Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення все. Доповнюється... :shout:

Аласанія намагається виправдатися, але непереконливо...

   
И на фоне всего этого разворачивается кампания против группы KAZKA (даже сам Шарий подключился, обвинил в бездарности), которую обвиняют в том, что видели их в российской рекламе гастрольного тура по Германии. Хотя продюсер уже написал детальный пост с опровержениями, его тоже напомню в комменты. Ещё их (и здесь уже не совсем беспочвенно) обвиняют в плохом выступлении на отборе. Соглашусь, не знаю уж, что повлияло на солистку, но выступление вышло не очень. Посмотрим, как сегодня выступят. Хоть слышала её в живую — очень прилично.

Но в любом случае я буду поддерживать именно их. Они не зашкварены, они очень популярны и узнаваемы по всему миру (помните же моё видео с границы между Андоррой и Францией, где играл их сингл? если нет, то и на него дам ссылку в комменты), ну и они мне просто нравятся! Очень самобытные и яркие ребята. Зажигалочки такие) Но главное — мы не должны допустить такого позора, как представление всей Украины людьми, не уважающими наш суверенитет и государственные границы. Давайте будем голосовать за тех, за кого точно не будет стыдно. Удачи, KAZKA!

О, пішло поїхало. Скільки Золотарьовій забашляв Нікітін? Казка ж співати не вміє, втратити свідомість від нервів може в Ізраїлі і за неї якраз буде соромно

onukaofficial
Як часто став зустрічатись термін фолктроніка останнім часом. Ще кілька років тому ніхто не знав, як це звучить. Приємно, що музика розвивається таким небанальним шляхом. Але щодо результатів, вже уявляю, яким гарячим буде фінал. Я вірю, що переможе найдостойніший артист, що може відпрацювати наживо на 100%!


Останнє редагування: 23 лютого 2019 18:34:00 від Гордій
   
я звичайно звинясь - але невже така проблема казці схуднути?? знаю купу прикладів в реалі коли ось такі пишечки за 8 ммісяців ставали ось такими,



менше жерти. фітнес  і все
   
я звичайно звинясь - але невже така проблема казці схуднути?? знаю купу прикладів в реалі коли ось такі пишечки за 8 ммісяців ставали ось такими,

https://youtu.be/xq-aTe77bkA?list=RDxq-aTe77bkA
менше жерти. фітнес  і все
Body shaming)))) Погана. Погана людина. Не розумієте ви, чоловіче, стандарти ліволіберальної краси
   
ПОЧАВСЯ ФІНАЛ!
   
О, підкреслили, що хлопець не бачить одним оком. Продюсери Yuko розуміють як працює Євробачення

Хочу дожити до дня коли Данилка в жюрі не буде...

Останнє редагування: 23 лютого 2019 19:14:59 від Мрійник
   
Re:  Відбір Євробачення. Фінал. Голосуємо прослухавши наживо

Данилко може відповісти на питання чий Крим?
   
О, підкреслили, що хлопець не бачить одним оком. Продюсери Yuko розуміють як працює Євробачення

Хочу дожити до дня коли Данилка в жюрі не буде...

Там і костюми у них сьогодні від дизайнера, який одягає Дуа Ліпу у якої мільярди переглядів в ютубі і 2 номінації на Греммі
   
о а ут1 действительно лучше стал
достаточно демократично все
лет 30 не смотрел
   
о а ут1 действительно лучше стал
достаточно демократично все
лет 30 не смотрел
Відбір це продукт в першу чергу СТБ. Сам Перший на такому рівні б не провів
   
О, підкреслили, що хлопець не бачить одним оком. Продюсери Yuko розуміють як працює Євробачення

Хочу дожити до дня коли Данилка в жюрі не буде...

а что правда не видит?  :(  не знал
даже сейчас подумал что по приколу
   
а что правда не видит?  :(  не знал
даже сейчас подумал что по приколу

В 11 років петардою вибило око.
   
Відбір це продукт в першу чергу СТБ. Сам Перший на такому рівні б не провів

 ;o  really? вроде нац телевидение должно проводить по правилам
не удевляйетсь, я просто телевизор вообще не смотрю уже давно
   
;o  really? вроде нац телевидение должно проводить по правилам
не удевляйетсь, я просто телевизор вообще не смотрю уже давно
Правилами не заборонено спільне проведення\показ. Його зараз і показують одночасно на СТБ і на Першому


Фрідом Джаз, перемудрили з новим номером.
   
Джаз понравились.
В первой десятке будут на Евровидении точно.
   
Фрідом джаз втратили ефект новизни і не так вже добре можуть сприйнятись глядачами
   
Якщо це найкращий номер, то далі можна не дивитись.
   
Джаз понравились.
В первой десятке будут на Евровидении точно.
Можливо, але шансів на перемогу - нуль. І не запам'ятають їх на багато років.
   
Притула марить...про фішку.
Джаз поют хорошо,песня веселая
   
Можливо, але шансів на перемогу - нуль. І не запам'ятають їх на багато років.
наввіщо нам та перемога ?
Дівчата класні
   
У одной телки с Фридом джаза с платьем проблема была ,рукой поддерживала постоянно шоб цицьки не вылетели :)
   
У одной телки с Фридом джаза с платьем проблема была ,рукой поддерживала постоянно шоб цицьки не вылетели :)

ще одна фішка  :)
   
наввіщо нам та перемога ?
Дівчата класні

А навіщо фрідом джазу перемога у нацвідборі? ФД виконує тільки кавери і це перша його пісня взагалі. Поїздка в Ізраїль це біля 200 тисяч дол. Як Коляденко збирається відбивати ці гроші? Це ж анріл.
   
судді дали зрозуміти що 5-6 білів це максимум що вони дадуть
   
А навіщо фрідом джазу перемога у нацвідборі? ФД виконує тільки кавери і це перша його пісня взагалі. Поїздка в Ізраїль це біля 200 тисяч дол. Як Коляденко збирається відбивати ці гроші? Це ж анріл.

Не считай чужие деньги. Вообще ут1 и стб оплачивает.
   
посмотрим,что будет дальше.
Будем сравнивать с выступлением девчат
   
Не считай чужие деньги. Вообще ут1 и стб оплачивает.

Була ж заява СТБ, що не оплачує. Краще готуватись до ефіру треба)
   
Передивився всі пісні, виложені на першій сторінці.
Єдині, хто має шанс на якесь порядне місце в Євробаченні, кого більш менш сприймуть в Європі, це Maruv.
І номер не поганий.

Доробити ще шоу і можна їхати.
   
Передивився всі пісні, виложені на першій сторінці.
Єдині, хто має шанс на якесь порядне місце в Євробаченні, кого більш менш сприймуть в Європі, це Maruv.
І номер не поганий.

Доробити ще шоу і можна їхати.

+ миллион
   
Держу кулаки за ЮКО. ЮКО давай)
   
у букмекеров Марув и Freedom джаз с катастрофическим отрывом.
Maruv 1.75
Freedom jazz 2.10
Kazka 9.00
Yuko 36.0
ANNA MARIA 61.0
Brunettes Shoot Blondes 151.0
проголосуют за блондерс.
   
Передивився всі пісні, виложені на першій сторінці.
Єдині, хто має шанс на якесь порядне місце в Євробаченні, кого більш менш сприймуть в Європі, це Maruv.
І номер не поганий.

Доробити ще шоу і можна їхати.

І те, що вона шльондра кацапська, ролі не грає?   :facepalm1:
   
Може відмінити це все нахрен поки не пізно?
   
Притула марить...про фішку.
Джаз поют хорошо,песня веселая

лесю привіт я за тобою сумував. ти єдина розумна інтелігентна та поміркована з порохоботської армії. де ти пропадала ?
   
Може відмінити це все нахрен поки не пізно?

Так, позорище просто   (td)
   
Body shaming)))) Погана. Погана людина. Не розумієте ви, чоловіче, стандарти ліволіберальної краси

жир це потворно. не естетично і не гармонічно . а брехня це мєрзость.
   
І те, що вона шльондра кацапська, ролі не грає?   :facepalm1:

а то что президент липецкая шлюха тебе 5 лет не смущает  :facepalm1:
   
Випускайте Гринджолів))
   
Юко кста тоже кацапка
но дело не в этом просто имхо это уж совсем не формат
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія