Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Ще один "тату де море".  :lol:

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом зникнення моніторів та серверів секретної інформації з Адміністрації президента.
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
"Слідчі Київського теруправління ДБР розпочали досудове розслідування щодо можливої втрати службовими особами Адміністрації президента України матеріальних носіїв секретної інформації, які містять державну таємницю", - кажуть у Бюро.

там в сми написали шо кто-то десь щось не тось.. а може тось.. а  давайте справу вiдкриемо??
вы хоть сами читали что открыли и по какому поводу?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Насправді Петро пропонував викупити ситуативну кімнату з невеличким дисконтом у 25%, але Зеленський вперся і бажав знижку чьотко 73%, от так два гебрея не змогли домовитися, хуйло напав, і все пропало.

Але це не точно.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Цікаво, при мільярдних бюджетах на утримання президента і його адміністрації не знайшлося пару сотень тисяч щоб придбати необхідне обладнання для тої кімнати?
Що його довелося орендувати, чи Петро притаранив власне  ;o
Нехай воно було орендоване, але ж воно виконувало важливі функцї зв‘язку і доступу до інформацї, а його взяли ось так просто і демонтували.
Що це як не свідомий саботаж і шкідництво, я навіть не беру до уваги виконання режиму секретності.
То якщо при Петрові творився такий бардак в АП, де гарантії що вся будівля АП тепер не нашпигована шпигунськими пристроями всіх розвідок світу та і взагалі кого попало.

Пам'таю, коли ділили ЧФ, то була інформація, що московити сипали пісок в двигуни тих суден, які передавались Україні.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Я його тобі у твою разйобану ватну вагіну запхаю, добре?
А не пора вже забанити ушльопка.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

там в сми написали шо кто-то десь щось не тось.. а може тось.. а  давайте справу вiдкриемо??
вы хоть сами читали что открыли и по какому поводу?

Ви, що не читаєте те, що в ваших же постах?
Чи це друга зміна заступила на вахту?
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Ви, американська прислужниця мародерів, яке маєте право ображати президента України, обраного 73% виборців?
:lol: показовий типовий сленг. десь це вже чув. І це клініка, якщо не жарт
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

https://www.facebook.com/vladislav.olenchenko.3/posts/2195851627200955

Система кофіденційного зв'язку та шифрування, зв'язок з НАТО  -   Передвиборча агітація.

Система пропала  :facepalm1:



   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Система кофіденційного зв'язку та шифрування, зв'язок з НАТО  -   Передвиборча агітація.

Система пропала  :facepalm1:

Показати зображення...
Та я написав в паралельній гілці. Це все нагадало, як  було коли ділили ЧФ. Тоді була інформація, що московити сипали пісок в двигуни тих суден, які передавались Україні.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

поясніть, прихильники певної політсили, чому Президент має передавати своє обладнання ворогу України?
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

поясніть, прихильники певної політсили, чому Президент має передавати своє обладнання ворогу України?
Почитай гілку, щоб не пороти муйню.
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

поясніть, прихильники певної політсили, чому Президент має передавати своє обладнання ворогу України?

- Моя страна, моя ситуативна кімната!
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Почитай гілку, щоб не пороти муйню.
жодних документів ще не виставлялось, чи я щось пропустив?
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

- Моя страна, моя ситуативна кімната!
ти уважно прочитав моє питання?
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

ти уважно прочитав моє питання?

- У меня украли страну! У тебя когда-нибудь была своя страна?! (с)
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

жодних документів ще не виставлялось, чи я щось пропустив?

так
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Все своє ношу з собою.
Це філософія, зебуїни!
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

поясніть, прихильники певної політсили, чому Президент має передавати своє обладнання ворогу України?
   :facepalm: "Ані псіхічєскіє"" :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

- Моя страна, моя ситуативна кімната!

 :lol:

йопта, какие вы клоуны, прямо как ващ торчок, петя себе понимаешь сделал комнату, а если бы он себе коврик под ноги из дому принес, а счас бы забрал, ты бы тоже скулил про коврик?
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Шо там, ворог не в кремлі, ворог в Києві?

Пєдроти ві ужє виглядітє как дєрьмо  :)
   
Михаил Подоляк. жлобовник Порошенко



Михаил Подоляк
10 годин тому

жлобовник Порошенко)...

Это ведь только начало). Если реально начать проводить аудит того, что так или иначе «вынесла» жлобоватая команда Порошенко из админ/зданий и собственных служебных кабинетов, получится о-очень длинный список... Драматическое исчезновение целой «ситуационной комнаты» из АП подводит жирную черту под всеми разговорами о «государственной позиции и патриотизме» Петра Алексеевича и его команды. Все обстоятельные ответы мы уже получили. Плевать этот странный гражданин, умудрившийся пять лет «просидеть царём-бездельником», хотел на государство. Ни он, ни тем более его окружение никогда не являлись государственниками, но прекрасно вжились в роли отпетых мародёров, профессионально спекулировавших на патриотических лозунгах и легендарном турчиновском «враг у ворот». Примитивно звучит? Согласен. Но таковы уж эти парни. Классические «голубые воришки», идеально описанные Ильфом и Петровым...

Впрочем, если оставить в стороне описательную лирику, то исчезновение именно «ситуационных серверов», на которых в течение длительного времени накапливалась аналитическая информация по кризисам - и не только в зоне АТО, но также по финансовым, банковским, внутриполитическим, отраслевым, трансграничным - чрезвычайно опасно. Это ведь огромная база данных, в которых есть все необходимое... Последовательность событий, приводящих к кризису... Оценки различными экспертными группами провоцирующих факторов... Оценки последствий кризисов... Варианты решения кризисов и проведения тех или иных антикризисных мероприятий... То есть данная «комната» позволяла проводить моделирование входящих рисков и вызовов, а также исходящих ответов на них. И использование этой базы сегодня в качестве «приватного актива» обозлённого Порошенко - это возможность устраивать более системные и опасные провокации в стране. Такова первая составляющая данного грандиозного воровства, которое умышленно совершил ПА). Именно и только он. Остальные - просто исполнители...

Вторая составляющая ещё хуже). На серверах хранилась подробная информация о поведении того или иного члена команды Порошенко и прочий конфидент. Выплаты, схемы, форматы, перечни. И это никто не зачистил. Потому что... никто никуда не собирался уходить. Соответственно, сервера полнятся абсолютно задокументированным компроматом на всю команду ПА. А их изучение и анализ резко облегчает проведение следственных действий по эксам). Если таковые кто/то реально начнёт проводить...

Разумеется, оценив риски, Петр Алексеевич вполне осмысленно пошёл на прямое... похищение ситуационной комнаты. Столь примитивным образом он как бы «убивает» компромат на себя и получает возможность более системно провоцировать «атаки» на Зеленского. Все просто и предсказуемого, когда говорим о Порошенко. Равно как не менее просто организовать сейчас оперативное расследование. Вернуться к заявлениям экса Шимкива, сделав его первичным главным свидетелем...
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

Шо там, ворог не в кремлі, ворог в Києві?

Пєдроти ві ужє виглядітє как дєрьмо  :)

может какие-то прихильники певної політсили и выгоядают как дерьмо, а зелепукенцы точно дерьмо  :laugh:
   
Re: Михаил Подоляк. жлобовник Порошенко

Хто такий Подоляк і чому він тут?
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

до речі слушне зауваження - петро пропонував передати справи та всі контакти.. але зебвли на хвилі успіху вже себе не контролювали - пашол накуй нам нвчьо не нада самі справімся. тож петру нічого ге залишалось як заьрати свою коробочку з речами й піти... але хто ж знав що в тій коробочці куплені за свої монітори ) гігі. ну але ж нічо.. у прихильники певної політсили патужна айиі каманда, зроблять краще.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Журналист Денис Гороховский опубликовал фотографию из нового офиса бывшего Президента Петра Порошенко, стулья в котором похожи на те, которые ранее находились в Администрации Президента. Фотографии с АП и офиса Порошенко Гороховский опубликовал на своей странице в Facebook.
"По удивительному стечению обстоятельств, стулья, которые ранее находились в Администрации президента Украины, один в один похожи на стулья, которые появились в новом офисе Петра Порошенко. Магия, не иначе", - написал журналист.


   
Re:  ;o пхоже на мародерство

а стіл теж забрали, чи не змогли демонтувати?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

думаю у свина зараз будуть неспокійні ночі
   
Re: Это даже не мародер, это полный п***а*ц

может какие-то прихильники певної політсили и выгоядают как дерьмо, а зелепукенцы точно дерьмо  :laugh:

ХЗ, хто такі зєлєпукєнці, але Вольтер казавши про прихильники певної політсили був правий. Цікаво фанати Гонтарєвой це пєдроти чи не дуже? :)
   
Re: Михаил Подоляк. жлобовник Порошенко

та Шимків вже в отказ пішов.
вже змістив акценти і наче він не про ті сервера говорив в 2018 р.
а про які?
бо ті, що він говорив, наче і не потрібні в ситуаційній кімнаті, а потрібні якісь інші - відеосервера чи якось так.

коротше, чувака вже прибрали до рук*

п.с.

як добре, що  я не голосувала за цього кнура в 2014 і проголосувала за Зе в 2-му турі в 2019  р.
я - молодець!
   
Re: Михаил Подоляк. жлобовник Порошенко

И опять томкет притащила рыговские отбросы на фуп  :facepalm:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

"По удивительному стечению обстоятельств, стулья, которые ранее находились в Администрации президента Украины, один в один похожи на стулья, которые появились в новом офисе Петра Порошенко. Магия, не иначе", - написал журналист.

Реально один в один?
А якщо порівняти висоту спинки з рівнем стола на першій і другій світлині, то теж "один в один"?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Реально один в один?
А якщо порівняти висоту спинки з рівнем стола на першій і другій світлині, то теж "один в один"?
Ти шо, не бачиш, що ті стільці із регульованою висотою? Кожен під себе регулює.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ти шо, не бачиш, що ті стільці із регульованою висотою? Кожен під себе регулює.

Ні, не бачу. Пропоную тобі порівняти верхню частину крісел, зокрема роздивись верхню блискучу горизонтальну планку. На першому фото то єдина деталь з вертикальними стійками, а на другому фото горизонтальна планка має елементи кріплення. Далі порівняй товщину спинки в першому і другому випадку - на першому фото має місце тонке покриття спинки крісла, на другому фото товста шкіряна подушка. Ти дійсно берешся стверджувати, то ті самі стільці?




Останнє редагування: 29 травня 2019 20:43:17 від Raha
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Зі стільцями хтось ще хоче посперечатись? У когось ще очі повилазили?
Ні різні конструкції спинок крісел, ні різні матеріали, різна висота спинок - нічого не заважає вам вважати ці крісла однаковими? Серйозно?
   
Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Крім телевізорів вивіз і стільці  :facepalm:
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

Хазяяновитий. все в хату...
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

тю, оце ти тільки роздуплився )))
   
Re: Петро і сітльці виніс ?  :weep:

бабця беня купить своєму пи3дюку нові стільці, не переживайте.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія