Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як вам план?

Re: Як вам план?  

португалия -это страна где любой португалец  на украинца шо он украинец ,а не русский или какая разница -вы же там типа чуть ли не один народ.

норм
мене закритість литовців вже задовбала, хоч вони і знають різницю між українцями та росіянами :)
   
Re: Як вам план?  

дякую
Із негативу. Дуже перебірливі в їжі.  :)
   
Re: Як вам план?  

Із негативу. Дуже перебірливі в їжі.  :)

я ж їх не годуватиму :)
а сам також не їм усе підряд
   
Re: Як вам план?  

 :X Oleksandr
не можу редагуваты и не можу відправити повідомленя більше одного за годинну.
   
Re: Як вам план?  

1. На кухні плиту відцентрувати. Буде зручніше.
2. На тому ж плані санвузол я б перекомпонував. Розвернув душ і на бокову стінку унітаз з біде переніс. Але це залежить ще й від розташування каналізаційної труби
   
Re: Як вам план?  

У залі буде телепромиватель? Хм, дивуюся плануванню.

Кухня у нас 25 метрів - і не вистачає на трьох готуючих одночасно :(
У наступному домі хочемо не менше 30 метрів, з островом посередині...
   
Re: Як вам план?  

Re: Як вам план?  

https://www.imovirtual.com/anuncio/terreno-a-venda-lagoa-albufeira-ID11WeI.html#6ecc5bbc4d

Это хороший участок?
500 метров от воды и 1 км от пляжа ,я считаю это недалико... можно купить и постороить дом и здавать потом британцам :) или приезжать самому..

п.с.
надо разузнать у Олександра про что значит земля комунальная и сколько нужно платить налогов за сам дом.
   
Re: Як вам план?  

https://www.imovirtual.com/anuncio/terreno-a-venda-lagoa-albufeira-ID11WeI.html#6ecc5bbc4d

Это хороший участок?
2.7 сотки только явно под дом и гараж..на бурячки места явно нехватит :)
и то надо двух этажный ставить как миннимум.
   
Re: Як вам план?  

Молодець, Oleksandr. Так тримати! План практичний та гарний. Сподобалось що кожна спальня має свою вану кімнат. Як на мене, то тільки так і має бути. Звичайно, потрібно прив’язувати б до місцевості - якщо є сусіди, то спланувати так щоб вони меньше бачили двір, якщо є вигляд на щось, то зробити великі вікна та веранду. Я думаю зо це все враховано.

Ще раз, молодець!
   
Re: Як вам план?  

https://www.imovirtual.com/anuncio/terreno-a-venda-lagoa-albufeira-ID11WeI.html#6ecc5bbc4d

Это хороший участок?
Я не фахівець по нерухомості, але саме місце сподобалось. (поставив чоловічка походив).
50000, це вартість землі, плюс ще мінімум 10 ть за переоформлення, 10-14буде коштувати проєкт (може і більше) і десь 1000-1200 (залежить від матеріалів) за метр квадратний, будівництво. Плюс всякі дрібниці, підключення комунікацій і т. п. Ще можна сміливо накинути тисяч десять. Десь так.
Податок на нерухомість 0,3% /0,45% (встановлює муніципалітет) в рік від ринкової вартості. Перші три роки не платиться, раніше було 10 років.

Останнє редагування: 27 червня 2020 23:37:44 від Oleksandr
   
Re: Як вам план?  

У залі буде телепромиватель? Хм, дивуюся плануванню.

Що це таке?
Можливо куня і замала, виходили з того, що є. Там щоб робити більшу кухню потрібно різати зал.
   
Re: Як вам план?  

Ще раз, молодець!
Дякую!  :)
   
Re: Як вам план?  

1. На кухні плиту відцентрувати. Буде зручніше.
2. На тому ж плані санвузол я б перекомпонував. Розвернув душ і на бокову стінку унітаз з біде переніс. Але це залежить ще й від розташування каналізаційної труби
1.на плиту я не звернув увагу, запитаю будівельника, але там є якісь норми, можливо її і не можна рухати.
2.в сан вузол планувалось робити вхід зі спальні, а там де салета, мав бути гостьовий сан вузол. Потім я попросив переробити, бо порахував, що чотири туалети то забагато. Тому там перепланували двері, решта вже не змінити.
   
Re: Як вам план?  

Що це таке?
Можливо куня і замала, виходили з того, що є. Там щоб робити більшу кухню потрібно різати зал.
та телевізор же :) телепромиватель мізків :)
   
Re: Як вам план?  

Я не фахівець по нерухомості, але саме місце сподобалось. (поставив чоловічка походив).
50000, це вартість землі, плюс ще мінімум 10 ть за переоформлення, 10-14буде коштувати проєкт (може і більше) і десь 1000-1200 (залежить від матеріалів) за метр квадратний, будівництво. Плюс всякі дрібниці, підключення комунікацій і т. п. Ще можна сміливо накинути тисяч десять. Десь так.
Податок на нерухомість 0,3% /0,45% (встановлює муніципалітет) в рік від ринкової вартості. Перші три роки не платиться, раніше було 10 років.

ого  20% за переоформление?
   
Re: Як вам план?  

Податок на нерухомість 0,3% /0,45% (встановлює муніципалітет) в рік від ринкової вартості. Перші три роки не платиться, раніше було 10 років.
допустим рыночная стоимость будет пол миллиона евро в год налог получится 2250 евро.
   
Re: Як вам план?  

Планую зняти сьогодні будинок замість готелю на відпустку. З видом на Христа  :D
   
Re: Як вам план?  

вообще говоря житие в зоне, утоптанной туристами, - сомнительное удовольствие
вокруг всё будет дико дорогое и бестолковое, имитация страны в форме ширпотреба для китайцев
я могу даже поверить что еду в ресторанах будут готовить из консервов, сделаных в Китае
   
Re: Як вам план?  

вообще говоря житие в зоне, утоптанной туристами, - сомнительное удовольствие
(tu) Наш вибір - однушка на Позняках!
   
Re: Як вам план?  

там ещё адская развязка автобана в 200 метрах от этой набережной

это только строго годится чтобы сдавать туристам покомнатно, дольше суток я бы там не стал находиться
   
Re: Як вам план?  

Давно немає таких цін, 400 штук, це по дешевці.

https://www.imovirtual.com/comprar/moradia/lisboa/?search%5Bfilter_enum_bathrooms_num%5D%5B0%5D=3&search%5Bregion_id%5D=11

Ціни на житло підняли мабуть європенси. Британці та й скандинави. Багато шведів старших продають житло тут і купляють в Іспанії, Португалії, Канари. Тим більше житло тут має якісь іпануті ціни. В мене хата з підвалом, 5 кімнат не рахуючи в підвалі. Площа 130 м2 житлова + 80 м2 підвал і т.п. Гараж окремий, ділянка 800 м2. Куплено за 190К євро 10 років назад. Десь 40 % виплачено. Зараз такі хати по сусідству пішли за 350-380 К! Часом теж виникає бажання продати то і на різницю купити шось в тепліших краях...Але до пенсії ше гурувати і гарувати.
   
Re: Як вам план?  

Площа 130 м2 житлова + 80 м2 підвал і т.п. Гараж окремий, ділянка 800 м2. Куплено за 190К євро 10 років назад. Десь 40 % виплачено. Зараз такі хати по сусідству пішли за 350-380 К!
Це ще дуже недорого  :gigi:  Але у тій самій Португалії будинки в гарних місцях теж не дешеві, нажаль.
   
Re: Як вам план?  

ого  20% за переоформление?
Можливо вийде менше 5-7, я купував безпосередньо від муніципалітету, тому сам все оплачував. Якщо купуєш від господаря можливо частину оплат робить він. Але всерівно менше ніж 5ть від 50000 не варто розраховувати. Якщо цікавить можу знайти закон і подивитись.
   
Re: Як вам план?  

допустим рыночная стоимость будет пол миллиона евро в год налог получится 2250 евро.
Від 1500 до 2250, як встановить муніціпалітет. Вони ставлятт процент не кожному окремо, а на весь район.
   
Re: Як вам план?  

У залі буде телепромиватель? Хм, дивуюся плануванню.

Кухня у нас 25 метрів - і не вистачає на трьох готуючих одночасно :(
У наступному домі хочемо не менше 30 метрів, з островом посередині...

Оце вірний підхід до кухні.
Кухня - це своєрідна творча майстерня (ну це якщо готувати їжу а не розморожувати в мікрохвильовці) і там потрібний простір для роботи декількох людей.
Пам'ятаю як алезка тут вихваляв плагування квартири з кухнею 10кв.  :facepalm1:
   
Re: Як вам план?  

там ещё адская развязка автобана в 200 метрах от этой набережной

это только строго годится чтобы сдавать туристам покомнатно, дольше суток я бы там не стал находиться
Нема там розв'язки. Від мого будинку до дороги метрів 500.тихо затишно. Дорога веде до океану.
   
Re: Як вам план?  

Оце вірний підхід до кухні.
Кухня - це своєрідна творча майстерня (ну це якщо готувати їжу а не розморожувати в мікрохвильовці) і там потрібний простір для роботи декількох людей.
Пам'ятаю як алезка тут вихваляв плагування квартири з кухнею 10кв.  :facepalm1:
Ми великих гостів дома вже років 10 ть не робим. Який там підхід потрібен, щоб приготувати обід чи вечерю на трьох чоловік?

Останнє редагування: 28 червня 2020 12:54:12 від Oleksandr
   
Re: Як вам план?  

Це ще дуже недорого  :gigi:  Але у тій самій Португалії будинки в гарних місцях теж не дешеві, нажаль.
Так. Пройшли ті часи коли в Португалії задешево можна було купити хороше житло.
   
Re: Як вам план?  

Ціни на житло підняли мабуть європенси. Британці та й скандинави.
І китайці. В Португалії є закон, якщо купуєш нерухомість більше ніж на пів лимона, отримуєш право на проживання. От китайці все скупляють.
   
Re: Як вам план?  

Ми великих гостів дома вже років 10ть не робим. Який там підхід потрібен, щоб приготувати обід чи вечерю на трьох чоловік?

Хм...
При чому тут гості?
я вже писав що це залижить від того, як відноситись до приготування їжі.
Якщо це творчий процес для всієї сім'ї з трьох людей, то 13м. то явно замало. Скоріш за все ви особисно не прймаєте участі в приготуванні їжі...
   
Re: Як вам план?  

та телевізор же :) телепромиватель мізків :)
Телевізор тепер це майже компютер, та і португальське телебачення тільки футболом мізки може промивати. У них новини футболом починаються і футболом закінчуються.  :D
   
Re: Як вам план?  

Хм...
При чому тут гості?
я вже писав що це залижить від того, як відноситись до приготування їжі.
Якщо це творчий процес для всієї сім'ї з трьох людей, то 13м. то явно замало. Скоріш за все ви особисно не прймаєте участі в приготуванні їжі...
Чому ви вцепились за ті 13  метрів, там місце аж до вікна.
   
Re: Як вам план?  

У нас в Одесі в квартирі зал був 13 кв. м. Кухня чи то 6 ть то 7м. А тут 13 ть для творчості не буде вистачати. Я і на трьох метрах смачний борщ зварю.  :)
   
Re: Як вам план?  

У нас в Одесі в квартирі зал був 13 кв. м. Кухня чи то 6 ть то 7м. А тут 13 ть для творчості не буде вистачати. Я і на трьох метрах смачний борщ зварю:)

То навіщо вам стаціонаоний будинок якщо ви такі невибагливі. )
Купіть на колесах і подорожуйте...
   
Re: Як вам план?  

Нема там розв'язки. Від мого будинку до дороги метрів 500.тихо затишно. Дорога веде до океану.

Это до автобана 500, а до развязки 200
   
Re: Як вам план?  

То навіщо вам стаціонаоний будинок якщо ви такі невибагливі. )
Купіть на колесах і подорожуйте...
А я не розумію як це їсти готувати, щоб 13-метрів було замало? Це не творчість, а неохайність. Я ж не ресторан там будую.
   
Re: Як вам план?  

А я не розумію як це їсти готувати, щоб 13-метрів було замало? Це не творчість, а неохайність. Я ж не ресторан там будую.
13 метрів приготувати на родину - досить. Крім того, це ж будинок, буде і мангал на вулиці. В мене кухня не відокремлена, а разом з кімнатою, 40 метрів  :facepalm1:  Нафіг не потрібно.
   
Re: Як вам план?  

Это до автобана 500, а до развязки 200
Де ти там розв'язку бачиш? Немає там розв'язки.
   
Re: Як вам план?  

Де ти там розв'язку бачиш? Немає там розв'язки.

https://goo.gl/maps/L8Db44n9JoMy9eu28

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія