Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гройсман как борец с неоформлением работников

Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

щемить предпринемателей
Не предпринимателей, а бандитов!
Ни в одной стране Европы аферисту, нарушающему законы, не позволят вести такое "предпринимательство".
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

Звичайно, до Петра та Ко та його дiй треба вiдноситися дуже скептично.
Але щодо боротьби з порушниками законiв, то тут я можу Петра критикувати лише в одному - що вiн недостатньо бореться з ними.
Нуль толерантностi до злочинцiв та хитрозроблених бариг! Це єдиний шлях прогресу.
   
Не предпринимателей, а бандитов!
Ни в одной стране Европы аферисту, нарушающему законы, не позволят вести такое "предпринимательство".
В Європе не позволят, конечно. А в среде украинских бизнесменов неуплата налогов -дело почетное. Лохи, в их понимании те, кто не хочет или не может избежать уплаты. У нас такая культура и уровень , к сожалению.
   
Звичайно, до Петра та Ко та його дiй треба вiдноситися дуже скептично.
Але щодо боротьби з порушниками законiв, то тут я можу Петра критикувати лише в одному - що вiн недостатньо бореться з ними.
Нуль толерантностi до злочинцiв та хитрозроблених бариг! Це єдиний шлях прогресу.

Ну з німеччини звичайно видніше що там щемлять. Тут люди пишуть що реально займаються підприємництвом і всі як один зауважують недосконалість законодавства і небажання ні уряду ні ради робити щось в цьому напрямку. Можливо ви порівнюєте з німецькими підприємцями. Так от я в курсі як вони платять- вони взагалі ні за шо не думають, раз в пару місяців якийсь звіт здадуть і все. При тому держава їм гарантує захист і всі види державних послуг безкоштовно і на високому рівні. В нас же підприємці які не присосалися до бюжєету просто виживають. А ще коли серйозно почнуть з ними боротися без зміни законодавства -більшість позакривається. Моя думка - Гройсман ставленник олігархічних кіл для знищення малого і середнього бізнесу. Дві революції ,купа людей загинуло а олігархічний капіталізм як керував усім так і керує.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
Bmx

В Європе не позволят, конечно. А в среде украинских бизнесменов неуплата налогов -дело почетное. Лохи, в их понимании те, кто не хочет или не может избежать уплаты. У нас такая культура и уровень , к сожалению.
Ага, дивився статистику.. Мільярди інвестицій з Кіпру, мільярди на Кіпр... Навіть у Фірм Порошенка власники чомусь офшорні фірми, які платять податки кіпріотам.
   
Ну з німеччини звичайно видніше що там щемлять. Тут люди пишуть що реально займаються підприємництвом і всі як один зауважують недосконалість законодавства і небажання ні уряду ні ради робити щось в цьому напрямку. Можливо ви порівнюєте з німецькими підприємцями. Так от я в курсі як вони платять- вони взагалі ні за шо не думають, раз в пару місяців якийсь звіт здадуть і все. При тому держава їм гарантує захист і всі види державних послуг безкоштовно і на високому рівні. В нас же підприємці які не присосалися до бюжєету просто виживають. А ще коли серйозно почнуть з ними боротися без зміни законодавства -більшість позакривається. Моя думка - Гройсман ставленник олігархічних кіл для знищення малого і середнього бізнесу. Дві революції ,купа людей загинуло а олігархічний капіталізм як керував усім так і керує.

Пиши прямо: не хочу влаштовувати працівника офіційно, бо жаба давить платити податки.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

Кто не платит налоги - враг Украины и кацап
   
Кто не платит налоги - враг Украины и кацап

Я собі добре уявляю картину: сидить такий жлоб і плаче, що треба ще 22% додатково державі платити, щоб офіційно працівника утримувати. І починаються розповіді про погану державу та погані податки.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

просто потому, что платить в солидарный пенсионный фонд нет никакого смысла. была бы накопительная система - другой вопрос.
   
просто потому, что платить в солидарный пенсионный фонд нет никакого смысла. была бы накопительная система - другой вопрос.

Ну тоді не ображайтеся на штрафи  :gigi:
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

просто потому, что платить в солидарный пенсионный фонд нет никакого смысла. была бы накопительная система - другой вопрос.
а вот в накопительную сам манюпас пусть и платит
из заработанного
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Ну тоді не ображайтеся на штрафи  :gigi:
штрафы на такие суммы бывают только если есть план и заказ кого-то наказать. все решается на порядок (в 10 раз) дешевле.
и то хорошими юристами отбивается на раз в суде.
   
штрафы на такие суммы бывают только если есть план и заказ кого-то наказать. все решается на порядок (в 10 раз) дешевле.
и то хорошими юристами отбивается на раз в суде.

Тобто на юристів гроші є, а на сплату податків уже немає?

Підараси, сер (с)
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

а вот в накопительную сам манюпас пусть и платит
из заработанного
вообще институт налоговых агентов должен быть ликвидирован. единственное за что должна быть ответственность - за неуведомление налоговой о выплаченном вознаграждении.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

А це ще зменшує фактину зарплатню робітника, бо сума, яку може виділити роботодавець, не змінюється.
Отак порахував собі роботодавець, почухав лоба, і одрізав - більше платити не зможу. Бо збанкрутію.
Чи може - не хочу, бо жаба вдавить?

Чим та сума визначається, якими факторами?
   
Отак порахував собі роботодавець, почухав лоба, і одрізав - більше платити не зможу. Бо збанкрутію.
Чи може - не хочу, бо жаба вдавить?

Чим та сума визначається, якими факторами?

Самим треба гроші  :weep:
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Тобто на юристів гроші є, а на сплату податків уже немає?

Підараси, сер (с)
так потому и есть на юристов, что не все налоги уплачены :laugh:
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Отак порахував собі роботодавець, почухав лоба, і одрізав - більше платити не зможу. Бо збанкрутію.
Чи може - не хочу, бо жаба вдавить?

Чим та сума визначається, якими факторами?
факторами влияния на себестоимость продукции и услуг.
   
факторами влияния на себестоимость продукции и услуг.

Тобто намагання знизити витрати незаконним шляхом? А оптимізацію виробництва чи зменшення витратної частини іншим шляхом не пробували?
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Тобто намагання знизити витрати незаконним шляхом? А оптимізацію виробництва чи зменшення витратної частини іншим шляхом не пробували?
безусловно. с мая месяца производство из украины перенесено в китай и болгарию.
тут остался только ниокр. уберут 5% единый - и он переедет в болгарию.
   
безусловно. с мая месяца производство из украины перенесено в китай и болгарию.
тут остался только ниокр. уберут 5% единый - и он переедет в болгарию.

Ну таким горе-виробникам оптимізаторам за рахунок несплати податків можна порадити тільки пройти на йух, бо користі державі жодної.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

с мая месяца производство из украины перенесено в китай и болгарию.
Там теж нелегально працевлаштовують робiтникiв?
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

А штраф 300тисяч? І скільки дрібних підприємців потягнуть такий штраф щоб не закритися і не поїхати на заробітки.

Не переживай, штраф то лише для порушників, а чесним підприємцям він не загрожує.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

Ненавижу мразь

Ти не один, он рашистів від Порошенко конкретно корчить,
так що ти не самотній, є у тебе однодумці.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Там теж нелегально працевлаштовують робiтникiв?
понятия не имею. но благодаря сэзам пошлин практически ни на что нет, налоги прилично ниже. вобщем производство там существенно рентабельнее даже при более высоких зарплатах. это про болгарию. про китай - у нас просто с ними контракт, я вообще не знаю как там у них с законами и налогами.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Не переживай, штраф то лише для порушників, а чесним підприємцям він не загрожує.
штраф можно выписать кому угодно. был бы заказ. но отбить его в суде тоже не сложно.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

факторами влияния на себестоимость продукции и услуг.
Розмір і товщина жаби. А вже потім - перечислене вами.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Розмір і товщина жаби. А вже потім - перечислене вами.
у вас какой бизнес?
   
Та мова не йде платити чи не платити державі податки- платити звичайно потрібно. Зараз видумали новий вид тиску на бізнес. Тобто збирається якась комісія і йде кошмарити будь який бізнес.В якій європейській країні таке є? Невже не зрозуміло що люди перестануть інвестувати, якщо вони кожен день очікують несподіванки від держслужбовців. Я вам так скажу- інвестклімат при януковичу був кращий ніж зараз. А який бізнес у вас Eugnat чи ви просто знущаєтесь над людьми які хочуть працювати в своїй країні?
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

просто потому, что платить в солидарный пенсионный фонд нет никакого смысла. была бы накопительная система - другой вопрос.

А то вже нехай тебе не гребе - є закон і його треба виконувати. Не подобається закон - виходь на протести проти наповнюваності пенсійного фонду в тому числі.
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

Та мова не йде платити чи не платити державі податки- платити звичайно потрібно. Зараз видумали новий вид тиску на бізнес. Тобто збирається якась комісія і йде кошмарити будь який бізнес.В якій європейській країні таке є? Невже не зрозуміло що люди перестануть інвестувати, якщо вони кожен день очікують несподіванки від держслужбовців. Я вам так скажу- інвестклімат при януковичу був кращий ніж зараз. А який бізнес у вас Eugnat чи ви просто знущаєтесь над людьми які хочуть працювати в своїй країні?

Це ви про те, що працюють за цивільними угодами, а вони виписують штраф за фіктивне працевлаштування? Ну так держава теж не дурна, бачить, коли хочуть її надурити.
   
06.09.18 19:22
Чиновник Гоструда задержан на Черкасщине при получении 10 тыс. грн взятки, - прокуратура. ФОТОрепортаж
6 сентября правоохранителями задержан на взятке главный государственный инспектор Управления Гоструда в Черкасской области.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу прокуратуры Черкасской области.

Чиновник Гоструда задержан на Черкасщине при получении 10 тыс. грн взятки, - прокуратура 01

Чиновник требовал и получил от представителя предприятия взятку в размере 10 тыс. грн за непривлечение к предусмотренной законом ответственности с наложением штрафных санкций по результатам проведенной проверки на предмет соблюдения трудового законодательства.

Смотрите: Чиновница Гоструда задержана в Ривном при получении 75 тыс. грн взятки, - Нацполиция. ФОТОрепортаж

Чиновник Гоструда задержан на Черкасщине при получении 10 тыс. грн взятки, - прокуратура 02

По данному факту расследуется уголовное производство по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 368 (принятия предложения, обещание или получение неправомерной выгоды должностным лицом, по предварительному сговору группой лиц) Уголовного кодекса Украины.

   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

А то вже нехай тебе не гребе - є закон і його треба виконувати. Не подобається закон - виходь на протести проти наповнюваності пенсійного фонду в тому числі.
выполняйте, вам же никто не запрещает?
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

06.09.18 19:22
Чиновник Гоструда задержан на Черкасщине при получении 10 тыс. грн взятки, - прокуратура. ФОТОрепортаж
6 сентября правоохранителями задержан на взятке главный государственный инспектор Управления Гоструда в Черкасской области.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу прокуратуры Черкасской области.

Чиновник Гоструда задержан на Черкасщине при получении 10 тыс. грн взятки, - прокуратура 01

Чиновник требовал и получил от представителя предприятия взятку в размере 10 тыс. грн за непривлечение к предусмотренной законом ответственности с наложением штрафных санкций по результатам проведенной проверки на предмет соблюдения трудового законодательства.

Смотрите: Чиновница Гоструда задержана в Ривном при получении 75 тыс. грн взятки, - Нацполиция. ФОТОрепортаж

Чиновник Гоструда задержан на Черкасщине при получении 10 тыс. грн взятки, - прокуратура 02

По данному факту расследуется уголовное производство по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 368 (принятия предложения, обещание или получение неправомерной выгоды должностным лицом, по предварительному сговору группой лиц) Уголовного кодекса Украины.

ну, все, теперь кзот чтить будете, как отченаш  :D
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

Це ви про те, що працюють за цивільними угодами, а вони виписують штраф за фіктивне працевлаштування? Ну так держава теж не дурна, бачить, коли хочуть її надурити.
а не подскажете в чем принципиальная разница работы договорам цпх и трудовым? :shuffle:
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

в первую очередь относительно налогов
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

в первую очередь относительно налогов
сроки уплаты этих самых налогов
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников

а не подскажете в чем принципиальная разница работы договорам цпх и трудовым? :shuffle:

По податках і правах працівника. Соромно вам це не знати  :weep:
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

сроки уплаты этих самых налогов
я не бухгалтеров спрашивал (P)
   
Re: Гройсман как борец с неоформлением работников
v10

По податках і правах працівника. Соромно вам це не знати  :weep:
расскажите на каких налогах и сколько можно сэкономить. а то может я чего-то не знаю...
а права - так это вообще не вопрос каких-то проверяющих.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія