Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Треба було перетворити всю країну на суцільний полігон

ні на кого на сподіватися стосовно воєнної підтримки проти агресора. Країна встані захистити себе сама. Для того потрібно розширити воєнну галузь, щоб всі працювали на Міноборони. Я вже писала про це.
   
ні на кого на сподіватися стосовно воєнної підтримки проти агресора. Країна встані захистити себе сама. Для того потрібно розширити воєнну галузь, щоб всі працювали на Міноборони. Я вже писала про це.
так партнер може зрадити
   
ні на кого на сподватися стосовно воєнної підтримки проти агресора. Країна встані захистити себе сама. Для того потрібно розширити воєнну галузь, щоб всі працювалy на Міноборони. Я вже писала про це.

На 8 році війни волонтери копійки збирають, про що ти говориш.
   
Для того потрібно розширити воєнну галузь, щоб всі працювали на Міноборони

это вам в КНР
   
Гаразд.
   
это вам в КНДР
треба ввести рекрутську повинність. на 25 років
   
треба ввести рекрутську повинність. на 25 років

40. Зараз люди довше живуть
   
Нам бы переучредить гражданство.

Каждый, чтобы получить гражданство обязан дать присягу. Ото шлаку отсеется мамдарага
   
Я вже писала про це.
а-а-а..
я думав ти на фронті
   
так партнер може зрадити


1. не має вмирати за нас.
2. встані захистити себе самі.
   
Треба було перетворити всю країну на суцільний полігон
Усю твою Австрію? - Потужно  ))
   
На 8 році війни волонтери копійки збирають, про що ти говориш.


Можна... панове мене почали вбивати за монітором. Там вище дако пише, він думав, що я на фронті. То він правильно думав.

Імхо через форум якось сидять люди, хто читають, і роблять атаку ті, хто на форумі, а не тут. ФСБ і МЗС РФ мабуть посадили своїх співробітників, або хтось з вас працює на них і не знає цього, підсвідомо або свідомо. Шалених пусек посадили на свідомість.
   
это вам в КНР


писати все ідно не можу, досвід вказаної країни можна вивчити.
   
В б не стріляли по своїх.
   
От у правилах форуму нема пункту - за " куку" в голові - бо хіба таке передбачиш?
І як усіх таких вирахувати, і як забанити, бо почнуть деякі сердобольні жаліти, мовляв , воно й так дурне, а забань - то нашкодить собі, краще будемо терпіти ..
   
Було колись від спеціаліста по воєнних справах з Великобританії порада раформувати наше Міноборони, змінити керівний склад, замість тих, хто був до того, поставити молодих воєнних з досвідом АТО. Дуже цінні поради були, ціле інтервю. Було це зроблено, що він радив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія