Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соль

Re: Соль

Чому утворився дефіцит солі в Україні
https://vechirniy.kyiv.ua/news/66764/
   
Re: Соль

Дурня. Чудово йодована підходить для консервації. Це морська сіль не дуже, - через високий рівень мінералізації.
дада

я консервирую йодированной и сало солю - норм
   
Re: Соль

я консервирую йодированной
Значить там тільки написано про йод, а насправді... 8-)
   
Re: Соль

   
Re: Соль

У нас це Закарпаття є. Там теж сіль
Так. Місяць тому писали, що розконсервують і збільшать видобуток
   
Re: Соль


   
Re: Соль

   
Re: Соль

Fantamazпопереджав
   
Re: Соль

У меня 2 пачки как лежало так и лежит.
   
Re: Соль

Польская экстра сегодня в АТБ по 18 грн.
Спекулям пичалька.
   
Re: Соль

В епіцентрі  сіль для очистки води 25 кг коштує 380 грн.
Це сама чиста сіль ,не технічна. На каструлю борща 2 таблетки кинув і вуаля.
   
Re: Соль

Я подивився, дві пачки в коморі стоїть. Ще в гаражи мішок, там кіл з 10. То з минулої  осені, до зими готувався.
   
Re: Соль

Я подивився, дві пачки в коморі стоїть. Ще в гаражи мішок, там кіл з 10. То з минулої  осені, до зими готувався.
На гараж треба охорону поставити  :D
   
Re: Соль

Я подивився, дві пачки в коморі стоїть. Ще в гаражи мішок, там кіл з 10. То з минулої  осені, до зими готувався.
я перед війною декілька пачок купила. але знаю, що як бахмутська сіль полежить, вона кам'яніє. і шо робити, крім як молотком товкти?
   
Re: Соль

має впасти сердцево-судинна захворюваність
   
Re: Соль
ATF

   
Re: Соль

я перед війною декілька пачок купила. але знаю, що як бахмутська сіль полежить, вона кам'яніє. і шо робити, крім як молотком товкти?

Якщо упаковка негерметична, будь-яка  харчова сіль кам'яніє. Набирає вологу.
Я її просто киянкою в закритій пачці трохи б'ю.
Якщо вже відкрита пачка - то покладіть в мішечок і побийте зовні.
   
Re: Соль

я перед війною декілька пачок купила. але знаю, що як бахмутська сіль полежить, вона кам'яніє. і шо робити, крім як молотком товкти?
виходить, що волого там, де ви сіль сберігаете. Пересипайте в шкло да плотно закривайте. Буте вам щастя розсипчастої солі.
   
Re: Соль

я перед війною декілька пачок купила. але знаю, що як бахмутська сіль полежить, вона кам'яніє. і шо робити, крім як молотком товкти?
Каменеет,потому что поглощает влагу из воздуха.
 Поэтому пока она сыпучая, завернуть её как минимум в несколько полиэтиленовых пакетов с толстыми стенками.
 Можно дробить. а можно приготовить насыщенный раствор. чтобы нерастворившаяся соль лежала на  дне- растворять в горячей воде порциями так. чтобы следующая порция полностью растворялась в горячей воде.  При обязательном интенсивном перемешивании.
Растворимость поваренной соли мало зависти от температуры воды,но в горячей процесс растворения идёт быстрее.
 В результате у вас будет раствор хлористого натрия с одной и той же концентрацией над остатком нерастворившейся соли.
 Не будет большой проблемой приловчиться солить  блюдо во время приготовления не чайной ложкой с солью, а чайной ложкой с раствором соли.
   
Re: Соль

Каменеет,потому что поглощает влагу из воздуха.
 Поэтому пока она сыпучая, завернуть её как минимум в несколько полиэтиленовых пакетов с толстыми стенками.
 Можно дробить. а можно приготовить насыщенный раствор. чтобы нерастворившаяся соль лежала на  дне- растворять в горячей воде порциями так. чтобы следующая порция полностью растворялась в горячей воде.  При обязательном интенсивном перемешивании.
Растворимость поваренной соли мало зависти от температуры воды,но в горячей процесс растворения идёт быстрее.
 В результате у вас будет раствор хлористого натрия с одной и той же концентрацией над остатком нерастворившейся соли.
 Не будет большой проблемой приловчиться солить  блюдо во время приготовления не чайной ложкой с солью, а чайной ложкой с раствором соли.
про гарячу воду смішно. Поварена сіль унікальна як раз тим, що її розчінність що в гарячої, що в холодної воді однакова.
   
Re: Соль

я перед війною декілька пачок купила. але знаю, що як бахмутська сіль полежить, вона кам'яніє. і шо робити, крім як молотком товкти?

Зберігати в сухому місці, або заздалегідь пересипати в посудину в яку нема доступу для вологи (5-6 л бутлі від води або банки з твіст (такою що закручується) кришкою - саме то).

   
Re: Соль

про гарячу воду смішно. Поварена сіль унікальна як раз тим, що її розчінність що в гарячої, що в холодної воді однакова.
Я об этом написал в своём эссе.
 А горячая вода нужна для того. чтобы диффузные процессы при растворении соли шли быстрее. Для этого же я посоветовал интенсивное перемешивание.
   
Re: Соль

Я об этом написал в своём эссе.
 А горячая вода нужна для того. чтобы диффузные процессы при растворении соли шли быстрее. Для этого же я посоветовал интенсивное перемешивание.
Зачем растворять соль в воде? Чтобы спрятать от воров ?  :gigi:
   
Re: Соль

дякую всім за відповіді. вологість на кухні зараз 49, в опалювальний ще менше.
більше пачки не купую, але і там всередині виявляються грудки 1-2 см. скоріше за все там волога з самого початку.
а з давніх часів пам'ятаю, що сіль тверда вже в магазинах була.
зараз в лютому купила декілька пачок, спочатку на теплій підлозі потримала, потім в гараж віднесла. ще не дивяся що там з нею.
розбивати брили фу канєшно.
   
Re: Соль

?s=20&t=p7o_x-0zy0uyhqkkVbfLQA
   
Re: Соль

А чого розбивати "фу"?
Не кожного дня жінці доводиться попрацювати молотком.
Можна думати, що б'єш того, хто стріляв по Артемсолі....
   
Re: Соль

А чого розбивати "фу"?
Не кожного дня жінці доводиться попрацювати молотком.
Можна думати, що б'єш того, хто стріляв по Артемсолі....
ну хіба що. просто приємно відсипати в сільницю, ніж дерти упаковку, пересипати в тканеву торбину(де ще її взяти, хіба що в наволочку), і товкти, а потім пересипати в скляну ємкість.
   
Re: Соль

ну хіба що. просто приємно відсипати в сільницю, ніж дерти упаковку, пересипати в тканеву торбину(де ще її взяти, хіба що в наволочку), і товкти, а потім пересипати в скляну ємкість.

Я беру пачку. Буває як цеглина. Не розкриваючи обертку, б'ю її киянкою з різних боків. Потім відкриваю і пересипаю в керамічну банку.
Все.
   
Re: Соль

из чего???

на ЗУ страшная засуха, все горит нахрен, дождей нет ТРИ месяца, то что прыскает с неба раз в две недели то не дождь
+=====================================================+
На київщині дощі через день-два. Город вж днів 10 не поливав...
   
Re: Соль

Я беру пачку. Буває як цеглина. Не розкриваючи обертку, б'ю її киянкою з різних боків. Потім відкриваю і пересипаю в керамічну банку.
Все.
ок, дяки. але може не затвердіє. сама ще ніколи цим не займалася. може дійсно б було краще зразу в слїки пересипати.
   
Re: Соль

Значить там тільки написано про йод, а насправді... 8-)
+=======================================================================+
Якщо йодована сіль зберігалася більше 6 місяців, то йоду там вже нема - весь відлетів...
   
Re: Соль

дякую всім за відповіді. вологість на кухні зараз 49, в опалювальний ще менше.
більше пачки не купую, але і там всередині виявляються грудки 1-2 см. скоріше за все там волога з самого початку.
а з давніх часів пам'ятаю, що сіль тверда вже в магазинах була.
зараз в лютому купила декілька пачок, спочатку на теплій підлозі потримала, потім в гараж віднесла. ще не дивяся що там з нею.
розбивати брили фу канєшно.

навчу вас - в мене мама так робила і я.

берете пару шматків твердої солі -розбивши пачку на шматки - и теріть шматки один об один.
З цього тертя посипеться сіль. Досить швидко шматки стираються і ви маєте дрібну сіль.
   
Re: Соль

   
Re: Соль

У серват можна ставити - сіль гречку :beach: , замєсто хрустальних ваз на "стєнці" виставити ряд гречкі, а якшо вообщє алігарх то другим рядом ще ряд солі, і для кросоти трєтім рядом рис  :brunette:
   
Re: Соль

+=======================================================================+
Якщо йодована сіль зберігалася більше 6 місяців, то йоду там вже нема - весь відлетів...

Миф..
 Йодированная соль нестойкая, хранится недолго, йод «улетучивается» при приготовлении пищи.
Вероятнее всего, этот миф уходит корнями в «доперестроечные» годы, когда для йодирования соли использовался не очень стабильный йодид калия из расчета 23 мг йода на кг соли.

В настоящее время для йодирования используется более стабильный йодат калия из расчета 40 мг на кг. То есть даже при неизбежных потерях йода в процессе хранения соли и термической обработки пищи, достигающих 40%, при ежедневном использовании около 6 г соли поступление йода в организм будет составлять порядка 150 мкг/сут, что соответствует физиологической потребности организма.

Срок хранения современной йодированной соли составляет минимум 12 мес.
   
Re: Соль

Нє, воно пойнятно чо солі діфіцит, макарони поскупляли а їх треба варити у підсоленій воді, от і варять ті макарони того і на сіль ажиотаж, нє? 8-)
   
Re: Соль

А кто то ржал с Артемсоли
   
Re: Соль

У нас біля магазу дядько рєшив барижить бєлорускіми товарами, почав з дрождєй - 170 грн  кілова кирпичина, на другий день у магазі тіх дрождєй завалісь,  потім зчезла сода - у дядька тієї соди  зававалісь, але  у магазі   соди більше.
Оце думаю спитати у того дядька - почим сіль?
 8-)
   
Re: Соль

А кто то ржал с Артемсоли

То не з Артемсолі стібались, а з твого невгамовного бажання припасти до того корита :D
   
Re: Соль

 :gigi:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія