачили, як вдягаються в Канаді чи в будь-якій "просунутій" країні, то українські "обноски" Вам би показалися шатами  :gigi: Більшість звичайних людей вдягається просто і практично, не кажучи вже про молодь.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

ага, и подает на возврат не только касюк с ахметовым, но и любой ИТ фоп    :lol:  :weep:
Так, і отримує.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А название города можно в студию?
любой город восточнее киева
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Магазины  конфискат . Пальто в клеточку обувь в дырочку  и  в клуб на танцы.. 

Обувные магазины сплошь и рядом продают китайский вонючий дрек из кожи молодого дермантина .Нормальная обувь недоступна по цене .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Повірте мені, якби Ви побачили, як вдягаються в Канаді чи в будь-якій "просунутій" країні, то українські "обноски" Вам би показалися шатами  :gigi: Більшість звичайних людей вдягається просто і практично, не кажучи вже про молодь.
За чьими же тогда обносками очереди в сэконхендах, в какой загадочной стране обнашивают те шмотки которые продают богатым Украинцам в этих магазинах . ?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Это правда , посмотрите какая сеть секондхендов , такое было 20 лет назад после 1998 года и какие там толпы ходят .

У нас теж народ любить ходити у секондхенд, незважаючи на те, що у Волмарті можна купити за ті ж самі гроші або навіть дешевше нову річ. Бо люблять халяву і пошук "діамантів".
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Обувные магазины сплошь и рядом продают китайский вонючий дрек из кожи молодого дермантина .Нормальная обувь недоступна по цене .
====================================
Так больше работай! Будет доступна! У нас потрясающая отечественная обувь. Я дочери в Нидерланды постоянно отсылаю-так все в восторге. Что-то подобное там стоит раз в 10 дороже!
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Повірте мені, якби Ви побачили, як вдягаються в Канаді чи в будь-якій "просунутій" країні, то українські "обноски" Вам би показалися шатами  :gigi: Більшість звичайних людей вдягається просто і практично, не кажучи вже про молодь.
   Ну и нехрен из своей нищебродской КанадЫ нам, заможникам, тут мОзги лечить. Научитесь одеваться, потом высказывайте своё мнение. Ещё небось и краситься не умеете?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

За чьими же тогда обносками очереди в сэконхендах, в какой загадочной стране обнашивают те шмотки которые продают богатым Украинцам в этих магазинах . ?

В основному це стоковий одяг з Німеччини, який не змогли реалізувати з якихось причин. І новий з бірками, хорошої якості. Який ідіот відмовиться його купити і переплачувати в десятки раз більше в магазинах чи на базарі?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   В таком тоне с Вами вообще никто общаться не будет. Вы мне про пальто, а я про то, что вижу, гуляя по городу. А вижу я руины швейной фабрики, трикотажной фабрики, завода безалкогольных напитков, консервного завода и т.д. Одно-два пальта погоды не делают.
   И то, что народ Украины массово ходит в обносках-это печальный факт, увы. Но народ в обносках ходить больше не желает. А потому тем, кто уничтожил украинскую промышленность, высказал своё мнение на выборах.
  И мы с Вами это мнение знаем. Так о чём тут спорить? 
Не знаю по якому місту ви ходите. Але в Києві за останні 5 років відкрилося безліч магазинів, які продають саме продукцію українського виробника. Всі продуктові магазини завелені не турецькими чи китайськими  продуктами, а саме українськими Ті фабрики про які ви говорите закрились не при Порошенку і звинувачувати його в цьому то пряме перекручування фактів. Так щоб з вами не розмовляли в "таком тоне" не брешіть.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Магазины  конфискат

Это просто легализация контрабанды. Кстати, их никто не закрывает, вот как любят бизнесменов в нашей стране...

Потом задают тупейшие вопросы - почему качественную обувь (ту же Миду, которая продает обувь по нормальной среднемировой цене в 40-50 долл) трудно продать???

Но вы проходите вот зимние полусапоги мне хватило 8 сезонов (11-19), купил недавно новые 2100 грн а конфискат вы выкинете через два месяца, зато он был по 400 грн  :weep:
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А название города можно в студию?
А IP глянуть не судьба, тупко?  А всё туда же, людей учить...
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

   Ну и нехрен из своей нищебродской КанадЫ нам, заможникам, тут мОзги лечить. Научитесь одеваться, потом высказывайте своё мнение. Ещё небось и краситься не умеете?

Хто, особисто я чи канадці? вони ж вас не вчать. Я ношу діловий одяг та взуття і користуюся косметикою, as appropriate. А що?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

любой город восточнее киева

Нет, меня интересует тот, по которому он якобы гуляет.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

В основному це стоковий одяг з Німеччини, який не змогли реалізувати з якихось причин. І новий з бірками, хорошої якості. Який ідіот відмовиться його купити і переплачувати в десятки раз більше в магазинах чи на базарі?

Иди посмотри в каком стоке из Германии лазят половина нашей страны . Иду и вижу Кельвин Кляйн , Дольче Габанна  , вам действительно оттуда виднее .
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

А IP глянуть не судьба, тупко?  А всё туда же, людей учить...

А тебе ответить слабо, конечно. Нехрен мне делать, ай пи изучать :)
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Повірте мені, якби Ви побачили, як вдягаються в Канаді чи в будь-якій "просунутій" країні, то українські "обноски" Вам би показалися шатами  :gigi: Більшість звичайних людей вдягається просто і практично, не кажучи вже про молодь.
Це тому що інша ментальність. Канадці не придають великого значення що вдягати, на відміну від українок та українців. В Ізраїлі он взагалі можуть речі не прасувати, футболка забруднилась-вивернула та знов натягнула. У нас людина може жити з батьками в хрущовці, але одягнена буде у підроблену "фірму".
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

    Примеры по Запорожью? Швейная, обувная фабрики, трикотажка? Прочее?
А МІДА це хіба не Запоріжжя? багато ви про неї чули 5 років назад?
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Обувные магазины сплошь и рядом продают китайский вонючий дрек из кожи молодого дермантина .Нормальная обувь недоступна по цене .
Українське шкіряне взуття від 900 грн. і вище, за 2500 ручна робота і відмінна якість, НЕ БРЕШІТЬ.
   
Re: узнав мотив за Зе від підприємців..

Это просто легализация контрабанды. Кстати, их никто не закрывает, вот как любят бизнесменов в нашей стране...

Потом задают тупейшие вопросы - почему качественную обувь (ту же Миду, которая продает обувь по нормальной среднемировой цене в 40-50 долл) трудно продать???

Но вы проходите вот зимние полусапоги мне хватило 8 сезонов (11-19), купил недавно новые 2100 грн а конфискат вы выкинете через два месяца, зато он был по 400 грн  :weep:

Это не контрабанда - это низкопробный Китай как раз тот мусор который может купить Украинец после реформ .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія