Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хуйло назвал вступление Украины в НАТО "красной линией" для России

Обывателя там кормят манной кашей и "победами", делая из Запада "бумажного тигра". Иначе как еще развести на патриотизм? Не гробами же из Сирии?

 Угу
   
По поводу нас. Рекомендую побыть в качестве главы пентагона, ему на стол ложится выписка телефонных разговоров те шо щас гуляют по сми плюс доклады разведки по нашим политикам, олигархам итд... кто из вас дал бы такой стране хотя бы пистолет ржавый.
 Бозя кого-то в темячко у нас цьомкнул или праведник какой-то живет, другого объяснения я не нахожу почему с нами носятся.
   
це посил НАТО  щоб нас ніколи не прийняли

і шо воно змінює для нас?
нам рахувати час льоту ракети? кацапи ВЖЕ напали, тому це єдиний вірний шлях
якшо до того могли бути в когось інші думки... ну типу, хуйло нападе... то нині в них немає змісту
питання лише в виконанні вимог і бажанні учасників

думка кацапстану вже не актуальна за визначенням
   
ну все просто
візьмуть і попруть на харків , нато звичайно висловить глибоке занепокоєння при тому що всі члени того ж нато зрозуміють шо той блок себе вичерпав і може бути тільки аля говорильня оон

так можна було би говорити, якшо би вони проковтнули напад на одного з учасників
а так... вичерпав? та ну.
прибалти так не думають
   
По поводу нас. Рекомендую побыть в качестве главы пентагона, ему на стол ложится выписка телефонных разговоров те шо щас гуляют по сми плюс доклады разведки по нашим политикам, олигархам итд... кто из вас дал бы такой стране хотя бы пистолет ржавый.
 Бозя кого-то в темячко у нас цьомкнул или праведник какой-то живет, другого объяснения я не нахожу почему с нами носятся.

Живут праведники. И заступаются за Народ Украины.
   
В НАТО Україну приймуть лише тоді, коли реально буде стояти загроза появи на берегах Дніпра ще однієї ядерної держави.
   
це посил НАТО  щоб нас ніколи не прийняли

та НАТО и Европа давным-давно этот посыл уже усвоили настолько, что это уже стало и их посылом тоже.
да и до наших "главных патриотов" это тоже давно дошло, просто тема жЫррная в плане привлечения электората в "своих" регионах
   
 :facepalm: форум дегенератов? у всех амнезия? я об этом уже 15 лет талдычу. нато неньке не видать . поэтому ходьба в нату это национальный спорт хождение по граблям.  :weep: мазохисты, бля.  :laugh:   
   
Херло бажає компроміса ..???
Окей.

- границі на 1991 рік (з урахуванням ландшафту).  (Ось іврейскі приколи - границя не була демаркована - непотрібно)
- повна демілітаризація - від наших кордонів на 200 км. З двох (ната та мааскалі)  боків.
- ната надає ПДЧ.
- ми виконуємо ПДЧ (бо його реалізація - дуже вигідна Україні) але в ната не йдемо - залишаємось нейтральні..

 :-)o

Десь так ...
 8-)
Гарантом безпеки - ната... Маскалям- не вірю..




Останнє редагування: 10 червня 2021 08:42:00 від Аeternitas
   
хуйло назвал вступление Украины в НАТО "красной линией" для России

Так и хочется спросить лексиконом питерской подворотни: А ТО ШО?
   
:facepalm: форум дегенератов? у всех амнезия? я об этом уже 15 лет талдычу. нато неньке не видать . поэтому ходьба в нату это национальный спорт хождение по граблям.  :weep: мазохисты, бля.  :laugh:
Вам никагда не дадут безвиз (с)

Дебил, сука)
   
Вам никагда не дадут безвиз (с)

 :facepalm: чья цитата?  :lol:

Цитувати
Дебил, сука)

 :facepalm: ну ты самокритичен  :weep:
   
хуйло назвал вступление Украины в НАТО "красной линией" для России
Так и хочется спросить лексиконом питерской подворотни: А ТО ШО?

 :facepalm: ато далбасс до карпат  :weep:
   
в 1654 году после Ярославской рады
O RLY?  [KA]
   
:facepalm: ато далбасс до карпат  :weep:

А здоровья хватит?( опять же,питерско-подворотный лексикон)
   
Так шо там с подлетным временем из Нарвы например или Тронхейма какого-то ? Красной линии нету?
   
:facepalm: чья цитата?  :lol:

Твоя..  :-)o
   
Залишусь в нейтральних альпах
Але ната на дніпрі буде
В черговій фазі послаблення рашки.
28-32 рр.
А нагнітання з двох сторін це спосіб з одного боку контрольовано послабити неадекватного клієнта з іншого боку неадеквату відтягнути неминуче малюючи лініі і кола довкола себе.
   
:facepalm: ато далбасс до карпат  :weep:
Голимая хуета.он обосрется, что в принципе недавно и произошло.у хуйла только понты и это к сожалению действует на Европу.
   
Так шо там с подлетным временем из Нарвы например или Тронхейма какого-то ? Красной линии нету?

+++
   
Так шо там с подлетным временем из Нарвы например или Тронхейма какого-то ? Красной линии нету?
з Нарви так собі - там до Пітера ближче, а от із Даугавспілса - ближче ніж із Харкова.
   
Для кацапов это красная линия,потому что навсегда похоронит их мечты о нашей оккупации
"ніколи" настане лише тоді, коли навіть такі як ти перейдуть на українську, а поки кацапи мають в Україні багатомільйонну армію своїх кацапоязиких слуг
   
Твоя..  :-)o

 :facepalm: ссылку пришлешь или как обычно обосрешься и истерику закатишь  :gigi: 
   
Голимая хуета.он обосрется, что в принципе недавно и произошло.у хуйла только понты и это к сожалению действует на Европу.

 :weep: есть шанс попробовать xyeта это или нет. далбасяне после 14 до сих пор не уверены в значении слова xyeта  :weep: 
   
Залишусь в нейтральних альпах
Але ната на дніпрі буде
В черговій фазі послаблення рашки.
28-32 рр.
А нагнітання з двох сторін це спосіб з одного боку контрольовано послабити неадекватного клієнта з іншого боку неадеквату відтягнути неминуче малюючи лініі і кола довкола себе.

 :facepalm: влажные мечты. можно забить, я уже один спор по нато на фупе уже выиграл . ненька раньше вены никогда а нату не попадет.  :weep:
   
и это к сожалению действует на Европу.
Не існує ніякоі єдиноі європи по питанню оборони
Викинь то з макітри.
Є кастровані окуповані денацифіковані німці і більшість мілких яким пох.

Союзнички кацапи брити і штати підписували муморандум на мадярах.
Тому то іх розборки.
Що підписували і чому наіпали з тим  муму Украіну.
 
Так і має розглядатися процес.

А фрн здасться.
То питання 5 років максимум.
Головне не зменшувати тиск.

Хоча штатам кастрованих можна було б  і не питати нмд.
   
Самое прикольное в этой ситуации другое..
Америка уже не рассматривает хуйла равноправным себе , хуйло уже стал сюзереном  китайского товарища си дзе пина , американцы сейчас хотят понять на какой стороне хуйло в будущем противостоянии США и Китая ...американцы уже окружили Китай созниками ...Индия, Вьетнам. Пакистан, Япония , Ю.Корея , Филиппины и конечно же Тайвань и сейчас происходят события в Мьянме которые должны разложить окончательные рассклады на карточном столе..и рашка нужна американцам, что бы закрыть одну из брешей в дырке изоляции Китая ( будущей)..сейчас идёт борьба за это ,а не за Украину как бы нам того не хотелось бы. Хуйло будут валить , я думаю, что бы закрыть Китай с этой стороны.Думаю война Китая и США за Тайвань неизбежна !И сейчас расклады простые Китай победит в этой войне , Китай проиграет ,если его со всех сторон окружить недружественным странами.Чем  сейчас и занимается Америка. Это сейчас для них гораздо важнее, хуйло пыжится что бы доказать шо он игрок, а на самом деле голлимая шестерка китайцев, без которых его бы уже небыло бы .
Думаю сейчас такие рассклады в мире.
Думаю нам как минимум надо даже не в НАТО переться, а получить у американцев статус союзника.
   
:facepalm: влажные мечты. можно забить, я уже один спор по нато на фупе уже выиграл . ненька раньше вены никогда а нату не попадет.  :weep:
я ще пам'ятаю, як тут писали до 2014р., що Україна ніколи раніше Раші безвіз не отримає - "хуйло етого нє допустіт".
   
:facepalm: влажные мечты. можно забить, я уже один спор по нато на фупе уже выиграл . ненька раньше вены никогда а нату не попадет.  :weep:
Австріі Ната нах не потрібна.
Не чув щоб хтось з парламентських партій то питання про вступ піднімав.

Про мєчти
В 89му я стояв зразу після дмб на чекпойнті Чарлі
І 100% знав що він вічний і перейти його нереально ніколи.
А через 2 роки вже  жив на кохштрасе з західного боку.
Так буває
Мріі збуваються.

Але емоційні ниття за нату чи проти нати ниттям і залишаються.
   
:facepalm: ссылку пришлешь или как обычно обосрешься и истерику закатишь  :gigi:

Твоя.. сам і шукай ось тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=11179
 - проміжок 2015 -2016 рік..
І знову почав ти себе вести як лайно - " как всегда"

Спробую на твоєму жаргоні:
"- всім відомо і нема ні якой тайни в тому що тебе плющит і таращіт від досягнень України . Всі промахи та невдачі додають ейфорії "..


ЗИ. Ти дійсно якесь лайно якщо твої дописи почитати  (сцила вище) більшу частку яких можно описати десь так:" я з таким трудом сваліл в америку - а цим плебеям нашару" 
 :-)o
   
Твоя.. сам і шукай ось тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=11179
 - проміжок 2015 -2016 рік..
І знову почав ти себе вести як лайно - " как всегда"

Спробую на твоєму жаргоні:
"- всім відомо і нема ні якой тайни в тому що тебе плющит і таращіт від досягнень України . Всі промахи та невдачі додають ейфорії "..


ЗИ. Ти дійсно якесь лайно якщо твої дописи почитати  (сцила вище) більшу частку яких можно описати десь так:" я з таким трудом сваліл в америку - а цим плебеям нашару" 
 :-)o

 :facepalm: так что,  :gigi: обосрался ты как обычно  :weep: . а я помню как ты на фупе  писал что влюблен в сталина и хотел быть его женой, и очень жалеешь что из-за разницы времен не смог с ним иметь секс. цитату можешь сам предоставить по собственному алгоритму.  :weep:
   
я ще пам'ятаю, як тут писали до 2014р., що Україна ніколи раніше Раші безвіз не отримає - "хуйло етого нє допустіт".
Трабл украінця емоційність сприйняття політики і нерозуміння як працює германська післявоєнна бюрократія.
Якщо мова розглядати умовне блокування німців.
Якого по факту не існує.
А навпаки існують іх нерви ізза смикання умовного кандидата.

Куйло не дарма вжив тільки 50% за нату в Уа
То кремльовська апеляція до євробюрократа.
Куйло сигналізує - кандидат (уа) пистить що хоче в нату
50% недостатньо
50% проти (умніє люді)

Євробюрократ без стабільних 2/3 за на протязі  3х виборів в паламент питання про вступ серйозно розглядати не буде.
Запис в конституцію мало.

Але загалом агресивність Уа через меморіз мумурандуму мені подобається.
Клоун штрикає палкою сонного германського бюрократа.
Норм)
 
   
американцы сейчас хотят понять на какой стороне хуйло в будущем противостоянии США и Китая .

хуйло осталось на троне несколько месяцев.

Амеры хотят:

1. Предупредить,шоб в последний момент с психу кЕтайам всю Сибирь в аренду не сдал

2. Позиция Преемника

Как то так
   
Ну українські ракети будуть не гіршими за натівські. І, можливо, долітати будуть навіть за коротший час. Про це хуйло поки що не думає, мабуть вірить в побрехеньки пропагандонів про Україну, що розвалюється. І для проектування й виробництва українських ракет нам НАТО не потрібно. Взагалі триндьож про НАТО треба закінчувати, бо вже дістало це убоге ниття. Тільки самі. Але шанси не погані.
   
:facepalm: так что,  :gigi: обосрался ты как обычно  :weep: . а я помню как ты на фупе  писал что влюблен в сталина и хотел быть его женой, и очень жалеешь что из-за разницы времен не смог с ним иметь секс. цитату можешь сам предоставить по собственному алгоритму.  :weep:

Угу - обосрався як обично.. хай буде так.. 

Але судячи з твого допису - прямо тобі на голову.. :-)o

Ти не зупиняйся..
   
Думаю нам как минимум надо даже не в НАТО переться, а получить у американцев статус союзника.

 (tu)

Вполне достаточно
   
американцы сейчас хотят понять на какой стороне хуйло в будущем противостоянии США и Китая .
хуйло осталось на троне несколько месяцев.

Амеры хотят:

1. Предупредить,шоб в последний момент с психу кЕтайам всю Сибирь в аренду не сдал

2. Позиция Преемника

Как то так
Не мели дурниць. До чого тут Сибір? Амери переймаються через технологічні досягнення Китаю. а не через пустир на далекому сході. До того ж кацапи схиблені на своїх і не своїх землях. Ніколи нічого нікому не віддають.
   
Не мели дурниць. До чого тут Сибір? Амери переймаються через технологічні досягнення Китаю. а не через пустир на далекому сході. До того ж кацапи схиблені на своїх і не своїх землях. Ніколи нічого нікому не віддають.

Если этот шизик перед уходом сдаст кЕтайцам Сибирь,они получат практически неисчерпаемые природные ресурсы почти бесплатно, а уж освоить их,как нить справяться.  А насчёт схыблэнности,так в долгосрочную аренду
   
З Рамштайна наразі ракети долетять до Москви за 12 хв, з Прибалтики за 4...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія