Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не було грошей на ліки. "Відчинив вікно, крикнув: "Та пішли ви!» і вискочив". :facepalm1: .

у світі приблизно щохвилини відбувається самогубство.
і на це нема ради.
   
Лишень по назві топіка зрозумів чия гілка  ; :D
   
https://rivnepost.rv.ua/news/vistribnuv-z-vikna-bo-ne-bulo-hroshey-na-likuvannya
 :facepalm1:

Тому потрібно швидкі реформи в медицині, щоб у лікарні потрапляли лише ті хто має страховку або мають гроші на лікування.

Приватизація медицини - негайна необхідність. Медицина має приносити прибуток суспільству а громадяни - розуміти чому вони платять за себе та за "того хлопця" який не має грошей - ЛИШЕ якщо вони так бажають!
   
Щоб ще Петра з собою забрав був.
   
Лишень по назві топіка зрозумів чия гілка  ; :D
Дик, Бог дасть, куплю Лексус, побудую хороми, поїду з коханкою га Мальдіви... От тоді то й теми будуть інші.  ;)
А так...
Та й за те, що маю дякую. Слава Богові, що не гірше...
Нарікав на Бога, що не дав мені чобіт. Доки не зустрів чоловіка взагалі без ніг. (С) Омар Хаям.  ;)
   
у світі приблизно щохвилини відбувається самогубство.
і на це нема ради.


Ти теж вистрибнеш в такій ситуації ?
   
Лишень по назві топіка зрозумів чия гілка  ; :D
+1
І плядь, вже вонов поляках побувало, приїхало паном на фольксвагені, нє - ніяк не збавиться оцього скиглійства..
   
+1
І плядь, вже вонов поляках побувало, приїхало паном на фольксвагені, нє - ніяк не збавиться оцього скиглійства..
Так я там за три тижні праці того Фолькса купив. А потім ще три тижні працював на хабарі митникам, щоб до хати приїхати. :gigi:
Слава нашим реформаторам! Ні? B-)
   
+1
І плядь, вже вонов поляках побувало, приїхало паном на фольксвагені, нє - ніяк не збавиться оцього скиглійства..

Ти заїпав своїм ниттям, поц. От чесно.
   
Ну і дурак.

Які в нього були варіанти після "реформ" ?
   
Які в нього були варіанти після "реформ" ?

Варіанти завжди є. В нас люди шалені суми збирають, якщо реально виходу нема. Треба правда просити, але збирають. А вискочити у вікно легше всього.
   
Варіанти завжди є. В нас люди шалені суми збирають, якщо реально виходу нема. Треба правда просити, але збирають. А вискочити у вікно легше всього.

Це все  ? Ти не назбирав. Що далі ?
   
Ти заїпав своїм ниттям, поц. От чесно.
Це ти до мене? Та ахуєєш ти чекати, щоб я "нив". :lol:
   
Це все  ? Ти не назбирав. Що далі ?

А пробував? Ні. В нас в церкві за одну неділю дитині назбирали 150 тисяч. Це за один день, при потребі 125. Як кажуть старші люди: "тобі зле - йди до людей. тобі добре - йди до людей".
   
Так я там за три тижні праці того Фолькса купив. А потім ще три тижні працював на хабарі митникам, щоб до хати приїхати. :gigi:
Слава нашим реформаторам! Ні? B-)

Ти не зрозумів дуже великої речі в житіі. "Халява коштує дорого".
Щоб жити комфортно, треба працювати чесно і багато.
Крапка.
   
Так я там за три тижні праці того Фолькса купив. А потім ще три тижні працював на хабарі митникам, щоб до хати приїхати. :gigi:
Слава нашим реформаторам! Ні? B-)
Ну то ж заєпісь. Ще поїдеш, на спінджак з отлівом заробиш. Невже нічого не змінилось в самооцінці і сприйнятті навколишньої дійсності? Сивий дядько без професії заробив на гарний фолькс, своїми руками, за три тижні - це ж мотивує!
   
Ну то ж заєпісь. Ще поїдеш, на спінджак з отлівом заробиш. Невже нічого не змінилось в самооцінці і сприйнятті навколишньої дійсності? Сивий дядько без професії заробив на гарний фолькс, своїми руками, за три тижні - це ж мотивує!

Є тип людей, яким мотивація до дупи. Якщо вони перебувають в постійній депресії, то якби навіть завтра їх зробили наслідним крон-принцом саудівського престолу, вони б все одно скиглили, що холодець не подають. Часто це просто - хвороба.
   
Є тип людей, яким мотивація до дупи. Якщо вони перебувають в постійній депресії, то якби навіть завтра їх зробили наслідним крон-принцом саудівського престолу, вони б все одно скиглили, що холодець не подають. Часто це просто - хвороба.
Шановні, ми трішечки з"їхали з теми. Теми про самогубство при нестачі грошей на лікування.  :shuffle:
   
Часто це просто - хвороба.

На жаль, так і є. Без іронії і навіть зі співчуттям.
У самого був ьакий період років 25 тому. Вилікували ударні дози адреналіну і фізичні навантаження.
   
Тому потрібно швидкі реформи в медицині, щоб у лікарні потрапляли лише ті хто має страховку або мають гроші на лікування.

Приватизація медицини - негайна необхідність. Медицина має приносити прибуток суспільству а громадяни - розуміти чому вони платять за себе та за "того хлопця" який не має грошей - ЛИШЕ якщо вони так бажають!
Гм, а в кого немає, куди?
   
Вкоротив собі віку 59-річний пацієнт Рівненської районної лікарні, якого із селища Квасилів доправили туди на лікування. Після операції чоловік несподівано для всіх вистрибнув із вікна хірургічного відділення, яке знаходиться на четвертому поверсі.
Ігор Гудима, головний лікар Рівненської районної лікарні:
— Хворий до нас потрапив у суботу із шлунковою кровотечею. Йому була надана необхідна допомога. Чоловік був веселий, у свідомості та спілкувався із персоналом. До нього приходили рідні, щоб провідати. Як нам розповів хворий, що лежав з ним у палаті, спочатку чоловік розгадував кросворд. Однак раптово зірвався з ліжка, відчинив вікно, крикнув: «Та пішли ви!» і вискочив.

Анатолій Котовський, заступник селищного голови Квасилова:
Нам лише відомо, що самогубство могло статися через скруту із грошима. Адже подальше лікування вимагало чималих грошей, а у сім’ї їх не було. Можливо, щоб не обтяжувати рідних, чоловік вирішив так вчинити.


Вистрибнув з вікна, бо не було грошей на лікування 8-:
   
Ти не зрозумів дуже великої речі в житіі. "Халява коштує дорого".
Щоб жити комфортно, треба працювати чесно і багато.
Крапка.

Це вірно.
В тому випадку коли людина працює не на українських бандитів законних. Не на Підра панамського і його банду, які довели українців до злиднів.
Працювати потрібно або на свою нормальну країну, або на чужого пана. Що Антик і робить, і дуже правильно робить.
Ти теж ніби не на Косюка за чотири тисячі грн. в місяць в...йо....єш?
   
В тому випадку коли людина працює не на українських бандитів законних. Не на Підра панамського Вазєліна кіпрського і його банду, які довели українців до злиднів
   
Я зарікатися не буду. Я зіштовхувався з випадками коли на лікування приходилося викидати немалі гроші. Добре що вони були.
Але разом з тим я бачив такі випадки коли я їх згадую мені стає не по собі і я хочу бачити всю цю банду Кравчук - Порошенко на нюренбергських шибинецях так гарно розвішаними.
Тому нейух тут деяким вам розпальцьовкою займатися. Моліть бога свого щоб ви не потрапляли в такі випадки в нашій країні доведеній бандитами (нехай пробачать мене бандити що я їх порівнюю з тою нечисттю що керувала Україною) до скажем так мягко до дуже поганого стану.
   
Не знаю я вазелінів ніяких
Якщо ви про Зеленського ящось не пригадую у нього заводів і курей рябих, і інших підприємств.
   
Не знаю я вазелінів ніяких
Якщо ви про Зеленського ящось не пригадую у нього заводів і курей рябих, і інших підприємств.
в нього друга спеціалізація, і не в вінниці. але офшори любить і не повертати державі гроші.
   
Щоб ще Петра з собою забрав був.
прихильники певної політсили й не висреться без Петра
з тим і здохнеш
   
Я зарікатися не буду. Я зіштовхувався з випадками коли на лікування приходилося викидати немалі гроші. Добре що вони були.
Але разом з тим я бачив такі випадки коли я їх згадую мені стає не по собі і я хочу бачити всю цю банду Кравчук - Порошенко на нюренбергських шибинецях так гарно розвішаними.
Тому нейух тут деяким вам розпальцьовкою займатися. Моліть бога свого щоб ви не потрапляли в такі випадки в нашій країні доведеній бандитами (нехай пробачать мене бандити що я їх порівнюю з тою нечисттю що керувала Україною) до скажем так мягко до дуже поганого стану.
релакс - 21 квітня настав кінець епохи бідності.
   
прихильники певної політсили й не висреться без Петра
з тим і здохнеш
Може й з тим.
Років через 50 після останнього порохобота.
   
что-то не припомню скыглящих долгожителей
нонсенс какой-то ))
   
Ну не хотел я лезть в эту тему, не хотел. Давайте допустим что это банальная язва желудка.. - отрезали ушили и дальше только диета,  и ни каких больших бабок на лекарства... только диета.
Давайте допустим что кровотечение это метастаз от онкологии любого органа -  и пациент это понимал. Дорогостоящая химия и страдания и финал.
Думаю. там было второе... В 59 лет можно понимать, что раздеть свои заначки и семью ради +месяца страданий не стоит, сильный мужик.
Думаю второе, уважаю
   
не дождався зеленого щастя (
   
От жиж , нещастя так нещастя - і грошів на ліки не маю і перший поверх . ))
   
https://rivnepost.rv.ua/news/vistribnuv-z-vikna-bo-ne-bulo-hroshey-na-likuvannya
 :facepalm1:
земля пухом отмучился это еше повезоесли реально умер если журнализды ненаврали у меня дядька тоже так выбросился всю жизнь математику препаодавал лечение шас безумно дорого стоить  математику всю жизнь преподавалпотом раз в 50 онкология жена бросила и прыгнул с больницы только этаж был восьмойтоже повезло убился насмерть многие не убиваються а калечаться а вообше шас в больницах позаваривалирешетка ми везде где прыгнуть можно по умуи из гуманитарных соображений надо вводить эвтаназию я прошлой осенью заехал в бсп там такого насмотрелся реально ад на земле люди тупо гниют заживо в реанимации больных привязывают тупо к кроватям и насильно ставят капельницы потом наркоз и на операцию потом ногой под зад родне на шею 5000 гривен сутки реанимации обходилась
   
в реанимации надпись на потолке зеленкой смерть надо зпслужить никогда незабуду это гестапо это детский садиик по сравнению с реанимацией бсп
   
в реанимации больных привязывают тупо к кроватям и насильно ставят капельницы
це де, в психонерво?
   
в реанимации надпись на потолке зеленкой смерть надо зпслужить никогда незабуду это гестапо это детский садиик по сравнению с реанимацией бсп
сметана, ти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія