Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

98% українців вірять у перемогу, 91% підтримують Зеленського – опитування

25% скотилося до 9% - це фіаско...  :beach:
   
норм че, иди воюй, мы тебе зп будем платить, которую ты будешь тратить на закупку себе шмота, бензин для заправки служебных машин и на многое другое

семья в это время куй пососет у шарика, ведь среднюю сохраненную зп по месту работы мы тоже отменим

да, элка, явно родственники ваши не на фронте

збереженну зарплатню родина все одно не отримувала -бо вона нараховується, але не виплачується.
воїн отримує зарплатню в армії.

ти бізнесмен чи підприємство - половина робітників пішла до війська - ЧИМ платити зарплатню, якщо бізнес ледве жевріє?

ще раз - в державі нестача ресурсу.
ти президент, в країні війна -розставь приоритети як снабжати армію і цивільне населення.
   
я не знаю какой ценой нам достанется эта перемога, пока я в панике

зе никогда не поддерживала и поддерживать не собираюсь
Все как многие хотели (не про Вас, вашу позицию не помню). Не заглядывать хуйлу в глаза, силой выбить врага с Донбасса и Крыма.
Не могу понять в чем заключаются вопросы у многих по отношению к зеленскому. Ведь основное что ему закидали, это уступчивость кацапам. Когда напали, страна приняла бой, как и написано в конституции и уставах. Несмотря на минимальный шанс на успех, на том хламе который у нас остался от совка, но приняла.
 И сражается уже полгода, и армия такого финансирования не помнит со времён глубокого совка. А начинали с голой жопой.
Просто многие думали что война это что-то далекое и непонятное, похожее на войны в фейсбуке. Но оказалась она другой, страшной, со смертями, победами, поражениями и предательством.
 И ещё вчерашние патриоты которые рвали на груди вышиванки, оказались в глубоком европейском тылу. И рассказывают про вылезший геморой.

   
збереженну зарплатню родина все одно не отримувала -бо вона нараховується, але не виплачується.
воїн отримує зарплатню в армії.

ти бізнесмен чи підприємство - половина робітників пішла до війська - ЧИМ платити зарплатню, якщо бізнес ледве жевріє?

ще раз - в державі нестача ресурсу.
ти президент, в країні війна -розставь приоритети як снабжати армію і цивільне населення.
Можете назвать госпредприятие где 50% работников ушли на войну?  Или хотя бы 25 %)))
   
Можете назвать госпредприятие где 50% работников ушли на войну?  Или хотя бы 25 %)))
До чого тут держпідприємства? Платити зарплату мають призваним мають всі. Ситуація - маленька бкдівничо-ремонтна фірма. Хазяїн на фронті, об'єму робіт нема, робітник теж в ЗСУ.  З чого йому платити зарплату?
   
По поводу того что убрали средний и про неипатся заботу про тыл. Во первых протянули этот закон по шакальски втихаря, и кстати ни одно СМИ про это не написало, хотя помню какой вой поднялся про пересечения админ границ областей  :D . Во вторых, мобилизированные уже почти полгода в армии, я думаю они бы с удовольствием приехали в тыл и на смену им поехали работники которые сейчас в тылу. Вообще не вопрос))).
   
До чого тут держпідприємства? Платити зарплату мають призваним мають всі. Ситуація - маленька бкдівничо-ремонтна фірма. Хазяїн на фронті, об'єму робіт нема, робітник теж в ЗСУ.  З чого йому платити зарплату?
Не надо мне сказки рассказывать, я знаю кто этот закон протягивал. Я прям щас слезу пущу при воспоминании про маленькие строительные фирмы ))))). Приват кстати платит, и водафон и часть айтишников платит своим
   
Абассака  :lol:
"дефолт ?? нові горизонти !!! Уііііііі" (с)
Шо там Велике крадівництво ? у розпалі ?
В Миргороді - так: ліплять третій у місті басейн. Роботи з ранку до ночі.
Дурня якась. Нахіба
   
Можете назвать госпредприятие где 50% работников ушли на войну?  Или хотя бы 25 %)))

не можу, але на фупі були назви підприємств приватної власності.

і як бути? державні підприємства зберегають зарплати, а інші ні?

зберегти ці зарплати - це майже стовідсотково розорити підприємства. а в нас і так скільки їх позакривалося, скільки розбомблено-пошкоджено, скільки працюють на 50% і менше потужності.

я не знаю як тут краще і як залишатися економічно на плаву.
лише донорська допомога країн заходу тримає.
і та не нескінчена.
що робити?
   
я знаю кто этот закон протягивал.
хто?
   
Отже популярність зе зменшується. Що з цього приводу думають його піарщики?

ЗІ Як там з нобелівською премією для зе?
   
И ещё вчерашние патриоты которые рвали на груди вышиванки, оказались в глубоком европейском тылу. И рассказывают про вылезший геморой.
Про кого це?
Тут навпаки по ФУПу помітно цікавинку - чи не найактивніші полум'яні бойові заЗе дописують з-за океанів.
   
Азовці теж повірили Зеленському, а тепер їх вбивають
   
хто?
Большой строительный бизнес и не только. А во время войны у солдата нельзя отбирать, можно только добавлять. Потому как это психология.
 Ну и если совсем край, то можно выйти и публично про это заявить, по честному и открыто. А сделано все это было по шакальему.
 Где-то так
   
Про кого це?
Тут навпаки по ФУПу помітно цікавинку - чи не найактивніші полум'яні бойові заЗе дописують з-за океанів.
Я не про фуп, я про своих(((
   
Дослідженню вже півтора місяці.

Розходимося, нас наїбали
   
Я не про фуп, я про своих(((
Зрозумів.
Серед мого оточення трохи оптимістичніше.
Найбільшими героями і патріотами виявились мовчазні дядьки, котрим було насрать на політичні фігури, котрих, здавалось, хвилювала тільки "своя хата", котра скраю. Так само мовчки встали, пішли, і роблять діло. Професійні "патріоти" десь просто погубились, не чути.
   
а тут банят за критику влади, так, что ноу коментс

це ж просто - так/ні
то яка це критика або нападки?
   
Не надо мне сказки рассказывать, я знаю кто этот закон протягивал. Я прям щас слезу пущу при воспоминании про маленькие строительные фирмы ))))). Приват кстати платит, и водафон и часть айтишников платит своим
Які казки. Я описав реальну ситуацію. Фірма скоріш за все буде закрита. Купа немалих фірм скоротили робочий тиждень. В енергетиці непроплати. Де брати гроші на зарплати мобілізованим? Краще тим фірмам намалювати штрафи і довести їх до банкрутства? Робітників на біржу на шию державі? Надрукувати для них грошей і розігнати інфляцію?
   
Азовці теж повірили Зеленському, а тепер їх вбивають
Був інший вихід? Їх би там в азовсталі вже давно б усіх вбили. Чи ти цього не розумієш?
   
Все как многие хотели (не про Вас, вашу позицию не помню). Не заглядывать хуйлу в глаза, силой выбить врага с Донбасса и Крыма.
Не могу понять в чем заключаются вопросы у многих по отношению к зеленскому. Ведь основное что ему закидали, это уступчивость кацапам. Когда напали, страна приняла бой, как и написано в конституции и уставах. Несмотря на минимальный шанс на успех, на том хламе который у нас остался от совка, но приняла.
 И сражается уже полгода, и армия такого финансирования не помнит со времён глубокого совка. А начинали с голой жопой.
Просто многие думали что война это что-то далекое и непонятное, похожее на войны в фейсбуке. Но оказалась она другой, страшной, со смертями, победами, поражениями и предательством.
 И ещё вчерашние патриоты которые рвали на груди вышиванки, оказались в глубоком европейском тылу. И рассказывают про вылезший геморой.

Ну якщо в когось загострення якоїсь хвороби (того самого геморою), це таки не привід для жартів і кпинів  :gigi:
   
з огляду на те, що колаборантів та тих, хто неявно підтримує кацапів не так уже й мало, цифра переконлива.
   
один из секретов підтримки



Останнє редагування: 12 серпня 2022 11:43:04 від milkman
   
98% українців вірять у перемогу у війні з Росією
а говорили, что украинцы ни по одному вопросу не могут придти к единодушию :laugh:
   
Все как многие хотели (не про Вас, вашу позицию не помню). Не заглядывать хуйлу в глаза, силой выбить врага с Донбасса и Крыма.
Не могу понять в чем заключаются вопросы у многих по отношению к зеленскому. Ведь основное что ему закидали, это уступчивость кацапам. Когда напали, страна приняла бой, как и написано в конституции и уставах. Несмотря на минимальный шанс на успех, на том хламе который у нас остался от совка, но приняла.
 И сражается уже полгода, и армия такого финансирования не помнит со времён глубокого совка. А начинали с голой жопой.
Просто многие думали что война это что-то далекое и непонятное, похожее на войны в фейсбуке. Но оказалась она другой, страшной, со смертями, победами, поражениями и предательством.
 И ещё вчерашние патриоты которые рвали на груди вышиванки, оказались в глубоком европейском тылу. И рассказывают про вылезший геморой.

Думав, що уйопків для яких слово "патріот" - це лайка вже не лишилось. Але  ні. Є ще такі, яким і патріоти - поперек горла і вишиванка  -  дихати не дає.
   
25% скотилося до 9% - це фіаско...  :beach:

там якщо рахувати по кількості усіх, а не тих що прийшли на вибори, то так і виходить
   
Професійні "патріоти" десь просто погубились, не чути.
Орест Лютый он же Антин Мухарский
примирился с Егоровой и по причине 3 детей добег аж до Америки :gigi:
Концертирует там. Говорит, что собирает деньги для ЗСУ

Вот почему наши записные патриоты как сбегут за пределы страны,
тот час  начинают деньги собирать? :eyes:
   
Вот почему наши записные патриоты как сбегут за пределы страны,
тот час  начинают деньги собирать?
Не помітив такої закономірності.
Цей висновок на підставі казусу мухарського, чи база даних ширша?
Начебто навпаки на слуху багато імен не записних, а звичайних патріотів, котрі займаються збором коштів, будучи в Україні.
   
Цей висновок на підставі казусу мухарського, чи база даних ширша?
чуток ширша  :)
на слуху багато імен не записних, а звичайних патріотів, котрі займаються збором коштів, будучи в Україні.
Про всех звичайних патріотів, кто остался в Украине, речи нет
Что можем, то и делаем
   
Все как многие хотели (не про Вас, вашу позицию не помню). Не заглядывать хуйлу в глаза, силой выбить врага с Донбасса и Крыма.
Не могу понять в чем заключаются вопросы у многих по отношению к зеленскому. Ведь основное что ему закидали, это уступчивость кацапам. Когда напали, страна приняла бой, как и написано в конституции и уставах. Несмотря на минимальный шанс на успех, на том хламе который у нас остался от совка, но приняла.
 И сражается уже полгода, и армия такого финансирования не помнит со времён глубокого совка. А начинали с голой жопой.
Але декого (декого!) все це найбільше бісить, усвідомлено чи на підсвідомості - це неважливо.
Думаєте, чим викликано що та ж сама Моллі П вже неодноразово тут заявляла : "зе никогда не поддерживала и поддерживать не собираюсь" ?
Це ж як обітниця, заклинання на межі істерики. Вони й хочуть перемоги України у цій війні, і навіть якнайшвидшої, і водночас вона їх лякає - "не тому лаври дістануться!"
   
Віримо у головнокомандувача навіть ми порохоботи...
Але ж це не значить що про велике будівцицтво буде забуто  :laugh:
   
Але ж це не значить що про велике будівцицтво буде забуто
Як про нього забудеш. Щодня їжджу повз широченний банер на мосту. І там же цілими днями гарчить техніка славнозвісної фірми "Автострада", ударно будують розв'язку.
А потім елки розказують про нестачу коштів в державі і пропонують фупчикам-воякам потерпіти, бо "державі скрутно", і самому потурбуватись про снарягу та інше.
   
Як про нього забудеш. Щодня їжджу повз широченний банер на мосту. І там же цілими днями гарчить техніка славнозвісної фірми "Автострада", ударно будують розв'язку.
А потім елки розказують про нестачу коштів в державі і пропонують фупчикам-воякам потерпіти, бо "державі скрутно", і самому потурбуватись про снарягу та інше.
А дороги во время войны не нужны?
Снарягу по воздуху доставляем?

Кстати, читала в сети стенания россиян,
что в этой войне хорошо экипированы 2 армии
кадыровская и украинская
а россияне  - абы как
   
А дороги во время войны не нужны?
Снарягу по воздуху доставляем?

Кстати, читала в сети стенания россиян,
что в этой войне хорошо экипированы 2 армии
кадыровская и украинская
а россияне  - абы как

оце найдибільніше поясненя, ще чув шо істрєбітєлі сідають на набудованих дорогах.
   
А дороги во время войны не нужны?
Снарягу по воздуху доставляем?

Кстати, читала в сети стенания россиян,
что в этой войне хорошо экипированы 2 армии
кадыровская и украинская
а россияне  - абы как
Та потрібні, але якось Київ без тієї розв'язки жив століттями, і до кінця війни точно протримався б.
То ви не читали шедеврального посту нашої Еллочки у відповідь фупчику-воїну. B-)
   
але якось Київ без тієї розв'язки жив століттями

а урбаністи кажуть що ті розв'язки до діри, дорогі, сприяють заторам і економлять максимум 4 секунди
   
а урбаністи кажуть що ті розв'язки до діри, дорогі, сприяють заторам і економлять максимум 4 секунди
Дідько його знає... Висів сиротливо той банер на дніпровській набережній від початку війни, викликав сумну усмішку - от же, мовляв, як змінились часи і пріоритети..
Десь там ще поруч бігборд здоровий - плавай по-президентськи! - то вже я хз, що то значить.
Але ніт, місяців зо три тому знов всьо завєртєлось, машини гарчать, люди бігають - мабуть в держави стало все заєбца з грошима, а Елку хтось обманув щодо "сутужності".
   
Думав, що уйопків для яких слово "патріот" - це лайка вже не лишилось. Але  ні. Є ще такі, яким і патріоти - поперек горла і вишиванка  -  дихати не дає.
Ипать, щас заплачу от умиления ))). Там ясно написано про каких «патриотов» речь идёт . И пламенные речи они в фейсбуке писали, и вышыванку носили, и позором всех клеймили. Но уже ночью 25го пересекли границу. И хс сбежали, бывает, но сиди и сопи в две дырки, не бля пост за постом в фейсбуке как ему Украина болыть. А вершиной стало, когда это падло опубликовало данные по погибшему коллеге, которые сученок с закрытой группы вытяг и фотку самолёта с ракетами на которых надпись «за ….» и допыс, мы отомстим. Мы, сука, мы с португальских фронтов эта падла отомстит.
   
Ипать, щас заплачу от умиления ))). Там ясно написано про каких «патриотов» речь идёт . И пламенные речи они в фейсбуке писали, и вышыванку носили, и позором всех клеймили. Но уже ночью 25го пересекли границу. И хс сбежали, бывает, но сиди и сопи в две дырки, не бля пост за постом в фейсбуке как ему Украина болыть. А вершиной стало, когда это падло опубликовало данные по погибшему коллеге, которые сученок с закрытой группы вытяг и фотку самолёта с ракетами на которых надпись «за ….» и допыс, мы отомстим. Мы, сука, мы с португальских фронтов эта падла отомстит.

Ну так він потім, коли повернеться, буде всім показувати свої пости у ФБ, як він боровся  :gigi:
   
Та потрібні, але якось Київ без тієї розв'язки жив століттями, і до кінця війни точно протримався б.
То ви не читали шедеврального посту нашої Еллочки у відповідь фупчику-воїну. B-)

а Елку хтось обманув щодо "сутужності".

да ти підзаїпав тягати мій нік.

як би не відстрочки кредіторів на пару років, Україна б вже купу разів мала дефолти.

п.с. муляє розв'язка, то задай питання своєму меру, чого це Київу не протриматися до кінця війни без неї.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія