Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так що, скоро хуйло стане самопроголошеним президентом Росії?

А хто був у тих дурних опозиційних кацацапів антивоєним кандидатом?
ті котрих не допустили до виборів.
надєждін. дунцова. навальний
   
ті котрих не допустили до виборів.
надєждін. дунцова. навальний

Перший - Кримнаш, про війну нічого не знає.
Друга - тп теж за Кримнаш.
Третій - то взагалі бутєрброд, "пріходіте все в 12" щоб підняти явку до небачених раніше цифр  :facepalm1:

Всі троє все життя за правління хуйла працювали в кацапських держструктурах. Фактично кормились з рук хуйла, мішустіна, стєпашина, касьянова, міллєра і подібних.  Які з них, бл@ять, можуть бути опозиціонери?
   
Ставити в один ряд убитого путлером Навального (який би він не був) з якимись надеждіними і дунцовими - перебір.
Ще один таки "противник війни", Даванков, одразу після виборів чітко прохрюкав за війну і путлера.
   
Ну що там - уже? Кажуть, більше 80%.
   
Тим часом

Раньше так,  потом вот так!  Да,  я - плясать мастак!  ©



Англомовно про теж саме: 

Details: Tajani said that it "would be a mistake" for NATO to send troops to Ukraine, which "we must help defend". "To enter the war with Russia means the threat of World War III," he added.

Quote: "Our military is doing well what they are doing in the Red Sea to protect our ships; they are doing well what they are doing in Lebanon, in Africa and in Iraq. Our military are the bearers of peace, guarantees and freedom. We are not at war with Russia," the Italian foreign minister stressed.

https://www.agi.it/estero/news/2024-03-15/ucraina-tajani-macron-invio-truppe-guerra-mondiale-25726226/

   
Математический анализ показал рекордные фальсификации на выборах президента России

https://www.bbc.com/russian/articles/cz4zp23we2po
   
Математический анализ показал рекордные фальсификации на выборах президента России

і шо?  :-)o
   
і шо?  :-)o
Хочуть довести що хуйло виграв не з 87 відсотків а з 75 відсотків)
Незрозуміло що це змінить)
   
Перший - Кримнаш, про війну нічого не знає.
Друга - тп теж за Кримнаш.
Третій - то взагалі бутєрброд, "пріходіте все в 12" щоб підняти явку до небачених раніше цифр  :facepalm1:

Всі троє все життя за правління хуйла працювали в кацапських держструктурах. Фактично кормились з рук хуйла, мішустіна, стєпашина, касьянова, міллєра і подібних.  Які з них, бл@ять, можуть бути опозиціонери?
вже 100500 раз це пережували.
в РФ не можна називати війну війною. а тільки СВО.
не можна оспорювати належність Криму Росії.
не можна діскрєдітіровать і т.л.
бо за все - тюрма.

тому обережні заяви конкурентів хуйло - це максимум що вони можуть сказати в Росії не порушивши при цьому кримінального кодексу.

надєждін: "рішення хуйло про СВО було помилкою. потрібно припинити бойові дії і сісти за стіл переговорів."
це вже цілком антивоєнна позиція, хоч і виражена в дуже акуратних термінах.
   
вже 100500 раз це пережували.
в РФ не можна називати війну війною. а тільки СВО.
не можна оспорювати належність Криму Росії.
не можна діскрєдітіровать і т.л.
бо за все - тюрма.

тому обережні заяви конкурентів хуйло - це максимум що вони можуть сказати в Росії не порушивши при цьому кримінального кодексу.

надєждін: "рішення хуйло про СВО було помилкою. потрібно припинити бойові дії і сісти за стіл переговорів."
це вже цілком антивоєнна позиція, хоч і виражена в дуже акуратних термінах.
У хуйло не може бути конкурентів на виборах - не смішіть)
Ви ще скажіть що Ленін був конкурентом царю при престолонаслідуванн і)
Хуйла винесуть тільки вперед ногами
   
У хуйло не може бути конкурентів на виборах - не смішіть)
Ви ще скажіть що Ленін був конкурентом царю при престолонаслідуванн і)
Хуйла винесуть тільки вперед ногами
я говорю про тих потенційних конкурентів, які навіть не були допущені до виборів, різними способами. або загинули або померли в тюрмі або просто їх не допустили придершись до якихось формальностей в паперах.

тих трьох поців які на виборах створювали фонову картинку для хуйло (даванков, ...) я навіть не беру до уваги.

Останнє редагування: 21 березня 2024 01:36:19 від T.Blair.
   
Ставити в один ряд убитого путлером Навального (який би він не був) з якимись надеждіними і дунцовими - перебір.
А яка різниця? що з того що Навальний загинув, хай навіть і героїчно, певним чином.
головне - це результат.
надеждин и Дунцова не були героями, можливо, але вони зробили спробу мирно і демократично представити альтернативу курсу хуйло. теж не вийшло. тобто результат є порівнянним.
   
я говорю про тих потенційних конкурентів, які навіть не були допущені до виборів, різними способами. або загинули або померли в тюрмі або просто їх не допустили придершись до якихось формальностей в паперах.

тих трьох поців які на виборах створювали фонову картинку для хуйло (даванков, ...) я навіть не беру до уваги.
Це не конкуренти - там хворе суспільство, я це знаю тому що я там бував і не раз)
Вони всі довбойоби - як і білоруси доречі - просто білоруси не такі агресивні)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія