Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чемпіонат Європи по футболу 2020 :warning2:

Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

ну то постав
шо ти усіх агітуєш?
я б поставил, но не хочу влезать в это.. рано или поздно все равно всех ждет слив.. но тут будет 0-0 .. это точно
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:



Шахтар може виручити солідну суму за трансфер свого легіонера. Його хочуть не лише "каноніри".
 


Арсенал найближчими днями зробить офіційну пропозицію щодо трансферу Манора Соломона, інформує ONE з посиланням на ізраїльські ЗМІ.



Лондонці налаштовані запропонувати "гірникам" 20 мільйонів євро за ізраїльського вінгера. Шахтар готовий попрощатись із Манором, але прагне виручити на 5 млн більше, аніж пропонують "каноніри". Вочевидь, сторони вестимуть активний діалог. Окрім Арсенала, на 21-річного гравця претендує ще Астон Вілла.

Додамо, що контракт Манора Соломона з донеччанами розрахований до грудня 2023 року. В минулому сезоні він провів 35 поєдинків на клубному рівні (11 голів та 1 асист).
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Поясніть шо таке «автобус» в вашій термінології
Всі працюють на одного?
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

я б поставил, но не хочу влезать в это.. рано или поздно все равно всех ждет слив.. но тут будет 0-0 .. это точно

ну т опостав сьогодні хату..і більше нівколи не грай
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

0-0 )) ставь 5000грн
Я свой прогноз на Германию с Францией записал в ветке ещё днём...и 2 прогноза на Португалию с Венгрией уже зашли.)))
Я не уверен ,что будет 0-0
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Поясніть шо таке «автобус» в вашій термінології
Всі працюють на одного?

усі нічого не созидають
головна задача рушити усі потуги противника який володіє тотальною перевагою але ніяк не може забити
і чим ближче до кінця тим більше шансів на очко

Останнє редагування: 15 червня 2021 21:52:59 від Ukraine
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Поясніть шо таке «автобус» в вашій термінології
Всі працюють на одного?
Все стоят в защите наглухо и отбиваются.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Поясніть шо таке «автобус» в вашій термінології
Всі працюють на одного?
не)) это тотальная защита без попыток даже контратаковать..
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

усі нічого не созидають
головна задача рушити усі потуги противника який володіє тотальною перевагою але ніяк не може забити
і чим ближче до кінця тим більше шансів на очко
тобто поставити автобус поперек воріт
Ясно

А я думав всі гуртом коробочкою ведуть форварда до воріт)
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

ну т опостав сьогодні хату..і більше нівколи не грай
там хаты не принимают.. поставь свою крипту убогую.. хоть заработаешь по итогу благодаря мне
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

тобто поставити автобус поперек воріт
Ясно

А я думав всі гуртом коробочкою ведуть форварда до воріт)
таке тока в мультиках про козаченьок
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

короче.. НОЛЬ_ НОЛЬ будет..
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Кноп, давай друг с другом сыграем
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

на точный счет
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

там хаты не принимают.. поставь свою крипту убогую.. хоть заработаешь по итогу благодаря мне



кріпту не треба нікуди ставити

її треба накопичувати. Тупи далі
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

на точный счет
2-1 Франция выиграет.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

кріпту не треба нікуди ставити

її треба накопичувати. Тупи далі
)) жэсть
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Поясніть шо таке «автобус» в вашій термінології
Всі працюють на одного?

8 захистників
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ух крутые составчики команд!
Сколько ж они суммарно бабла стоят!!!
Е- майо !
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

2-1 Франция выиграет.

думаєш німецьке правило забийте нам скільки зможете, а ми вам скільки захочемо, цього разу не спрацює?
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

 :X йопаны питары... опять электричество вырубили...
В одно и то же время, что и вчера...
Ну не твари?...
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

с дєцтва проти пєтушарія

але можливо сьогодні вони виграють
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

думаєш німецьке правило забийте нам скільки зможете, а ми вам скільки захочемо, цього разу не спрацює?

Бразильское
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Жест нападающего туринского «Ювентуса» и сборной Португалии Криштиану Роналду, который на одной из пресс-конференций чемпионата Европы — 2020 призвал отказаться от колы и пить воду, привёл к потере компанией Coca-Cola около $ 4 млрд, сообщает Exame со ссылкой на Marca.


Cтоимость акций компании, спонсирующей Евро-2020, на бирже упала на 1,6% через 30 минут после отказа Роналду от колы. Coca-Cola подешевела $ с 242 млрд до $ 238 млрд, а общие убытки составили $ 4 млрд.

Инцидент с колой произошёл 15 июня. Роналду занял своё место в пресс-центре для общения с журналистами. Перед ним в рекламных целях стояли две бутылки колы. Криштиану переместил газированный напиток подальше от себя, взял в руки бутылку с обычной водой, поднял её вверх и демонстративно помахал ей перед журналистами и камерами. Фото и видео этого поступка португальца уже стали вирусными.

кока-кола злилась, прокоментували, що кожен має мати право на свої власні вподобання в напоях  :laugh:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Бразильское

після 7:0 це тепер навічно німецьке  :laugh:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

кока-кола злилась, прокоментували, що кожен має мати право на свої власні вподобання в напоях  :laugh:

а міг і більше обвалити
пимивши унітаз щоб усі побачили

нехай подякують :gigi:

   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

після 7:0 це тепер навічно німецьке  :laugh:

Хм... Згоден!  :dance3:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Футбольная ассоциация Северной Македонии направила в УЕФА официальное письмо с требованием наказать австрийского нападающего Марко Арнаутовича, об этом сообщает издание Jutarnji. Северные македонцы считают, что Арнаутович (у которого отец родился в Сербии) оскорбил защитника Эзджана Алиоски, который имеет албанское происхождение. Игроки несколько раз выясняли отношения по ходу встречи и не все эпизоды попали в трансляцию. Когда Арнаутович забил гол в ворота Северной Македонии, то начал оскорблять Алиоски на национальной почве. Арнаутович крикнул "Јебаћу ти мајку, шиптар". В вольном переводе это означает "Я поимел твою маму, шиптар". На сербском языке шиптар - уничижительный расистский термин для албанцев, который означает превосходство сербов над албанцами. Партнёры по команде пытались остановить Арнаутовича, но он продолжал выяснять отношения с Алиоски. Также представители Северной Македонии требуют от УЕФА изучить жест Марко (на фото). Форвард Австрии сделал круг большим и указательным пальцами и оттопырил остальные три пальца, что на Балканах воспринимается как символ превосходства белой расы (жители Сербии и некоторых других стран этого региона часто воспринимают албанцев как чужих на Балканах и относят их к другой расе).

Показати зображення...

Шкодлива сербособака вже на всіх каналах вибачення випрошує.  :D  Але УЄФА збирається йому десятку впаяти! Було б непогано для України!  (tu)
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

після 7:0 це тепер навічно німецьке  :laugh:

7:1 :acute:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

7:1 :acute:

 :agree:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Шкодлива сербособака вже на всіх каналах вибачення випрошує.  :D  Але УЄФА збирається йому десятку впаяти! Було б непогано для України!  (tu)
у кацапів братушкі всі як на підбір
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

7:1 :acute:

Класика!  :D




Останнє редагування: 15 червня 2021 22:20:13 від celtic
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

с дєцтва проти пєтушарія

але можливо сьогодні вони виграють
Я в далекой юности болел за лягушатников времён Платини - Жиреса - Тигана - .
Но потом отвернуло.



Останнє редагування: 15 червня 2021 22:19:00 від Камрад
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Пуккі твій вихід  :laugh:
є усі шанси запєрдолити

Захисник Юрій Жирков зазнав травми стегна і більше не зіграє на турнірі, інформує офіційний Twitter збірної Росії.

Представник Зеніта розпочав у старті матч першого туру проти Бельгії (0:3), проте був змушений просити заміну ще до перерви. Травма виявилася доволі серйозною, тому 37-річного оборонця вже відпустили з розташування збірної. Втрата ветерана буде для росіян доволі відчутною, оскільки в заявці більше не залишилось здорових профільних лівих захисників.

Додамо, що матч другого туру команда Черчесова проведе 16 червня – суперником стане Фінляндія


Останнє редагування: 15 червня 2021 22:16:50 від Ukraine
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Я за німців. Жабоїдів в топку.  :gigi:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Короче сейчас за фОшистов  :gigi:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Я за німців. Жабоїдів в топку.  :gigi:
+
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Пуккі твій вихід  :laugh:

Захисник Юрій Жирков зазнав травми стегна і більше не зіграє на турнірі, інформує офіційний Twitter збірної Росії.

Представник Зеніта розпочав у старті матч першого туру проти Бельгії (0:3), проте був змушений просити заміну ще до перерви. Травма виявилася доволі серйозною, тому 37-річного оборонця вже відпустили з розташування збірної. Втрата ветерана буде для росіян доволі відчутною, оскільки в заявці більше не залишилось здорових профільних лівих захисників.

Додамо, що матч другого туру команда Черчесова проведе 16 червня – суперником стане Фінляндія
подивився на фінів 6.0, кацапи 1.67
Хріново
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Короче сейчас за фОшистов  :gigi:
0/ 0/ 0/
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

пєтушарій поки мертвенький

хоч і гра без ударів і моментів

але німецька машина наче тримає гру
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія