Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленська і аферист Клопотенко. Про харчування дітей у освіті.

Хотів назвати ("Скумбрія по 8"  і аферист Клопотненко добивають освіту яку не добила Гриневич.)

Взагалі нова реформа харчування, гарний приклад, коли аферисти чешуть язиком можновладцям і ті їм вірять.

Що не так з пропозиціями цього афериста про здоровий спосіб життя?

Діти не їдять того, що не їдять дома, спеції які він пропонує українці в більшості не сприймають. Дуже сумнівно, що спеції є добрі для дитячого організму, діти інколи мясо не їдять бо це важке для їх шлунку і викликає дискомфорт.

Твердження дієтологів про здорове харчування для дітей  "відсутність сахару в їжі є корисним" є ідіотизмом, вони плутають це з пережором.

У нас в місті була прямо епідемія з тим що у дітей Ацетон. Діти погано себе почувають і коли дихають з рота іде запах Ацетону. Основна причина цього, так зване здорове харчування без сахара. Людський організм погано розчіпляє підшкірний жир, його розчеплення є шкідливим для організму, дорослий організм це переносить легше, а дитячий - маємо Ацетон. Не відразу за деякий час. Батьки солодку воду і цукерки жмотили дітям, швидко засвоюємі вуглеводи  тіпа тістечка теж жмотили і в дітей були проблеми з здоровям. Дехто тупо з батьків був помішаний на здоровому харчуванні і теж мало сахару давали дітям  потім мали проблеми.

Нам це пропонує  зараз Клопотнеко.

Далі розберемо те що його страви не технологічні для великої кількості людей, його страви розраховані на 10  людей в ресторані при великій кількості обслуговуючого персоналу і наявності техніки. В реальності в школах 5 чоловік на кухні, відсутнє обладнання, обслуговують 40 дітей за раз. Сніданок 3 рази по 40, потім обід 3 рази по сорок. А технологічні карти які дав цей аферист розраховані на 10 людей в ресторані з обладнанням і помічниками 10 людей. Понятно що в Ресторані на свята чи вихідні може бути ажіотаж, але це раз на тиждень а не кожен день і знову, є техніка для роботи.

Проблема наших політиків що вони слухають аферистів, ніхто не порахував скільки треба закупити техніки, чи не гробиться так здоровя дітей? Короче весело.

А тему я не назвав вїдливо тому, що який зміст, вони все рівно нікого крім себе не чують ці горе реформатори.

===============
Нотатки Божевільного
   
Одні хвалять, інші критикують.
Все як завжди.
   
Одні хвалять, інші критикують.
Все як завжди.
Ти навіть не читав.

Дві основні проблеми.

Одну з яких і не собираються рішати.
   
Ти навіть не читав.

Дві основні проблеми.

Одну з яких і не собираються рішати.

Твій висер звісно не читав. А в фейсбуці періодично виникають дописи. Одні сильно критикують, другі хвалять аж підскакують.
   
Твій висер звісно не читав. А в фейсбуці періодично виникають дописи. Одні сильно критикують, другі хвалять аж підскакують.
Що і треба було довести про тебе, тільки ненависть до України.

в ФБ замовна робота по восхвалянню від ОП і плюс корисні ...
   
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%8F

Какістократія (англ. kakistocracy від дав.-гр. κάκιστος «найгірший») — система управління, яка перебуває у веденні найгірших, найменш кваліфікованих, або найнедобросовісніши х громадян.[1][2]

Термін з'явився ще в XVII столітті.[3] Він також вживається англійським автором Томасом Лавом Пікоком в 1829 році, і в перші десятиліття XXI віку широко використовується для критики популістських правлінь, що з'являються в різних демократіях по всьому світу. З терміном «какістократія» тісно пов'язане поняття меритоциду — цілеспрямоване знищення кращих сил в суспільстві.

   
Це проблема Клопотенко.
Він втілює свої ідеї здорового харчування з владою лузерів і невдах.
Грошей на здорове харчування дітей в державі немає.
На дороги гроші є, на бали перших леді і бали послів гроші є, на списання боргів олігархам бажання є
А на здорове харчування для дітей грошей немає.
Тому буде імітація здорового зарчування у школі.
Типу : на тобі, дитино, моркву, чи бурячок - обідай ! Приємного апетиту.
   
А щоби діти були здорові - треба , щоб вони рухалися побільше .
А для цього треба зменшити шалене навантаження уроками дітей у школі.
Побільше гуртків, побільше секцій.
   
А в чем клопотенко аферист?
   
Зарано ще оцінювати. От спробуйте власним малим дітям змінити раціон до якого вони звикли :)
   
Це проблема Клопотенко.
Він втілює свої ідеї здорового харчування з владою лузерів і невдах.
В часи свиновлади ніхто не зацікавився його задумом розробки системи здорового харчування у школах, і такої їжі, яку діти просто ЇЛИ БИ.

Моя донька у школі не приторкалася до їжі, що їм давали у їдальні. Маю на увазі початкову школу.
Один раз спробувала наче, далі категорично відмовилася : я ЦЕ їсти не буду.
Через пару місяців навчання мені зателефонувала вчителька : вам не варто здавати гроші на харчування, вона зовсім нічого не їсть.
Відтоді я її привчила до повноцінного сніданку вдома зранку.
   
Що і треба було довести про тебе, тільки ненависть до України.

в ФБ замовна робота по восхвалянню від ОП і плюс корисні ...

Але ж ти дурне. До чого тут твій висер і Україна?
По факту те що було колись в шкільних столовках - це дно. Може завдяки Клопотенку щось зміниться. А може ні...
   
Тобто зараз все ок і нічого міняти не треба?
   
Це проблема Клопотенко.
Він втілює свої ідеї здорового харчування з владою лузерів і невдах.
Грошей на здорове харчування дітей в державі немає.
На дороги гроші є, на бали перших леді і бали послів гроші є, на списання боргів олігархам бажання є
А на здорове харчування для дітей грошей немає.
Тому буде імітація здорового зарчування у школі.
Типу : на тобі, дитино, моркву, чи бурячок - обідай ! Приємного апетиту.
Так а що, бурячок та морква  - це не здорове харчування? А що тоді, по твоєму, здорове?
   
Але ж ти дурне. До чого тут твій висер і Україна?
По факту те що було колись в шкільних столовках - це дно. Може завдяки Клопотенку щось зміниться. А може ні...
Він розробляє незвичні страви зі звичних продуктів і неважкі у приготуванні.
Наприклад, дитина категорично не їсть корисну гречку. Лінива мама - не хочеш, не їж. А винахідлива мама "закопає" ту гречку у тефтельки абощо.
До речі, я капусту приховувала у ліниві голубці - йшли на ура.
   
В часи свиновлади ніхто не зацікавився його задумом розробки системи здорового харчування у школах, і такої їжі, яку діти просто ЇЛИ БИ.

Моя донька у школі не приторкалася до їжі, що їм давали у їдальні. Маю на увазі початкову школу.
Один раз спробувала наче, далі категорично відмовилася : я ЦЕ їсти не буду.
Через пару місяців навчання мені зателефонувала вчителька : вам не варто здавати гроші на харчування, вона зовсім нічого не їсть.
Відтоді я її привчила до повноцінного сніданку вдома зранку.
ти задавала питання Тимошенці, чому в неї руки не дійшли до дитячого харчування під час її прем'єрств?
   
Тоже самое было и в Великобритании когда ДЖЕЙМИ ОЛИВЕР поднял тему детского питания в школах страны , его тоже чиновники с гавном смешивали..но вроде он таки победил.
   
Та вся справа в тому, що рецепти тих блюд, що пропонує Клопотенко, навряд чи осилить баба Дуня з села Обалдуївка, яка працює поваром у шкільній їдальні.

Я вже не кажу про відсутність обладнання для кухні.

Не кажучи вже про гигантські дози бобових, які Клопотенко суне у те меню, щоб зхамінити м'ясний білок.

Але у нас немає такої культури споживання бобових, яка, наприклад, у тих же США.

та і не кожен дитячий шлунок їх витримає.

Замість того, щоб розробити адаптоване до України недороге дитяче меню, насичене вітамінами (а це означає збільшену кількість овочів та фруктів, і відповідно - збільшене фінансування держави у першу чергу), Зеленська зараз займається проектом, яким повністю можна втілити хіба що в приватній школі, дпе навчаються діти Зеленських, і яка коштує тисячу доларів у місяць.

ось там дійсно, добре навчені повари на добре обладнених кухнях можуть втілювати вишукані рецепти від Клопотенко на радість діткам та їх батькам, які можуть оплатити подібні зхабавки.

Але, вочевидь, Лєна Зеленська взагалі не бачить різниці між ідальнею у селі та ідальнею у найдорожчій школі Києва.
   
Тобто зараз все ок і нічого міняти не треба?
Ти читав те що я написав? Не тільки заголовок?
   
Чому не можна дітям пекти пирогів у школі ?
Це ж радість для дітей - смачний пиріжок.
Тільки зробити так, щоб тіста було тоненьке і начинка смачна і корисна : ягоди, курага ,ізюм, трошки пудри зверху.
Красота і смакота !
Чи запечені пиріжки з капустою.
Замість лука покласти зелень, побільше капусти, поменше тіста.
Смакота ! І головне - радість !

 :)
   
ти задавала питання Тимошенці, чому в неї руки не дійшли до дитячого харчування під час її прем'єрств?
задавала
вона мені відповіла, що у куховаренні має поверхневі знання, але підтримає, якщо знайдеться ентузіаст
не знайшлося
   
 :facepalm:
Ви хоч бачили ті технологічні карти? Вони, до речі, доступні для всіх.
Якщо люди нічого крім хрючева готувати не вміють і не бажають, то хай тоді не жаліються на медицину. Потім їм діти скажуть велике «дякую», коли підростуть і будуть жирними свинями з букетом хвороб.

https://beta.moz.gov.ua/uploads/ckeditor/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/%D0%94%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96%20%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%20%D1%82%D0%B0%20%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.pdf
   
Але ж ти дурне. До чого тут твій висер і Україна?
По факту те що було колись в шкільних столовках - це дно. Може завдяки Клопотенку щось зміниться. А може ні...
Ти навісив на мене ярлик, не читавши, хто не за твою думку про погане все в Україні і хароше в Зеленського і ОПЖЗ той нічого незнає. У тебе наперед такий стереотип. Уське все добре а Українське кака.

Ти почитай статтю .
   
Тоже самое было и в Великобритании когда ДЖЕЙМИ ОЛИВЕР поднял тему детского питания в школах страны , его тоже чиновники с гавном смешивали..но вроде он таки победил.

Ніхто не сперечається, що їжа у школах поганенька.

Але ж треба враховувати реалії, а не літати у мрійливих хмаринках, як це робить Зеленська.

Я вже не питаю, за чий рахунок буде цей банкет, і чи будуть повари встигати наготовити оті вишукані страви від Клопотенко у великій кількості, на 200-300 діточок?
   
Та вся справа в тому, що рецепти тих блюд, що пропонує Клопотенко, навряд чи осилить баба Дуня з села Обалдуївка, яка працює поваром у шкільній їдальні.

Я вже не кажу про відсутність обладнання для кухні.

Не кажучи вже про гигантські дози бобових, які Клопотенко суне у те меню, щоб зхамінити м'ясний білок.

Але у нас немає такої культури споживання бобових, яка, наприклад, у тих же США.

та і не кожен дитячий шлунок їх витримає.

Замість того, щоб розробити адаптоване до України недороге дитяче меню, насичене вітамінами (а це означає збільшену кількість овочів та фруктів, і відповідно - збільшене фінансування держави у першу чергу), Зеленська зараз займається проектом, яким повністю можна втілити хіба що в приватній школі, дпе навчаються діти Зеленських, і яка коштує тисячу доларів у місяць.

ось там дійсно, добре навчені повари на добре обладнених кухнях можуть втілювати вишукані рецепти від Клопотенко на радість діткам та їх батькам, які можуть оплатити подібні зхабавки.

Але, вочевидь, Лєна Зеленська взагалі не бачить різниці між ідальнею у селі та ідальнею у найдорожчій школі Києва.

Нічого там в рецептах Клопотенка афігєть вишуканого і важкого нема. Взагалі.
Єдина проблема в тому що професіонал не піде на зарплату шкільного кухаря. Скільки вони там зараз, хоч 10к на руки мають?
   
Та вся справа в тому, що рецепти тих блюд, що пропонує Клопотенко, навряд чи осилить баба Дуня з села Обалдуївка, яка працює поваром у шкільній їдальні.

Я вже не кажу про відсутність обладнання для кухні.

Не кажучи вже про гигантські дози бобових, які Клопотенко суне у те меню, щоб зхамінити м'ясний білок.

Але у нас немає такої культури споживання бобових, яка, наприклад, у тих же США.

та і не кожен дитячий шлунок їх витримає.

Замість того, щоб розробити адаптоване до України недороге дитяче меню, насичене вітамінами (а це означає збільшену кількість овочів та фруктів, і відповідно - збільшене фінансування держави у першу чергу), Зеленська зараз займається проектом, яким повністю можна втілити хіба що в приватній школі, дпе навчаються діти Зеленських, і яка коштує тисячу доларів у місяць.

ось там дійсно, добре навчені повари на добре обладнених кухнях можуть втілювати вишукані рецепти від Клопотенко на радість діткам та їх батькам, які можуть оплатити подібні зхабавки.

Але, вочевидь, Лєна Зеленська взагалі не бачить різниці між ідальнею у селі та ідальнею у найдорожчій школі Києва.


Ти хоч знаєш, що таке меню від Клопотенка?  :-)o

Про ТС дебіла, взагалі мовчу...
   
:facepalm:
Ви хоч бачили ті технологічні карти? Вони, до речі, доступні для всіх.
Якщо люди нічого крім хрючева готувати не вміють і не бажають, то хай тоді не жаліються на медицину. Потім їм діти скажуть велике «дякую», коли підростуть і будуть жирними свинями з букетом хвороб.

https://beta.moz.gov.ua/uploads/ckeditor/%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/%D0%94%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96%20%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%20%D1%82%D0%B0%20%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8.pdf
прикинь я цікавився як це робити поварам без техніки ...


А чого всі мовчать що у дітей від так званого здорового харчування Ацитон?
   
вишукані рецепти від Клопотенко

А є приклади страв з того меню, які можна вважати "вишуканими" за набором продуктів і складністю технології приготування та потребою в складному кухонному обладнанні?
   
А в чем клопотенко аферист?
він не аферист, а просто хлопець на хайпі і бізнесмен, що закінчив в Франції курси шефів, і ні разу не лікар-дієтолог. таланту до кухарства, як наприклад в гордона Рамзі в нього не побачила. рецепти так собі(пробувала готувати). і тому в його ресторацію не піду - не моє. там типу футуристична кухня з незвичним поєднанням продуктів.
   
тільки це одне «сахара» вже вказує на смердючу кацапську пропаганду  (td)
   
Та вся справа в тому, що рецепти тих блюд, що пропонує Клопотенко, навряд чи осилить баба Дуня з села Обалдуївка, яка працює поваром у шкільній їдальні.

Я вже не кажу про відсутність обладнання для кухні.

Не кажучи вже про гигантські дози бобових, які Клопотенко суне у те меню, щоб зхамінити м'ясний білок.

Але у нас немає такої культури споживання бобових, яка, наприклад, у тих же США.

та і не кожен дитячий шлунок їх витримає.

Замість того, щоб розробити адаптоване до України недороге дитяче меню, насичене вітамінами (а це означає збільшену кількість овочів та фруктів, і відповідно - збільшене фінансування держави у першу чергу), Зеленська зараз займається проектом, яким повністю можна втілити хіба що в приватній школі, дпе навчаються діти Зеленських, і яка коштує тисячу доларів у місяць.

ось там дійсно, добре навчені повари на добре обладнених кухнях можуть втілювати вишукані рецепти від Клопотенко на радість діткам та їх батькам, які можуть оплатити подібні зхабавки.

Але, вочевидь, Лєна Зеленська взагалі не бачить різниці між ідальнею у селі та ідальнею у найдорожчій школі Києва.

Так. І ше обладнання змінити холодильники і тд. Плюс тендери.
За рік не впораєшся.
   
Реально у нас в місті поки були такі як Клопотненко батьки помішані на здоровому харчуванні у дітей часто зустрічався Ацентон. Теж наслухались аферистів дієтологів що не треба цукру і вугливодів.

А попробуй на терти за пів години на 40 дітей салат на тртці без ручній...


І повторю боротьба з цукром у дітей, це прямий шлях до епідемії Ацитону.
   
прикинь я цікавився як це робити поварам без техніки ...


А чого всі мовчать що у дітей від так званого здорового харчування Ацитон?

Ацитон, ацитон... Ти лікар, ацитон?
   
Ацитон, ацитон... Ти лікар, ацитон?
У тебе Лікар Гордон і той що аналізи брав у Зеленського.
   
Але за будь-яких умов починати варто було б з дослідження дотримання норм санітарії у шкільних їдальнях
   
Нічого там в рецептах Клопотенка афігєть вишуканого і важкого нема. Взагалі.
Єдина проблема в тому що професіонал не піде на зарплату шкільного кухаря. Скільки вони там зараз, хоч 10к на руки мають?

Це не єдина проблема. Це - головна проблема. Піля якої всі благіє намєрєнія перетворюються на ніщо.
   
:fool:  :pooh_lol:
Тебе штабний ніхто не питає, про ацентон у дітей, іди молись на прогнившу пані уського міра.
   
Тімочка, погоняло Ацитон.
   
шось я тут совсем запутался у вас, коллеги))
"Диабетический кетоацидоз (ДКА) – частое и очень опасное осложнение сахарного диабета. Это состояние, при котором в крови накапливается повышенный уровень ацетона. "
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія