Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення все. Доповнюється... :shout:

Чому так зразу диво? У суддів Юко будуть першими або другими і для перемоги достатньо буде по глядачам зайняти друге, а можливо і третє місце. Адже глядацьке голосування виграє Марув, а в суддів вона буде 3 або 4. Мабуть, судді знову тягнутимуть Казку і якщо Нікітін постарається, то незалежно від вокалу Саші, можуть організувати "голосування" глядачів - шанси у Казки залишаються. Кримчанки і Брюнети не мають шансів від слова взагалі. Залишається ще Фрідом-джаз, але чи потрібно Олені Коляденко за свої гроші (СТБ цього року не оплачує) вести в Ізраїль цей колектив? Як вона гроші відбиватиме? Адже треба вкластись буде на тисяч 150-200 доларів.
З політичного погляду саме ЮКО найкращий представник для України. Щоб гарно виступити на конкурсі потрібно не тільки гарне виконання і пісня, але й історія. У них вона є - росіянка стає українкою. Для преси це буде прекрасна тема. Світом правлять символи і в цьому плані показовий образ другого учасника гурту. Хлопець з Донбасу (Авдіївки), як я зрозумів, бачить лише на одне око і ще й до того всього тиждень тому потягнув звязки і зараз ходить на милицях. Ось це і є зараз Україна - пересувається на милицях, одне око дивиться вперед в Європу, а друге вже не бачить (вата)...

тим не менше взяти щось пристойне на євробаченні можуть тільки вони
   
тим не менше взяти щось пристойне на євробаченні можуть тільки вони

Кримчанки зі своєю піснею нікому не цікаві - це штамповка типу того, що Мальта кожен рік відправляє. Де та Мальта? Я вже мовчу про їх ватність (подивіться їх сьогоднішнє інтерв`ю Скрипіна) - як взагалі хтось такий може представляти Україну? І найголовніше, яка різниця ми будемо 10 чи 20, що це змінить в нашому житті?
А от Юко, може хоч на краплину та змінить світогляд впершу чергу самих українців. Це вже Україна має втягувати в себе таланти з Росії і робити їх українцями, а не навпаки, як було впродовж століть. 
   
Maruv (tu)
   
с политической точки зрения можно и Юко или крымчанок
евровидиние всегда больше политический конкурс чем музыкальный
   
но по муз профи Марув мне больше всех нра
   
тим не менше взяти щось пристойне на євробаченні можуть тільки вони
Я ще можу зрозуміти оптимізм щодо BSB, в них є певна "фішка", але Анна Марія? Вони ніякі. Таких тисячі.





   
ндя.. ну допустим первого места на Евровидении в этом году у нас нет, и третьего и пятого тоже. букмекеры тут правы. Maruv - такое себе универсальное средство не опозориться и попасть в финал.
ну и Freedom Jazz сильно на удачу. может повезти на первую десятку, может и в финал не пройти. как пойдет.
KAZKA разочаровала. фальшивое пение живьем и весьма скучная песенка..  Brunettes Shoot Blondes так же, по предыдущие их творения все хиты, а это как-то бледно, инструмент - неформат.
остальные и того слабее.
после долгих раздумий поставлю ка я на удачу - Freedom Jazz. нам не привыкать)

а Лазарева кацапского прокатят ИМХО. такое.. букмекеры погорячились.

Останнє редагування: 22 лютого 2019 04:19:51 від Dimka
   
Я ще можу зрозуміти оптимізм щодо BSB, в них є певна "фішка", але Анна Марія? Вони ніякі. Таких тисячі.

BSB то без питань, по кримчанкам. фішка? 100% профі (вони і LAUD)
   
BSB то без питань, по кримчанкам. фішка? 100% профі (вони і LAUD)
Вважати профі виконавця популярної музики на якого нудно дивитись на сцені я не можу. Який би тим в нього вокал не був. Хочеш успіху, май харизму яка не дозволить припинити на тебе дивитись.

Ну і ніяк не можна стверджувати, що Юріна, солістка yuko, не профі вокалістка
   
Дивлюсь на результати опитування у СП і не розумію ФУП - це політичний форум чи форум журналу "Наталі"? З 39 голосів 10 за Марув.  :-G  Навіть вже продюсер Олі Полякової розжовує елементарне:

Yasinskiy Mike
15 лютого о 22:08 ·
Представьте себе, что вы работаете в отделе троллинга Украины министерства пропаганды РФ и у вас неограниченный бюджет на самый разнообразный креатив. Вы знаете, что группа Марув даёт концерты в России и какой срач в Украине может вызвать победа этой группы в нацотборе на Евровидение... А ещё вы знаете, что есть конторы, которые могут обеспечить любое количество голосов.
Ваши действия?
   
Вважати профі виконавця популярної музики на якого нудно дивитись на сцені я не можу. Який би тим в нього вокал не був. Хочеш успіху, май харизму яка не дозволить припинити на тебе дивитись.

Ну і ніяк не можна стверджувати, що Юріна, солістка yuko, не профі вокалістка

 yuko взагалі співають народну пісню
що заборонено правилами
   
yuko взагалі співають народну пісню
що заборонено правилами
Хотілось би посилання на цю заборону в правилах.

Звичайно є заборона неоригінальної пісні, яка буда випущена раніше ніж за пів року до Евробачення але тут слова переставлені, музика теж змінена, не можна на 100% казати, що це кавер на пісню, що вже існує. Потрібно знати які формулювання прописані в детальних, а не скорочених публічних, правилах Евробачення

Є певна вірогідність, що слова доведеться додатково змінити перед фіналом, музика вже точно не копія.

   
на случай если кто-то не смотрел интервью Скрипина с АннаМария. У них папа судья в Российском Крыму, лишь 2 года назад вышел в отставку.
Мама - начальник аппарата Совмина Крыма имеет медаль "ЗА освобождение Крыма"
На вопрос оккупирован ли Крым они отказались ответить. Эфир кончился тем, что дозвонившийся татарин назвал их ..лядями
   
на случай если кто-то не смотрел интервью Скрипина с АннаМария. У них папа судья в Российском Крыму, лишь 2 года назад вышел в отставку.
Мама - начальник аппарата Совмина Крыма имеет медаль "ЗА освобождение Крыма"
На вопрос оккупирован ли Крым они отказались ответить. Эфир кончился тем, что дозвонившийся татарин назвал их ..лядями
Анна Марія ватна мене мало хвилює, бо я погано уявляю як вони можуть пройти. От Марув то інша справа.
   
може Притула акцентує на прокацапських лярв?
   
може Притула акцентує на прокацапських лярв?
Щоб мобілізувати вату за них голосувати?
   
значить і тут жопа
   
Спеціальним гостем на фіналі національного українського відбору на Євробачення 2019, який відбудеться вже завтра, буде французький представник Bilal Hassani, котрий виконає свою конкурсну пісню "Roi"
   
може Притула акцентує на прокацапських лярв?

Там не тільки ватність присутня, а ще й приспів пісні здертий. Можна порівняти -  у АМ з 1.07, а на цьому відео з 1.17

   
Кому цікаво: довге інтерв'ю Yuko

Перша частина


Друга частина


   
Юля крутая! Юля украинка!
   
Так у них батьки в уряді Криму працюють зараз, була вже гілка на ФУПі. Марув постійно в Росії пасеться - тому теж викреслюємо. Казка голосу не має, а на конкурсі треба співати взагалі безпомилково на автопілоті.  У Брюнетів трохи монотонно і хоча інструмент класний, але хлопці від України якось не заходять. Фрідом джаз це ж Франція 30-х років ХХ ст. - вторинно. Залишається Юко (з голосом на 100 відсотків проблем не буде, концертів в Росії сказали не даватимуть) - в прогресивному жанрі фолькотроніка. Згадайте успіх Онуки в гостьовому виступі на київському Євробаченні, Юко працюють в цій же ніші.

повністю підтримую. вболіватиму і голосуватиму за Юлю!
   
Уперше термін «дегенеративне мистецтво» в 1892 р. застосував Макс Нордау в своєму бестселері «Дегенерація», в якому він намагався дати біологічні пояснення сучасному мистецтву, музиці та літературі, указуючи на дегенеративні характеристики митців, які його створюють. У своїй книзі автор піддав дегенеративне мистецтво різкій критиці, а також представив власне бачення окремих соціальних проблем Європи XIX ст. крізь призму концепції дегенерації.
   
Freedom Jazz як для мене це альтер его ЦЕШО

комерційна неформальність
або показушна широким масам  оригінальність

Останнє редагування: 22 лютого 2019 21:38:03 від Potato
   
Для тих, хто ще не визначився за кого голосувати




   
всьо шлак
   
А хіба були в останні роки відбори де не було б вати\напіввати? Чого це раптом помітили? А... так... вибори ж
   
здається відбір робили  рошенобляді  за  принципом -  найвідоміші в  кацапстані  ,  дали  там  найбільше   концертів .

 
   
здається відбір робили  рошенобляді  за  принципом -  найвідоміші в  кацапстані  ,  дали  там  найбільше   концертів .
Аласанія... Людина - Авакова... Вата фрік шоув, його дітище, а ще дивуються чого цього незалежного ватана вигнали ((((  (tu)  :D
   
Я бы послал Кириленко. Человек он в политическом плане надежный, а в музыкальном шансов у него не меньше, чем у тех, кто останется в результате сегодняшней чистки.
   
Не знаю кто лучше ,но худшие знаю точно
1.Анна Мария- такой херни я давно не слышал отвратительный тембр голоса ,неприятно слушать.
2.BSB- не понимаю как их вобще можно слушать? Бред.
   
Ну что, пока голосовалка в этой ветке совпадает с моими предпочтениями.
Буим надеяццо, что сегодня так и будет.
 :super: таарам....та..та... .тарам....
   
Не знаю кто лучше ,но худшие знаю точно
1.Анна Мария- такой херни я давно не слышал отвратительный тембр голоса ,неприятно слушать.
2.BSB- не понимаю как их вобще можно слушать? Бред.

може пан Владімір надасть свій перелік зразків ідеальних голосів і пісень?
   
Випускайте Гринджолів))
   
може пан Владімір надасть свій перелік зразків ідеальних голосів і пісень?
1 Bohemian Rhapsody - Queen. ...
2 Stairway to Heaven - Led Zeppelin. ...
3 Imagine - John Lennon. ...
4 Smells Like Teen Spirit - Nirvana. ...
5 One - Metallica. ...
6 Hotel California - Eagles. ...
7 Comfortably Numb - Pink Floyd. ...
8 Hey Jude - The Beatles.
   
Скрыпин о нацотборе на "Евровидение": У вас глаза на жопе выросли, что вы столько ваты напихали в отбор?

Журналист Роман Скрыпин после интервью с участницами национального отбора на "Евровидение 2019" Анной и Марией Опанасюк высказал мнение, что на пятом году войны люди с пророссийскими взглядами не могут представлять Украину на песенном конкурсе "Евровидение".

Сегодня 17.27

Журналист Роман Скрыпин, который взял интервью у участниц национального отбора на "Евровидение 2019" Анны и Марии Опанасюк, высказал мнение, что организаторы нацотбора включили в него большое число пророссийски настроенных участников. Об этом он написал на своей странице в Facebook.
"В национальном отборе на "Евровидение 2019"... участвуют как минимум два юрлица. Это Национальная общественная телерадиокомпания Украины (НОТУ) и СТБ. Первое – из бюджетных средств. У меня вопрос: ослеп [глава НОТУ] Зураб [Аласания] и все его непревзойденное правление. Или это все преступная деятельность StarLightMedia имени [Виктора] Пинчука? У вас глаза на жопе выросли, что вы столько ваты напихали в отбор? Вменяемые вы все там вместе? В контексте хайпа с Anna Maria, то тут все ясно, как божий день. Родители – коллаборационисты. Где Служба безопасности Украины, я не знаю... Мне все равно... Там Джамала? Крымскотатарская певица, победившая с песней "1944", которая раскрыла глаза? И теперь сепаратюги поют для Джамалы?" – написал Скрыпин.
Он назвал шоумена Андрея Данилко "искаженной версией Аллы Пугачевой для Малороссии" и отметил, что не имеет вопросов к группе "Манекен" из Донецка.
"Но Джамала? Джамала? Как так? Ведущий Сергей Притула? Патриот? На фронт передает деньги, но в упор не видит перед собой пятую колонну? Как так? Мы заблудились или где-то на обочине? Мне, кажется, снится или вы, правда, такие и есть? Придите в себя, дорогие украинцы. Да у нас пятый год идет война. Российско-украинская война", – подчеркнул журналист.
Он напомнил об аннексированном Крыме и фронтовом Донбассе, где погибают украинцы.
"Представьте себя на передовой, а потом пойте. Это все страшно. Очень страшно. Вы не хотите выйти из своей зоны комфорта? Вас оттуда вытащат. А пока благодарите тех, кто прикрывает вашу задницу", – добавил Скрыпин.
Больше читайте тут: https://гордон/news/politics/skrypin-o-nacotbore-na-evrovidenie-u-vas-glaza-na-zhope-vyrosli-chto-vy-stolko-vaty-napihali-v-otbor-761303.html
   
Показати зображення...

Заборонити деяким учасникам нацвідбору брати участь у фіналі це дурість. Замість цього віце-премєр мав би подумати, чому перше місце у голосуванні глядачів займе Марув. Якби в Україні працював Мінстець чи існувала державна інформаційна політика в умовах гібридної війни з Росією, то кращого варіанту ніж відправити на Євробачення Юко важко собі уявити. Не вибір Юко - це як в покері, в тебе на руках два тузи і ти, не торгуючись, скидаєш карти. Це ж яка класна зброя для троллінгу сусідів. Громадянка Росії з Кубані з дитинства співає українські пісні, переїхавши в Україну вивчила мову, і розмовляє українською краще за всіх трьох членів жюрі нацвідбору. Я вже не кажу про саму музичну складову - фолькотроніка, як самий трендовий і прогресивний напрям музики. Прочитайте, що музичні критики пишуть про Юко - вони як інопланетяни проти інших учасників відбору і на декілька голів вищі за всіх.  Недаремно Джамала і Філатов їх поставили на перше місце і навіть такий совок як Данилко на третє. Послухайте позавчорашнє  інтервю Юко, які вони розумашки. Почитайте їх дописи в соціальних мережах. Другий учасник гурту - Стас, родом з Авдіївки (Донбас) пише у ФБ українською. Щодо гастролів у сусідів, то вони вже заявили, що їх не буде. Таких людей підтримувати треба і робити прикладом для інших, а не гнобити. Вони наша інформаційна зброя.

П.С. від Росії цього року їде Сергій Лазарєв і це ще один чудовий спосіб троллінгу Росії, але наш Мінстець і це не використає. Є відео-інтервю Лазарєва Каті Осадчій, де він вже після окупації Криму, розповідає, що Крим це Україна...

Останнє редагування: 23 лютого 2019 18:20:35 від Гордій
   
Katerina Zolotareva
5 хв. ·

Ну что, золотые. Чуть менее чем через час на канале СТБ пройдёт финал нашего отбора на Евровидение. Напомню, что сам процесс в этом году вышел достаточно скандальным. Ко всем участникам, представляющим финал, есть масса вопросов как по их профессиональным способностям, так и по их гражданской позиции. И не стоит мне писать, что последнее в песенном конкурсе не имеет никакого значения, я всё равно от своей точки зрения конкретно по этому вопросу пока что не отойду. Пока у нас идёт война, а конкурс этот международный, публичный и как раз более чем очень политический — не отойду.

Так вот. Вчера мы все узнали, что дуэт Анна-Мария Опанасюк (Anna-Maria Opanasyuk) состоит из сестёр, чьи родители представляют оккупационную власть и являются коллаборантами, а сами девушки даже не считают Крым украинским. Подробнее об этом можно почитать в моём вчерашнем посте, ссылку дам в комменты. О гастролях MARUV по всей России гадать не приходится, все в открытом доступе. Так что и по ней всё понятно, как мне кажется. YUKO вообще гражданка России. Нравящийся многим Freedom-jazz girls band к вашему сведению озвучивает Вечерний Киев» Зеленского и тоже успешно гастролируют по России, как и весь Freedom балет.

И на фоне всего этого разворачивается кампания против группы KAZKA (даже сам Шарий подключился, обвинил в бездарности), которую обвиняют в том, что видели их в российской рекламе гастрольного тура по Германии. Хотя продюсер уже написал детальный пост с опровержениями, его тоже напомню в комменты. Ещё их (и здесь уже не совсем беспочвенно) обвиняют в плохом выступлении на отборе. Соглашусь, не знаю уж, что повлияло на солистку, но выступление вышло не очень. Посмотрим, как сегодня выступят. Хоть слышала её в живую — очень прилично.

Но в любом случае я буду поддерживать именно их. Они не зашкварены, они очень популярны и узнаваемы по всему миру (помните же моё видео с границы между Андоррой и Францией, где играл их сингл? если нет, то и на него дам ссылку в комменты), ну и они мне просто нравятся! Очень самобытные и яркие ребята. Зажигалочки такие) Но главное — мы не должны допустить такого позора, как представление всей Украины людьми, не уважающими наш суверенитет и государственные границы. Давайте будем голосовать за тех, за кого точно не будет стыдно. Удачи, KAZKA!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія