Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ :malyas:

Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

Объективная реальность такова что раша может въебать даже ЯО по киеву и мир только дипконсернет.

реальность такова, что будь хоть малейший шанс такого, киевские бы не стали даже и близко испытывать судьбу
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:
Geo

Надо адекватно оценивать реал ьность в первую очередь а испытания то вторично...

Мда....написал тебе, подумал... и вытер. Смысл?
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

Надо обязательно промахнуся и попасть в энергомост.

 :weep:   А краще в вагон з грошима для Криму .
Дімон пуцвірок потім скаже : дєньгі билі , но .... Продолжаєм дєржацца .
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

атопутиннападет

ну он еще не напал а кто-то уже усрався :-)
   
реальность такова, что будь хоть малейший шанс такого, киевские бы не стали даже и близко испытывать судьбу

ну порошенко на всякий випадок в польщу уриває...
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

ну он еще не напал а кто-то уже усрався :-)
и не раз, причем
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

Щось буде.. Мінський процес сьогодні закінчився.
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

До речі не бачу жодних проблем в тому що каци погрожують стріляти по установках .
Значить буде ще тренування  в бойових умовах . Це досвід , він потрібен .
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

и не раз, причем

+
   
ну он еще не напал

Вы настаиваете что у нас гражданская война??
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

ну он еще не напал а кто-то уже усрався :-)

Десь там підгорає не в цих двох ( ЖП і Куеvлянін ), там чоколят пригоряє , а ці п***а висвітлюють ходи очка .
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

Вы настаиваете что у нас гражданская война??

я настаиваю на том, что мы вправе сами решать что и где испытывать. Я какать кирпичами от того что хуйло... уже как бы позновато
   
Щось буде.. Мінський процес сьогодні закінчився.

чо?
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

чо?

Дорожня карта до кінця листопада не готова.
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

ні

Тобто ти стверджуєш, що кокцаби гарантовано обстріляють нашу територію завтра-післязавтра.
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:
Svitlana Bykova

короче тут поспілкувався з одним "гейропейцем" в погонах.
все під контролем. в турції і румунії натовське ПРО функциклює на повні обороти. вони чекають-не-дочекаються щоб кацапи запустили хоч щось бо треба вивчати. ради того навіть кораблі свої повиводили всі з чорноморя на відміну від кацапів що штук 10 за тиждень навпаки нагнали з переляку. натівці вже пісяли кипятком коли кацапи калібрами влупили по сирії але хитрожопі свиноморді зробили це з каспію через форточку тому облом. і таке. на навчаннях будуть офіційні натовські офіцери щоб контролювати як їх електроніка встала на наше залізо. тому якщо раша таки щось запустить по нашому полігону - цілком легально будуть реагувати для захисту їх. але якусь кількість жертв цинічно допускають бо треба картинка.
за шо купив за то продаю.
;o
   
Дорожня карта до кінця листопада не готова.

а, так
перенесуть мабуть
знову затягування як завжди....
   
блін, а пряма трансляція навчань буде?
   
Десь там підгорає не в цих двох ( ЖП і Куеvлянін ), там чоколят пригоряє , а ці п***а висвітлюють ходи очка .

 :K

я просто реалист с прицелом на победу, а не героическое красивое поражение
   
;o
нажаль. одна ракета мільйони а гроші від людей а люди дивляться телевізор.
   
припустимо таке:
наші стрільнуть
москалі стрільнуть (спробують збити ракету або вальнуть в сторону пускової)

дальше шо?
за логікою наші знов би мали стрільнути. На цей раз - прицільно...
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:
Geo

я наверноепостарел и с трудом воспринимаю такие. тексты номне кажется что писать в такомформате это полное неуважение к тем кто читает потомучто разобраться без знаков. препинания илинебрежнонабрасыв аемых точек с запятыми это или какаято графроргическая дислексия или полно стьюзабитыйхуй на то что людипытаются разобрать и понять смысл написанного если даже человек пишет с телефона как я всвоевремяв ато то нужно придерживаться правил и меньше написать но более разборчиво а то нихрена непонятно и так тяжело кругом и всюду переживаешь за всякуюхерню да еще и тексты такие читать это ж нетс ил как вы думаете я прав согласны со мной
   
припустимо таке:
наші стрільнуть
москалі стрільнуть (спробують збити ракету або вальнуть в сторону пускової)

дальше шо?
за логікою наші знов би мали стрільнути. На цей раз - прицільно...

из с-300? или что там будет стрелять среднего радиуса - ЗРК "Днепр"? куда бум прицельно стрелять?
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

:K

я просто реалист с прицелом на победу, а не героическое красивое поражение

Таких " реалістів " гопота ставить " на счьотчик " , навіть якщо реаліст  вчасно приніс " чірік " , який він висів пацанам за то що " шото там піздєл на нас нє по тємє " . Хоча реаліст на то і реаліст , що " піздєть " тим більше " нє по тємє  " він не те шо не п***а , а навіть не збирався .
Я доходчіво ізлагаю ?
   
ну он еще не напал а кто-то уже усрався :-)
;o
Интересно: кто по версии ватных талпойопов оккупировал Крым и начал войну на Донбассе? Неужели это всё чмо Обама в перерывах между обсыканием подъездов у 47хромосомных?
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

ну може наприклад це буде неспростовним доказом роSSійської агрессії для заходу та причиною надати нам летальну зброю.
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

ну може наприклад це буде неспростовним доказом роSSійської агрессії для заходу та причиною надати нам летальну зброю.

нуну
   
из с-300? или что там будет стрелять среднего радиуса - ЗРК "Днепр"? куда бум прицельно стрелять?

по ростову, нє?
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

я навів як приклад.
причин може бути багато
   
припустимо таке:
наші стрільнуть
москалі стрільнуть (спробують збити ракету або вальнуть в сторону пускової)

дальше шо?
за логікою наші знов би мали стрільнути. На цей раз - прицільно...
все що кацапи збють чи не збють то плюс в карму натовському про. за збивання наслідків ніяких. памятаємо  ердогана і днрівця з іграшкою. суть щоб кацапи спробували завалити нашу пускову установку а це можливо їм тільки системою земля-земля бо літаки самі розумієте там літати не будуть (хоч натівці розглядають варіант що кацапи піднімуть авіацію і почнуть намотувати круги типу ну стрельніть злобні укри - але тут повне хз).  ясно що ми у відповідь не зробимо хіросіму але нато спробує прикрити глобальне пуляння по нас. вийде не вийде то вже як получиться з їх тестами. і що буде у відповідь з нашого боку само собою натовський офіцер не знає це знає тільки кривавий пастор. може ми похєримо мінську лінію розмежування наприклад.

Останнє редагування: 30 листопада 2016 21:29:53 від maksmm
   
реальность такова, что будь хоть малейший шанс такого, киевские бы не стали даже и близко испытывать судьбу

ты о ком ушлепок пишешь? Только в параше и лугандонии говорят о "киевской", а не об украинской власти!  [M]  :fool:
   
Ми на своїй землі!
А хуйло вже більше двох років і буде аж допоки хуйло не здохне.
І це "нападьот" не залежить від нас.
Так з яких таких фуйов нам боятися і чекати?
Життя іде під "хуйло",
або життя іде як ми для себе хочемо. 

Я особисто - за "Смерть ворогам!"
Слава Нації!
Слава Україні!

Героям СЛАВА!!
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

и добавить нечего!
+
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:
Svitlana Bykova

зараз на уп буде  :bomb:
   
по ростову, нє?

зенитными ракетами? ладно, завтра будет видно..думаю никуя не будет
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

   
все що кацапи збють чи не збють то плюс в карму натовському про. за збивання наслідків ніяких. памятаємо  ердогана і днрівця з іграшкою. суть щоб кацапи спробували завалити нашу пускову установку а це можливо їм тільки системою земля-земля бо літаки самі розумієте там літати не будуть (хоч натівці розглядають варіант що кацапи піднімуть авіацію і почнуть намотувати круги типу ну стрельніть злобні укри - але тут повне хз).  ясно що ми у відповідь не зробимо хіросіму але нато спробує прикрити глобальне пуляння по нас. вийде не вийде то вже як получиться з їх тестами. і що буде у відповідь з нашого боку само собою натовський офіцер не знає це знає тільки кривавий пастор. може ми похєримо мінську лінію розмежування наприклад.

я не вірю шо буде ескалація... Але з ситуації обидві сторони якось мають вийти найменше обісраними... І питання хто всреться більше
   
зенитными ракетами? ладно, завтра будет видно..думаю никуя не будет

дядя ти дурак?
може тобі тут хтось має детально розписати звідки і чим можна вальнути по базі під ростовом?
   
Тобто ти стверджуєш, що кокцаби гарантовано обстріляють нашу територію завтра-післязавтра.

прочитай, в зв'язку з чим я написав про ракетний обстріл.
якщо треба для особливо обдарованих повторити окремо, повторюю - якщо наші зіб'ють навмисно підставлений коцабами літак, тоді обстріл нашої території неминучий.
   
Re: Росія пригрозила Україні ракетним ударом - ЗМІ  :malyas:

прочитай, в зв'язку з чим я написав про ракетний обстріл.
якщо треба для особливо обдарованих повторити окремо, повторюю - якщо наші зіб'ють навмисно підставлений коцабами літак, тоді обстріл нашої території неминучий.

Ти такого там не писав. А от про гарантований удар - було. Мавп"ячий вереск, бггг
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія