Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

з реєстрацією податкових накладних повна дупа

дфс закуклився та мовчить
медок вчора вже їм маляву настрочив, бо по телефонах не відповідають.
мої бухгалтери теж вчора-сьогодні дзвонять до дфс - глуха стіна.

27-го ми відправили через медок 3 податкових на реєстрацію. 2 встигли, квитанції прийшли. третя не встигла. дзвонили замовнику - він в реєстрі її бачить, але відкрити та подивитися що там всередині не може.
30-го відправляли ще одну податкову за червень - бухгалтерша проїбала, ала не щастя там півтори тищі гривнів. медок не працював, тому намагалися реєструвати через особистий кабінет дфс - дуля, присилав квітанцію з відлупом, підстава "невірне ім'я файлу, таке ім'я вже існує". але це сране ім'я файлу не я видумую, його автоматично генерує сам особистий кабінет. чотири рази надсилали, кожного разу інше ім'я файлу, але кожного разу вже існуюче. тобто - особистий кабінет дфс теж не працює.

вчора відправили через медок, який вже начебто запрацював, нову податкову вже за липень - до цього часу відповіді немає. в медку по телефону кажуть, що їм не відповідає дфс, тому накатали письмову маляву ще вчора.
але поки що дупа дупезна дупезняча.

петя курва все поїв....
   
ми відправляли 30-го все зареєєстровано, медок працював
   
там жеж с 01 07 работает блокирование регистрации НН
если у вас на входе один товар, а на выходе - совсем другой, ваши НН заблокируют. ваш покупатель не получит НК по вашим накладным
и пох, что у вас производство и вы купили комплектующие, а продали готовое изделие
берете свои бамаги и шуруете в наложку на комиссию объяснять-показывать-доказывать, что вы не верблюд, а отечественный производитель
тогда вашу НН могут разблокировать, но если не уложатся в срок для ее регистрации, вы все равно заплатите штраф
   
Тобто, якщо я купила папір і фарбу, а віддала бланки, то я не зареєструю пн? Серйозно?
   
Тобто, якщо я купила папір і фарбу, а віддала бланки, то я не зареєструю пн? Серйозно?

ні, скоріш за все зареєструєте, а от зареєструвати продаж фарби після купівлі кондитерки можуть не дати
   
6. Моніторинг податкової накладної / розрахунку коригування здійснюється ДФС за такими критеріями:

1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання такого товару/послуг, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, та обсягу придбання на митній території України та/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, та митних деклараціях, і переважання в такому залишку товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більше 75 % загального такого залишку та відсутність товару/послуги, зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

2) відсутність (анулювання, призупинення) ліцензій, виданих органами ліцензування, які засвідчують право суб'єкта господарювання на виробництво, експорт, імпорт, оптову і роздрібну торгівлю підакцизними товарами (продукцією), визначеними підпунктами 215.3.1 та 215.3.2 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Податкового кодексу України (далі - Кодекс), стосовно товарів, які зазначені платником податку у податковій накладній, поданій на реєстрацію в Реєстрі.

У разі якщо за результатами Моніторингу визначено, що податкова накладна / розрахунок коригування відповідає вимогам підпункту 1 цього пункту та сума податку на додану вартість, зазначена в податкових накладних, зареєстрованих платником податку в Реєстрі у звітному (податковому) періоді з урахуванням податкової накладної / розрахунку коригування, поданої на реєстрацію в Реєстрі, які відповідають вимогам підпункту 1 цього пункту, більша за середньомісячну суму сплачених за останні 12 місяців єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами, реєстрація такої податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 розділу V Кодексу.
У разі якщо за результатами Моніторингу визначено, що податкова накладна / розрахунок коригування відповідає одній з умов, зазначених у підпункті 2 цього пункту, - реєстрація такої податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 розділу V Кодексу.(c)

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних/

изучайте
но чует моя мадамсижу, что поизводителям таки гайки будут с регистрацией НН

   
Re: з реєстрацією податкових накладних повна дупа

сейчас под этот шумок крупные работодатели начнут задерживать зарплату
   
Перший пункт підозрілий. Дійсно можуть застопорити продукцію.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія