Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

Приходить іноземець до магазину: "Do you speak English?" й чує від законослухняного продавця "Так, розмовляю... Але не можу - за законом Ви маєте мене попросити"
Два угорця за законом не можуть поспілкуватися між собою мадярською - покупець має попросити продавця перейти з української на мадярську.

:lol:

а також подати письмову заяву в трьох примірниках)
особливо смішно це виглядає у випадку з угорцями, які один одного знають з дитинства)

Ну от хулі ти пересмикуєш? В законі немає такої норми
Продавець може відповідати якою завгодно мовою якщо її знає. Але знати державну він зобов'язаний і відповідати нею  україномовному покупцю тим більше.
Не мадярською.
.



Останнє редагування: 19 лютого 2021 12:14:34 від Людас
   
це теж не правильно.
збалансованим рішенням було би, що у випадку вимоги клієнта в сфері обслуговування мають переходити на українську.
це було би справедливо.

а так виходить, що 80% ідуть російськомовних, продавець як папуга їм українською, хоча це не зручно нікому. А потім на цьому фоні вистрибує активіст, і починає радісно хватати за язика того нещасного касира, агента кремля піймали.

Макдональдс завжди і скрізь обслуговував українською, і не пищали про утиски.

А от про утиски україномовних у 2015. Сів якось у ірпінську маршрутку, а там оголошення: "работа для маладьожи в офісє, знаніє і владєніє русскава їзика абізатєльна!". Це - 2015 рік, україномовна Київщина. Яких, блѣдь, вам доказів русифікації треба?
   
Странная, даже какая то, маниакальная страсть запрещать русский язык. При этом большинство тех кто ратует против русского языка по приезду в штаты и в Европу как милые зайчики общаются на русском.



у штатах і Європі у сфері осблуговування  вже введено російську мову? ;o
   
гаспадi
та хочь грамулька розуму ввас є ?
українські міста українізували !!
це вже за гранью кацапiзма ...


ти не зрозумів?
зараз вони українські, але історично було зовсім не так

найяскравіший приклад то звичайно Львів, де частка українського населення коливалась від 10% до 25% на пікові а за совка місто стало українським за рахунок етнічних чисток і масового переселення селян до Львова

українське місто Львів було українізоване за совка

це правда, навіть якщо це викликає у тебе розрив мозку
   
ти не зрозумів?
зараз вони українські, але історично було зовсім не так

найяскравіший приклад то звичайно Львів, де частка українського населення коливалась від 10% до 25% на пікові а за совка місто стало українським за рахунок етнічних чисток і масового переселення селян до Львова

українське місто Львів було українізоване за совка

це правда, навіть якщо це викликає у тебе розрив мозку

Дякую за черговий колонІальний приклад. Львів до війни дійсно був польским. Села навколо українськими.
А після совєтам ніким було його заповнювати.
Крім нкведістіа та їх сімей в центрі міста там українських селян.


Останнє редагування: 19 лютого 2021 12:24:25 від Людас
   
тобто, тебе хтось обмежує у застосуванні української, затикають тобі рота?

Якось у 2011 запросили нас з дружиною на весілля, її подруга. Виходила заміж за чернігівця. Ну і от вітання, дружина говорить, звісно українською. І тут якесь чернігівське чувирло "А можитє гаваріть па русскі, ми плоха панімаім"
   
А вы думаете в русских магазинах в Европе и в штатах Украины которых выезжает десятки тысяч на украинском языке разговаривают? Или на английском. Поверьте на русском и с пожалуйста и спасибо.
   
А вы думаете в русских магазинах в Европе и в штатах Украины которых выезжает десятки тысяч на украинском языке разговаривают? Или на английском. Поверьте на русском и с пожалуйста и спасибо.

Тільки вата піде в руССкій магазин в штатах.
А в Польщі українці говорять українською, в Італії теж, перша фраза, яку я почув у Римі була українською, ліл.
   
А вы думаете в русских магазинах в Европе и в штатах Украины которых выезжает десятки тысяч на украинском языке разговаривают? Или на английском. Поверьте на русском и с пожалуйста и спасибо.
Ґи-ґи.. Хочете вірте, хочете ні, але багато кацапів в руських магазинах Німеччини намагаються спілкуватися німецькою навіть між собою. Особливо коли чують поряд русскій єзик. Типу "ми тут вже німці, а не якесь понаєхавше бидло"...  :laugh:
Чимось хохлів в Україні нагадують, які хизуються язиком.
   
як з дитиною спілкування.

ну якщо на касі людина каже що не хоче щоб її обслуговували українською, але українську вона розуміє... Може вона не бажає чути українську? Ні?


може бути і таке, що не бажає
в Україні багато людей, які хочуть чути навколо себе тільки ту мову, якою говорять самі. Хтось хоче чути тільки українську? а хтось тільки російську 
питання в тому, що ставити вимоги до себе це одне, а вимоги до інших це зовсім інше. Особливо якщо ти у меншості.
   
ти не зрозумів?
зараз вони українські, але історично було зовсім не так

найяскравіший приклад то звичайно Львів, де частка українського населення коливалась від 10% до 25% на пікові а за совка місто стало українським за рахунок етнічних чисток і масового переселення селян до Львова

українське місто Львів було українізоване за совка

це правда, навіть якщо це викликає у тебе розрив мозку

Масове переселення селян незворотньо робило міста україномовними, незалежно від бажання. Тільки русифікаторська політика СРСР після 1934 зупинила цей історичний процес.
   
А вы думаете в русских магазинах в Европе и в штатах Украины которых выезжает десятки тысяч на украинском языке разговаривают? Или на английском. Поверьте на русском и с пожалуйста и спасибо.

 (P)

Рускіє магазіни на Брайтонє?

' Вам звоніт патріот Росії, Богя із Нью-Йорка'. ?

   
На фупі є гаспада, які вважають що якщо почують на касі "пакет треба", то це

напад на російську мову

в чому полягає напад? Гаспадам не подобається чути українську. Інші відповіді будуть брехливими. Їх корежить.

Якась частка в них ненавидить українську. Коли я олдбою запропонував подивитися на цю частку себе, то він не схотів. І правда, мало кому сподобається видовище, що відкриється. Чудовисько.

Чи може бути примирення з тим чудовиськом? НІ. Примирення бути не може. Треба продовжувати. Чудовисько брикається, але зменшується.
   
Масове переселення селян незворотньо робило міста україномовними, незалежно від бажання. Тільки русифікаторська політика СРСР після 1934 зупинила цей історичний процес.

+

Були окремі відкати при тому ж Шелесті, але в цілому так.
   
Дякую за черговий колонІальний приклад. Львів до війни дійсно був польским. Села навколо українськими.
А після совєтам ніким було його заповнювати.
Крім нкведістіа та їх сімей в центрі міста там українських селян.


так у Львові шлагбаум стояв і не пускали українців чи чому він був німецько-польсько-єврейським?
   
Ґи-ґи.. Хочете вірте, хочете ні, але багато кацапів в руських магазинах Німеччини намагаються спілкуватися німецькою навіть між собою. Особливо коли чують поряд русскій єзик. Типу "ми тут вже німці, а не якесь понаєхавше бидло"...  :laugh:
Чимось хохлів в Україні нагадують, які хизуються язиком.

Мне совершенно не нужно вам верить. Я живу в штатах больше 30  лет, в Германии работаю около 5!! В русских магазинах обращаются на русском языке, а уж украинцы приехавшие по безвизу и затерявшиеся в бескрайных просторах ЕС общаются исключительно по русски
   
Странная, даже какая то, маниакальная страсть запрещать русский язык. При этом большинство тех кто ратует против русского языка по приезду в штаты и в Европу как милые зайчики общаются на русском.
:lol:
Тобі, відразу видно, дозволяють але не часто

Ім'я користувача:    Domless
Дата реєстрації:    23 квітня 2019 22:30:12
Повідомлень:    6 (~0 в день)

Кляті санітари.
   
Масове переселення селян незворотньо робило міста україномовними, незалежно від бажання. Тільки русифікаторська політика СРСР після 1934 зупинила цей історичний процес.


масове переселення селян мало наслідком їх часткову русифікацію, тому що селяни несли із собою відсталу сільську культуру, і аби інтегруватись у містах і просуватись соціальною драбиною добровільно переходили на російську
   
може бути і таке, що не бажає
в Україні багато людей, які хочуть чути навколо себе тільки ту мову, якою говорять самі. Хтось хоче чути тільки українську? а хтось тільки російську 
питання в тому, що ставити вимоги до себе це одне, а вимоги до інших це зовсім інше. Особливо якщо ти у меншості.

Ізраїль - чудовий приклад того, як активна меншість пише майбутнє, а пасивна більшість ні. Їдишомовні залишилися лише у США.
Нассим Талеб наводив приклади з їжею, коли кошерна/халяльна/веганська їжа заповнює все, бо не-єврей/муслім/веган цілком може їсти таку їжу, але не навпаки.
   
масове переселення селян мало наслідком їх часткову русифікацію, тому що селяни несли із собою відсталу сільську культуру, і аби інтегруватись у містах і просуватись соціальною драбиною добровільно переходили на російську

Часткову, але не надто велику. І вже за 1-2 покоління без русифікаторської політики більшість стала б україномовною - як це сталося зі Львовом - але в іншому аспекті. Ще у 1959 році Львів був майже на 60% російськомовний
   
ти не зрозумів?
зараз вони українські, але історично було зовсім не так

найяскравіший приклад то звичайно Львів, де частка українського населення коливалась від 10% до 25% на пікові а за совка місто стало українським за рахунок етнічних чисток і масового переселення селян до Львова

українське місто Львів було українізоване за совка

це правда, навіть якщо це викликає у тебе розрив мозку

лiнуюсь шукати, але по памятi
до совка так, у львовi мешкало десь 5-10% украiнцiв, приблизно стiлькiж евреiв, решта поляки
кацапи, якщо там i були, то якийсь фуй цiлих хрен десятих
за совка так, пiсьля вигнання полякiв, знищення украiнцiв туди понаехало
i всi кацапомовнi в такiй кiлькостi, що не розумiли мешканцiв предмiстечкового оточення
ось для них cталiном i був задiян указ украiнiзацii, щоб вони могли керувати селянами
щось наприклад сього



   
На фупі є гаспада, які вважають що якщо почують на касі "пакет треба", то це

напад на російську мову
в чому полягає напад? Гаспадам не подобається чути українську. Інші відповіді будуть брехливими. Їх корежить.

Якась частка в них ненавидить українську. Коли я олдбою запропонував подивитися на цю частку себе, то він не схотів. І правда, мало кому сподобається видовище, що відкриється. Чудовисько.

Чи може бути примирення з тим чудовиськом? НІ. Примирення бути не може. Треба продовжувати. Чудовисько брикається, але зменшується.


 :laugh:

ти так запекло там воюєш із чудовиськами у своїй голові, що аж страшно

як казала моя бабуся: герой у бабиній кофті

насправді ти стоїш у черзі і голос боїшся подати, про що сам розказував, а при зустрічі і очі побоїшся підняти. Але тобі хочеться приєднатись до "двіжу" і відчути свою значимість.  Тому і надуваєш щоки.
Але сам двіж тупий і безперспективний.
   
:laugh:

ти так запекло там воюєш із чудовиськами у своїй голові, що аж страшно

як казала моя бабуся: герой у бабиній кофті

насправді ти стоїш у черзі і голос боїшся подати, про що сам розказував, а при зустрічі і очі побоїшся підняти. Але тобі хочеться приєднатись до "двіжу" і відчути свою значимість.  Тому і надуваєш щоки.
Але сам двіж тупий і безперспективний.

в мене те чудовисько було. Я його позбувся. Якщо його позбутися, то "напад на російську зникає". Лишається об'єднання країни мовою. Коли венгр-касир на Прикарпатті обслуговує українською, коли руський касир на Донбасі обслуговує також українською. І зникає отой Вавілон. Все. Вся проблема.

А що в голові у тебе?
   
а москалi нехай свого Вольтера читають:

1731 року. Вольтер, французький письменник:

“Україна завжди прагнула до свободи, але оточена Москвою, Туреччиною і Польщею, змушена була шукати собі протекторат в одній з цих держав. Україна піддалась спочатку Польщі, яка поводилась з нею, зовсім як з поневоленою країною, пізніше піддалась московитові, що уярмлював її, неначе рабів, як це й завжди є у московитів. Спочатку Українці користувались привілеєм вибирати собі правителя, але скоро Москва позбавила їх цього права і гетьмана почали призначати з Москви”.

Voltaire (1694–1778). Histoire de Charles XII, roi de Suède. Tome premier 1731. - page 301-302


   
Як жеж змусити пивкули розмовляти украинською друзи? Ось яке питання треба ставити  бильш глобальнише, а ви бигаете за якимись касирами.
   
Мне совершенно не нужно вам верить. Я живу в штатах больше 30  лет, в Германии работаю около 5!! В русских магазинах обращаются на русском языке, а уж украинцы приехавшие по безвизу и затерявшиеся в бескрайных просторах ЕС общаются исключительно по русски
ніколи в Штатах не спостерігали картину, коли російськомовні не переходили на російську з іншими російськомовними в побуті, не на роботі? чи коли між собою спілкувалися рос. і почувши від інших російську тут же переходили на англійську?
серед україномовних за кордоном таке не спостерігається.
   
в мене те чудовисько було. Я його позбувся. Якщо його позбутися, то "напад на російську зникає". Лишається об'єднання країни мовою. Коли венгр-касир на Прикарпатті обслуговує українською, коли руський касир на Донбасі обслуговує також українською. І зникає отой Вавілон. Все. Вся проблема.

А що в голові у тебе?


а мене ніколи ніхто не русифікував, і мені абсолютно не пече у гузні, якщо хтось поряд говорить російською.

і немає ніякого бажання когось примушувати змінювати людям мову, яка їм подобається.  Я вважаю, що це їхнє право обирати мову, релігію та інше, що належить до сфери індивідуальних свобод.

а тобі раджу воювати із тоталітаризмом у власній макітрі.
   
Як жеж змусити пивкули розмовляти украинською друзи? Ось яке питання треба ставити  бильш глобальнише, а ви бигаете за якимись касирами.

Ви українською маєте розмовляти лише тоді коли хочете щось впарити українцю.
Нічого більше.
   
Я вважаю, що це їхнє право обирати мову, релігію та інше, що належить до сфери індивідуальних свобод.
і країну проживання, кацапія поруч
   
ніколи в Штатах не спостерігали картину, коли російськомовні не переходили на російську з іншими російськомовними в побуті, не на роботі? чи коли між собою спілкувалися рос. і почувши від інших російську тут же переходили на англійську?
серед україномовних за кордоном таке не спостерігається.

Я не понял что вы написали и какое это имеет отношение к моему посту. Никаких украиноязычных в штатах и в Европе наблюдается. 99% этих товарищей прекрасно общаются на русском языке.
   
а мене ніколи ніхто не русифікував, і мені абсолютно не пече у гузні, якщо хтось поряд говорить російською.

і немає ніякого бажання когось примушувати змінювати людям мову, яка їм подобається.  Я вважаю, що це їхнє право обирати мову, релігію та інше, що належить до сфери індивідуальних свобод.

а тобі раджу воювати із тоталітаризмом у власній макітрі.

Ви знаєте узбецьку? Респект.  (tu)
   
Як жеж змусити пивкули розмовляти украинською друзи? Ось яке питання треба ставити  бильш глобальнише, а ви бигаете за якимись касирами.

Тут не буде відповіді. Можливо психіатр допоможе
   
Я не понял что вы написали и какое это имеет отношение к моему посту. Никаких украиноязычных в штатах и в Европе наблюдается. 99% этих товарищей прекрасно общаются на русском языке.

Тобто 99% = 100% ?
   
а мене ніколи ніхто не русифікував, і мені абсолютно не пече у гузні, якщо хтось поряд говорить російською.

і немає ніякого бажання когось примушувати змінювати людям мову, яка їм подобається.  Я вважаю, що це їхнє право обирати мову, релігію та інше, що належить до сфери індивідуальних свобод.

а тобі раджу воювати із тоталітаризмом у власній макітрі.

ну тоді знов в черговий раз питання. Якщо людина розуміє фразу "пакет треба", тоді проти чого вона воює? Він, падла, хоче обрати мову для іншої людини. Він хоче від касира російської. Ось як виглядає чудовисько. Ось твої брехливі "індивідуальні свободи".
   
Тобто 99% = 100% ?

Абсолютное большинство так вам более понятно.
   
Абсолютное большинство так вам более понятно.

Тобто "ніяких не спостерігається" це брехня.
   
Що війна проти української все продовжується
Жаль :(
   
от ще мапа розповсюдження укр мови до совка



   
Никаких украиноязычных в штатах и в Европе наблюдается.
кацапська брехня, див. https://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_American_Educational_Council
   
Тут не буде відповіді. Можливо психіатр допоможе

Без экспанссии зовнишний буде внутряшня деградация мови. Це тильки питання часу. Мову потрибно эеспортувати в инши краини свиту, одночасно з украинськими життевими цинностями.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія