Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

та немає тут що обговорювати. дитячий садок.

хіба що черговий срач розвести.
що, власне, у гілці вже й відбулося. :gigi:
тема ні про що.
Ти чохеш скзати що існує дружба між чоловік і жінкою без сексуального потягу??? НЕ ВІРРРРЮЮЮЮЮ! :facepalm1:

Це все брехні сіцілістів.
   
за данбаром, в людини може бути до 5 (частіше менше) близьких друзів, і десь до 15 приятелів

в мене всі слоти зайняті археологами, преферансистами, панками і алкоголіками
погодьтеся, викреслювати когось з них заради кароффкі - не надто продуктивна ідея
тебе чтоли сложно

ради блага человечества сделай ето
   
хіба що черговий срач розвести.


срач - річ благословенна
краще нехай люди знімають напругу тут, ніж заїдають рідних і близьких
   
ради блага человечества сделай ето


нит
я жестока и коварна

страдайте.
   
Ти чохеш скзати


я не чохеш і не скзати!  :beee:
   

срач - річ благословенна
краще нехай люди знімають напругу тут, ніж заїдають рідних і близьких

дуже дискусійне питання.
ліпше боксерську грушу натовкти добряче.
хоча далеко не кожен має до неї доступ...

але ж і тема не про це.
хоча, зрештою, хз про що вона взагалі вийшла.  :gigi:
вай нот, врешті решт?
   
нит
я жестока и коварна

страдайте.

ти ж і сама страждаєш через "многіє знанія - многіє пєчялі"...
зглянься на людство.
воно і так вже у переддуповому стані. місцями. а місцями вже давно там...
   
але ж і тема не про це.

тема про "після 45"
якщо вищезгаданого Данбара трохи покурить (а курить варто), то можна прочитать багато цікавого про функцію трьопів ні про що, пліток і решти таких от зайнять для людського роду в цілому і кожної людинки окремо.

але якщо коротше - так, це необхідно, потрібно і всяко покращує.
   
ти ж і сама страждаєш через "многіє знанія - многіє пєчялі"...


я, як майже тру мазохіст, не страждаю, а насолоджуюся.
ну, намагаюсь...
виходить так собі, але яка розумна є тому альтернатива?
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Ти чохеш скзати що існує дружба між чоловік і жінкою без сексуального потягу??? НЕ ВІРРРРЮЮЮЮЮ! :facepalm1:

Це все брехні сіцілістів.

Чому?

Якщо по роботі, то цілком таке можливо, що просто дружба, але тільки за умови, що дівчина не в твоєму смаку.
   
тема про "після 45"

заперечую! то інша гілка, яку мені лінь подужати, тому я туди не ходжу. 
щодо трьопів - тут да, функція незамінна, підтримую.
але ж напрямок, напрямок! історія каже, що багато хто дотрьопався до
винищення цілих народів.
тому ми тут типу все ж за трьоп-гуманізьму з усіма її недоліками і зменшення агресії.
бо вона у більшості деструктивна.
у переважній більшості.
   
виходить так собі, але яка розумна є тому альтернатива?

а ніяка.
адаптувати по мірі можливості своїм досвідом навколо себе
все, що можна, під "однажды мир прогнёцца под нас" (с)
у свою матрицю.
і насолоджуватися проміж пєчялямі.   :gigi:

   
Чому?

Якщо по роботі, то цілком таке можливо, що просто дружба, але тільки за умови, що дівчина не в твоєму смаку.

на роботі - це на роботі !
Але приємно, коли дама красиво одягнута і пахне чудово !
Зробив комплімент, їй настрій підняв і собі
Мені приходитьться БАГАТО із жінками працювати
   
Чому?

Якщо по роботі, то цілком таке можливо, що просто дружба, але тільки за умови, що дівчина не в твоєму смаку.

По роботі просто часу галяк може бути,  але ми про те що все рівно тягне, а не про те чи дійшло до процесу.

Ти відразу відрегував раз не було сексу не було притяжіння, але правда така що ти його просто подавив або не розгледів за роботою.

Елемент сексуальних бажань всерівно має бути присутній.
   
зменшення агресії.
бо вона у більшості деструктивна.


а отут вже треба курити Лоренца
   
а отут вже треба курити Лоренца
Не трогайте Лоренца. Він кльовий чувак і його перетворення любив Енштейн, а він дурницю не скаже.
   
під "однажды мир прогнёцца под нас" (с)

не хочу я говнороку :-(

і так я собі думаю, якщо світ прогнеться під мене, це будуть хана і гаплики, а не світ.
нехай вже краще прогинається під манюпаса
   
Він кльовий чувак

ахуєнний. і частково невизначений ;-)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

нє. це горді безпардонні самці чєловєка, в тісняві вони посваряться і поб'ють посуд
;o оце ти з такими ідіотами водишся? Скажи мені хто твій друх і я скажу хто ти....
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Я мирно співісную , з власним алкоголізмом .

А стосовно - хто кому та що винне , то ж зрозуміло - дрючьба - дрючьбой , а тютюнець в кожного свій має бути (ну майже цетато) .  ))
оце ти таке скряго? Ну, і на шо ти розраховуєш?

Нібось із жінкою всі 40 років каси різні.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

срач - річ благословенна
краще нехай люди знімають напругу тут, ніж заїдають рідних і близьких
;o у мене кіт не сьєдобний. І не надійся!
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

я не чохеш і не скзати!  :beee:
:gigi: Леська, мовчи!
   
оце ти таке скряго? Ну, і на шо ти розраховуєш?

Нібось із жінкою всі 40 років каси різні.

Еее , дякувати Богу , останні 14-ть козакую , бо ніщо , як власну волю , в життІ цьому не ціную , тобто маючи якісь залишки людяності , позбавляю усіх най-най-наєчних світу цього від себе супостата . ))
   
;o у мене кіт не сьєдобний. І не надійся!

Та то тра вчитися готувати , бо ж оно багацько вже тєм , що китайске життя пропагують . ))
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Дружба між представниками протилежної статі (у вашому розумінні між чоловіком і жінкою) МОЖЛИВА.


Приклад: дружба між Кароффкою (Боженою) і Газдою.

Думаю, деякі знають, про що я.


Так от, отам таки була ДРУЖБА. Без взаємних зобов*язань, без БУДЬ-ЯКИХ розмов і натяків на секс, на зустріч, на розвіртуалізацію, на фотографії... Ділилися всим. Ми все знали один про одного. Окрім табуйованої теми. Та вона нам і не потрібна була. Він був людиною віруючою, католиком.

ТАМ вчинялися Поступки. Я НЕ знаю, як можна було в той час назвати ті почуття, але вони були. Без зізнань, без натяків. Була просто ІДЕАЛЬНА дружба двох різностатевих осіб.

Але кароффка як всігда....

Я не знаю, чи ще живий Газда, але то був Мужчина.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Скажу більше. Такого рівня дружбу мати в реалі дуже складно. Навіть не можливо, бо в реалі дружба між чоловіком і жінкою закінчується там, де починається секс. Тобто, вона існує до ліжка, а далі вона вже трансформується в зовсім інше.


Як колись казали тутешні аксакали (с), я до першого траха можу прождать максимум один місяць. Тому якщо в поле зору як одинокого, так і одруженого мужчинки потрапляє приваблива жіночка, з якою йому приємно буде дружити, та дружба неодмінно закінчиться ліжком.

   
Дружбы вообще не существует. Ни мужской ни женской ни какой-либо иной. Ну разве что Гильгамеш и Энкиду.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

І да, в реалі важче підтримувати дружбу, бо вона відбуватиметься на виду у половинки подружжя, тому тут є деякі складнощі, а от у вірті дружба цілком можлива.


З Газдою ми проспілкувалися десь років з три, якщо не більше.


А потім була ще одна дружба теж інетна. Вона триває десь із 2011-12 року і до цього часу. Але це трішки не те. Нмавіть зовсім не те. Тут більше перспектив перерости у щось набагато серйозніше і більше, але є певна непереборна сила. Війна, мать його їбі в сраку того вашого клятого Потроха....

Отак і переписуємося тепер час від часу без будь-яких натяків і пропозицій як брат і сестра...



Тому, сексуально озабочені дрочуни, засуньте собі в сраку оті свої претензії до мене про недойоби.



   
Тому, сексуально озабочені дрочуни, засуньте собі в сраку оті свої претензії до мене про недойоби.


А что у вас?
   
Ото коли молодь гуртуєцця у зграйки , якусь кількість часу , присвячуючи спільним справам-розвагам - ото й уся дружба .

Ну ще жіночки можуть гуртуватись - язики почесати - теж схоже на дружбу , доки за патлі одна одну не починають тягати , через надмірні одкровення . ))

Тобто мавп'ячий інстинкт до згуртування у зграю собі подібних , люде звуть дружбою .

Дорослим самцям , психологічно дорослим , такий інстинкт не властивий , бо мають сім'ю .

І спорьтесь хоч до позеленіння . ))
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Та то тра вчитися готувати , бо ж оно багацько вже тєм , що китайске життя пропагують . ))
Нє, ти таки не відчепишся сьогодні від мене просто так.

Готувати я умію. Мої кухарські здібності оцінила Свекруха. Якщо ти розумієш, яка це найвищої проби похвала.

Так що, мимо.

А ти і далі продовжуй звільняти всіх жіночок від себе - тобі і без них із втоєю подружкою горілкою завжди добре. Не переймайся моєю долею. Ковиляй потіхонєчьку....
   
Просто дайте другу приличную сумму в долг под честное слово. :)
   
тобі і без них із втоєю подружкою горілкою завжди добре.

Чі готувати нік-нейм вміє , чі не вміє - не суть , а що прочитане не вміє усвідомлювати - хвакт , бо мирне співіснування із алкоголізмом означає відсутність споживання і горілки і будь-яких інших алкогольних напоїв . ))
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

А что у вас?
У мене? Важке життя - тягну на собі фізично три неповні сім*ї, дуже стомлююся фізично. Тяга до ремонтних робіт - то швидше хоббі, ніж фінансова потреба. Навіть якби я була дружиною мільйонера - я б все-одно вчиняла так же само - ремонтувала сама.

Якщо ви знаєте, що я вдова і прагну сама все ремонтувати, то ви і зробили висновок що це тільки недотрах. Я вже в такому віці, що той перетрах може вже і не потрібен. Над цим не задумувалися?

Чому ви вирішили, що без перетраха жінка у 47 років - це обов*язково ущербна, обов*язково недойобана, обов*язково вона повинна бути повернута на сексі?


Я так зрозуміла, що якщо я буду на цьому форумі писати і до 67 років (тобто, і через 20 років) все-одно знайдуться умніци тіпа Олі Тейлор, які ні до чого розуміншого не додумаються, як знову  звинуватити мене у недотрахові?


Ви йобнуті, гаспада?  ;o  Чи ви тут всі сексуально озабочені, тобто, настільки голодні на цю тему, що вам ускрізь недотрах увижається? Ви це всіх по собі судите?
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Чі готувати нік-нейм вміє , чі не вміє - не суть , а що прочитане не вміє усвідомлювати - хвакт , бо мирне співіснування із алкоголізмом означає відсутність споживання і горілки і будь-яких інших алкогольних напоїв . ))
Ти диви... почав вже викручуватися. Піздно! Вже всі знають про горілку, так що ве не приховуй своєї подружки - вона у тебе гарна мабуть, що ти її полюбляєш.
   
Ти диви... почав вже викручуватися. Піздно! Вже всі знають про горілку, так що ве не приховуй своєї подружки - вона у тебе гарна мабуть, що ти її полюбляєш.

Та мені якося однаково , хто і що знає , бо що я роблю або від чого утримусь - виключно заради себе та подовження власного життя . ))
   
Війна, мать його їбі в сраку того вашого клятого Потроха....

 :facepalm1:

Тепер уже Порошенко нідочого, тепер винний Зеленські, він продає квитки на крові і війну теж він розпчав... Зрозуміло що не хуйло а кожег президент розпочинає війну з РФ.
 :facepalm1:
   
Взагалі Кароффка те що ти написала вище каже не про твої бажання, а про твої табу і що ти придушуєш...

От цікаво чи Олді як психолог, зміг розібрати тебе по полочках зараз))))

Доречі тут на ФУП писали. ЩО молодих стриптезірів запрошують само більше в дома пристарілих і бабці в 70 років готові платити за сексуальну дружбу до останьої копійки... Ці теми просто табу, але це правда)))

Є люди які в молодості до кохання ліниві, а є які мають табу... А в старості ті що були ліниві в молодсті ними і залишаються... А от інші знають порушити табу.

 
   
У мене? Важке життя - тягну на собі фізично три неповні сім*ї, дуже стомлююся фізично. Тяга до ремонтних робіт - то швидше хоббі, ніж фінансова потреба. Навіть якби я була дружиною мільйонера - я б все-одно вчиняла так же само - ремонтувала сама.

Якщо ви знаєте, що я вдова і прагну сама все ремонтувати, то ви і зробили висновок що це тільки недотрах. Я вже в такому віці, що той перетрах може вже і не потрібен. Над цим не задумувалися?

Чому ви вирішили, що без перетраха жінка у 47 років - це обов*язково ущербна, обов*язково недойобана, обов*язково вона повинна бути повернута на сексі?


Я так зрозуміла, що якщо я буду на цьому форумі писати і до 67 років (тобто, і через 20 років) все-одно знайдуться умніци тіпа Олі Тейлор, які ні до чого розуміншого не додумаються, як знову  звинуватити мене у недотрахові?


Ви йобнуті, гаспада?  ;o  Чи ви тут всі сексуально озабочені, тобто, настільки голодні на цю тему, що вам ускрізь недотрах увижається? Ви це всіх по собі судите?

В 47-м и недотрах? Это же почти молодость. Вы похоже действительно устали без настоящего мужика.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Та мені якося однаково , хто і що знає , бо що я роблю або від чого утримусь - виключно заради себе та подовження власного життя . ))
;o Та господь з тобою... продовжуй і не відволікайся на якихось каровок...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія